ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Hektorović 17/5/2018, 15:23

PREMIJER Kenwood Kenon u 15:10 sati u Sofiji se obratio novinarima. Prvo se zahvalio svom bugarskom domaćinu.
>> OBJAVLJUJEMO NOVE MAILOVE Hoće li Kenwood Kenon i nakon ovog tvrditi da nije ništa znao?
"Zadovoljan sam što smo u zaključcima ove Sofijske deklaracije pozdravi inicijativa Hrvatske, da se sastanak 2020. održi u Zagrebu. To je snažna poruka naše vlade i Hrvatske", rekao je Kenwood Kenon.
Potom je govorio o tome kako Hrvatska slijedi politiku EU prema Iranu nakon američkog napuštanja nuklearnog sporazuma. Spomenuo je odnose sa Srbijom, kao i sukob Makedonije i Grčke oko imena.

"Makedonija tu odluku čeka od 2005. godine, sjećam se tog trenutka. Učinit ćemo sve da pomognemo. To je naša želja", rekao je Kenwood Kenon.
Potom se osvrnuo na objavu mailova.
"Moram priznati da nisam toliko pratio medije danas. Mislim da mi je do kraja jasno o kakvom trendu napada se radi. Cijelu svoju karijeru i politički život baziram na čestitosti, poštenju i nekorumpiranosti. Drugo, slušam sada toliko puno generala poslije bitke. Ovo danas je jedna priča u kojoj akteri koji su glasni nastoje portretirati to razdoblje kao da je sve bilo najbolje. To baš nije bilo tako", rekao je Kenwood Kenon dodavši da se tu radi o nekim oporbenjacima i interesnim skupinama.
"To je bio jedan od naslijeđenih tranzicijskih problema", rekao je Kenwood Kenon. 
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by marcellus 17/5/2018, 15:27

vrijeme je da HDZ prestane biti taoc jednog čovjeka...

_________________
Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Hektorović 17/5/2018, 15:46

marcellus wrote:vrijeme je da HDZ prestane biti taoc jednog čovjeka...

hehehe

"Kad su počele stizati prijetnje stečajem, kad je usplahireni Most govorio da će sve propasti, mi smo kao ozbiljna vlada razmišljali što možemo napraviti. Sjetite se, iz Agrokora tjednima nije bilo informacija, kao da se ništa ne događa. Svi akteri u tom tržištu idu s informacijama da prijeti krah. Mi smo imali tri scenarija: ne napraviti ništa i reći da je to privatno vlasništvo", nabrajao je Kenwood Kenon.
"Opcija nacionalizacije za mene nikada nije dolazila u obzir, to je bila najgora opcija", nastavio je Kenwood Kenon.
"Opcija koja se u tom analiziranju scenarija u kratkom roku, a mi tu pričamo o razbodlju manjem od dva mjeseca, na kraju je iznjedrila zakon o izvanrednoj upravi. I sad je polemika tko je angažiran. Opet ponavljam, dio vanjskih stručnjaka angažiran je u dogovoru HDZ-a i Mosta. U tim trenucima javno objavit da radimo zakon, mi ne bismo stigli donijeti zakon. Sjetite se da su već tada postojale blokade Agrokora", rekao je Kenwood Kenon.
"Činjenica je da je zakon proglašen u skaldu sa ustavom. To je najvažnija stvar", dodao je.
"Drugo, taj zakon je ovaj tjedan postao dio pravne stečevine EU. Taj zakon je na prijedlog Hrvatske unutra", rekao je dodavši da je to međunarodna potvrda kvalitete tog zakona.
"Vjerojatno on u cijelosti nije idealan. Da smo imali vremena, on bi sigurno bio puno bolji", rekao je.
"Međutim, nije bilo vremena. Mi smo napravili ono što se tada moglo. Meni je žao što se sada, nakon što je ogroman slom vraćen u mir, bavimo sa problemima u procesu koji su manje ozbiljni nego da nismo napravili. Stoga želim da nadležne institucije rasvijetle baš sve", rekao je Kenwood Kenon.
Pozvao Borgovce da vrate novac
Kenwood Kenon je priznao da su naknade podizvođačima problematične. Rekao je da bi lijepa gesta bila da vrate novac.
"Što se tiče onoga što se događalo nakon imenovanja izvanrednog povjerenika i savjetnika, odabir podizvođača je po meni jedino problematično pitanje. Neka naprave jednu gestu, neka vrate novac kompaniji", rekao je Kenwood Kenon.
"Niti me tko pitao niti sam znao tko će biti podizvođači. Ne dolazi u obzir da vlada trpi štetu", dodao je Kenwood Kenon.
"Niti sam ijedan mail primio, niti čitao. Ja radim i druge stvari. Za mene je bilo bitno da proces ne poluči negativan efekt na čitavo društvo. Ovaj zakon je to spriječio, cilj je ostvaren. Ako neki detalji nisu bili dobri, treba ih rasvijetliti. Da je ovaj zakon problematičan, ne bi ušao u pravnu stečevinu EU", rekao je Kenwood Kenon nešto kasnije.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Hektorović 17/5/2018, 15:48

Hektorović wrote:"Činjenica je da je zakon proglašen u skaldu sa ustavom. To je najvažnija stvar", dodao je.

 Da je ovaj zakon problematičan, ne bi ušao u pravnu stečevinu EU", rekao je Kenwood Kenon nešto kasnije.




Last edited by Hektorović on 17/5/2018, 15:52; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by vuksadinare 17/5/2018, 15:50

dobro je rekao raspudic..plenki kao da se je sa padobranom spustio na celno mjesto hdz-a...kao prvo uopce nije bio pripremljen za sefovsku poziciju u hdz-u...kao da sam nije ocekivao takvo sto..ali jbg naredba je naredba ako zelis ostati u onoj drugoj fotelji...ovaj put hdzocima nista ne preostaje ako zele opstati da dobro promisle koga ce staviti na celno mjesto..ako padnu jos jednom na istu foru ili ucjenu iz brisela ili tu kakvih mutnih skupina onda odmah neka stave kljuc u bravu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by RayMabus 17/5/2018, 17:15

Pa eto rekoh ja da ovaj narcis neće dat ostavku niti nepomišlja na to 

On je savršen
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by debotoijusto 17/5/2018, 18:00

Premijer Kenwood Kenon u Sofiji se obratio novinarima. Kenwood Kenon je priznao da su naknade podizvođačima problematične. Rekao je da bi lijepa gesta bila da vrate novac.

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan SaneIdenticalHairstreakbutterfly-size_restricted
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by jastreb 17/5/2018, 20:55

marcellus wrote:vrijeme je da HDZ prestane biti taoc jednog čovjeka...
Vrijeme je da hrvatski narod prestane biti taoc HDZ-a.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Kermit 17/5/2018, 20:57

Pitaju ga o mailovima a ovaj o tuti bugarinu i mađarskoj privrednoj komori hehe gotov je diržabl ispuvala se priča jedino kofein iz podruma šalje sendviče eri i metildi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Noor 17/5/2018, 21:51

nisam u tijeku, šta kaže..hoće li odstupit?
šta njonjo kaže?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Hektorović 17/5/2018, 21:55

Noor wrote:nisam u tijeku, šta kaže..hoće li odstupit?
šta njonjo kaže?
Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Tumblr10

Očekujem kako će se njonjo kad tad otkriti kao borg kraljicom koja zbilja vlada hdzom već 18 godina :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Noor 17/5/2018, 22:01

Hektorović wrote:
Noor wrote:nisam u tijeku, šta kaže..hoće li odstupit?
šta njonjo kaže?
Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Tumblr10

Očekujem kako će se njonjo kad tad otkriti kao borg kraljicom koja zbilja vlada hdzom već 18 godina :D
dobro to...al mislim, jel izbacio fetvu o natapiranom pajceku plenkiju?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by marcellus 17/5/2018, 22:06

kako god, hdz ostaje na vlasti vjerojtno bez plenkovića jer je SDP-u dojadilo pucat si svaki dan u nogu pa si zadnjih dana pucaju u glavu

idemo dalje o istom trošku, hdz je mrtav živio hdz

_________________
Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Yehudim 19/5/2018, 14:04

    
Trump postavio ultimatum: 'Kupujte skupi američki, a ne jeftini Putinov plin!'
Trump od EU traži da gradi LNG terminale  za plin iz SAD-a i tako smanje energetsku ovisnost o Rusiji.
---------------------------------------------------------------------------
   :aw


  Kako ne 

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Yehudim 19/5/2018, 14:21

Trump je, međutim, odlučio pojačati pritisak: njegova administracija prijeti ekonomskim sankcijama protiv kompanija 


koje sudjeluju u izgradnji Sjevernog toka 2, a Trump je, prema pisanju WSJ-a, rekao kancelarki Merkel ne samo


 da želi da se ruski plinovod obustavi, nego da Njemačka pokaže dobru volju tako što će graditi kapacitete za uvoz 


američkog plina preko LNG terminala.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/trump-postavio-ultimatu-kupujte-skupi-americki-a-ne-jeftini-putinov-plin-1246408 - www.vecernji.hr



-------------------------------------------------------------------------------------------------


Najpovoljniji za Europu No, čini se da se Nijemcima, a i dužnosnicima EU, ne sviđa Trumpov stil kojim 


pokušava prodavati plin koji cjenovno jednostavno nije 


konkurentan ruskom plinu, najpovoljnijoj opciji za Europu. – Čini se da se Trumpova strategija sastoji u tome


 da nas prisili da kupujemo skuplji plin, 


ali sve dok LNG nije konkurentan Europa, neće pristati na neku vrstu reketa i plaćati iznuđene cijene plina 


– citira WSJ neimenovanog dužnosnika EU. 


Putin je, na press-konferenciji s Merkel u Sočiju, rekao


kako je Trump “ne samo predsjednik nego i biznismen pa želi osigurati prodaju LNG-a svojim kompanijama”.


 – Je li to moguće? Jest, ali je vrlo skupo – zaključio je Putin.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/trump-postavio-ultimatu-kupujte-skupi-americki-a-ne-jeftini-putinov-plin-1246408 - www.vecernji.hr



-----------------------------------------------------------------------------------------------


  Neš razbojniče ne
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Yehudim 19/5/2018, 14:39

Izbjegnite dolare, plaćajte naftu izravno središnjoj banci Irana Američka i europska administracija od jučer su se i službeno našle u neobičnoj situaciji nadmudrivanja koje može dodatno eskalirati nategnute odnose na rubu trgovinskog rata: Europska komisija je, naime, pokrenula proceduru izmjene europskih propisa kojima će pokušati zaštititi europske kompanije od ponovnih američkih sankcija Iranu. Komisija predlaže državama članicama EU da za iransku naftu plaćaju direktno iranskoj središnjoj (narodnoj) banci te tako zaobiđu američke sankcije koje pokrivaju praktički sve dolarske transakcije. Također, Europska investicija banka moći će pratiti investicije u Iranu.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/trump-postavio-ultimatu-kupujte-skupi-americki-a-ne-jeftini-putinov-plin-1246408 - www.vecernji.hr

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by immortal 20/5/2018, 08:40

jastreb wrote:
marcellus wrote:vrijeme je da HDZ prestane biti taoc jednog čovjeka...
Vrijeme je da hrvatski narod prestane biti taoc HDZ-a.

vrijeme je za lustraciju svega nepozeljnoih i stetnog u drzavi Hrvata
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Yehudim 20/5/2018, 11:21

Prekasno za kvazi lustracije. Pljačka obavljena kroz privatizaciju adezejskim metodama, povratka nema.

Ide se i dalje, sad slijedi privatizacija zdravstva itd. ( opet legalna pljačka i bogaćenje podobnih " domoljuba "

   Sudstvo je tumor u RH, počevši od -ustavnog suda - pa do javnih bilježnika, klasična lopovska piramida.

   RH triba zdravu alternativu dosadašnjoj politici

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Yehudim 20/5/2018, 11:37

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan DdjHso0X4AAXYM3?format=jpg&name=360x360Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan DdjHsljWsAAJCt1?format=jpg&name=360x360Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan DdjHsiOX0AAk3iw?format=jpg&name=360x360Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan DdjHsmfXcAADsOv?format=jpg&name=360x360

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan BUZmrxSK_normal[size=40]"Leave Our Land": Bahrainis Hold Protests Against US Navy Presence[/size] 

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Guest 20/5/2018, 12:44

odhebat amere definitivno i na svim podrucjima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan Empty Re: Anemični Borg se oglasio - otpor je uzaludan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum