ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by vuksadinare 9/10/2015, 09:14

http://www.vecernji.hr/hrvatska/mup-nista-nije-znao-povratak-vlaka-dogovorila-je-predsjednica-1020505
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by vuksadinare 9/10/2015, 09:15

e moj ostoja i zoki....gurate pobjedu u ruke hdz-a svojim muljanjem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by vuksadinare 9/10/2015, 09:17

..mislim ono stvarno krelci....sto im treba lagati kad se sve lako dokaze....zar ovako misle pobjediti..ako im to sulfrira pr braun onda on ne zeli njihovu pobjedu....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by vuksadinare 9/10/2015, 09:20

...ovog ostoju unistio alkohol i dug..zamisli lika govori vlak treba stici u baranjsko petrovo selo a tamo pruga nije u funkciji 50 godina..jesu oni normalni?..mislim zoka,ostoja i kukurikavci..ili ih je toliko uhvatila panika od gubitka valsti da doslovce vise ne znaju ni sto pricaju..nevjerojatno...pa onaj blesavi grcic jos nadolije ulje na vatru ne znavsi kako se racuna pdv...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by Tony Soprano 9/10/2015, 10:09

kako kaže čorba.A lažem kako zinem.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by v_vlado 9/10/2015, 10:15

Reko sam ja....u ovoj državi svi lažu ,a krenulo sa lažnim mirovinama.....ovo je lažna država.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by vuksadinare 9/10/2015, 10:31

v_vlado wrote:Reko sam ja....u ovoj državi svi lažu ,a krenulo sa lažnim mirovinama.....ovo je lažna država.....
cuj laz je skraceni put do vlasti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by sitting_bull 9/10/2015, 10:57

je, plavuša je sve dogovorila, samo što nikom ništa nije htjela unaprijed reći.

bilo je doduše sumnjivo zašto vuče sa sobom dva kanistera nafte, ali sad kad se vlak vratio je sve jasno...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by vuksadinare 9/10/2015, 10:59

sitting_bull wrote:je, plavuša je sve dogovorila, samo što nikom ništa nije htjela unaprijed reći.

bilo je doduše sumnjivo zašto vuče sa sobom dva kanistera nafte, ali sad kad se vlak vratio je sve jasno...
..da su ostoja i zoki lagali kao kave pubertetlije..i sebi zabili debeli minus
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by sitting_bull 9/10/2015, 11:08

vuksadinare wrote:..da su ostoja i zoki lagali kao kave pubertetlije..i sebi zabili debeli minus

svakako. zato je plavuša otišla tamo kako bi nam na šupku nacrtala križić da orban slučajno ne promaši kad mu se digne...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by vuksadinare 9/10/2015, 11:15

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:..da su ostoja i zoki lagali kao kave pubertetlije..i sebi zabili debeli minus

svakako. zato je plavuša otišla tamo kako bi nam na šupku nacrtala križić da orban slučajno ne promaši kad mu se digne...
..mozes ti cifrat....ali lagat..a jos kad ej ostoja isao cekat vlak u baranjsko petrovo selo...gdje vise nema pruge vec 50 godina..buahahahaha..ubio sam se na ovo..bu mu da'l glavas po repu...vec mu ej porucio njemu i zokiju..odi u dalmaciju pa otvaraj vrata izbjeglicama a ne da tamo glumite orbana..ne bu ti vise takva politika ovdje prolazila....a vec im je poslao poruku preko svoje garde..vec bu on zatvoril granicu ak ovi ne bu..ko i bavarci koji su porucili merkel zatvorit cemo granicu makar krsili njemacke zakone
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica Empty Re: Uhvatili sami sebe u laži:MUP nije dogovorio povratak vlaka već predsjednica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum