ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

roleplay2

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by aben 8/27/2017, 23:35

inzistiran da me povezete, 
put je opasnost sam po sebi, bez mene je mogućnost preživljavanja izraziva u loto veličinama, svaćate

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by ? 8/27/2017, 23:38

Nitko ne ide s nama. Hvataj ključeve, pomozi mi utrpati starog i brišimo odavde. Nije ti je ovaj auto humanitarna organizacija. Nek se snalaze sami, dovoljno je što ćemo starog povesti s nama....Trebali smo tražiti lovu za to...
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by aben 8/28/2017, 08:18

shotgun!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by Guest 8/28/2017, 09:46

mislila sam da nema gluposti koja može nadmašiti Čardak, ali ova tema je dokaz da ima.. glupost je zaista beskrajna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by ? 8/28/2017, 09:53

aben wrote:shotgun!
Dole, stari!
Ne miči se i šuti da ne pogoršaš situaciju. Pupsi će to riješiti.
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by kic 8/28/2017, 09:57

metilda wrote:mislila sam da nema gluposti koja može nadmašiti Čardak, ali ova tema je dokaz da ima.. glupost je zaista beskrajna...

zla vještica Angrboda je došla i gleda šta može uzeti od slupanih dijelova busa, navodno smo na njenom teritoriju koje ona zove "Čardak", nisam siguran hoće li nas pustiti da žive prođemo pa se ne obazirem, uzmi glupe branike za ograditi svoj vrto, koga briga samo nam ne siši krv!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by ? 8/28/2017, 10:03

metilda wrote:mislila sam da nema gluposti koja može nadmašiti Čardak, ali ova tema je dokaz da ima.. glupost je zaista beskrajna...
Šećeru, makni to što držiš u ruci. Znaš, to može nekoga ozlijediti. Udahni duboko i broji do deset. Sve je u redu, smiri se. Zamisli pticice ili khn, brdo love, diši, diši...tako je. Dobra cura, dobra.
*prilazim i polako joj uzimam sačmaricu*
Štaaa sestro?! I ti si dobila udarac u glavu, ali to ne objašnjava agresivno ponašanje. Mora da je dublji problem. Lijepo će te Pupsi zavezati, poslati ćemo po pomoć ali s nama ne ideš. Stari,pomozi... Nađi nešto za smirenje ili vezanje. Ajde, ajde, možeš ustati. I prestani se tresti od straha.
Brže, jaka je..
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by ? 8/28/2017, 10:06

kic wrote:
metilda wrote:mislila sam da nema gluposti koja može nadmašiti Čardak, ali ova tema je dokaz da ima.. glupost je zaista beskrajna...

zla vještica Angrboda je došla i gleda šta može uzeti od slupanih dijelova busa, navodno smo na njenom teritoriju koje ona zove "Čardak", nisam siguran hoće li nas pustiti da žive prođemo pa se ne obazirem, uzmi glupe branike za ograditi svoj vrto, koga briga samo nam ne siši krv!
Malac, jesam ja rekla da što brže kidamo odavde. Ajd pomozi da ju onesposobimo dok ne uhvatimo maglu.
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by kic 8/28/2017, 10:18


baba ima sačmaricu? kako sam ja vidio branik? da nije neko steam-punk oružje lokalnih hajduka koji nemaju za streljivo jer sve potroše na svadbama? mislim da je trebamo ubaciti u prtljagu busa..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by ? 8/28/2017, 10:25

kic wrote:
baba ima sačmaricu? kako sam ja vidio branik? da nije neko steam-punk oružje lokalnih hajduka koji nemaju za streljivo jer sve potroše na svadbama? mislim da je trebamo ubaciti u prtljagu busa..
Malac, priviđa ti se svašta. Još si dobro i prošao s obzirom na udarac. Sjećam se jednom,...ma nemamo vremena za priču. Pomozi da ju ubacimo. Jesi provjerio, jel čista?.Uh, teža je nego sam mislila. Stari, stariiii dolazi pomoći! Gdje je Stari, da ne leži negdje u alkoholnom deliriju?!
Majmune jedan!!!! Da, da ti, ti, što stojiš sa strane, prestani me tako gledati jer ću te ovom štiklom nagaziti kao crva. Briši u autobus , trkom!!!
Neće Pupsi nitko tako gledati...

Imala je, sad je kod nas. Ubacila sam ju u auto.
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by kic 8/28/2017, 10:34


voziš u štiklama, nije ni čudo što imaš po neszgodu tjedno..

malo smrdi baba, ali u busu se to ujednači, mislim da će joj biti drago što je nismo bacili negdje uz put pa bi izgubila tjelesnu toplinu da je zaspala na travi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by ? 8/28/2017, 10:40

kic wrote:
voziš u štiklama, nije ni čudo što imaš po neszgodu tjedno..

malo smrdi baba, ali u busu se to ujednači, mislim da će joj biti drago što je nismo bacili negdje uz put pa bi izgubila tjelesnu toplinu da je zaspala na travi..
Ne samo da vozim, već se i branim.

Ja sam na uvjetnoj, moram činiti dobra djela. Kad Pupsi nešto kaže, Pupsi to i napravi. Riješi ovu sestru, meni se nešto prisililo....I potraži starog u međuvremenu. One priče o nekoj tekućini su mi sumnjive.
Budi oprezan, malac.
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by kic 8/28/2017, 10:41


dotur se još nije otrijeznio, taj ima sigurno još koju bocu u nekom rukavu, ono mucanje me sve više podsjeća na Portugalski izgovor, mislim da je njegova priča malo duža, i njegov tamni ten nije domaćeg čovika koji radi u vinogradu, ovaj je bio u Brazilu i vidio svakakve nesreće pa mu je ova nezgoda kao odraslima kad se dijete pikne o trn, duhovito i smiješno.. Brazilče čekam stih još!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by kic 8/28/2017, 10:46

pupsi wrote:Ne samo da vozim, već se i branim.

Ja sam na uvjetnoj, moram činiti dobra djela. Kad Pupsi nešto kaže, Pupsi to i napravi. Riješi ovu sestru, meni se nešto prisililo....I potraži starog u međuvremenu. One priče o nekoj tekućini su mi sumnjive.
Budi oprezan, malac.

svi smo na uvjetnoj, uvijek postoji strah da ćemo se vratiti u stanje prije, kad smo bili bespomoćni, ne želimo retrogradno klizanje u životu i zato pristajemo na kompromise, zato i ovaj put na koncert, ne želim raditi doma u fabrici raketnih sustava opet, voziti viljuškar i popravljati palete kad nema ništa posla trenutno, pa jedem sendvič ispod okna skladišta i miješaju se suze i snijeg, dok iz prikrajka čujem šefa kako se silnički smije nekom folu a zapravo se ruga nekom jadniku.. možda je bolje i poginuti nekad, nikada neću reći posljednju misao, jer uvijek dođe sljedeća, zato samo hrabro, a oprez, koješta pupsi, dođi na svirku čekam vas tamo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by ? 8/28/2017, 19:33

kic wrote:
pupsi wrote:Ne samo da vozim, već se i branim.

Ja sam na uvjetnoj, moram činiti dobra djela. Kad Pupsi nešto kaže, Pupsi to i napravi. Riješi ovu sestru, meni se nešto prisililo....I potraži starog u međuvremenu. One priče o nekoj tekućini su mi sumnjive.
Budi oprezan, malac.

svi smo na uvjetnoj, uvijek postoji strah da ćemo se vratiti u stanje prije, kad smo bili bespomoćni, ne želimo retrogradno klizanje u životu i zato pristajemo na kompromise, zato i ovaj put na koncert, ne želim raditi doma u fabrici raketnih sustava opet, voziti viljuškar i popravljati palete kad nema ništa posla trenutno, pa jedem sendvič ispod okna skladišta i miješaju se suze i snijeg, dok iz prikrajka čujem šefa kako se silnički smije nekom folu a zapravo se ruga nekom jadniku.. možda je bolje i poginuti nekad, nikada neću reći posljednju misao, jer uvijek dođe sljedeća, zato samo hrabro, a oprez, koješta pupsi, dođi na svirku čekam vas tamo..
Haaa?!, žena ne može ni obaviti nuždu, a da muškarci već ne zbrišu. Pupsina priča, again...
*vidim ceduljicu zakačenu o brisač*
"Dođite na svirku, čekam vas"
Haaa?! Šta taj malac misli da sam vidovita?! Odakle ja znam gdje je svirka. Sigurno u nekoj birtijetini. A, ne, ne...Pupsi ide samo na mjesta gdje se vrti lova, a ne na drndanja kojekakvih amatera. Pihhh!!!
O, jebote...tko će sad voziti auto?! Di je stari? Ajde stara ponjavo, dolazi k sebi, javi se. Nemamo vremena, moramo gibati dalje...
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by aben 8/29/2017, 08:16

a?mljac..prd...di ...a, gospodjo! gospodjo! jeste vidili mladića, rastresena pogleda i još rastresenije ali čistin slučajen moderne odjeće? morun ga nojti..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by ? 8/29/2017, 09:58

Tu si, dakle! Di si biio, a, a? Mogli smo svi poginuti, ne bi ni primijetio. Grr, jaka ta tvoja stvar koju koristiš. Jel se uopće sjećaš ičega?! Napadnuti smo, ali srećom Pupsi je spasila stvar. Da se tebe pita, mogli smo svi završiti u lijepoj materini.
Gdje mi je parfem?! Moram malo okoliš spasiti od tebe, stari.
U problemu smo. Malac je otišao na neku svirku, našla sam ceduljicu, čitaj, možda mi je nešto promaklo. Tko će voziti auto?
Ja sam profesionalna kradljivica auta ali amaterski vozač.
I stari zapamti: Gospođica, gospođica...
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by Guest 8/29/2017, 10:39

* prostorija bijase zatamnjena. u njoj je dominirao veliki stakleni zid. kad mu se priblizio, s druge je strane ugledao zgurenu priliku. mijenjala je boju glasa, facijalnu ekspresiju. iznenada bi se ustala i zavodljivo njihala bokovima (pupsi), potom bi svirala air gitaru (kic), zatim bi oponasala hod postarijeg muskarca, pljuckajuci bijeli pod (aben). najsmijesniji prizor bijase utjelovljenje beznacajnog negativca koji nikada nema nista za reci, ali uvijek se potrudi to i izgovoriti (metilda) *

Gospodine metanaratore, prijavite se u sobu 7! Molim vas, soba 7!


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

roleplay2 - Page 4 Empty Re: roleplay2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum