ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by RayMabus 27/9/2017, 16:38

https://www.defender.hr/naslovnica-izdvojeno/izrael-ce-pokusati-prodati-ab-uz-paket-nadogradnje/
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by RayMabus 27/9/2017, 16:40

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Lightweight4
Zatvori



  • HRVATSKA
  • EUROPA I RUSIJA
  • BLISKI ISTOK, AZIJA I AUSTRALIJA
  • SJEVERNA I JUŽNA AMERIKA
  • KOLUMNE




Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Defender_logo-5





Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  F16a.jpg?zoom=1

Izrael će pokušati prodati F-16A/B uz paket nadogradnje

Objavio Defender -
 
8. rujna 2017.





    [url=whatsapp://send?text=Izrael+%C4%87e+poku%C5%A1ati+prodati+F-16A%2FB+uz+paket+nadogradnje - https%3A%2F%2Fwww.defender.hr%2Fnaslovnica-izdvojeno%2Fizrael-ce-pokusati-prodati-ab-uz-paket-nadogradnje%2F][/url]
[size]
Elbit Systems i Israel Aerospace Industries surađuju na paketu nadogradnje za otpisane F-16A/B koje država namjerava prodati. Izrael je otpisao oko 40 F-16 “Netz” borbenih zrakoplova početkom godine, piše Flightglobal.com. Nisu otkriveni detalja oko nadogradnje, ali prethodno, Izraelsko ratno zrakoplovstvo je krenulo s nadogradnjom F-16C/D ma standard “Barak 2020”. Poboljšani su avionika i poboljšan je “mission system”, te jačanje strukture.
Što se tiče nadogradnje A/B verzije, to će se napraviti ako potencijalni kupci potpišu ugovor za nabavu borbenog zrakoplova. F-16A/B je u službi Izraelskog ratnog zrakoplovstva od 1980, te je donedavno bio u funkciji “neprijatelja” za potrebe obuke.
OSVRT:
Iz svega gore napisanog, posve je jasno kako će Izrael ipak ostati na pokušaju da Republici Hrvatskoj “utrpa” zrakoplove već sada stare 35 godina, a koji bi u vrijeme isporuke trebali biti skoro 40 godina. Dakle, nema govora o nekakvim ponudama borbenih zrakoplova F-16 Block 30 ili Block 40. Izrael traži kupce za svojih 40 otpisanih zrakoplova A/B Netz i na tome su se udružili dojučerašnji konkurenti Elbit i IAI. Tako starim zrakoplovima i uz eksploataciju kakvu su imali posljednjih 30 godina u ratnim uvjetima, jednostavno ne pomaže nikakva nadogradnja, jer je samo pitanje vremena kad će se početi javljati strukturne napukline, nepredvidivi kvarovi što bi uz skupo održavanje i velike operativne troškove dovelo HRZ i PZO, pa i obrambeni proračun u tešku situaciju.
Ovdje više nije riječ o nadmetanju Gripena sa F-16 već jednostavno o opciji stari ( stariji od postojećih Migova) ili novi borbeni zrakoplov. Ovdje je riječ o sukobu logističkih paketa, ne samo kad su u pitanju troškovi već po samom konceptu i pristupu. Također, tvrdnja kako će se nadgradnja raditi kad kupac potpiše ugovor je vrlo znakovita. S obzirom kako se takav “upgrade” nikada nije radio, Republika Hrvatska bi valjda trebala biti pokusni poligon. Troškovi takve nadogradnje su nepredvidljivi. Ne treba posebno spominjati kako sličan upgrade “ACE” nikad nije saživio, jer je proizveden samo jedan ACE prototip.
Priča o tome kako je tim zrakoplovima ostalo nekoliko tisuća sati resursa je zaista možda i točna, ali samo za naivne. Možda je najbolje objaviti još jednom osvrt zrakoplovnog stručnjaka i blogera Tomislava Mesarića po tome pitanju:
8000 sati nije uvijek 8000 sati
” Radni vijek od 8000 sati ne znači uvijek 8000 sati. Studije su pokazale kako klimatski i eksploatacijski uvjeti značajno ubrzavaju (u nekim slučajevima čak dvostruko) starenje lovačkog aviona pa treba uzeti u obzir od kuda avion dolazi (ako govorimo o rabljenom) i u kakvim će se uvjetima koristiti (vrijedi podjednako za nove i rabljene). Iz dijagrama ispod jasno je vidljivo kako velika temperatura i vlaga u kombinaciji s ratnim uvjetima eksploatacije (vibracije i stres) mogu značajno skratiti radni vijek lovačkog aviona.
[/size]
Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Trosak
[size][size]
 
Nabavna cijena je manji dio troškova lovačkog aviona
Operativni troškovi čine oko 65% ukupnih troškova kroz radni vijek lovačkog aviona (preostalih 10% otpada na razvoj, 20% na proizvodnju i 5% na deponiranje). S obzirom na to razlika u nabavnoj cijeni se brzo istopi ako jeftiniji ima značajno veće operativne troškove.” zaključuje Mesarić.
Jedina ispravna odluka bila bi razmotriti izraelsku ponudu za borbene zrakoplove Block 30/40 ako bi je bilo. Međutim, sudeći prema najnovijem razvoju događaja, to nije vjerojatno. Nismo mogli zamisliti da bi se opet mogla ponoviti priča s “old timerima”, odnosno da bi netko mogao nakon iskustva sa 40 godina starim Migovima ponovno razmatrati nabavu zrakoplova istog godišta. Podatak da bi HRZ i PZO mogao doseći punu operativnu sposobnost kada avioni budu stari preko 40 godina je i više nego zabrinjavajući.
 [/size]



[/size]
    [url=whatsapp://send?text=Izrael+%C4%87e+poku%C5%A1ati+prodati+F-16A%2FB+uz+paket+nadogradnje - https%3A%2F%2Fwww.defender.hr%2Fnaslovnica-izdvojeno%2Fizrael-ce-pokusati-prodati-ab-uz-paket-nadogradnje%2F][/url]
[size]

IZ OVE KATEGORIJE

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  GettyImages-818420900-1160x773.jpg?zoom=1

EU i NATO dužnosnici predlažu ‘vojni Schengen’

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  DSCF4464.jpg?zoom=1

Početak specijalističke vojne obuke u Požegi (SVO)

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  20170927_073137.jpg?zoom=1

Počela specijalistička vojna obuka vojnika u središtu za obuku HRZ i PZO

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Vojarna_Zemunik.jpg?zoom=1

Inspekcijski nadzor BiH u 93. zrakoplovnoj bazi HRZ i PZO u Zemuniku

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Fjk_28092017__3696.jpg?zoom=1

Poslovni susret hrvatskih i izraelskih obrambenih tvrtki u organizaciji Hrvatske gospodarske komore.

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  1200px-Mig_29_firing_AA-10-1.jpg?zoom=1

Ukrajinsko-poljski konzorcij potpisao ugovor za proizvodnju raketa R-27-R1





Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  4-duro
Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Ztc-banner.jpg?zoom=1












[/size]
Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Defender_logo-5



  • Uvjeti korištenja
     
  • Impressum
     
  • Kontakt


©️ Defender 2017. Sva prava pridržana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by Kermit 27/9/2017, 17:05

Samo neka podmažu đeneral krstičevića i par jataka i avioni stižu na labudicama
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by Guest 27/9/2017, 20:49

ajd,ajd...par desetaka milijuna Ojra..sto je to naspramo onih milijardi koje ste pokrali...jel..
tak oda mozete srbima parirati,kad dobiju Migove 29...

Ono i jednima i drugima ce dijelovi otpadati,ali hajde,mozda i zvizne doli negdje nekog neprijatelja po glavi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by Guest 27/9/2017, 21:15

ono longi u pravu..

baš na onoj temi, ja optimistično sam pisao.. (čardak me non stop optužuje da sam pesimističan). 

ja govorim longiju - pa ajmo razmišljati pozitivno, nemora uopće značit da će Krstičević koji je barem 91-95 bio ratnik i domoljub, da će gledati krasti.. On je domoljub i ratnik, i njemu je u interesu napredak Hrvatske, pa će on gledati uzeti najbolje ... 


na kraju ovaj as uzima(barem prema ovom članku) govna starija od Mig-21 gdje će RH popušit masne pare, gdje će se zhidovi nakesat para, a gdje će krstičević i HDZ uzeti dobar komad provizije koji ćemo mi svi plaćati.. a za uzvrat noorin sin će imati govna iznad glave da mu letaju.. 

a ja bio optimističan govorim - biti će dobro.. :D :D :D :D 

ali eto ako Krstičević kao čovjek koji je prošao rat i "krvave gaće noso" , ako njega sada 20godina kasnije boli kurac za narod za koji je pišao krv, i gleda ukrasti i zajebati, koji kurac se ostali mogu nadati, ako najbolji od nas se tako ponašaju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by Guest 27/9/2017, 21:17

Pinochet wrote:ono longi u pravu..

baš na onoj temi, ja optimistično sam pisao.. (čardak me non stop optužuje da sam pesimističan). 

ja govorim longiju - pa ajmo razmišljati pozitivno, nemora uopće značit da će Krstičević koji je barem 91-95 bio ratnik i domoljub, da će gledati krasti.. On je domoljub i ratnik, i njemu je u interesu napredak Hrvatske, pa će on gledati uzeti najbolje ... 


na kraju ovaj as uzima(barem prema ovom članku) govna starija od Mig-21 gdje će RH popušit masne pare, gdje će se zhidovi nakesat para, a gdje će krstičević i HDZ uzeti dobar komad provizije koji ćemo mi svi plaćati.. a za uzvrat noorin sin će imati govna iznad glave da mu letaju.. 

a ja bio optimističan govorim - biti će dobro.. :D :D :D :D 

ali eto ako Krstičević kao čovjek koji je prošao rat i "krvave gaće noso" , ako njega sada 20godina kasnije boli kurac za narod za koji je pišao krv, i gleda ukrasti i zajebati, koji kurac se ostali mogu nadati, ako najbolji od nas se tako ponašaju?

Taki su ti svi danas..na dobrim mirovinama,odebljali se kao svinje,,njima dobro,ostale tko jebe..sramota reci da su domoljubi,u najboljem slucaju placenicka bagra.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by T. 27/9/2017, 21:48

Pinochet wrote: koji kurac se ostali mogu nadati, ako najbolji od nas se tako ponašaju?
Najbolji su pali ili žive normalno i samozatajno...
To i jest jedan od izvora naših problema, svako 2-3 generacije rat, a najbolji uvijek odu prvi, ostaju manje vrijedni, koji reproduciraju svoje gene na nove naraštaje te uopće nije čudno da smo kao narod u cjelini sve gori i gori...
T.
T.

Posts : 17052
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by Leviathan2 27/9/2017, 21:59

koji ce im kurac avioni, nek kupe par bukova ili pantsira i hrvatski zracni prostor je zasticen, doslovno

_________________
Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by RayMabus 27/9/2017, 22:00

Longy je već počeo negativnu kampanju prema jewsima

Vidi da sam brutalan

Pročitaj mi način pričanja prema njima

Da ti jučer nisam rekao da sam Sarkastičan ti bi ono popio

Citiramo

DA TO ŠTA VALJA NEBI ONI TO NAMA PRODAVALI

ŽIDOVI SU TO


......


MOGU ONI TO LONGYU PRODATI ALI LONGY JE BRUTALAN

NEMA MILOSTI
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by Guest 27/9/2017, 22:02

Pinochet wrote: a za uzvrat noorin sin će imati govna iznad glave da mu letaju.. 
noorin sin jest u HRZ-u Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  M2244
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by vuksadinare 27/9/2017, 22:08

Tu igra i geostrateska igra ne samo zrakoplovi...sa zidima nije lose biti u dobre...pa i ako kupis pokoji stariji zrakoplov od njih..ali nije samo to..oni ce nam naoruzati patrie helice...dati oruzje za protuoklopnu borbu...puo sisteme...a sa ploticke strane takodjer dosta dobijas..ovog trenutka nam je neophodan dobar odnos sa nekim vecim svjetskim igracem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by RayMabus 27/9/2017, 22:16

RayMabus wrote:Longy je već počeo negativnu kampanju prema jewsima

Vidi da sam brutalan

Pročitaj mi način pričanja prema njima

Da ti jučer nisam rekao da sam Sarkastičan ti bi ono popio

Citiramo

DA TO ŠTA VALJA NEBI ONI TO NAMA PRODAVALI

ŽIDOVI SU TO


......


MOGU ONI TO LONGYU PRODATI ALI LONGY JE BRUTALAN

NEMA MILOSTI
Došao je Dodik danas u Zagreb da moli ovog Liebermana da ustaše ne rekatiraju BL i to 

Neš ti RS ko da mi za to trebaju nekakvi židovski aviončići

Može ali ima jedan uvjet

Izraelska podmornica u posjet Splitu
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by Guest 27/9/2017, 22:21

vuksadinare wrote:Tu igra i geostrateska igra ne samo zrakoplovi...sa zidima nije lose biti u dobre...pa i ako kupis pokoji stariji zrakoplov od njih..ali nije samo to..oni ce nam naoruzati patrie helice...dati oruzje za protuoklopnu borbu...puo sisteme...a sa ploticke strane takodjer dosta dobijas..ovog trenutka nam je neophodan dobar odnos sa nekim vecim svjetskim igracem
 :D ma daj , i onda ti recimo u tvom kvartu neki novi trgovac otvori novu trgovinu, i ti da bi stekao njegovo poštovanje, namjerno dođeš u njegovu trgovinu(iako ima drugih koliko hoćeš) i naručiš kilo mrtvih štakora iz kanalizacije i platiš kilo toga kao kilo bifketa, da bi eto stekao "njegovo poštovanje" - ili će ovaj prije razmišljati "a nu ove budale koju sam danas zajeba" 

nema ovdje "domoljubnog razmišljanja", ako je istina da će KraDeZe i  Čardak i krstičević koji je još gore i ratovao za RH,  ići naručivati kante koje su starije i lošije od moderniziranih mig-21, onda nemamo o čemu pričati.. ja se nadam da ovo nije istina.. to je stvarno veleizdaja. izrael se rješava kanti, a onad ih uvaljuje nama.. najgore i besplatne te kante su žestoko sranje, jer će kao i Mig-21 raspadati se u zraku i trebaš naručiti modernizaciju i obuku što će ovi se nakrasti .. naravno Čardak će uzeti dio sebi.. to i jest poanta. 

jao onome kome u budućem ratu Krstičević, Plenković i Jadronković budu zapovjedali. Ja znam kome neće
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by RayMabus 27/9/2017, 22:30

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Longy je već počeo negativnu kampanju prema jewsima

Vidi da sam brutalan

Pročitaj mi način pričanja prema njima

Da ti jučer nisam rekao da sam Sarkastičan ti bi ono popio

Citiramo

DA TO ŠTA VALJA NEBI ONI TO NAMA PRODAVALI

ŽIDOVI SU TO


......


MOGU ONI TO LONGYU PRODATI ALI LONGY JE BRUTALAN

NEMA MILOSTI
Došao je Dodik danas u Zagreb da moli ovog Liebermana da ustaše ne rekatiraju BL i to 

Neš ti RS ko da mi za to trebaju nekakvi židovski aviončići

Može ali ima jedan uvjet

Izraelska podmornica u posjet Splitu
A i ono s 

INSTRUMENT TABLOM NA HEBREJSKI

na avionima

To je bio sarkazmom jer nemam milosti

Pa ja sam evu pitao što znači naopako l s točkom

Tu točku židovi zovu nikud

Nije mi odgovorila

Jedini sam koji je išao čitati hebrejsko pismo

MOSAD ne očekuje od me da sve znam ali poštivati će te ako vidiš da

Da zanima me

Poligota sam

Barem da neispadnem Nekulturan
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by RayMabus 27/9/2017, 22:51

Ako netko smije pogledati Židova u oči u ovoj državi to sam onda ja

Knjižara Morpugo

Kupio rječnik tamo

Za Lagao se da se Tini Morpugo da spomenik u Splitu

Jednog dana dođe mi lik moje godište visok plav prezime Morpugo

Vikendice u Sevidu

Rekoh PA VAS JOŠ IMA ŠTA TI JE TINA

USTAO I DAO RUKU

NEKA

DRAGO MI JE DA STE PREŽIVJELI

MOJ DUBOKI NAKLON
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by RayMabus 27/9/2017, 23:14

I kretenu je jasno da meni Netrebaju nekakve židovske letjelice za napad na Rs

Dodik je došao molit Lidermana u Zg za to

Može nema problema

Samo posjeti podmornicom Split

DOBRO DOŠAO IZRAELSKI NARODE
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by Guest 27/9/2017, 23:19

I?..Kad stizu limenke Longi? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by RayMabus 27/9/2017, 23:35

pismejker wrote:I?..Kad stizu limenke Longi? lol!
Ma bmk za limenke, to je sređeno već s Amerikancima, njihov proizvod 

Posjet je formalan

Vidiš da Dodik trči u Zg

To ti sve govori

Mene zanima mornarica

Inače koje je ono slovo izoktenuto L s točkom
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by RayMabus 27/9/2017, 23:43

Nije Dodik došao kod Liberalan u Zg nego mu je ovaj rekao da se nacrta tamo

Rečenica ide ovako OVI AVIONI ČE BIT STACIONARNI U ZG I AKO BUDU TREBALO IĆ PREKO RS I HRVATSKE

NEĆE VAS TAKNIT

VI IH NEĆE TE DIRATI DO DALMACIJA




JEL TO JASNO
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by RayMabus 28/9/2017, 00:03

Većina ljudi ne znaju židovska prezimena


Lieberman 

Ni na sudu ni moj najbolji prijatelj neznaju to izgovoriti

S likom sam se šakom o šaku

Prijatelji

Jedini ja to znam pravilno izgovoriti

SUCA Ispravljao
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika  Empty Re: Jewsi prodaju ruzinu čardaku za masne pare hrvatskih poreznih obveznika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum