ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Let's talk about Sex....

Page 20 of 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Ra 3/17/2021, 22:21

mentalitet wrote:

Ma jock,,,ne trebash se isprichavati ,,,pa pizda mu materina ovo je samo forum iako je poznato da su rijechi do sada ubile najvishe ljudi u povijesti osim ako se znash ograditi od glupih tekstova i ljubomornih zenskih bica,,.
Aj bogati prestani više pizditi i prozivati sve redom.


Sve što netko od nas s bivšeg foruma napiše je zavjera i urota protiv tebe. 
Ma mo'š misliti. 
Znam da ti nije lako povjerovati, ali ne vrti se cijeli svijet oko tebe.

Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet 3/18/2021, 03:59

Ra wrote:
mentalitet wrote:

Ma jock,,,ne trebash se isprichavati ,,,pa pizda mu materina ovo je samo forum iako je poznato da su rijechi do sada ubile najvishe ljudi u povijesti osim ako se znash ograditi od glupih tekstova i ljubomornih zenskih bica,,.
Aj bogati prestani više pizditi i prozivati sve redom.


Sve što netko od nas s bivšeg foruma napiše je zavjera i urota protiv tebe. 
Ma mo'š misliti. 
Znam da ti nije lako povjerovati, ali ne vrti se cijeli svijet oko tebe.
Sta imam vjerovati za dobrim konjem se dize prashina a za magaretom nikad nece :)))


Ipak nisi izdrzala..Neki ljudi bi progovorili na petu ako ne mogu na usta..Dodushe i ja sam slichan tim ljudima samo shto ja ne volim nishto ostane nedorecheno kada se pochne o nechemu ili nekome raspravljati jer imam potrebu da do kraja istjeram istinu na chistac i to je jedini razlog zashto ljudima odgovaram na njihove upise namijenjene posebno meni.
Moram napraviti mali uvod da bi onima koji ce ovo chitati bilo malo jasnije o chemu se ovdje radi pa ce bolje shvatiti to zensko udruzivanje u chopor kuja .Dakle na onome prvom forumu (neteru) sam prvi otishao sa njega jer su neki likovi bili privililegirani i bili su zashticeni kao lipicaneri..Sloboda govora koja je navodno bila zagarantirana svima bila je manipulirana sa toliko licemjerja da mi se gadilo shto se uopce nalazim medju takvim likovima posebno to smece od chovjeka ,,lik zvani Marcelius..I sada da ne idem u detalje jer bi mi oduzelo jako puuno vremena a znam da bi neki a posebno ti izvukli neshto iz cijelog konteksta i onda time biflali i dokazivali kao sumanuti kako ste uu pravu..Da upravo to je srz svih vashih upisa ..VI STE U PRAVU U SVEMU ALI NIGDJE NE VIDJEH PRAVE ARGUUMENTE KOJI BI TO DOKAZIVALI..Dakle...kada netko izmidhlja neshto o meni i kada to prezentira na bilo kojem javnom mjestu onda je po vashem mishljenjuu zabranjeno da se branim od lazi..Ako cutim i ne reagiram onda sam takav podoban posebno ako sam po nekom vashem sjebanom razmishljanju na koljenima.Namjerno izbjegavam navoditi konkretne situacije na ovome i na svim bivshim forumima..sa kojih sam uglavnom odlazio zbog neposhtivanja jednog jedinog pravila...A to je...Ako je tebi dozvoljeno onda bi trebalo biti dozvoljeno svima pa i onima sa kojima se ne slazem.
Da se sada vratim na neshto shto sam dozivio ovdje..Dakle jedna obichna kurava (prepoznat ce se jer sam je vodio kod Srbina na cevape iako tvrdi da je zidovka pa sada pljuje ovdje po srbima ..valjda zbog cevapa) kojuu sam na kratko upoznao uzivo iako smo se dopisivali malo duze i zadirali jedno drugom uu intimu..i kojoj sam lagao o sebi puno toga jer sam instiktivno osjetio da je manipulator i pokvarena osoba a tu svoju pokvarenost je dokazala poshto je te samo nama dvoma poznate podatke otkrivala najprimitivnijim i mentalno bolesnim forumashima koji su da bi dokazali kako neshto znaju o meni to javno pisali ovdje na forumu..I gle kurca odjednom je frendica sa nekim sa kojim do tada nije bila.. (Magdalenica) Uvlachi se na mala vrata da bi doznala zashto sam ja toj osobi toliko interesantan.Podrzava je u svemu i ustvari kroz njena usta zeli da mi napakosti neki kurac..da me povrijedi ili shto li ne shvacajuci da me nichim ne moze dotaknuti jer samo ljudi do kojih drzim mogu me iznenaditi svojim psinama ali ne i povrijediti.Dakle ...toj zeni bih mogao napraviti koshmar i pakao od zivota ali se suzdrzavam a to smece stalno neki kurac chachka.
Sada odjednom vidim da si i u tome kolu..Jeboooooooo teeeeee..Tebe sam cijenio do jednog odredjenog vremena kada si pokazala kakav si prijatelj prema zeni kojuu si dizala u nebesa sa kojom si se druzila u stvarnom zivotu..Odbaciti stvarno prijateljstvo iz stvarnog zivota (odlasci na koncerte,druzenja po restoranima,,,spavati jedna kod druge) za neku sjebanu svadjuu na nekom forumuu i svrstati se medju one koji tvrde da je tvoja prijateljica bolesna psihichki moze samo pokvarena osoba pa onda se pridruzi choporu koji laje i zavija konstruirajuci razne objede kao shto se radi i ovdje u rukavicama o meni.Da se razumijemo,,ja sam malo tvrdji orah i znam tko sam i shto sam pa me zaboli kurac shto tko od vas misli o meni ali tvoja "frendica" koja se ustvari znala jako dobro igrati i zajebavati pa samim tim je bila i jako zabavna ne samo meni nego i tebi odjednom ti je postala najljuci neprijatelj.Ne bi pisao o ovome ali opet radish neshto shto te unizava u mojim ochima a to je da su ti odjednom neke krmachice postale jako drage..Da to nije ista bolest kao kod one kuravice koja je zajedno jela samnom cevape kod Srbina pa se pokushala druziti sa malo dubljim posljedicama koje sam ja kulturno zaobishao jer ne jebem udane zene..Samo sam je poljuubio i kao pravi mafijash dao do znanja da vishe nikada od mene nece prochitati nishta niti chuti moj glas jer zidovka ne jede svinjetinu.Provalio sam je i to ju boli ,,ne moze sebi da prizna da me nije navukla na tanak led.Ja inache ne pricham nikome nishta o svome zivotuu posebno ako nemam povjerenje u ljude koji me zapitkuju jer znam iz iskustva da te ljudi uglavnom zapitkujuu (posebno zene) da bi kasnije imale o chemu izmishljati..lagati,,konstruirati i tako lijechiti svoje komplekse manje vrijednosti ako im se kojim sluchajem ne ispune neka njihova ochekivanja.
Ne bjezim od sucheljavanja nego izbjegavam konflikte bilo koje vrste zato shto se bojim da namjerno nekoga povrijedim poshto se nakon toga osjecam loshe..Ali kada me netko pritisne uza zid ..e onda jadna li mu majka.,tada me zaboli kurac za moral..etiku i sve ono shto nas je civilizirano drushtvo nauchilo.
Ja fakat ne razumijem zene..ne chachkaj me,,necu ni ja tebe..ali krepale bi ako ne bi trazile nekuu osvetu zato (kako vec gore napisah)shto im se ochekivanja nisuu ispunila i shto su im se planovi izjalovili ne uzimajuci u obzir jedno prosto pitanje samoj sebi postavljeno ako zele da neshto vishe doznaju o greshkama koje suu napravile. "Gdj sam zajebala".
Kada bi postavile same sebi tako jednostavno pitanje ..vjerojatno bi analizirale svoje postupke pa im se ne bi ubuduce deshavalo ono shto im se konstantno deshava sa svim mushkarcima koje upoznaju.
Valjda cesh iz ovoga gore napisanoga moci zakljuuchiti neshto korisno za sebe pa se necesh ponashati kao pravi ovan u porculanskoj radnji nesumice udarati rogovima tamo i gdje treba i gdje ne treba.. Da,,postala si dio chopora koji te koristi za svoje potrebe a to sam primijetio i na ona dva foruma pa sada to pokushavash prenijeti lukavo i ovdje spochitavajuuci mi da imam potrebu da se cijeli forumashki svijet vrti oko mene.Bog te jebo kao da chitam neku shiparicu a ne zreluu zenu.Dodushe ,,kod tebe je sve moguce kad ti roletna padne na ochi...dzabe shto ti je kasnije zao .U prevodu..molim te ne odgovaraj mi i ostani makar malo dama koju sam imao chast upoznati..ne zbog mene nego zbog sebe,,,trebat ce ti kad tad malo samoposhtovanja..a to necesh imati valjajuci se sa nekim krmachama u istom blatu..
Pusa iz USA..:)

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet 3/18/2021, 04:02

fridrih-niche wrote:Samo ljubav!
<3

Po cijenu zivota...pa ja..sta fali? Je l' tak' ?

Zato sam ja nabavio pchele da nauchim od njih kako se to leti od cvijeta do cvijeta okolo svijeta..:))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by AlfaOmega 3/18/2021, 12:35

Sam ću reći na to tvoje da je kod Srbina dobra klopa. Dalje neću

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10198
2015-09-11


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 3/18/2021, 12:44

AlfaOmega wrote:Sam ću reći na to tvoje da je kod Srbina dobra klopa. Dalje neću
Odi je prevelika drama, a toga mi ne fali na nogometnim temama...
:D

Sad bi i ja jedne ćevape u Srbina...
Cua san da su dobri...
Ili bi u Pivnicu Medvedgrad na Medvjeđu šapu i Gricku vješticu...
Fali mi malo Zagreb...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Ra 3/18/2021, 19:24

mentalitet wrote:
Ra wrote:
mentalitet wrote:

Ma jock,,,ne trebash se isprichavati ,,,pa pizda mu materina ovo je samo forum iako je poznato da su rijechi do sada ubile najvishe ljudi u povijesti osim ako se znash ograditi od glupih tekstova i ljubomornih zenskih bica,,.
Aj bogati prestani više pizditi i prozivati sve redom.


Sve što netko od nas s bivšeg foruma napiše je zavjera i urota protiv tebe. 
Ma mo'š misliti. 
Znam da ti nije lako povjerovati, ali ne vrti se cijeli svijet oko tebe.
 Sta imam vjerovati za dobrim konjem se dize prashina a za magaretom nikad nece :)))


Ipak nisi izdrzala..Neki ljudi bi progovorili na petu ako ne mogu na usta..Dodushe i ja sam slichan tim ljudima samo shto ja ne volim nishto ostane nedorecheno kada se pochne o nechemu ili nekome raspravljati jer imam potrebu da do kraja istjeram istinu na chistac i to je jedini razlog zashto ljudima odgovaram na njihove upise namijenjene posebno meni.
Moram napraviti mali uvod da bi onima koji ce ovo chitati bilo malo jasnije o chemu se ovdje radi pa ce bolje shvatiti to zensko udruzivanje u chopor kuja .Dakle na onome prvom forumu (neteru) sam prvi otishao sa njega jer su neki likovi bili privililegirani i bili su zashticeni kao lipicaneri..Sloboda govora koja je navodno bila zagarantirana svima bila je manipulirana sa toliko licemjerja da mi se gadilo shto se uopce nalazim medju takvim likovima posebno to smece od chovjeka ,,lik zvani Marcelius..I sada da ne idem u detalje jer bi mi oduzelo jako puuno vremena a znam da bi neki a posebno ti izvukli neshto iz cijelog konteksta i onda time biflali i dokazivali kao sumanuti kako ste uu pravu..Da upravo to je srz svih vashih upisa ..VI STE U PRAVU U SVEMU ALI NIGDJE NE VIDJEH PRAVE ARGUUMENTE KOJI BI TO DOKAZIVALI..Dakle...kada netko izmidhlja neshto o meni i kada to prezentira na bilo kojem javnom mjestu onda je po vashem mishljenjuu zabranjeno da se branim od lazi..Ako cutim i ne reagiram onda sam takav podoban posebno ako sam po nekom vashem sjebanom razmishljanju na koljenima.Namjerno izbjegavam navoditi konkretne situacije  na ovome i na svim bivshim forumima..sa kojih sam uglavnom odlazio zbog neposhtivanja jednog jedinog pravila...A to je...Ako je tebi dozvoljeno onda bi trebalo biti dozvoljeno svima pa i onima sa kojima se ne slazem.
Da se sada vratim na neshto shto sam dozivio ovdje..Dakle jedna obichna kurava (prepoznat ce se jer sam je vodio kod Srbina na cevape iako tvrdi da je zidovka pa sada pljuje ovdje po srbima ..valjda zbog cevapa) kojuu sam na kratko upoznao uzivo iako smo se dopisivali malo duze i zadirali jedno drugom uu intimu..i kojoj sam lagao o sebi puno toga jer sam instiktivno osjetio da je manipulator i pokvarena osoba a tu svoju pokvarenost je dokazala poshto je te samo nama dvoma  poznate podatke  otkrivala najprimitivnijim i mentalno bolesnim  forumashima koji su da bi dokazali kako neshto znaju o meni to javno pisali ovdje na forumu..I gle kurca odjednom je frendica sa nekim sa kojim do tada nije bila.. (Magdalenica) Uvlachi se na mala vrata da bi doznala zashto sam ja toj osobi toliko interesantan.Podrzava je u svemu i ustvari kroz njena usta zeli da mi napakosti neki kurac..da me povrijedi ili shto li ne shvacajuci da me nichim ne moze dotaknuti jer samo ljudi do kojih drzim mogu me iznenaditi svojim psinama ali ne i povrijediti.Dakle ...toj zeni bih mogao napraviti koshmar i pakao od zivota ali se suzdrzavam a to smece stalno neki kurac chachka.
Sada odjednom vidim da si i u tome kolu..Jeboooooooo teeeeee..Tebe sam cijenio do jednog odredjenog vremena kada si pokazala kakav si prijatelj prema zeni kojuu si dizala u nebesa sa kojom si se druzila u stvarnom zivotu..Odbaciti stvarno prijateljstvo iz stvarnog zivota (odlasci na koncerte,druzenja po restoranima,,,spavati jedna kod druge) za neku sjebanu svadjuu na nekom forumuu i svrstati se medju one koji tvrde da je tvoja prijateljica bolesna psihichki moze samo pokvarena osoba pa onda se pridruzi choporu koji laje i zavija konstruirajuci razne objede kao shto se radi i ovdje u rukavicama o meni.Da se razumijemo,,ja sam malo tvrdji orah i znam tko sam i shto sam pa me zaboli kurac shto tko od vas misli o meni ali tvoja "frendica" koja se ustvari znala jako dobro igrati i zajebavati pa samim tim je bila i jako zabavna ne samo meni nego i tebi odjednom ti je postala najljuci neprijatelj.Ne bi pisao o ovome ali opet radish neshto shto te unizava u mojim ochima a to je da su ti odjednom neke krmachice postale jako drage..Da to nije ista bolest kao kod one kuravice koja je zajedno jela samnom cevape kod Srbina pa se pokushala druziti sa malo dubljim posljedicama koje sam ja kulturno zaobishao jer ne jebem udane zene..Samo sam je poljuubio i kao pravi mafijash dao do znanja da vishe nikada od mene nece prochitati nishta niti chuti moj glas jer zidovka ne jede svinjetinu.Provalio sam je i to ju boli ,,ne moze sebi da prizna da me nije navukla na tanak led.Ja inache ne pricham nikome nishta o svome zivotuu posebno ako nemam povjerenje u ljude koji me zapitkuju jer znam iz iskustva da te ljudi uglavnom zapitkujuu (posebno zene) da bi kasnije imale o chemu izmishljati..lagati,,konstruirati i tako lijechiti svoje komplekse manje vrijednosti ako im se kojim sluchajem ne ispune neka njihova ochekivanja.
Ne bjezim od sucheljavanja nego izbjegavam konflikte bilo koje vrste zato shto se bojim da namjerno nekoga povrijedim poshto se nakon toga osjecam loshe..Ali kada me netko pritisne uza zid ..e onda jadna li mu majka.,tada me zaboli kurac za moral..etiku i sve ono shto nas je civilizirano drushtvo nauchilo.
Ja fakat ne razumijem zene..ne chachkaj me,,necu ni ja tebe..ali krepale bi ako ne bi trazile nekuu osvetu zato (kako vec gore napisah)shto im se ochekivanja nisuu ispunila i shto su im se planovi izjalovili ne uzimajuci u obzir jedno prosto pitanje samoj sebi postavljeno ako zele da neshto vishe doznaju o greshkama koje suu napravile. "Gdj sam zajebala".
Kada bi postavile same sebi tako jednostavno pitanje ..vjerojatno bi analizirale svoje postupke pa im se ne bi ubuduce deshavalo ono shto im se konstantno deshava sa svim mushkarcima koje upoznaju.
Valjda cesh iz ovoga gore napisanoga moci zakljuuchiti neshto korisno za sebe pa se necesh ponashati kao pravi ovan u porculanskoj radnji nesumice udarati rogovima tamo i gdje treba i gdje ne treba.. Da,,postala si dio chopora koji te koristi za svoje potrebe a to sam primijetio i na ona dva foruma pa sada to pokushavash prenijeti lukavo i ovdje spochitavajuuci mi da imam potrebu da se cijeli forumashki svijet vrti oko mene.Bog te jebo kao da chitam neku shiparicu a ne zreluu zenu.Dodushe ,,kod tebe je sve moguce kad ti roletna padne na ochi...dzabe shto ti je kasnije zao .U prevodu..molim te ne odgovaraj mi i ostani makar malo dama koju sam imao chast upoznati..ne zbog mene nego zbog sebe,,,trebat ce ti kad tad malo samoposhtovanja..a to necesh imati valjajuci se sa nekim krmachama u istom blatu..
Pusa iz USA..:)  
Alaj si ga nadrobio. Pravi ćušpajz svega i svačega. 

Ma je upozoravaš me da ne odgovorim, a znaš da hoću. 
Dugo se znamo i ti znaš da sam uvijek reagirala kad netko koristi 3 stvari u forumskim okršajima (bez ozira o kome je riječ)
1. djeca
2. mrtvi
3. privatni podaci. 

Ti si upravo u procesu 3. i još davno na onom forumu sam ti rekla kad si napao ženu onako žestoko prijeteći joj objavom privatnih podataka:
Ma što da ste imali u RL to treba riješiti u RL, a ne na forumu. Rublje se pere tamo gdje se uprljalo, a ne na javnom mjestu. To je sva mudrost, nema dalje. 

Ovo što ti sada radiš je neukusno do kraja i pokazuje da si povrijeđen jer se nakon toliko godina još uvijek svetiš. Taj stil ima i Svetac, zato su te pomiješali s njim.

Ne znam sveti li se i druga strana na drugačiji način, ali nisam vidjela s te druge strane ni jedan komadić prljavog rublja izložen na forumu. Ako se sveti, znači da je i ona povrijeđena kao i ti. Možda je jednostavno bio pravi spoj u krivo vrijeme, možda krivi spoj u pravo vrijeme, možda oboje, možda nešto treće....
Daj Mentalni, pregrizi to muški, što svako malo dižeš frku ni za što, baš ko neka razočarana nevjesta. 


Jebate, pojeli ste ćevape kod Srbina, poslije ste otišli svatko svojim putem i... Čemu sva ova drama. Nije vrijedno tih 200-tinjak kuna (ako i toliko). 
Uostalom, reci joj nek ti vrati pola para i riješite to jednom za svagda.   :P
Ovako sve kojima je ta osoba draga prozivaš i smišljaš nepostojeće urote. Dodijalo brate mili. Svi već vonjamo po tim slavnim ćevapima kod Srbina, a ni luk jeli ni luk mirisali, a kamoli te veličanstvene ćevape s lukom.  
 
Ti si mene cijenio? Ideeeš!  
Vidim, da jesi (još od iskona davnog). Malo sam kujica, malo zumzara, malo krmačica. Mašta ti je na entu. Ma znam, ti to meni tepaš, jer da me ne cijeniš bila bih krmačetina, kujetina, zumzarčetina.  :D
Eto i ja tebe cijenim i isto sam maštovita pa s obzirom da smo na romantičnoj temi i ja ću tebi malo tepati: krmčiću, bumbaru, bubašvabo, glistane, mrmak, smrdibubo....  B-)


i tebi Zuuuuuuum iz istočnog raja 

Srcati, ogladnih uz ovoliko ćevapa.  :doh
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Ra 3/18/2021, 19:29

AlfaOmega wrote:Sam ću reći na to tvoje da je kod Srbina dobra klopa. Dalje neću

Oš i ti pola para za ćevape?  :^0
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 3/19/2021, 01:42

od kad nema drugarice Venus na ovom forumu jebe ko koga stigne i što je još gore jebu ludi zbunjene.



sad molim aplauz!  tko prvi prestane aplaudirati bit će streljan i poslan u gulag ili će biti poslan u gulag i streljan.

zingara aka mentaliteta sam streljao na gulag forumu jer ovdje piše anti komunističke pamflete i širi buržujsku kapitalističku propagandu.

za ostale drugove i drugarice koji koriste buržujski kapitalistički Google Chrome browser  moraju preći na proletersku radničku Mozillu Firefox inače će biti streljani.

drug Staljin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 3/19/2021, 08:50

Jebali vas cevapi,nema bez punjenih paprika!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 3/19/2021, 08:51

fridrih-niche wrote:
AlfaOmega wrote:Sam ću reći na to tvoje da je kod Srbina dobra klopa. Dalje neću
Odi je prevelika drama, a toga mi ne fali na nogometnim temama...
:D

Sad bi i ja jedne ćevape u Srbina...
Cua san da su dobri...
Ili bi u Pivnicu Medvedgrad na Medvjeđu šapu i Gricku vješticu...
Fali mi malo Zagreb...
<3


Eto sljedeci tref u Zg,ja,ti i lady.....ostali mogu svratit,promatrati i ponesto naručiti.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 3/19/2021, 09:18

ᴍᴏxʏ wrote:
fridrih-niche wrote:
AlfaOmega wrote:Sam ću reći na to tvoje da je kod Srbina dobra klopa. Dalje neću
Odi je prevelika drama, a toga mi ne fali na nogometnim temama...
:D

Sad bi i ja jedne ćevape u Srbina...
Cua san da su dobri...
Ili bi u Pivnicu Medvedgrad na Medvjeđu šapu i Gricku vješticu...
Fali mi malo Zagreb...
<3


Eto sljedeci tref u Zg,ja,ti i lady.....ostali mogu svratit,promatrati i ponesto naručiti.....
Samo ljubav i menage a trois!
<3


:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 3/19/2021, 09:19

ᴍᴏxʏ wrote:Jebali vas cevapi,nema bez punjenih paprika!
Materina pašticada je etalon kvalitete...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 3/19/2021, 09:34

Bitno da je punjeno.... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 3/19/2021, 10:19

Hahahahahahaha...
:^O

<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by darth_vader 3/19/2021, 11:25

ᴍᴏxʏ wrote:Jebali vas cevapi,nema bez punjenih paprika!

A što ako nemamo neg' ćevap? :ashamed
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by AlfaOmega 3/19/2021, 16:21

ᴍᴏxʏ wrote:Jebali vas cevapi,nema bez punjenih paprika!
Tek punjenih patlidžana. Još veći  :love

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10198
2015-09-11


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Ra 3/20/2021, 22:02

Gnječ wrote:od kad nema drugarice Venus na ovom forumu jebe ko koga stigne i što je još gore jebu ludi zbunjene.



sad molim aplauz!  tko prvi prestane aplaudirati bit će streljan i poslan u gulag ili će biti poslan u gulag i streljan.

zingara aka mentaliteta sam streljao na gulag forumu jer ovdje piše anti komunističke pamflete i širi buržujsku kapitalističku propagandu.

za ostale drugove i drugarice koji koriste buržujski kapitalistički Google Chrome browser  moraju preći na proletersku radničku Mozillu Firefox inače će biti streljani.

drug Staljin
:^0
Veliš aplauz je obavezan? Pa je, ovo je skoro kao neka jeftina pornjava, uživaju samo gledatelji i red je strijeljati one koji ne plješću ručicama. 
Nego, druže Staljin, kad ste se već uhvatio puške, strijeljajte časkom i onog Srbina ćevapdžiju. Od njegovih ćevapa ljudi dobiju višegodišnje probavne smetnje. Bog zna od čega ih pravi. 
Lisicu?  :hahahano 
Napravio si prevelik otvor u ogradi za liju, pa ponekad prolazi i Croma.  :P


drugarca Anka
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by kic 3/22/2021, 09:05


maše vam Venus, kaže da ne stigne tipkati da ima pune ruke šampanjca :makeup
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 3/22/2021, 09:12

Ostajte  mi svi dobro i zdravo,rastite i radite na sebi...ljubi vas moxy,ali samo one koji zasluzuju....moje vrijeme forumasenja je zavrsilo,i have some real life to live and enjoy!  :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 3/22/2021, 11:31

<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 20 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by AlfaOmega 3/22/2021, 14:16

kic wrote:
maše vam Venus, kaže da ne stigne tipkati da ima pune ruke šampanjca  :makeup
Pa što se muči, nek podili s rajom. Imamo i mi ruke

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10198
2015-09-11


Back to top Go down

Page 20 of 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum