ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo

Go down

Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo Empty Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo

Post by Serbinho-3 Thu 19 Apr - 18:34

Beograd -- Šefica evropske diplomatije Federika Mogerini izjavila je da osuđuje svaki akt i čin koji su protiv institucije kao što je Narodna skupština.




Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo 2559413385ad8dacd07f77525050572_orig


Mogerinijeva je to izjavila na konferenciji za medije sa predsednikom Vučićem, na pitanje kako komentariše postupak lidera SRS Vojislava Šešelja.
“Prošle godine sam posetila srpski parlament… Imala sam slična iskustva. To je ceo moj komentar”, navela je Mogerinijeva.
Mogerinijeva tu misli na njenu posetu Skupštini Srbije početkom marta 2017. godine, kada se na posebnoj sednici obratila poslanicima i javnosti, dok su poslanici Srpske radikalne stranke sve vreme vikali "Ua" i "Srbija, Rusija, ne treba nam Unija". 

Kako kaže, osuđuje svaki akt i čin protiv demokratske institucije kao što je Narodna Skupština, kao i da su to “epizode koje Srbiji ne služe na dobro”. 

Visoka predstavnica EU za spoljne poslove i bezbednost je takođe istakla da se dijalog i saradnja u regionu moraju održati, što je, kako kaže, “suština projekta EU”. 

Srpska radikalna stranka saopštila je u sredu da je Šešelj u Skupštini Srbije psovao hrvatsku delegaciju i gazio hrvatsku zastavu. 



Hrvatska delegacija, na čelu sa predsednikom Sabora Gordanom Jandrokovićem, zbog toga je prekinula zvaničnu posetu Beogradu i vratila se u Zagreb. 

Podsećamo, lider radikala osuđen je prošle nedelje pred Haškim tribunalom na 10 godina zatvora za zločine protiv čovečnosti počinjenih nad Hrvatima u selu Hrtkovci.


Međutim, glavna tema pres-konferencije bila je da li se to zaista i dogodilo, jer niko od novinara to nije video. 

"E, ovo je prava zavera. Ja hoću novi sudski postupak, a vi kažete - nije se desilo. Ne znam šta da vam dogovorim. Zašto bih izmislio? Da li mi baš svi novinari ne veruju? Ima li neko da veruje?", pitao je Šešelj. 

Pošto novinari nisu odgovorili, Šešelj je zaključio: 

"Niko? E, ovo je je prava novinarska zavera danas. Moraćemo ponovo", rekao je Šešelj.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=04&dd=19&nav_category=11&nav_id=1383387



Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo 13bc526f2e0918f8cdf2ae6e4f53d8de
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo Empty Re: Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo

Post by Serbinho-3 Thu 19 Apr - 18:36

Sta je trebao, mozda da mase Američkim i EU zastavama kao Albanci i Crnogorci....:cleanteeth

Nisam za Seselja, ali barem se ne uvlači nikom u zadnjicu i znas na čemu si.

Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo Seselj%20i%20sadam
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo Empty Re: Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo

Post by Serbinho-3 Thu 19 Apr - 18:37

Svi pravac na Zapad da se uvlače a Seselj kod Sadama.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo Empty Re: Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo

Post by Serbinho-3 Thu 19 Apr - 18:39

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo Empty Re: Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo

Post by Guest Thu 19 Apr - 19:28

Serbinho-3 wrote:Sta je trebao, mozda da mase Američkim i EU zastavama kao Albanci i Crnogorci....:cleanteeth

Nisam za Seselja, ali barem se ne uvlači nikom u zadnjicu i znas na čemu si.

Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo Seselj%20i%20sadam

kako se ne uvlaci,
uvlaci se
ima svoju  publiku, fanove, ostalim klonirani cetnicima, 
rusima, uglavnim svima koji su u anti_ eu bloku
zelim mu sve najgore, politicki, na sledecim izborima
da dozivi reprizu beograda
da ga nema ni u skupstini srbije
pvt. zelim mu svako dobro

kakva je razlika izmedju onih koji nose usa zastavu ili rusku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo Empty Re: Mogerini o Šešelju: Bila sam u Skupštini, slično je bilo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum