ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 15:58

Pa nema 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:711884-Vucic-pred-hiljadama-gradjana-Sve-nam-je-dzabe-ako-nemamo-ljudi-FOTO


Natalitet u Srbiji od devedesetih stalno pada
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 16:28

Srbija je naprednija  od Hrvatske po ovom pitanju jedno najmanje pet godina 

https://www.indexmundi.com/serbia/age_structure.html


Pratimo
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 16:53

pa skoro u postotak po kategorijama smo jednaki oni za jedan posto odskaču za dob od 25 do 54, što moguće može ukazivati da im manjine koje imaju višebrojno članstvo čine tu razliku od tog jednog postotka... jug srbije znamo vrlo dobro tko nastanjuje kao i beograd i jugoistok vojvodine...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 16:56

Hrvatska treba usisati pod hitno svu moguću radnu snagu iz Makedonije s ciljem ubrzavanja demografskog sloma iste

https://www.indexmundi.com/macedonia/age_structure.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 16:59

pa ne bi pogriješili kad bi pozvali makedonce i crnogorce (ali crnogorce) da dođu k nama delati... kod mene ima i makeodnaca i crnogoraca i jedni i drugi su bili tu cijeli rat, aj dobro makedonci su uglavnom pekli bureke, ali crnogoraca je bilo i aktivnih, mada je sa mnom bio i jedan makaronov....prvo pričuva poslije se aktivirao...:)...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 17:01

Nisi shvatio

Isisavanjem sve moguće radne snage iz Makedonije ubrzati ću raspad sistema tamo

To mi je cilj
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 17:09

Makedoncima hitno dat dvadeset tisuća radnih dozvola

Rješit to preko njihove crkve u Zagrebu

Tu su, Makedonija ih negubi no odlazak istih stvara krah nataliteta tamo a to je cilj
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 17:16

pa skužio sam kako nisam, ako je tvoj cilj da spasiš svoj natalitet uvozom mlade radne snage koja usput voli i da ga ne vadi, i to sve na štetu njihovog domicilnog... to je ok ali primarni cilj nije uništavanje njih nego spašavanje sebe... i ok ako to možeš izvesti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 17:26

michaellcmacha wrote:pa skužio sam kako nisam, ako je tvoj cilj da spasiš svoj natalitet uvozom mlade radne snage koja usput voli i da ga ne vadi, i to sve na štetu njihovog domicilnog... to je ok ali primarni cilj nije uništavanje njih nego spašavanje sebe... i ok ako to možeš izvesti...
Pa u tome i jest trik, Makedonija kao najranjivija ovdje pokazat će svima okolo šta se desi kad ti natalitet krahira

Natalitet postaje političko pitanje broj jedan
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 17:27

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:pa skužio sam kako nisam, ako je tvoj cilj da spasiš svoj natalitet uvozom mlade radne snage koja usput voli i da ga ne vadi, i to sve na štetu njihovog domicilnog... to je ok ali primarni cilj nije uništavanje njih nego spašavanje sebe... i ok ako to možeš izvesti...
Pa u tome i jest trik, Makedonija kao najranjivija ovdje pokazat će svima okolo šta se desi kad ti natalitet krahira

Natalitet postaje političko pitanje broj jedan
je ali ako se to desi po tvom scenraiju nas se to neće ticati, jer će se nama natalitet u međuvremenu popraviti...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 17:31

Neće ti se popravit natalitet ako baš ništa nepoduzmeš

Čeka te onda scenarij Makedonije
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 17:59

Uvoziti ćemo iz Bosne, Ukrajine  Kosova i Makedonije


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/vladin-plan-za-uvoz-radnika-hrvatsko-trziste-rada-uskoro-bi-se-moglo-radikalno-promijeniti-doznali-smo-koje-ce-nam-drzave-slati-najvise-ljudi/6684894/

E to baš to, Makedoniju ti meni isisaj
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 18:19

Treba povući Makedonce u Hr, samo Split i okolica ima kapacitet da ih povuče oko dvije tisuće a to je udar na njihovu demografsku piramidu

https://www.indexmundi.com/macedonia/age_structure.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by kaya 15/2/2018, 18:22

On opet priča kako je jedva spasio glavu u ustaskom gnijezdu i kako smo ga mučili pitanjima  ?!
Ali evo sve je junački podnio , bolje da je on meta nego Srbi u Hrvatskoj , žrtvovao se za njih kaže.
Boze sačuvaj..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 18:33

kaja wrote:On opet priča kako je jedva spasio glavu u ustaskom gnijezdu i kako smo ga mučili pitanjima  ?!
Ali evo sve je junački podnio , bolje da je on meta nego Srbi u Hrvatskoj , žrtvovao se za njih kaže.
Boze sačuvaj..
Ma pusti kretena, kad se desi još jedan islamistički napad u Njemačkoj Nijemci će uvesti voz bez dnevnog reda Beograd - granica sa Njemačkom jer će im falit radne snage
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 18:47

kaja wrote:On opet priča kako je jedva spasio glavu u ustaskom gnijezdu i kako smo ga mučili pitanjima  ?!
Ali evo sve je junački podnio , bolje da je on meta nego Srbi u Hrvatskoj , žrtvovao se za njih kaže.
Boze sačuvaj..
nije problem u njemu... kajo ja sam bio tamo... daleko i još dalje... ti da uđeš u spiku sa nekim srbijancom južno od pravca valjevo - negotin ti ne bi mogla vjerovati niti bi mogla prihvatiti kao istinu to što čuješ od tih ljudi... nije da oni lažu ili izmišljaju oni su uvjereni u neke stvari i tu nema pomoći... ja sam znao tak mi sjedimo i pričamo i lik izvali i ja ga gledam i ne vjerujem i pitam ga jel se ti zajebavaš ili ozbiljno i on mrtav ozbiljan... i onda skužiš da nema smisla uopće raspravljati... nisu ni ovi gore puno bolji ali ovi gore već malo više lažu i izmišljaju ali ovo dolje je munjeno sto gradi....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 18:57

Ovo useljavanje sa Kosova treba malo odložit pošto je njihov status nejasno jer Srbija ni BiH to nepriznaju tako da kosovski pasoš nevrijedi preko tih država dakle srpski državljani a to je komplikacija u pravnom smislu 

Prvo Skoplje i makedonski državljani
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 19:03

Albanac s Kosova nemože ući u Hrvatsku kopneno osim u Dubrovnik preko CG pa onda morem preko

BiH nepriznaje Kosovo tako da nemože on sa time preko Nema jer ta država nepostojin za Čovića
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by kaya 15/2/2018, 19:16

michaellcmacha wrote:
kaja wrote:On opet priča kako je jedva spasio glavu u ustaskom gnijezdu i kako smo ga mučili pitanjima  ?!
Ali evo sve je junački podnio , bolje da je on meta nego Srbi u Hrvatskoj , žrtvovao se za njih kaže.
Boze sačuvaj..
nije problem u njemu... kajo ja sam bio tamo... daleko i još dalje... ti da uđeš u spiku sa nekim srbijancom južno od pravca valjevo - negotin ti ne bi mogla vjerovati niti bi mogla prihvatiti kao istinu to što čuješ od tih ljudi... nije da oni lažu ili izmišljaju oni su uvjereni u neke stvari i tu nema pomoći... ja sam znao tak mi sjedimo i pričamo i lik izvali i ja ga gledam i ne vjerujem i pitam ga jel se ti zajebavaš ili ozbiljno i on mrtav ozbiljan... i onda skužiš da nema smisla uopće raspravljati... nisu ni ovi gore puno bolji ali ovi gore već malo više lažu i izmišljaju ali ovo dolje je munjeno sto gradi....
Znaci munje :)
Dobro ovaj se ufurao da je srpski Isus.
Veli da taj jad i čemer i to sto je on proživio ne bi nikom poželio a samo on zna kako mu je bilo! Al nikom nije pokazao. Pa sad jel on munjen ili laže ne znam. 
A jebote jeo, pio, čuvali ga s krova, aviona i satelita  i propovijedao.
Ova naša gutala knedle da nešto ne bi zamjerio a onih  200 penzionera zagradili na kamenitim  niže da ih ne vidi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by RayMabus 15/2/2018, 19:36

Privatnik u Hrvatskoj koji zaposli Kosovara a taj prešuti da ima i srpski pasoš pa onda pređe granicu sa njim jer s kosovskim nemože dakle to je ćin priznanja da mu je Srbija država mogao bi imati problema sa srpskom poreznom službom jer davajući srpski pasoš na granici osoba priznaje Srbiju kao svoju državu a prebivalište mu je na Kosovu
RayMabus
RayMabus

Posts : 173556
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi  Empty Re: Vučić : Sve nam je đabe ako nema ljudi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum