ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kulinarski UUOT

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 10/8/2018, 09:15

Netko tko se ubrzo vratio :)

Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Noor 10/8/2018, 09:16

Fibica wrote:Netko tko se ubrzo vratio :)

:<3
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 10/8/2018, 10:47

Kuham krem juhu od tikvica
Mama peče paprike....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Noor 10/8/2018, 12:08

ja ću patliđane i neki šniclić s grila

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 10/8/2018, 19:00

danas sam na grill tavi ispekla očišćene brancine iz lidla.. ugodno me iznenadila svježina i način pakiranja, riba je bila vakumirana i mirisala kao da je tek iz mora.. mislim da je proizvođač Cromaris..uz to salata od krumpira i za nas troje ručak od 50 kuna.. :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 10/8/2018, 20:34

Sugo sa njokima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 22/8/2018, 15:36

oduševljena sam delimano posuđem.. danas ispekla kokoš i povrće na delimano tavi, ništa se nije zalijepilo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Noor 22/8/2018, 17:13

metilda wrote:oduševljena sam delimano posuđem.. danas ispekla kokoš i povrće na delimano tavi, ništa se nije zalijepilo...
ni neće se...prvih 3-4 puta :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 22/8/2018, 17:22

Noor wrote:
metilda wrote:oduševljena sam delimano posuđem.. danas ispekla kokoš i povrće na delimano tavi, ništa se nije zalijepilo...
ni neće se...prvih 3-4 puta :D

ozbiljno? pa koristim je već dva mjeseca, ovaj put prvi put za pečenje, ništa se ne lijepi.. nego, nisi mi ništa odgovorila na poruci za nepoznatog..  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Noor 22/8/2018, 17:43

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:oduševljena sam delimano posuđem.. danas ispekla kokoš i povrće na delimano tavi, ništa se nije zalijepilo...
ni neće se...prvih 3-4 puta :D

ozbiljno? pa koristim je već dva mjeseca, ovaj put prvi put za pečenje, ništa se ne lijepi.. nego, nisi mi ništa odgovorila na poruci za nepoznatog..  B-)
imam ga i ja....meni to nije nist, obicne teflonke su zakon :)

ček...idem vidjeti, ma nema me tu...nisam vidjela :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 25/8/2018, 17:39

kulinarski UUOT - Page 6 20180810
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 27/8/2018, 13:54

Dorucak omlet sa salamom,krompirom,ribanim sirom....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 30/8/2018, 12:28

upravo ručali rižoto s piletinom, tikvicom i patlidžanom, začin kadulja i parmezan.
sad ću na mamografiju... :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 31/8/2018, 17:58

danas na ribljem temeljcu iz zamrzivača skuhala lažni bakalar na bijelo bez bakalara :D bilo odlično
i popržila neke kolutiće iz dućana, čak su imali okus ribe. danas smo zbilja postili
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by orion 1/9/2018, 10:12

danas pravim neku šarenu juhicu,  pljukance u bijelom umaku, pureće filete na natur i pitu od jabuka..... s tima da je pita već gotova
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 1/9/2018, 10:25

ja sam danas u zimnici , jutros ajvar, popodne kisele paprike..
za ručak neću kuhati ništa, jest ćemo mladi sir s nekidan napravljenim ajvarom.. skuhala sam 7 tegla i već smo pojeli jednu, za zimu neće ostati ništa  :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 2/9/2018, 09:44

Danas cu samo ispohovati kruh jer nisam sposobna za nista drugo...a donijela sam i pecenke iz Slavonije....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by orion 2/9/2018, 11:20

metilda wrote:ja sam danas u zimnici , jutros ajvar, popodne kisele paprike..
za ručak neću kuhati ništa, jest ćemo mladi sir s nekidan napravljenim ajvarom.. skuhala sam 7 tegla i već smo pojeli jednu, za zimu neće ostati ništa  :W



ajvar je živa pošast ….. koliko god ga ispekla, nikada ne dočeka zimu …. :_|  ….. 
praviti ću  idući vikend - mislim da ću uzeti 40 kg paprika i 7-8 kg patlidžana. Sad sve ovisi koliko će paprika kalirati. 


...jučer ujutro ispekla pitu od jabuka-računala biti će za cijeli vikend …..kajgod - navečer je pleh bio prazan. Sad sam napravila štrudlu od kupovnih kora, iako nisu ni sluga kad sama razvučem, jednostavno mi se nije dalo....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 2/9/2018, 11:37

orion wrote:
metilda wrote:ja sam danas u zimnici , jutros ajvar, popodne kisele paprike..
za ručak neću kuhati ništa, jest ćemo mladi sir s nekidan napravljenim ajvarom.. skuhala sam 7 tegla i već smo pojeli jednu, za zimu neće ostati ništa  :W



ajvar je živa pošast ….. koliko god ga ispekla, nikada ne dočeka zimu …. :_|  ….. 
praviti ću  idući vikend - mislim da ću uzeti 40 kg paprika i 7-8 kg patlidžana. Sad sve ovisi koliko će paprika kalirati. 


...jučer ujutro ispekla pitu od jabuka-računala biti će za cijeli vikend …..kajgod - navečer je pleh bio prazan. Sad sam napravila štrudlu od kupovnih kora, iako nisu ni sluga kad sama razvučem, jednostavno mi se nije dalo....

ja sam jučer napravila još jednu turu ajvara i još jednu turu kiselih paprika... sutra me čeka tura sataraša i onda sam mirna sa zimnicom do dunja kad pravim kontonjatu...ili sir od dunja kako piše u receptu
što s pita tiče ja ne pravim tijesto jer nemam živaca za to, ali kad god ih napravim s kupovnim korama nestanu u jednom danu tako da se dogodi da ih pravim triput tjedno.. muž obožava sve vrste - s višnjama, sa sirom, sa krumpirom, burek... uglavnom ponekad mi se čini da samo kuham i da mi je to jedina funkcija u životu. .  :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Guest 2/9/2018, 11:41

imaš li neki poseban recept za krumpir salatu.. meni su ove verzije sa kapulom i češnjakom i peršinom dosadile, a ima na coolinarki sva sila recepata, željela bih neki provjereni..  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by orion 2/9/2018, 17:59

u mom selu kaže se  pita kad radiš nešto sa margarin tijestom :?  :D  , npr. pita od jabuka, pita od oraha, bijela pita i sl. ,a sve nešto što se  mota sa razvučenim korama, sve to zovemo štrudla.....

Krumpir salata; pravim ju na nekoliko načina-imama kombinaciju:krumpir i crveni luk sa balsamicom i suncokretovim uljem, krumpir i češnjak sa jabučnim octom i bućinim uljem....a posbno mi je dobra kombinacija krumpir sa svježom paprikom i crvenim lukom - to začinim tak svejedno . 
U svaku krumpir salatatu stavim osjetno papra-pravo mi paše u svim varijantama.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

kulinarski UUOT - Page 6 Empty Re: kulinarski UUOT

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum