ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za Enda

Go down

Pitanje za Enda Empty Pitanje za Enda

Post by FRANK Sun 8 Oct - 23:16

Zasto su srbi genetski idioti.???
Sta mislis o demonskome???
Tko je najgluplji medju forumasima??
Sta mislis o Borkecu.???
Sta mislis o Anti Gotovini

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za Enda Empty Re: Pitanje za Enda

Post by End Mon 9 Oct - 0:06

1. u pitanju je odgovor znači genetika je takva valjda je prvi srbin bio glup ko kurac pa ostali nisu bolje prošli
2. lik od 100 lica, čovjek stolica, nema svoje mišljenje, bude ti ga žao pa ti postane drag
3. pitanje za milijardu dolara. a onaj nitkov i ništarija iz niša, odgovor također leži u odlično postavljenom prvom pitanju.
4. ima kratak fitilj i najbolji vokabular psovki, dobar momak pristojan lijepo odgojen, sve najbolje
5. heroj i veličina kakva se rađa jednom na tisuće godina
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Pitanje za Enda Empty Re: Pitanje za Enda

Post by FRANK Mon 9 Oct - 0:19

End wrote:1. u pitanju je odgovor znači genetika je takva valjda je prvi srbin bio glup ko kurac pa ostali nisu bolje prošli
2. lik od 100 lica, čovjek stolica, nema svoje mišljenje, bude ti ga žao pa ti postane drag
3. pitanje za milijardu dolara. a onaj nitkov i ništarija iz niša, odgovor također leži u odlično postavljenom prvom pitanju.
4. ima kratak fitilj i najbolji vokabular psovki, dobar momak pristojan lijepo odgojen, sve najbolje
5. heroj i veličina kakva se rađa jednom na tisuće godina
Oduvijek sam znao da si velikan

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za Enda Empty Re: Pitanje za Enda

Post by FRANK Mon 9 Oct - 0:20

Na to sam.i isao da vezem prvo i trece pitanje. Posebno da uz glupost i idiotizan vezem broj 3 srbima tako mio i drag

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za Enda Empty Re: Pitanje za Enda

Post by FRANK Mon 9 Oct - 0:25

Ende sta ti kazes na glasine koje kruze da je Modrulja spijun josea mourihna u madridu. Navodno da je mourihno modrulju zaduzio da osluskuje situaciju oko Balea. I navodno kristine. 
Jeli moguce da je taj nitkov spreman izdati svoje suigrace. 
No izdao je i vlastitu domovinu sta njemu znaci jedan Bale ili Kristina.
Koje malo sugavo govno

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za Enda Empty Re: Pitanje za Enda

Post by End Mon 9 Oct - 0:44

načuo sam nešto, ali vidim da se o tome slabo piše. toga samo kod nas ima da ti je jedna takva izdajica kapetan momčadi to mu je valjda bilo obećano kad je mamiću nosio milijune u koferima.
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Pitanje za Enda Empty Re: Pitanje za Enda

Post by Guest Mon 9 Oct - 0:54

Luka Modrić - štakor mali...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Enda Empty Re: Pitanje za Enda

Post by Guest Mon 9 Oct - 1:23

End wrote:1. u pitanju je odgovor znači genetika je takva valjda je prvi srbin bio glup ko kurac pa ostali nisu bolje prošli

Delimičnonsi u pravu, veliki broj srba jesu genetski idioti-preciznije onaj deo što se lrsti otvorenom šakom i oni što klanjaju-poput debila koji je otvorio ovu temu... ”Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Enda Empty Re: Pitanje za Enda

Post by FRANK Mon 9 Oct - 15:42

End wrote:načuo sam nešto, ali vidim da se o tome slabo piše. toga samo kod nas ima da ti je jedna takva izdajica kapetan momčadi to mu je valjda bilo obećano kad je mamiću nosio milijune u koferima.
Svete rijeci

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Pitanje za Enda Empty Re: Pitanje za Enda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum