ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by Eva_ 27/11/2017, 16:26

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-u-16-sati-krsticevic-sazvao-pressicu-zbog-clanka-na-indexu/1010094.aspx
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by Eva_ 27/11/2017, 16:26

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske 1f600  Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske 1f602  Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske 1f600  Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske 1f602  Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske 1f602  Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske 1f602  Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske 1f602  Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske 1f602 

Tetka plačljiva ministar obrane države Hrvatske
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by Eva_ 27/11/2017, 16:31

Na kraju, kao prvi Hrvat, Gojko Šušak me poslao na Ratnu školu u SAD
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by Sora 27/11/2017, 17:34

Treba citati sve te komentare na Indexu .

Pa svi ljudi su vec shvatili hdz nacin vladanja. Kadroviranja . I ideološkog pranja mozgova . 
 Osim par idiota. 

Bogme. Mogu Adeze lopovi sto hoce aki vece do kad hoce. 
Bit ce pizdarija.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by Oh_Femder 27/11/2017, 17:42

Eva_ wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-u-16-sati-krsticevic-sazvao-pressicu-zbog-clanka-na-indexu/1010094.aspx
Veli da se o ovome ne bi čulo da on nekome ne smeta i da je hibridni medijski u pitanju  :vader  Pa naravno da se ne bi čulo da nekome on, ili vlada, nekome ne smeta i da je u pitanju rat, a u ratu su sva sredstva dozvoljena (kokain, heroin, trava pa čak i alkohol  :D ). Nego, a kaj bi Damba htel? Pa jel' on ministar rata ili baba plačljiva s placa? Nego ti lepo pušku (sablju, olofku, praćku, a ako nema druge i špricu) u ruke pa ratuj ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by vuksadinare 27/11/2017, 17:58

mozete ga samo dudati krsti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by Kermit 27/11/2017, 18:01

hehehe Msan đeneral Krsticevich i njega hibridno kidišu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by vuksadinare 27/11/2017, 18:10

..reko kotromanovic da je sa 4,5 zoljom htio ubiti mladica...tsss..dobro da nije ubio sebe i sve oko sebe..lovacke price i takav bio ministar obrane
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by vuksadinare 27/11/2017, 18:12

vuksadinare wrote:..reko kotromanovic da je sa 4,5 zoljom htio ubiti mladica...tsss..dobro da nije ubio sebe i sve oko sebe..lovacke price i takav bio ministar obrane
...zolju ne smijes ispucavat manje od 80 metara a on htio pucati 4,5 metara...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by debotoijusto 27/11/2017, 19:48

znao sam da krsto slabo vlada englestinom ali da nikako vlada hrvatskim bi u normalnoj zemlji bio alarma za unakrsno ispitivanje
krstu samo treba pustit da nervozno govori svasta u kameru , onda bude dobro
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by debotoijusto 27/11/2017, 22:01

Gledati David Brenta kako se bezuspješno trudi impresionirati svoje podređene izaziva kontinuirani transfer neprijatnosti kod gledatelja, kojima je istovremeno smiješno što sve on radi, ali pomalo ga i sažalijevaju jer je očito da nije u stanju shvatiti da stalno ispada glup i poanta vica.


Nakon današnje bizarne konferencije za novinare koju je održao Damir Krstičević povodom Indexova otkrića da je prepisao dio svojeg rada na američkoj ratnoj školi posve je jasno da Hrvatska za ministra obrane ima - Davida Brenta! Jer ono što je Krstičević izveo u tih dvadesetak minuta bio je vrhunski primjer komedije neugode, tim više jer to očito nije bila ministrova namjera. Umjesto pressice, imali smo stand up!
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by debotoijusto 27/11/2017, 22:05

ministar obrane odgovorio, od riječi do riječi (i s par didaskalija): “Pa to nije ni traženo, ope vam ja govorin. Vi me sada… znači… to nije ni traženo zato što to nije ta razina diplomskog završnog, to nije razina rada koji se mora radit… Vidite dokle se ide u manipulaciji! (manijakalan osmijeh i pregnatna pauza) Ja nisam to treba radit na toj razini jer taj rad nema tu razinu. (slijeganje ramenima) Znači, po toj metodologiji da sam mora citat, počinje, završava… ko to raaa… Ja sam na kraju navea svu literaturu koju sam koristija u tom radu u potpori tog seminara i u potpori informacije vezano za taj seminar. Što se sve događalo, ja sam svjedočio... (širi ruke) što se samo sve događalo u Hrvatskoj. Od, ne znam, 270 studenata, vjerovali da nije bilo puno studenata u prilici… Ja sam svjedočio u potpori tog seminara “Piskiping operacije”, ja sam svjedočija mirovne snage u svojoj zemlji. I želio sam od ljudi koji su to odradili prikazati djelovanje tih mirovnih snaga u svojoj zemlji u sklopu tog seminara. Kao vjerodostojan čovjek iz zemlje… dabogda nismo prolazili rat, kad smo prolazili rat, kad smo prolazili te mirovne operacije, od ljudi koji su to stavili želio sam to sve povezat. Ako je sve to… Evo…”

Branko Bačić odjednom se pričinja kao Ciceron.

jebenti mater zalija san se jogurtom  :^0
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by Guest 28/11/2017, 02:01

Hibridni ratnik ratuje u hibridnom ratu za Hibridni čardak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by darth_vader 28/11/2017, 03:25

Ne znam sto bi rekao...dvi atomske na svaku zupaniju i bude to jednog dana dobro sve...na Gornji grad hidrogensku...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske Empty Re: Hibridno su krenuli na mene, ja sam ponos Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum