ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by vuksadinare 6/4/2018, 13:37

interesantno u nekoliko dana slicne izjave stimca i mamica....nesto ih bocka... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by vuksadinare 6/4/2018, 14:10

dvije 'moralne' vertikale drustva mamic i stimac kako rerkoh u 'par sati' o slicnim temama zborili..dogorilo do nokata..za stimca sve manje posla a to znaci i manje love..koji god klub trenirao u posljednje vrijeme ispao iz lige..cak i u nogometno egzoticnim drzavama..on bi se sad uvukao opet u hajduk na mala vrata jer sad klub ne kuburi sa lovom a on je voli iznad svega...a mamic?..dinamo u minusu preko 100 milja kuna..gledatelja malo...ili nimalo...sudski procesi po njega sve slozeniji...odvjetnici puno uzimaju...nije mu lako...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by Guest 6/4/2018, 14:27

mamic je gospodin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by Guest 6/4/2018, 14:28

rekne jednu rijec o hajduku odmah izazove pozar u splitu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by vuksadinare 6/4/2018, 14:34

operw wrote:mamic je gospodin
:)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by Guest 6/4/2018, 14:44

Normalno da ga boli Hajduk...
Sve bi da sta ima samo da bude u Hajduku...
Boli ga srce kad vidi kako Torcida stoji iza kluba...
A njega svi mrze...
Osim par dupelizaca i plaćenih piskarala po javnim portalima...
Naravno, oni su uz njega samo zbog osobne koristi...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by Guest 6/4/2018, 14:51

ostavite ga vise na miru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by Guest 6/4/2018, 15:06

Ajmo anketa 

Tko je veće zlo ?

Zdravko 
Ili 
Hajduk
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by FRANK 6/4/2018, 15:09

Dybala wrote:Ajmo anketa 

Tko je veće zlo ?

Zdravko 
Ili 
Hajduk
Dilema je velika

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by Zeko 6/4/2018, 18:08

Uopće dileme nema. Najveće zlo hrvatskog nogometa uvjerljivo je hajdučić.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by Zeko 6/4/2018, 18:35

Jedna stvar koja mi se dopada kod Maminja je to sto im uvijek pljune istinu u njihove iskvarene, od mrznje i jala izvitoperene face. To je ogromna tragedija sto je Hajduk, ukljucujuci i dobar broj njihovih "navijaca", pao u ruke nogometnog i politickog podzemlja koje preko Hajduka terorizira hrvatski nogomet. Naravno, tu su i korumpirani mediji u vlasnistvu ili u sluzbi tog podzemlja koji onim najranjivijim u drustvu, onima sa najmanjim IQ, nemilosrdno i svakodnevno ispiraju i truju mozak. Kad od covjeka napravis zombija, onda je on kao lutka na koncima..., onda sav taj huliganizam i pokusaji da se sto je vise moguce nasteti hrvatskoj reprezentaciji, napadi, premlacivanja i pokusaji ubojstva nogometnih djelatnika, sve to postaje razumljivo. Nazalost, ovcama ispranog mozga to je i sasvim prihvatljivo.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by FRANK 6/4/2018, 18:39

Puca mi kurqc za manica hajduk hrvatski nogomet i dinamo dok je ovako stanje.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by Zeko 6/4/2018, 19:08

Imaš prav.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by Guest 6/4/2018, 21:27

Kako pojedince boli sta je Hajduk svjetlo našeg baluna...
Gustan ka prasac haha...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by FRANK 6/4/2018, 22:27

fridrih_niche wrote:Kako pojedince boli sta je Hajduk svjetlo našeg baluna...
Gustan ka prasac haha...
<3
Oslobodi Isuse mene dalmaciju tebe hrvatsku more herceg bosnu od udruge zvane NAS HAJDUK I OD Z MAMICA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by darth_vader 6/4/2018, 22:29

operw wrote:ostavite ga vise na miru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by darth_vader 6/4/2018, 22:30

Pustite njegovu mamu da prode...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by vuksadinare 7/4/2018, 06:51

Sve pet...ovi orjunasi mamic i mamici udbasi...1:1..idemo dalje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku... Empty Re: Mamić na pressici 2/3 monologa o Hajduku...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum