ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/7/2018, 11:06

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:nije istina, 
ljudi imaju sposobnost uživljavanja, bez osobnog iskustva.

ne more razumiti samo un ki opravdava jogoslovensku stronu u sukobu.


ki je zd?
Smatraš li da su jednake emocije kod onih koji su ga doživjeli i onih koji nisu?

Razlikuje li se razumijevanje i doživljavanje?

Zlatko Dalić
jebiga, 
ljudi govoru kako nišće na svitu ni isto osin kad uvatiš govno u šaku tako da viri s obadvi strone, pa pomirišeš s jenog, pa s drugog kraja.

un ki nemo adjendu, ki uloži trud, more razumiti. provoj se uživiti u jugoslovensku stronu, povlaštena kasta, muhte stan, respekt, jedinstven položaj u blokovskin svitu;
i unda neki hrvati, koji imaju u svojoj povijesti celo jedno mračno doba koje se doduše ne more točno odrediti na lenti vrimena, želu sve to uništiti? moreš li ih razumiti?
Zamišljam i pokušavam se uživjeti :)

Vjerujem da jugoslovene boli. Al' nikako ih se riješiti....

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/7/2018, 11:09

metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:mislim da je aben proživio rat..
naravno da ga oni u istri, rijeci i puli ne mogu razumjeti kao mi koji smo slušali tutnjavinu topova, webeerova i padanje krmača (ne onih ružičastih)..
nego, spremamo se moj dragi i ja u Livno...  :cheers:

ne moru jer su jugosloveni i osudjuju dogovoreni rat u kin su obe strone činile zločine:)

inače, padanje bumbi, život bez struje i vide, sve se to lako razumi, ako se oće. 

svima je baren jedunput petarda pukla pod nogami, svi su se bar jednon u životu usmrdili u redu na bunki, svi su bili žedni, svima je sijalica pregorila. svi su se baren jedunpu pobojali za svoj život- bilo da su sudjelvali u prometnoj nesrići, da ih je profesor digo nespremne, da su čekali nalaz krvi nakon ča su pomrkali šporku fureštkinju, pa taman i da su samo falili skalinu i učinili un awkward step- sve se to more iskoristiti za rekonstrukciju onoga ča smo mi prošli.

ne slažem se samo sa ovim "dogovoreni rat"
ima jedna kratka rečenica koja je na mojoj strani:

30 GODINA OD NIKO NE SME DA VAS BIJE: Ovom rečenicom je Milošević kupio sve Srbe

https://www.kurir.rs/vesti/politika/2799611/30-godina-od-niko-ne-sme-da-vas-bije-ovom-recenicom-je-milosevic-kupio-sve-srbe
 
ne razumiš ti ča sun jo reko:)

to su jugoslavenski stavovi, naučeni od ferala. tudjmani milošević su imali crveni telefon, zločinw su činile i nedna i druga strona;

to jesu obične istine, ali koje kad se plasiraju ljudima ki brinu o dječici, ko ča je phoebebuffay, unda je rezultat ljevičarsko samoubojstvo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/7/2018, 11:10

Jesi dosadan aben :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/7/2018, 11:13

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:nije istina, 
ljudi imaju sposobnost uživljavanja, bez osobnog iskustva.

ne more razumiti samo un ki opravdava jogoslovensku stronu u sukobu.


ki je zd?
Smatraš li da su jednake emocije kod onih koji su ga doživjeli i onih koji nisu?

Razlikuje li se razumijevanje i doživljavanje?

Zlatko Dalić
jebiga, 
ljudi govoru kako nišće na svitu ni isto osin kad uvatiš govno u šaku tako da viri s obadvi strone, pa pomirišeš s jenog, pa s drugog kraja.

un ki nemo adjendu, ki uloži trud, more razumiti. provoj se uživiti u jugoslovensku stronu, povlaštena kasta, muhte stan, respekt, jedinstven položaj u blokovskin svitu;
i unda neki hrvati, koji imaju u svojoj povijesti celo jedno mračno doba koje se doduše ne more točno odrediti na lenti vrimena, želu sve to uništiti? moreš li ih razumiti?
Zamišljam i pokušavam se uživjeti :)

Vjerujem da jugoslovene boli. Al' nikako ih se riješiti....
ne moreš se njih rišiti dokle god podržavaš socijalnu pravdu:)

jugoslovenci su de ove nacije, i jedini biokill ki bi djelovo je uništavanje države blagostanja...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/7/2018, 11:13

aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:mislim da je aben proživio rat..
naravno da ga oni u istri, rijeci i puli ne mogu razumjeti kao mi koji smo slušali tutnjavinu topova, webeerova i padanje krmača (ne onih ružičastih)..
nego, spremamo se moj dragi i ja u Livno...  cheers

ne moru jer su jugosloveni i osudjuju dogovoreni rat u kin su obe strone činile zločine:)

inače, padanje bumbi, život bez struje i vide, sve se to lako razumi, ako se oće. 

svima je baren jedunput petarda pukla pod nogami, svi su se bar jednon u životu usmrdili u redu na bunki, svi su bili žedni, svima je sijalica pregorila. svi su se baren jedunpu pobojali za svoj život- bilo da su sudjelvali u prometnoj nesrići, da ih je profesor digo nespremne, da su čekali nalaz krvi nakon ča su pomrkali šporku fureštkinju, pa taman i da su samo falili skalinu i učinili un awkward step- sve se to more iskoristiti za rekonstrukciju onoga ča smo mi prošli.

ne slažem se samo sa ovim "dogovoreni rat"
ima jedna kratka rečenica koja je na mojoj strani:

30 GODINA OD NIKO NE SME DA VAS BIJE: Ovom rečenicom je Milošević kupio sve Srbe

https://www.kurir.rs/vesti/politika/2799611/30-godina-od-niko-ne-sme-da-vas-bije-ovom-recenicom-je-milosevic-kupio-sve-srbe
 
ne razumiš ti ča sun jo reko:)

to su jugoslavenski stavovi, naučeni od ferala. tudjmani milošević su imali crveni telefon, zločinw su činile i nedna i druga strona;

to jesu obične istine, ali koje kad se plasiraju ljudima ki brinu o dječici, ko ča je phoebebuffay, unda je rezultat ljevičarsko samoubojstvo.

nećeš vjerovati ali razumijem sve što si rekao :)
osim što ne prihvaćam ovo o dogovorenom ratu
ako i nisu imali crveni telefon morali su stalno razgovarati jer ih je prisiljavala međunarodna zajednica
dogovoreni rat je bio sa slovencima
zločin iz osvete i zločin iz strasti nisu ista stvar, mada i to sad povlači širu ekspertizu ali sam umorna za nju.. daj ti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/7/2018, 11:21

pa
niko normalan to ne prihva...ne, čekoj, niko pri zdravoj pameti ili bez "skin in the game" to ne prihvaća. 
većina ljudi, naravski, ipak prihvaća.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/7/2018, 11:36

aben wrote:pa
niko normalan to ne prihva...ne, čekoj, niko pri zdravoj pameti ili bez "skin in the game" to ne prihvaća. 
većina ljudi, naravski, ipak prihvaća.

Mislim da takve stavove prihvaća debela manjina ljudi u Hrvatskoj. Vjerojatno negdje oko 15 do 20%. To je jednostavno previše retardiran stav da bi ga prihvaćala većina. To ne rade čak niti većina onih koji ga formalno odnosno izrijekom ilitiga propagandistički zagovaraju. Ipak nismo baš toliko retardirano društvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/7/2018, 12:41

Contrariwise, if it was so, it might be; and if it were so, it would be; but as it isn't, it ain't.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/7/2018, 13:24

Speare Shaker wrote:
aben wrote:pa
niko normalan to ne prihva...ne, čekoj, niko pri zdravoj pameti ili bez "skin in the game" to ne prihvaća. 
većina ljudi, naravski, ipak prihvaća.

Mislim da takve stavove prihvaća debela manjina ljudi u Hrvatskoj. Vjerojatno negdje oko 15 do 20%. To je jednostavno previše retardiran stav da bi ga prihvaćala većina. To ne rade čak niti većina onih koji ga formalno odnosno izrijekom ilitiga propagandistički zagovaraju. Ipak nismo baš toliko retardirano društvo.
ako izbocimo one ljude ki imaju "strong feelings" o toj temi;
 oni ki su informironi i oni ki imaju direktne interese (branitelji, oni ki su izgubili rat,...), ki izlazu na izbore njih ukupno 50%- za tu grupu se složin da su odnosi kakove spominješ. 

unda, verujin, ostaje nan amorfna politička masa phoebebuffeya kojoj je moguće prodati bilokakove specijalnoratovske  bajke, zbog kih ljudi okrenu nož prema sebi, i pomalo ga zabijaju sebi u drob.

da to ni tako, specijalni rat ne bi bi učinkovit.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/7/2018, 13:29

aben wrote:
da to ni tako, specijalni rat ne bi bi učinkovit.

Zapravo i nije posebno učinkovit, druga je priča što oni koji ga planiraju i provode tako vole zamišljati, jer time sami sebi šalju poruku o vlastitoj velikoj uspješnosti što baš i ne odgovara istini.
Ili preciznije rečeno, ne može korjenito i stabilno promjeniti stavove većine na neki dulji vremenski period.
Dovoljno je osvojiti titulu viceprvaka svijeta da bi se to jasno pokazalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/7/2018, 13:40

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
da to ni tako, specijalni rat ne bi bi učinkovit.

Zapravo i nije posebno učinkovit, druga je priča što oni koji ga planiraju i provode tako vole zamišljati, jer time sami sebi šalju poruku o vlastitoj velikoj uspješnosti što baš i ne odgovara istini.
Ili preciznije rečeno, ne može korjenito i stabilno promjeniti stavove većine na neki dulji vremenski period.
Dovoljno je osvojiti titulu viceprvaka svijeta da bi se to jasno pokazalo.

pa to ni ni cilj. 

evo, naša jugoslovenka iz rike je dušon i srcen na denkverbotu navijala za hrvacku. doduše, ne za hrvacku nego za hrvate. tj. ne za hrvate nego za hrvatsku reprezentaciju, ili točnije, reprezentaciju hrvatske, i to svih njenih naroda, narodnosti i imigranata.
jel to znoči da je ona izvan otih 20%? naravski da ni.
ni moguće izvločiti zaključke iz nogometnih fešti. dobar de tih ljudi su i pijanci (jo sun uvika hodi ugrod piti ka bi nešto osvojili, a nika nis zno ča je osvojeno) i huligani, naprimjer.

cilj specijalnog rata je pobuditi sumnju, izbociti ljude iz kolosjeka, prikozati jednostavne stvori slojevitima i dumbokima, a dumboke plitkima, odvrotiti ljude od političkog drifta na protivničku stronu. 
phoebebuffeyin otac se bori u ratu, ramenuz rame istobun. a ona danas ne zno ki su bili neprijatelji. pitoj je sun, ako meni ne veruješ.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 20/7/2018, 15:06


https://www.index.hr/sport/clanak/dogodio-se-trejd-ljeta-sto-to-znaci-za-nba/2012330.aspx

bokte cousins u gsw
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/7/2018, 17:20

violator wrote:Contrariwise, if it was so, it might be; and if it were so, it would be; but as it isn't, it ain't.

:D

naišla danas na ovaj video i podsjetio me na tebe

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/7/2018, 20:35

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
da to ni tako, specijalni rat ne bi bi učinkovit.

Zapravo i nije posebno učinkovit, druga je priča što oni koji ga planiraju i provode tako vole zamišljati, jer time sami sebi šalju poruku o vlastitoj velikoj uspješnosti što baš i ne odgovara istini.
Ili preciznije rečeno, ne može korjenito i stabilno promjeniti stavove većine na neki dulji vremenski period.
Dovoljno je osvojiti titulu viceprvaka svijeta da bi se to jasno pokazalo.


phoebebuffeyin otac se bori u ratu, ramenuz rame istobun. a ona danas ne zno ki su bili neprijatelji. pitoj je sun, ako meni ne veruješ.

Dosadan si.
I ne citas me kako treba.
Nikada nisam izjavila ovo sto govoris.

Ajmo to ovako sloziti... od kolegice otac, veliki ratni borac je izjavio za bebu koju je vidio na facebooku: mici mi to srpsko govno sa ekrana...
Mislim da se radilo o bolesnom djetetu.

I sada je ta beba kriva jer je nastala u jaju srbina 20 godina nakon rata?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 20/7/2018, 20:37

Ili je mala iz srednje skole zasluzila da je prebiju jer dolazi iz onih krajeva... i da nitko za to ne odgovara...

Sa takvim hrvatima ne zelim imati posla...

Pogotovo onima koji za bolesnu bebicu govore "srpsko govno"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 20/7/2018, 22:04

aben wrote:
kic wrote:mr


ovo me kopka, zaboravljam ono sto znam da sam citao, gledao..

jo verujen da je svaka dobra prečitona rečenica, zbog koje se moroš nasloniti, uzdahnuti, pogljedati u daljinu ili omoh zvati ženu prečitati je i njoj,
učini nešto našemu mozgu zbog česa, i nakon ča je zaburaviš, ostaje valuable part of you.

a valjda, ali me jako nervira kad na nesto naletim za sto znam da sam prosao, al u biti vise ne znam..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 20/7/2018, 23:35

night sky wrote:kic, ne znam što si mislio ali napisano je zvučalo baš tako.... vođa u borbi za nešto jako škakljivo.... a kako dotični teško može biti uzor, dok z.d. apsolutno da, to dvoje nekako ne ide zajedno, jel....



ne klikam na klipići, plahta tekstove, copy i sl.. kratko,jasno, bez suvišnih fiozofija pročitam.

ja se nadovezujem na ono sto sam pisao, a ne mislio..

kad vidim tko kritizira Z.D. u javnosti dosta tog mi je jasno, on je vratio pozitivnu atmosferu, a ovi isti koji ga napadaju su oni koji vecinom bas guse ovo drustvo..

novinari su 4ta vlast kako su Englezi jos u 19st razumjeli, naravno da su politicari najkrivlji za trenutno stanje, ali mozda je najbolje smaknuti Z.D. i staviti ljude s glazbenim ukusom koji je vecini po volji.. evo i lijes za majstora..

Denkverbot - Page 6 Img_2029
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 20/7/2018, 23:54

je imoš neki link na ote kritike prema daliću?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 21/7/2018, 01:49


ne otvaram novu temu..

ljubav na radnom mjestu, misljenja? odnos sefa i zaposlenkka u tom svjetlu?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 21/7/2018, 09:26

bes problema

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 21/7/2018, 09:30

Ako bi mi Abend bio poslodavac, bez problema :D
Šalu na stranu, vjerujem da se rađaju simpatije ali nisam za konzumaciju iste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 6 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum