ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbia News

Page 22 of 42 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next

Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Sun 16 Sep - 15:49

Mora da je neki nesporazum u pitanju, kada bi nasi nesto tako pomislili da urade.

Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25


Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Sun 16 Sep - 16:53

Serbia News - Page 22 1615811_untitleasdfd1-copasdfy-d_ls

UHAPŠEN
OD NJEGA DRHTI ALEKSINAC! IMA 21 GODINU, OTAC GA 43 PUTA VADIO IZ ZATVORA, PRETI ČAK I TUŽIOCIMA: Ko je žestoki momak koji je IZBO predsednika rukometnog kluba?

Niška policija uhapsila je Ivana K. (21) iz Aleksinca zbog sumnje da je u četvrtak uveče u ovom gradu pokušao da ubije predsednika ženskog rukometnog kluba Nenada Đurića (36). On je osumnjičen da je Đurića ubo nožem u grudi jer je u otvorenom pismu, koje su preneli lokalni portali, upozoravao sugrađane na grupu žestokih mladića iz Aleksinca koji maltretiraju koga stignu.

- Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će uz krivičnu prijavu zbog sumnje da je počinio ubistvo u pokušaju biti sproveden Višem javnom tužilaštvu u Nišu - saopšteno je iz MUP-a.

Na društvenim mrežama pojavili su se snimci na kojima se uhapšeni Ivan K. iz Aleksinca, uz psovke obraća javnim tužiocima u Nišu i Aleksincu, kao i snimak privođenja, gde mobilnim telefonom snima policajca i traži objašnjenje zbog čega je priveden.

Kada su nastali snimci za sada nije poznato.

- Da mi se nap**e i javni tužilac u Nišu i javni tužilac u Aleksincu i svi ovde da mi se nap**e. Je**m vam pleme u usta... Gledajte indijanci - vikao je Ivan K., dok je sedeo u sobi sa još jednim drugom.


Serbia News - Page 22 1615809_ddd_ff


Snimak je najverovatnije postavljen ranije, s obzirom na to da je ovaj mladić trenutno u pritvoru, jer mu je tokom jučerašnjeg dana određeno zadržavanje od 48 sati.

U Aleksincu niko nije smeo da govori javno o ovoj porodici, ocu i sinu, kao i o grupi mladića, jer ih se svi plaše.

Meštani su u stalnom strahu, a da je taj strah opravdan govori i činjenica da je mladić u nekoliko navrata na društvenim mrežama postavljao preteće objave i slike, pa se čak i pohvalio kako ga je otac čak 43 puta "izvlačio iz zatvora"

U jednoj od objava Ivan objašnjava da je u Aleksincu i Žitkovcu "on broj jedan".

- Ko god hoće da da se bije samo neka mi se javi, ja sam svuda i tek ću da budem kada mi skinu lance - napisao je on u svojoj objavi na instagramu.

Na jednom od snimaka na kojima je ovaj mladić označen na društvenim mrežama vidi se kako huška staforda da se bije sa drugim psom. Sudeći po fotografijama koje deli društvenim mrežama staford je u njegovom vlasništvu i na psu su vidljive brojne povrede od borbi.

Da podsetimo, trener Đurić, koji je u četvrtak oko 20.30 časova izboden iza sportske hale u Aleksincu, objasnio je da napadnut jer se krajem jula obratio aleksinačkoj javnosti otvorenim pismom, tražeći da se stane na put grupi nasilnika koji maltretiraju omladinu u tom gradu a kojima niko ne sme da se suprostavi.


Serbia News - Page 22 1615807_dd_ff


Nakon tog obraćanja koje je preneo lokalni portal Đurić kaže da ga je na ulici presreo otac nasilnika koji ga je sada izbo, a sa kojim se tada sukobio jer je imao šrafciger u rukama.

- Roditelji mi se stalno žale na tu grupu nasilnika koja teroriše sve redom i niko im ništa ne može. Taj što je mene ubo nožem je pre dva meseca jednoj devojci stavio nož pod grlo i ona se umokrila od straha. Drugom dečaku su opalili šamar… Od roditelja mi stalno stižu prijave, šalju mi poruke I ja sam se obratio javnosti jer nisam znao kako drugačije da skrenem pažnju da se to reši. Onda me je otac napadača presreo na ulici a sada se desilo ovo. Zabrinut sam posle svega za svoju bezbednost - izjavio je Đurić koji je diplomirani strukovni vaspitač.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Sun 16 Sep - 16:54

Koliki cekic ima, udarnik neki, verovatno krenuo istim prugu da popravlja.

Blistava buducnost Srbije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Sun 16 Sep - 17:25


STRASNI POLJUPCI Sanja i Matora se pojavile na Paradi ponosa i izazvale HAOS NA ULICAMA



Serbia News - Page 22 IZgk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTVRVN01EQV8vMzVlNDU5YzMwZjFhM2Q4MjZiNGJmZjUyOTFjYjEzMDMuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB


https://www.blic.rs/zabava/strasni-poljupci-sanja-i-matora-se-pojavile-na-paradi-ponosa-i-izazvale-haos-na/vszz0hf
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Mon 17 Sep - 23:51

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Tue 18 Sep - 0:30

Dok je Anćeloti držao trening, gazda Napolija sa terena Marakane poručio: Ja sam prvi menadžer!


Aurelio de Laurentis održao kratak brifing sa novinarima pored atletske staze


Serbia News - Page 22 20180917184315-339x192


Samo trenutak je bio dovoljan da se gazda Napolija Aurelio de Laurentis odvoji od svojih saradnika i priđe korak bliže atletskoj stazi Marakane, a već je u rekordnom roku bio okružen novinarima koji su pratili trening italijanskog tima pred meč sa Crvenom zvezdom (utorak 21.00, TV Arena Sport 1).


Mahom su to bili predstavnici italijanskih medija koje je intersovalo ''sve i svašta'', dok je srpskim najzanimljivije bilo ono vezano za samu Ligu šampiona.


- Cilj u Ligi šampiona? Ne znam šta Liverpul radi u trećem šeširu kad je trebalo da budu u prvom. Već sam to rekao UEFA. Mi u Italiji smo besni, ali se malo bojim da kažemo neke stvari - rekao je De Laurentis ne pominjući previše Zvezdu.

Serbia News - Page 22 20180917183233-830x0


Zanimljivo je bilo i to što se našao na terenu Marakane, a izjave je davao dok je Karlo Anćeloti vodio trening tima.



- Ja sam uvek blizu tima. Izabrao sam trenera, kao što sam uradio sa Sarijem, tako da sam ja i prvi menadžer. Sada sam, međutim, spokojan. Kada sam izabrao Anćelotija našao sam takođe spokojnog čoveka koji nije imao šta da dokazuje. Pobeđivao je svuda i prava je osoba da vodi Napoli. On daje sigurnost i onim igračima koje ranije nismo razumeli - jasan je bio prvi čovek Napolitanaca koji je najavio i primirje sa navijačima tako što će smanjiti cene ulaznica za LŠ i Seriju A.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Guest Tue 18 Sep - 2:53

dobro jutro !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Tue 18 Sep - 17:47

Navijači već ispred stadiona Zvezde: Karta, karta, karta...

Navijači iz cele Srbije, Republike Srpske, Crne Gore, Makedonije, Švajcarske i ostalih delova Evrope već se skupljaju ispred i oko stadiona "Rajko Mitić"

Serbia News - Page 22 15938675465ba0f96303e4b765742941_w640

Kolika euforija vlada najbolje govori da mnogi nemaju ulaznice za meč, ali su i pored toga stigli u Beograd na najveći srpski stadion, zato se reč "karta" čije bukvalno na svakom metru.

Medju njima je i četvoročlana porodica iz Podgorice, Boro Bojić je sa suprugom i dvoje male dece - sinom i ćerkom.

"Nemamo kartu za Napoli, ali nadamo se da ćemo se nekako snaći. Došli smo pre četiri dana iz Podgorice, bili i na meču protiv Radnika... Nadamo se da ćemo imati sreće da nabavimo ulaznice", rekao je Bojić u izjavi Tanjugu.

On je prognozirao trijumf Zvezde 2:0, uz golove kapitena Vujadina Savića i Ricmonda Boaćija. Medju 50.000 srećnika utakmici će prisustvovati i dvojica navijača iz Bazela, koji su do ulaznice došli preko interneta i za njih čekali četiri sata.

"Dugo smo cekali, ali se na kraju isplatilo. Očekujem pobedu 2:1", kaže Manuel, a drug ga prekida da će čovek odluke biti Boaći.

Naravno, tu je i veliki broj pristalica iz Republike Srpske, a dvojicu njih ekipa Tanjuga je naletela po izlasku iz klupske prodavnice sa kupljenim rekvizitima.

"Došli smo iz Gradiške, nabavili karte srećno i zato se osećamo ispunjenima što imamo priliku da budemo deo spektakla", poručili su navijači, uz poruku da su optimisti i da veruju u pobedu.

Na svakom koraku oko stadiona oseća se duh Lige šampiona i velikog dogadjaja, veliki broj redara je već angažovan, a tu su i oni koji su zaduženi da obave poslednje tehnicke pripreme za utakmicu.

Utakmica C grupe Lige šampiona izmedju Crvene zvezde i Napolija igra se večeras od 21 sat na stadionu "Rajko Mitić".
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Tue 18 Sep - 17:49

Napolijevi "ultrasi" ne vole kamere: Ne snimaj! VIDEO

Najvatreniji navijači Napolija u popodnevnim satima doputovali su u Beograd, ali nisu bili raspoloženi za razgovor i snimanje sa novinarskom ekipom Tanjuga.

IZVOR: B92 UTORAK, 18.09.2018. | 17:00 -> 17:15

Serbia News - Page 22 7517698355ba116a4f4017727923794_w640

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=09&dd=18&nav_id=1445172&utm_source=B92&utm_medium=Document&utm_campaign=Related-Theme&utm_content=Napolijevi%20%22ultrasi%22%20ne%20vole%20kamere:%20Ne%20snimaj!%20VIDEO
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Šandor Winnetou Tue 18 Sep - 18:20

pizzon wrote:dobro jutro !
i ti si neki jebač na vaterije, kaže se dobro utro cheers

_________________
Serbia News - Page 22 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Tue 18 Sep - 18:22

https://sport.sky.it/calcio/champions-league/2018/09/18/stella-rossa-napoli-stadio-marakana-belgrado-rajko-mitic.html
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Tue 18 Sep - 18:24

Nisam do sada video da su se ovoliko zanimali oko nekog kluba, kao sa Zvezdom, cak ni sa Realom ili Barsom.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Tue 18 Sep - 18:27

Serbia News - Page 22 1618373_540bari_ls


DA SE NAJEŽIŠ! Ugledni Njujork Tajms objasnio zašto je Zvezdino učešće u Ligi šampiona DRAGOCENO!


https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3122439/da-se-najezis-ugledni-njujork-tajms-objasnio-zasto-je-zvezdino-ucesce-u-ligi-sampiona-dragoceno
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Guest Tue 18 Sep - 21:41

Grobari na aparatimah.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Stanojko Wed 19 Sep - 8:34

Zivi nismo... :roll

_________________
Serbia News - Page 22 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by vuksadinare Wed 19 Sep - 8:39

da se zivjet na drzavni racun..Suljo i drzava zadnje 2 godine ubrizgala financijsku injekciju zvezdi od 7 milijuna eura....dok je partizan dobio milijun eura...đajic bio na tajnom sastanku sa vucicem pocetkom 2017 godine...gdje je Suljo obecao đajicu da ce drzava financijski pogurati zvezdu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Serbinho-3 Wed 19 Sep - 12:55

Englezi u soku posle nerešenog rezultata u Beogradu i kroz ideju pobede kod kuce Napolija, vec vide da su kvalifikovani.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by ljubo1212 Wed 19 Sep - 13:15

svi u šoku, neki i naježeni...ajd, malo vam za sriću triba,
ka i hajduku, možda im možete prepustiti neki bod, ako ne idete sve na 0:0
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Guest Wed 19 Sep - 22:43

Serbia News - Page 22 Tramp-taci-Twitter-300x169
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Noor Wed 19 Sep - 23:21

Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Guest Thu 20 Sep - 14:02

scratch

Španski list „Moncloa“ objavio je tekst o španskom priznanju nezavisnosti Kosova.
List navodi da se Španija priprema da prizna nezavisnost Kosova.
Takođe, list piše da je Španija protiv Tačijeve i Vučićeve ideje promene granica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Serbia News - Page 22 Empty Re: Serbia News

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 42 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum