ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sretan 21.3

Go down

sretan 21.3 Empty sretan 21.3

Post by Guest 21/3/2018, 16:02

danas se slavi trisomija, genetski poremećaj, na 21 kromosomu, poznatija kao Downow sindrom


cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by Guest 21/3/2018, 16:03

sretan 21.3 Lots_of_socks_day


ne zaboravite obući različite čarape kako bi proslavili trisomiju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by n_razbojnik 21/3/2018, 16:07

Slavimo genetske poremećaje?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by kaya 21/3/2018, 16:09

Mislim, tako retardiran biti nije razlog za proslavu nego za tugu.
Kao one reklame gdje slikaju  te male jadnike koji ne znaju gdje su i zovu ih djecom ljubavi , prestrašno..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by aben 21/3/2018, 17:19

kaja wrote:Mislim, tako retardiran biti nije razlog za proslavu nego za tugu.
Kao one reklame gdje slikaju  te male jadnike koji ne znaju gdje su i zovu ih djecom ljubavi , prestrašno..
pa ne slavi se, 
ako vode slušoš dedalosa, stroh me je i pomisliti ča misliš kad govori o ekonomiji.

dicon ljubavi ih ne zovu da bi se sprdali išnjima.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by Guest 21/3/2018, 17:26

aben wrote:
kaja wrote:Mislim, tako retardiran biti nije razlog za proslavu nego za tugu.
Kao one reklame gdje slikaju  te male jadnike koji ne znaju gdje su i zovu ih djecom ljubavi , prestrašno..
pa ne slavi se, 
ako vode slušoš dedalosa, stroh me je i pomisliti ča misliš kad govori o ekonomiji.

dicon ljubavi ih ne zovu da bi se sprdali išnjima.

HRT: Svjetski dan osoba s Down sindromom: Ne zaboravite obući šarene čarape


21. 03. 2018.   prije 6 sati

Obilježavanjem Svjetskog dana sindroma Down želimo upoznati svijet s ovim poremećajem i pri tomu potaknuti ljude za veće poštivanje prava ljudi s Downovim sindromom. Većim razumijevanjem i poboljšanjem njihovog položaja u društvu možemo poboljšati kvalitetu života osoba s sindromom down.

Simbol Dana sindroma Down su šarene čarape i predstavlja različitost, a nikako ne nemogućnost osoba s Down sindromom da upare čarape. Nošenjem šarenih čarapa se pokazuje podrška borbi osoba s Down sindromom kako bi se što bolje integrirali u naše društvo.

http://magazin.hrt.hr/435411/svjetski-dan-osoba-s-down-sindromom-ne-zaboravite-obuci-sarene-carape
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by aben 21/3/2018, 17:36

HDZ u srcu wrote:
aben wrote:
kaja wrote:Mislim, tako retardiran biti nije razlog za proslavu nego za tugu.
Kao one reklame gdje slikaju  te male jadnike koji ne znaju gdje su i zovu ih djecom ljubavi , prestrašno..
pa ne slavi se, 
ako vode slušoš dedalosa, stroh me je i pomisliti ča misliš kad govori o ekonomiji.

dicon ljubavi ih ne zovu da bi se sprdali išnjima.

HRT: Svjetski dan osoba s Down sindromom: Ne zaboravite obući šarene čarape




21. 03. 2018.   prije 6 sati

Obilježavanjem Svjetskog dana sindroma Down želimo upoznati svijet s ovim poremećajem i pri tomu potaknuti ljude za veće poštivanje prava ljudi s Downovim sindromom. Većim razumijevanjem i poboljšanjem njihovog položaja u društvu možemo poboljšati kvalitetu života osoba s sindromom down.

Simbol Dana sindroma Down su šarene čarape i predstavlja različitost, a nikako ne nemogućnost osoba s Down sindromom da upare čarape. Nošenjem šarenih čarapa se pokazuje podrška borbi osoba s Down sindromom kako bi se što bolje integrirali u naše društvo.

http://magazin.hrt.hr/435411/svjetski-dan-osoba-s-down-sindromom-ne-zaboravite-obuci-sarene-carape
pa ne slavi se.
svi ti dani vode, sindroma, planeta, kruva i sl su pizdarije, naravski, i jo ću se prvi popišati na njih, ali se ne slavi.

ča se tiče njihove borbe, ona je legitimna. davnovce se sa upišivo u redovne skule, a tako mi boga, da jo nedajbože imun takovo dite, upiso bi ga u skulu samo da ide na živce establišmentu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by Guest 21/3/2018, 19:01

kaja wrote:Mislim, tako retardiran biti nije razlog za proslavu nego za tugu.
Kao one reklame gdje slikaju  te male jadnike koji ne znaju gdje su i zovu ih djecom ljubavi , prestrašno..
zanimljivo takvu djecu, koja su deformirana i roditelji moraju nad njima biti 20idućih godina dok ovi ne umru, ekipa zove "blagoslovom" i da su "roditelji blagoslovljeni". pičku materinu, kakav jebeni blagoslov
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by Guest 21/3/2018, 19:12

Pinochet wrote:
kaja wrote:Mislim, tako retardiran biti nije razlog za proslavu nego za tugu.
Kao one reklame gdje slikaju  te male jadnike koji ne znaju gdje su i zovu ih djecom ljubavi , prestrašno..
zanimljivo takvu djecu, koja su deformirana i roditelji moraju nad njima biti 20idućih godina dok ovi ne umru, ekipa zove "blagoslovom" i da su "roditelji blagoslovljeni". pičku materinu, kakav jebeni blagoslov
KAko nije...Od susjeda mali umro sa 17 godina,ćaća prolupao,propio se,poceo zenu mlaćati,kćer napoprijeko zbrisala sa deckom da ima svoj mir,mater krahirala do bola,obitelj se u osnovi raspala...
sve je to u sklad usa krscanskim naumom koji tu i tamo ispiše deda...sto veca patnja to si bolji i imas plac na mjestu gdje tigrovi pasu travu... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by Guest 21/3/2018, 20:13

eutanazija i abortus su ovdje humano djelo. 99% ovih sranja se mogu spriječiti kvalitetnim (ne ovim socijalističkim) liječničkim testom ploda, i ako ima oštećena.. abortus.. a ne čitam , kod nekih trudnica u latinskoj americi, znalo im se da će im dica biti rođena za zika virusom(deformirana) a ove odlučile zadržati trudnoću - wtf
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by Guest 21/3/2018, 20:31

But there is one key risk factor for Down syndrome: maternal age. A 25-year-old woman has a 1 in 1,200 chance of having a baby with Down syndrome; by 35, the risk has increased to 1 in 350; by age 40, to 1 in 100; and by 49, it's 1 in 10, according to the National Down Syndrome Society.

A new study found that older fathers were responsible for up to 50% of the rise in Down syndrome risk when the mother was also over 40. ... Although this effect of maternal age on Down syndrome risk is well known, researchers say the influence of the father's age on Down syndrome has not yet been defined.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by Guest 21/3/2018, 21:24

Može li se sindrom uopće utvrditi tijekom trudnoće?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by Guest 21/3/2018, 21:32

kofein wrote:Može li se sindrom uopće utvrditi tijekom trudnoće?

može:

https://www.pregnancybirthbaby.org.au/screening-for-down-syndrome
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

sretan 21.3 Empty Re: sretan 21.3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum