ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by mutava baštarda Mon 9 Oct - 15:37

H. Clinton: Za moj poraz od Trumpa je kriv ”zlotvor Putin”

[size=37]U intervjuu za The Sunday Times je bivša predsjednička kandidatkinja Hillary Clinton nazvala Putina “pravim zlotvorom”. Po njenom mišljenju, on se želi osvetiti zbog propasti Sovjetskog Saveza i širenja NATO pakta, te tvrdi kako ju je Putin i osobno uvrijedio.[/size]

[size=35]U intervjuu za The Sunday Times je bivša kandidatkinja za predsjednicu Sjedinjenih Američkih Država Hillary Clinton priznala da se osjeća “monstruozno odgovorno” jer ne može shvatiti kako ju je porazio Donald Trump.[/size]
[size=35]“Nije stvar toliko što sam izgubila, koliko od koga sam izgubila. To je vrlo uznemirujuće, jer se jednostavno ne bih složila s tim da sam izgubila od nekoga koga bih nazvala normalnim republikancem”, kaže Hillary Clinton.[/size]
[size=35]“Između mene i Georgea W. Busha postoje duboke razlike, ali sam uspjela shvatiti njegov svjetonazor. Poznavala sam njegovog oca, znala sam Reagana i među nama je bilo mnogih političkih neslaganja, ali ne bih osjećala da je pravi poraz za našu zemlju da smo odabrali nekoga tko i ne zna puno o svemu, ali se onda brine za nju”, rekla je Clinton.[/size]
[size=35]U svojoj knjizi ”Što se dogodilo”, Clinton za poraz od ”ženomrsca Trumpa” krivi američki izborni sustav, lažne vijesti koje su se širile putem društvenih mreža, te druge vrste intervencija poduzetih od strane ruskog predsjednika Vladimira Putina, kojega je Clinton nazvala ”pravim zločincem”.[/size]
[size=35]Prema bivšoj američkoj državnoj tajnici, Putin želi se osvetiti zbog propasti Sovjetskog Saveza i SSR-a i širenja NATO pakta. Također ”tvrdi kako ju je Putin osobno uvrijedio” , navodi britanski list.[/size]
[size=35]“Američka politika demokratizacije i zaštite bivših sovjetskih država devedesetih godina nije bila prihvatljiva za Rusiju. Putin je rekao da je slom Sovjetskog Saveza najgora katastrofa u povijesti čovječanstva”, rekla je Clinton.[/size]
[size=35]”U listopadu prošle godine je američka vlada službeno optužila Rusiju za hakiranje računalne mreže Demokratske stranke Sjedinjenih Američkih Država i izjavila da se Moskva pokušava uplitati u predsjedničke izbore. Uz pomoć državnih medija kao što su RT i Sputnik, kao i internetskih trolova, Rusija je širila lažne vijesti s ciljem da našteti kampanji Hillary Clinton”, piše The Sunday Times.[/size]
[size=35]Govoreći o ruskoj intervenciji u predsjedničkim izborima, Clinton je naglasila ”kako nijedna zemlja nije napala SAD i prošla bez ikakvih posljedica”.[/size]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by mutava baštarda Mon 9 Oct - 15:40

Ako su i pogurali Trumpa i time utjecali na izbore to je kap u moru što ameri rade u obrnutom slučaju.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by Eva_ Mon 9 Oct - 15:41

Gdje su bili kad je HR imala izbore Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin 1f602
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by vuksadinare Mon 9 Oct - 15:46

Eva_ wrote:Gdje su bili kad je HR imala izbore Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin 1f602
jebiga..steta sto je kasica moral prejti a ne ova koli... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by marcellus Mon 9 Oct - 15:55

bu kme

a ona taman mislila iznukat rusiju i dobit nobelovu za mir

_________________
Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by dzango Mon 9 Oct - 16:38

mutava baštarda wrote:Ako su i pogurali Trumpa i time utjecali na izbore to je kap u moru što ameri rade u obrnutom slučaju.
Zašto ne bi pogurali Trampa ako je to njihov interes? Zašto bi to bio neki tabu? Amerika se neposredno i posredno mešala u milion izbora širom sveta.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by marcellus Mon 9 Oct - 17:39

dzango wrote:
mutava baštarda wrote:Ako su i pogurali Trumpa i time utjecali na izbore to je kap u moru što ameri rade u obrnutom slučaju.
Zašto ne bi pogurali Trampa ako je to njihov interes? Zašto bi to bio neki tabu? Amerika se neposredno i posredno mešala u milion izbora širom sveta.

"to je drugo" (moj najdraži argument, obično ga povuku razni ljevičari)

_________________
Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by mutava baštarda Mon 9 Oct - 17:56

dzango wrote:
mutava baštarda wrote:Ako su i pogurali Trumpa i time utjecali na izbore to je kap u moru što ameri rade u obrnutom slučaju.
Zašto ne bi pogurali Trampa ako je to njihov interes? Zašto bi to bio neki tabu? Amerika se neposredno i posredno mešala u milion izbora širom sveta.
Naravno, nema zemlje na globusu u kojoj nisu utjecali ili pokušali utjecati na postavljanje nositelja vlasti... kastra su pokušali ucmekati đava zna koliko puta, pa do bagdadija koji je kao i većina prvih ljudi kalifata prošla kroz isti američki zatvor. Državni udar u Ukrajini, nulandica dijeli sendviče. Špijuniranje Merkelove. Agenti u francuskom izbornom stožeru,...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by prckov Mon 9 Oct - 21:28

drugo je moc uticat na izbore u nekoj sporednoj zemlji a dugo u americi ili rusiji, kini I slicnim
Baba je luda, mislim nije skroz, ali tu je negdje. Otkinuta zena

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by Guest Mon 9 Oct - 21:46

ma koj glupaca
Amerikom vlada Lucifer a onis e bore samo tkoc e biti bolji rob,nsita vise,dakel FARSA

pa zar mislite da rpedsjednici Amerike imaju bilo kakvu Moc u sovjim rukama,oni se bore tko ce pred kamerama izgledati odlucnije,uvjerljivije to je nagrada za maskotu vise,ionakos vi izvrsavajus to im gazda kaze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by Guest Mon 9 Oct - 22:39

mojeoluje wrote:ma koj glupaca
Amerikom vlada Lucifer a onis e bore samo tkoc e biti bolji rob,nsita vise,dakel FARSA

pa zar mislite da rpedsjednici Amerike imaju bilo kakvu Moc u sovjim rukama,oni se bore tko ce pred kamerama izgledati odlucnije,uvjerljivije to je nagrada za maskotu vise,ionakos vi izvrsavajus to im gazda kaze

ne zabusavaj..drmaj ameriku... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by melkior Tue 10 Oct - 20:50

mutava baštarda wrote:H. Clinton: Za moj poraz od Trumpa je kriv ”zlotvor Putin”

[size=37]U intervjuu za The Sunday Times je bivša predsjednička kandidatkinja Hillary Clinton nazvala Putina “pravim zlotvorom”. Po njenom mišljenju, on se želi osvetiti zbog propasti Sovjetskog Saveza i širenja NATO pakta, te tvrdi kako ju je Putin i osobno uvrijedio.[/size]



[size=35]U intervjuu za The Sunday Times je bivša kandidatkinja za predsjednicu Sjedinjenih Američkih Država Hillary Clinton priznala da se osjeća “monstruozno odgovorno” jer ne može shvatiti kako ju je porazio Donald Trump.[/size]
[size=35]“Nije stvar toliko što sam izgubila, koliko od koga sam izgubila. To je vrlo uznemirujuće, jer se jednostavno ne bih složila s tim da sam izgubila od nekoga koga bih nazvala normalnim republikancem”, kaže Hillary Clinton.[/size]
[size=35]“Između mene i Georgea W. Busha postoje duboke razlike, ali sam uspjela shvatiti njegov svjetonazor. Poznavala sam njegovog oca, znala sam Reagana i među nama je bilo mnogih političkih neslaganja, ali ne bih osjećala da je pravi poraz za našu zemlju da smo odabrali nekoga tko i ne zna puno o svemu, ali se onda brine za nju”, rekla je Clinton.[/size]
[size=35]U svojoj knjizi ”Što se dogodilo”, Clinton za poraz od ”ženomrsca Trumpa” krivi američki izborni sustav, lažne vijesti koje su se širile putem društvenih mreža, te druge vrste intervencija poduzetih od strane ruskog predsjednika Vladimira Putina, kojega je Clinton nazvala ”pravim zločincem”.[/size]
[size=35]Prema bivšoj američkoj državnoj tajnici, Putin želi se osvetiti zbog propasti Sovjetskog Saveza i SSR-a i širenja NATO pakta. Također ”tvrdi kako ju je Putin osobno uvrijedio” , navodi britanski list.[/size]
[size=35]“Američka politika demokratizacije i zaštite bivših sovjetskih država devedesetih godina nije bila prihvatljiva za Rusiju. Putin je rekao da je slom Sovjetskog Saveza najgora katastrofa u povijesti čovječanstva”, rekla je Clinton.[/size]
[size=35]”U listopadu prošle godine je američka vlada službeno optužila Rusiju za hakiranje računalne mreže Demokratske stranke Sjedinjenih Američkih Država i izjavila da se Moskva pokušava uplitati u predsjedničke izbore. Uz pomoć državnih medija kao što su RT i Sputnik, kao i internetskih trolova, Rusija je širila lažne vijesti s ciljem da našteti kampanji Hillary Clinton”, piše The Sunday Times.[/size]
[size=35]Govoreći o ruskoj intervenciji u predsjedničkim izborima, Clinton je naglasila ”kako nijedna zemlja nije napala SAD i prošla bez ikakvih posljedica”.[/size]
Dobro da ju nije silovao Suspect
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by mutava baštarda Wed 11 Oct - 6:18

melkior wrote:
mutava baštarda wrote:H. Clinton: Za moj poraz od Trumpa je kriv ”zlotvor Putin”

[size=45]U intervjuu za The Sunday Times je bivša predsjednička kandidatkinja Hillary Clinton nazvala Putina “pravim zlotvorom”. Po njenom mišljenju, on se želi osvetiti zbog propasti Sovjetskog Saveza i širenja NATO pakta, te tvrdi kako ju je Putin i osobno uvrijedio.[/size]





[size=44]U intervjuu za The Sunday Times je bivša kandidatkinja za predsjednicu Sjedinjenih Američkih Država Hillary Clinton priznala da se osjeća “monstruozno odgovorno” jer ne može shvatiti kako ju je porazio Donald Trump.[/size]
[size=44]“Nije stvar toliko što sam izgubila, koliko od koga sam izgubila. To je vrlo uznemirujuće, jer se jednostavno ne bih složila s tim da sam izgubila od nekoga koga bih nazvala normalnim republikancem”, kaže Hillary Clinton.[/size]
[size=44]“Između mene i Georgea W. Busha postoje duboke razlike, ali sam uspjela shvatiti njegov svjetonazor. Poznavala sam njegovog oca, znala sam Reagana i među nama je bilo mnogih političkih neslaganja, ali ne bih osjećala da je pravi poraz za našu zemlju da smo odabrali nekoga tko i ne zna puno o svemu, ali se onda brine za nju”, rekla je Clinton.[/size]
[size=44]U svojoj knjizi ”Što se dogodilo”, Clinton za poraz od ”ženomrsca Trumpa” krivi američki izborni sustav, lažne vijesti koje su se širile putem društvenih mreža, te druge vrste intervencija poduzetih od strane ruskog predsjednika Vladimira Putina, kojega je Clinton nazvala ”pravim zločincem”.[/size]
[size=44]Prema bivšoj američkoj državnoj tajnici, Putin želi se osvetiti zbog propasti Sovjetskog Saveza i SSR-a i širenja NATO pakta. Također ”tvrdi kako ju je Putin osobno uvrijedio” , navodi britanski list.[/size]
[size=44]“Američka politika demokratizacije i zaštite bivših sovjetskih država devedesetih godina nije bila prihvatljiva za Rusiju. Putin je rekao da je slom Sovjetskog Saveza najgora katastrofa u povijesti čovječanstva”, rekla je Clinton.[/size]
[size=44]”U listopadu prošle godine je američka vlada službeno optužila Rusiju za hakiranje računalne mreže Demokratske stranke Sjedinjenih Američkih Država i izjavila da se Moskva pokušava uplitati u predsjedničke izbore. Uz pomoć državnih medija kao što su RT i Sputnik, kao i internetskih trolova, Rusija je širila lažne vijesti s ciljem da našteti kampanji Hillary Clinton”, piše The Sunday Times.[/size]
[size=44]Govoreći o ruskoj intervenciji u predsjedničkim izborima, Clinton je naglasila ”kako nijedna zemlja nije napala SAD i prošla bez ikakvih posljedica”.[/size]
Dobro da ju nije silovao Suspect
Bila bi fora, ako se jednom sretnu, da je na rastanku, onako muški plesne po guzici i namigne.  :)

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by Gost Wed 11 Oct - 9:20

Raspad SSSR-a je bio prirodni nastavak raspada europskih kolonijalnih imperija.
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin Empty Re: Gloria: Hillary, C. Za moj poraz od Trumpa je kriv zlotvor Putin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum