ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 18:38

Mate, jesi li ziva? Nemoj plakati. :-)

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/7/2018, 18:42


Mandza svaki prekid dobije batine
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/7/2018, 18:42


Francuzi vode 4-2 i brane se i boje pa jbmti xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 18:44

: )))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/7/2018, 18:47


jebiga Rakitic
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 18:48

Nemamo zasto biti tuzni! :-) <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 18:50

Nekako su smuseni ovi nasi...

Nije im dan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/7/2018, 18:51


nervoza
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 18:54

Nda...

Francuzi su poprilicno organiziraniji i mirniji po tom pitanju.
S druge strane vec su nas jednom iznacili francuzi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/7/2018, 18:55


Francuzi lose izgledaju, ali trebas igrati da oni tak izgledaju..

well, fuck samo za one greske u 1pol
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 18:56

Dobri smo bili! Zadovoljna sam nasom momcadi i idemo proslaviti SREBRNU medalju! <3

Jeej!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/7/2018, 18:56


da se igra opet dobili bi ih :D !
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 18:58

moj je problem kad se sukobe razum i osjećaji.. razum je govorio da je francuska jača momčad, srce je željelo da mi pobijedimo, ali nema razloga za tugu.. pa mi smo srebrni... svaka čast našim dečkima, voljela bih da sam sutra u zagrebu....   :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 18:59

Mandzo me inace na kica podsjeca :)

U dobrom smislu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 20:04



Dragi svi,
Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji je pokazalo da u svijetu nogometa svi imamo jednake šanse. Talentirana generacija sjajnih pojedinaca, koji su spremni predano raditi, mogu uspjeti. Mogu uspjeti, kada imaju svu pomoć, kada ih se usmjerava, vodi i gura prema uspjehu. Ova je generacija nogometaša to ostvarila, pokazala da skup sjajnih pojedinaca u nogometu mogu stići na sami svjetski vrh. Tu nije bitna brojnost nacije, veličina proračuna, nisu bitni stadioni, nije bitno čak niti okruženje jer da jest ova generacija hrvatskih nogometaša ne bi uspjela stići u finale svjetskog prvenstva.
Ipak, ove retke ne pišem zbog ekipe koju vodim. Ovo pišem zbog teške situacije u Hrvatskoj.

Hrvatska je danas najsiromašnija država Evropske unije. U Hrvatskoj se živi, nikad teže, od svršetka posljednjeg svjetskog sukoba. Hrvatska je zemlja koju vode loši ljudi, pripadnici organizacije koja je proglašena zločinačkom. Hrvatsku su ti ljudi odveli u ponor bijede, Hrvatska je zemlja iz koje je u posljednjih dvadeset godina izbjeglo milijun ljudi. Danas u Hrvatskoj naši stari, umirovljenici, svojim mirovinama nisu u stanju podmiriti niti osnovne životne potrebe, školstvo si mladost ne može priuštiti, zdravstvo je u kolapsu, sudstvo štiti krupni kapital i korumpirano je. Stanje u državi je takvo da je pitanje vremena kada će se sustav urušiti i kada će takva situacija postati neizdrživa.

Zato, ovim putem, tražim od svih političara i svih predstavnika vlasti, koji su odveli moj narod u pakao bijede, beznađa i siromaštva, da se maknu od nogometne reprezentacije Hrvatske. Niste dobrodošli u našu svlačionicu, ne želimo se s vama fotografirati i ne želimo se s vama rukovati. Vi ste upravo oni koji su, od nama najvažnijih, a to su ljudi Hrvatske, napravili najsiromašniji i najbjedniji narod Evrope. Upravo ste vi, bogateći se i stvarajući uvjete da "vaši" budu nositelji poslova, stvorili nemoguće uvjete za život u Hrvatskoj. Najviši dužnosnici Hrvatske posljednjih su godina od Hrvatske napravili mjesto nepogodno za život, pa tako imamo djecu koja nikada nisu vidjela more - a Hrvatska ima više od tisuću kilometara obale. Imamo djecu koja idu gladna u krevet jer im nezaposleni roditelji nemaju što dati za obrok. Imamo zemlju koja je pusta, imamo cijele regije u kojima je nekoliko stanovnika na kilometar kvadratni.

Ljudi koji su to napravili iz naše zemlje nisu dobrodošli u naše redove, mi takve ljude ne smatramo poželjnima u našem društvu. Molimo da našu odluku poštujete, da ne oblačite dresove nogometne reprezentacije, da ne koristite naše uspjehe za svoju promociju. Koristeći naše uspjehe umanjujete vrijednost našeg rada, našeg postignuća i bacate ljagu na sport. Vaša su djela vidljiva svaki dan kada po kantama za otpatke ljudi Hrvatske prekapaju za korom kruha, to su dosezi vašeg djelovanja i mi, sportaši, ne želimo da nas ljudi Hrvatske povezuju s vama.

Svi nogometaši, kao i nogometni stožer, ovim putem obavještavaju javnost da će sav prihod od novčanih nagrada sa Svjetskog prvenstva u Rusiji uplatiti u poseban fond za djecu Hrvatske. Taj fond će financirati ljetovanja djece Hrvatske, djece koja nikada nisu vidjela Jadransko more. Hrvatski nogometni reprezentativci su uz ljude Hrvatske i napravit će ono što je u njihovoj moći da ljudima, osim svojim pobjedama, na svaki drugi način olakšaju život koji je u Hrvatskoj izuzetno težak. Neka sva djeca Hrvatske imaju mogućnost da barem sedam dana provedu na hrvatskoj obali. To je najmanje što nogometaši mogu učiniti za naše najranjivije i najdraže.

Ovim putem još jednom pozdravljamo sve ljude Hrvatske, uz obećanje da ćemo dati sve od sebe da naslov svjetskih prvaka donesemo u Hrvatsku, uz vašu pomoć, uz vaše bodrenje.

Dijelite dalje moj glas i dođite na doček u ponedjeljak u Zagreb.

Živjeli ljudi Hrvatske, živjela Hrvatska!

U našim mislima i srcima naš

Zlatko Dalić, nogometaši nogometne reprezentacije Hrvatske i nogometni stožer



:hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 20:15

Nazalost, Fibi, to je pismo laznjak. Bilo bi lijepo da ga je Dalic uistinu napisao i popisao, ali nije.


Nego, jeste vi vidjeli Kolindu? :-D Ke kazo? Na cemu je ta bila? :-D Jos i ljubi pehar kao neki debilcek.


---


Modric je prograsen najboljim igracem Prvenstva. A bas mi je zao bilo gledati ih sve tako potistene. Bubice. :-( Ma joj. Veselje, veselje!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 20:17

Znam da nije ta pise na kraju "u srcima nas zlatko dallic"...
Ne vjerujen da bi on sam sebi napisao to... :D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 20:18

Kolinda mi se ne svida.
Ne mislim da je njeno srce dobronamjerno.
Vise ponosno samo na sebe...
Samoljublje?

Propao je mirovinski stup taman za vrijeme euforije.
Tuzno je sve sto su napravili od nase domovine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 20:22

Fibica wrote:Znam da nije ta pise na kraju "u srcima nas zlatko dallic"...
Ne vjerujen da bi on sam sebi napisao to... :D


Da, ali to se "pismo" reklamiralo kao obracanje Zlatka Dalica javnosti.. Dakle, krenulo je s namjernom obmanom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 20:24

Fibica wrote:Kolinda mi se ne svida.
Ne mislim da je njeno srce dobronamjerno.
Vise ponosno samo na sebe...
Samoljublje?

Propao je mirovinski stup taman za vrijeme euforije.
Tuzno je sve sto su napravili od nase domovine.


Gade mi se svi oni. Kad bi barem ova euforija i samnpouzdanje potrajalo pa da preusmjerimo tijek njihovih poteza. Tko, ako ne mi? Kada, ako ne sada? ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/7/2018, 20:28

violator wrote:
Fibica wrote:Znam da nije ta pise na kraju "u srcima nas zlatko dallic"...
Ne vjerujen da bi on sam sebi napisao to... :D


Da, ali to se "pismo" reklamiralo kao obracanje Zlatka Dalica javnosti.. Dakle, krenulo je s namjernom obmanom.
To je skladao onaj neki kojemu prezime krece sa slovom p... ne sjecam se imena i prezimena, a netko je to preokrenuo kao da je dalic napisao...
Medutim, ako se bolje pogleda da se zakljucit da dalic ne bi napisao "evrope" i "u srcima nas dalic".

Da ne duzim...
"Pismo" je tuzno i istinito.
Zao mi je djece.
Zao mi je starijih osoba koje zive u bijedi...
Zao mi je u sto se hrvatska pretvorila. Ne hrvatska kao hrvatska... ali kuzite...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum