ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by Serbinho-3 25/2/2018, 14:04

25. februar 2018 | 13:31 » 13:48



- Otac mi je ubijen u ratu kao civil - započeo je Hrvat

   Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Hrvatska-rat-u-hrvatskoj-vukovar-tenk-jna-830x0-339x192
Foto: Wikimedia /Peter Denton, Pixabay, Printskrin: reddit.com
Na "Redditu" post jednog Hrvata koji je "mrzeo Srbe i sve srpsko" zapalio je društvenu mrežu. Rat koji se odigrao na prostoru bivše Jugoslavije, ostavio je trag na mnoge, pa tako i na nepoznatog momka.





Stefan (16) održao lekciju svojoj generaciji pismenim sastavom: Zaglupljeni smo modernom tehnologijom i ne znamo da živimo! (FOTO)
Nepoznati Hrvat je komentarima izražavao svoja osećanja.
- Otac mi je ubijen u ratu kao civil. To je ostavilo traga i odrastao sam na desnim stavovima, mrzeo sam sve Srbe i sve srpsko. Ali baš ekstremno mrzeo. Ja sam jedan od onih ljudi koji je*e sve srpsko na Jutjub komentarima - započeo je svoj post mladić.
Kad je proveo vreme sa Srbima, počeo je da gleda drugačije na nas.
Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Zastave-830x0
Foto-ilustracija: Tanjug, Widewallpapershd
- Kad sam otkrio Redit počeo sam da ulazim u sprsko-hrvatske rasprave ovde i na /r/Croatia i da žestoko provociram. S vremenom se potpuno spontano dogodilo da sam se zbližio s nekima od vas, neke i zavoleo, da bi potpuno nesvesno pre nekoliko dana shvatio da mržnje više nema. Bilo je to svojevrsno iznenađenje koje me je potpuno iznenadilo - nastavio je svoju ispovest Hrvat.
Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Hrvat-830x0
Printskrin: reddit.com
Društvena mreža je pomogla da se ljudi zbliže.
- I dalje mrzim one ljude koji su uskratili život mom ocu, to nikad neću moći da oprostim iako ne znam ko su. Ali Srbe kao narod sam ovde na /r/Serbia zavoleo i konačno sam naučio da nikad ne treba nikoga gledati kao na celinu. I s naše i vaše strane bilo je pojedinaca koji zaslužuju sve najgore. To je još jedna stvar koju sam shvatio, jer sam "svoje" isto tako ceo život opravdavao - piše nepoznati momak.
Vreme leči rane.
- Osetio sam potrebu da ovo podelim s vama. Znam da će mnogi od vas sad da kolutaju očima i da će pomisliti šta ovaj glumata, ali ovo mi je bilo stvarno potrebno kao još jedna potvrda da sam potpuno otrgnuo i bacio jednu stranicu svog zivota. Da krenem dalje. Hvala vam /r/Serbia i želim vam svima puno sreće i zdravlja - završio je post Hrvat.

http://www.telegraf.rs/vesti/jugosfera/2937973-otac-mi-je-ubijen-u-ratu-ekstremno-sam-mrzeo-srbe-i-sve-srpsko-a-onda-sam-vas-zavoleo-pismo-i-lekcija-jednog-hrvata

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata 65782982567820b2adff9d4904ae14be
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26308
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by jastreb 25/2/2018, 14:08

Vi ovdfje kao da živite u Australiji,a ne u Hrvatskoj.

Ovdje se nitko ne mrzi. Radimo zajedno i Hrvati i Srbi i Muslimani i nikakve mržnje nema. Družimo se,pijemo zajedno. Meni je jedan divni Musliman namjestio jednu kobobaricu. Bi li to učinio da me mrzi? I zašto bih ja mrzio njega. Sa mnom radi i jedan bivši četnik iz okolice VU i jedan bivši gardist iz VU,koji je dosta najebo nema nikakvih pizdarija čak ni kad smo pijani.

Sve je usredotiočeno na posao i nema se vremena razbijati glave sa pizdarijama od kojih žive samo političari i ljudi iz "krovnih" udruga sa sve tri strane.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by Eroo 25/2/2018, 14:12

Ruku mogu pružiti onom drugom samo oni koji je imaju.
Od onih koji je nemaju to ni ne treba očekivati.
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by crvenkasti 25/2/2018, 14:44

spremte se budite spremni za dom i otadžbinu
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by dijagram 25/2/2018, 14:52

plazi i crveni po nasim forumima ali,...
mozda za sto godina i on,..tko zna
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by vuksadinare 25/2/2018, 14:57

Meni su srbi cirkus..ali ih ne obozavam bas..nisam ih prije 30 godina sto bi sad onda..jbg veliki smo rivali..postujem dobrog borca srbina ali ne znaci da ga moram voljeti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by crvenkasti 25/2/2018, 15:06

Glavna karakteristika Hrvata je da nije Srbin. Zato moraš neprestano pazit da se ne zajebeš.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by vuksadinare 25/2/2018, 15:16

crvenkasti wrote:Glavna karakteristika Hrvata je da nije Srbin. Zato moraš neprestano pazit da se ne zajebeš.
Naravno..sto bi trebao biti srbin.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by Guest 25/2/2018, 15:30

Serbinho-3 wrote:25. februar 2018 | 13:31 » 13:48



- Otac mi je ubijen u ratu kao civil - započeo je Hrvat



   Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Hrvatska-rat-u-hrvatskoj-vukovar-tenk-jna-830x0-339x192
Foto: Wikimedia /Peter Denton, Pixabay, Printskrin: reddit.com
Na "Redditu" post jednog Hrvata koji je "mrzeo Srbe i sve srpsko" zapalio je društvenu mrežu. Rat koji se odigrao na prostoru bivše Jugoslavije, ostavio je trag na mnoge, pa tako i na nepoznatog momka.





Stefan (16) održao lekciju svojoj generaciji pismenim sastavom: Zaglupljeni smo modernom tehnologijom i ne znamo da živimo! (FOTO)
Nepoznati Hrvat je komentarima izražavao svoja osećanja.
- Otac mi je ubijen u ratu kao civil. To je ostavilo traga i odrastao sam na desnim stavovima, mrzeo sam sve Srbe i sve srpsko. Ali baš ekstremno mrzeo. Ja sam jedan od onih ljudi koji je*e sve srpsko na Jutjub komentarima - započeo je svoj post mladić.
Kad je proveo vreme sa Srbima, počeo je da gleda drugačije na nas.
Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Zastave-830x0
Foto-ilustracija: Tanjug, Widewallpapershd
- Kad sam otkrio Redit počeo sam da ulazim u sprsko-hrvatske rasprave ovde i na /r/Croatia i da žestoko provociram. S vremenom se potpuno spontano dogodilo da sam se zbližio s nekima od vas, neke i zavoleo, da bi potpuno nesvesno pre nekoliko dana shvatio da mržnje više nema. Bilo je to svojevrsno iznenađenje koje me je potpuno iznenadilo - nastavio je svoju ispovest Hrvat.
Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Hrvat-830x0
Printskrin: reddit.com
Društvena mreža je pomogla da se ljudi zbliže.
- I dalje mrzim one ljude koji su uskratili život mom ocu, to nikad neću moći da oprostim iako ne znam ko su. Ali Srbe kao narod sam ovde na /r/Serbia zavoleo i konačno sam naučio da nikad ne treba nikoga gledati kao na celinu. I s naše i vaše strane bilo je pojedinaca koji zaslužuju sve najgore. To je još jedna stvar koju sam shvatio, jer sam "svoje" isto tako ceo život opravdavao - piše nepoznati momak.
Vreme leči rane.
- Osetio sam potrebu da ovo podelim s vama. Znam da će mnogi od vas sad da kolutaju očima i da će pomisliti šta ovaj glumata, ali ovo mi je bilo stvarno potrebno kao još jedna potvrda da sam potpuno otrgnuo i bacio jednu stranicu svog zivota. Da krenem dalje. Hvala vam /r/Serbia i želim vam svima puno sreće i zdravlja - završio je post Hrvat.

http://www.telegraf.rs/vesti/jugosfera/2937973-otac-mi-je-ubijen-u-ratu-ekstremno-sam-mrzeo-srbe-i-sve-srpsko-a-onda-sam-vas-zavoleo-pismo-i-lekcija-jednog-hrvata

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata 65782982567820b2adff9d4904ae14be








Hehehe -- srpski POKUŠAJI  nevezano kada su rođeni ;

SVI SU ISTI --- anomalija jedno 5 %  !



Kao prvo ;

 Prvenstveno ODGOJ - VJERA - Spremnost na OPRAŠTANJE - ZABORAV --- to su sasvim različiti pojmovi kod vas Srba i kod nas Hrvata !!


Koliko god smo u nekim pogledima slični MI HRVATI se od vas itekako razlikujemo --- tvoje prezentiranje  ovog jadnog Hrvata koji ustvari nije  svjestan - nije tako odgojen  i živi u sasvim drugačijem društvu nego ti u Srbiji i jadnik vjeruje u neko ljudsko poštenje i norme društva te je spreman oprostiti čak i ZLOČINCIMA poput vas SRBOČETNIKA  --  to ustvari  pokazuje na prvom mjestu svu SLABOST  HR društva koje nije na NIVOU zadatka i koji kroz  POVIJEST prema vama SRBOČETNICIOMA  nažalost ništa nisu naučili i kako se prema vama treba postaviti  --- i ti tu pokušavaš PALAMUDITI  kao kad nevinu djevojku pokušavaš navesti na BLUD !!



U svakom slučaju slažem  se s ovim stradalnikom iz Hrvatske --- NE MRZIM VAS --- isto tako  -- SVAKAKO VAS NEVOLIM i ne želim vas uopće blizu mene !!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by darth_vader 25/2/2018, 15:39

Bojan?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by jastreb 25/2/2018, 15:58

Među običnim Hrvatima i Srbima uopće nema neke mržnje.

To vas samo pute političari ,krovne udruge,te razna piskarala.

Hrvati i Srbi u Hrvatskoj danas žive možda najnormalnije od 1945.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by jastreb 25/2/2018, 16:01

Mislim da niti jedan normalan Hrvat ne mrzi nekog jadnog povratnika Stojana,ali zato mrzi "svoje" Todoriće, Guciće, Kutle ili Mamiće.

Tu dileme nema.

Sve se više vidi klasno,a ne nacionalno podvajanje i diferencijacija. Tako hrvatski i srpski radnik u jednoj tvornici u kojoj već mjesecima nisu primili plaću,uopće više ne fermaju te nac.podjele,već im se sve usredotočuje na klasno izrabljivanje.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by Sora 25/2/2018, 16:03

Sličnost Hrvata i Srba je tolika da nikada nece moci biti vececRAZLIKE 
zato je uzalud ta dva naroda dijeliti , opet se
 Kao sto se vidi, prepoznaju bratski i prijateljski 
Da ne velim kako je od JUGE OSTALO PUNO ZAJEDNIČKOJ VEZA I OSOBA. 
iz vojske, iz tirizma, iz familijarnih veza ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by immortal 25/2/2018, 16:05

:ming1 :ming1 :ming1 :ming1 :omg :omg :omg
:troll1 :troll1
:sleazy: :sleazy: :sleazy: :sleazy:
snapoutofit snapoutofit snapoutofit
:ovca: :ovca: :bwi: :doge iknar iknar :hahahano
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by dijagram 25/2/2018, 16:08

jasambrend wrote:Bojan?
jastreb
naravno, ovo s ocem je izmislio da bolje zvuci:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by immortal 25/2/2018, 16:08

crvenkasti wrote:Glavna karakteristika Hrvata je da nije Srbin. Zato moraš neprestano pazit da se ne zajebeš.


Samo oni koji su glumili Hrvate, posebno 91 s oružjem u ruci !!
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by Guest 25/2/2018, 16:15

vuksadinare wrote:Meni su srbi cirkus..ali ih ne obozavam bas..nisam ih prije 30 godina sto bi sad onda..jbg veliki smo rivali..postujem dobrog borca srbina ali ne znaci da ga moram voljeti

vi rvati i srbi ste rivali??? a oko čega u čemu ste rivali majketi???? de mi otkrij ti tu vekovnu tajnu oko čega ste rivali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by vuksadinare 25/2/2018, 16:19

jastreb wrote:Mislim da niti jedan normalan Hrvat ne mrzi nekog jadnog povratnika Stojana,ali zato mrzi "svoje" Todoriće, Guciće, Kutle ili Mamiće.

Tu dileme nema.

Sve se više vidi klasno,a ne nacionalno podvajanje i diferencijacija. Tako hrvatski i srpski radnik u jednoj tvornici u kojoj već mjesecima nisu primili plaću,uopće više ne fermaju te nac.podjele,već im se sve usredotočuje na klasno izrabljivanje.
Od kud znas..sa zidica? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by vuksadinare 25/2/2018, 16:21

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:Meni su srbi cirkus..ali ih ne obozavam bas..nisam ih prije 30 godina sto bi sad onda..jbg veliki smo rivali..postujem dobrog borca srbina ali ne znaci da ga moram voljeti

vi rvati i srbi ste rivali??? a oko čega u čemu ste rivali majketi???? de mi otkrij ti tu vekovnu tajnu oko čega ste rivali.
Velika cetvorka...ko vise koga pojebao..ciji je duzi..ti katolik ja krivoslavac..sto to sja na dinari... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by danni1 25/2/2018, 16:21

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:Meni su srbi cirkus..ali ih ne obozavam bas..nisam ih prije 30 godina sto bi sad onda..jbg veliki smo rivali..postujem dobrog borca srbina ali ne znaci da ga moram voljeti

vi rvati i srbi ste rivali??? a oko čega u čemu ste rivali majketi???? de mi otkrij ti tu vekovnu tajnu oko čega ste rivali.
Pretendiramo na isti teritorij. Tu pomoći nema ratovat će se dok god nas ima.

_________________
Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata Empty Re: Otac mi je ubijen u ratu, ekstremno sam mrzeo Srbe i sve srpsko, a onda sam vas zavoleo: Pismo i lekcija jednog Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum