ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by jastreb Sat 15 Jul - 9:47

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/ZANIMANJA-KOJA-UMIRU-Doznajte-u-koje-srednje-skole-u-PGZ-bas-nitko-ne-zeli
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by jastreb Sat 15 Jul - 9:48

Hm,mesar! Zidar! Bravar!

Pa kod mene baš ti ljudi dobro žive.

Još kad sam bio mali slušao sam od starijih kako nikada ne treba vjerovati mesaru kada kaže da nema para.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by Guest Sat 15 Jul - 9:50

podopolagac..auuuuuuu..tamo oko 20e kad sam imao,probao sam to raditi...pasmumaterkostioglobao...

cijeli dan klecanje na onom tvrdom parketu,razmazivanje ljepila,slaganje kurcevih parketa..uzas..
tko bi to htio raditi uopce...robovski posel.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by jastreb Sat 15 Jul - 9:52

pismejker wrote:podopolagac..auuuuuuu..tamo oko 20e kad sam imao,probao sam to raditi...pasmumaterkostioglobao...

cijeli dan klecanje na onom tvrdom parketu,razmazivanje ljepila,slaganje kurcevih parketa..uzas..
tko bi to htio raditi uopce...robovski posel.. No
Dobro,parketi se danas jako malo postavljaju. Uglavnom su tu laminati,ili mkeramika,i to mi je jasno. Znači dečki misle da od toga posla se neće "leba najesti" i dobro misle.

Ali bravar,zidar i mesar. Pa tu imaš posla da se usereš.

Mesari su uvijek bili gospoda.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by veber Sat 15 Jul - 9:54

djeca su odraz društva.
klinci misle da će odmah biti direktori, menađeri i sl. roditelji ih podržavaju u toj iluziji.
moja mala govori i piše engleski kao da je rođena u us, njemački slično, malo je slabija u pismu. sada je upisala španjolski. od vrtića ju pripremam za rad van ove šuge od države.
odbrala je turistički smjer u čemu ju podržavam 100%

a za par godina ćemo imati rumunje i bugare kao obrtnike, jer smo fini.

_________________

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi M_50010

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by veber Sat 15 Jul - 9:56

pismejker wrote:podopolagac..auuuuuuu..tamo oko 20e kad sam imao,probao sam to raditi...pasmumaterkostioglobao...

cijeli dan klecanje na onom tvrdom parketu,razmazivanje ljepila,slaganje kurcevih parketa..uzas..
tko bi to htio raditi uopce...robovski posel.. No
parket se više tako ne postavlja.
a, da ga jebeš cijena je od 150 do 300kn m2
pa ti reci da se ne isplati. da ga jebeš postaviš 10m2 dnevno.

_________________

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi M_50010

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by Guest Sat 15 Jul - 9:57

jastreb wrote:
pismejker wrote:podopolagac..auuuuuuu..tamo oko 20e kad sam imao,probao sam to raditi...pasmumaterkostioglobao...

cijeli dan klecanje na onom tvrdom parketu,razmazivanje ljepila,slaganje kurcevih parketa..uzas..
tko bi to htio raditi uopce...robovski posel.. No
Dobro,parketi se danas jako malo postavljaju. Uglavnom su tu laminati,ili mkeramika,i to mi je jasno. Znači dečki misle da od toga posla se neće "leba najesti" i dobro misle.

Ali bravar,zidar i mesar. Pa tu imaš posla da se usereš.

Mesari su uvijek bili gospoda.
zavisi..lovatori kupuju egzotu po 1200 kuna sirovi kvadrat,dakle samo kvadrat parketa...lik je uzegeju za 500k Ojrova kupio kutju,a za 500 je renovirao...sve zesca egzota,cak i terasu oblozio sa njom,u suterenu dimljeni orah,odnosno orahove daske,na terasi i vani teakovina,po sobama,a svasta nesto...racunaj jos postavljanje,brusenje,lakiranje..dimeljeni orag se ne lakira,negomaze nekim egzota uljem,cije sjemenke imaju samo u juznoj americi...
laminat sam covjek moze postaviti..kao lego kockice..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by jastreb Sat 15 Jul - 9:58

U stvari danas škole nisu bitne. Eto od moga razreda u srednoj školi(metalski smjer) od nas 30-tak,možda samo njih 7-8 radi ono za što su završili školu.

A tako je vidim i među mlađim generacijama. Tako je od nas 10-tak na baušteli tek jedan školovani krovopokrivač-tesar,a ovo ostalo su kuhar,konobari,strojarski tehničari i li nekvalificirani.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by Guest Sat 15 Jul - 10:02

za dnevne boravke..Merbau,jako topla boja

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi B4586bb5d25eb5358f55d6bbd9269abd--teak-wood-wood-flooring
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by veber Sat 15 Jul - 10:09

pismejker wrote:za dnevne boravke..Merbau,jako topla boja

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi B4586bb5d25eb5358f55d6bbd9269abd--teak-wood-wood-flooring
pederski, pretamno, prozori jeftikaner.
taburei i stolići, jebote kao da sam u turskoj. pianino služi kao šank :D

_________________

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi M_50010

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by Guest Sat 15 Jul - 10:29

samo prezentacija dubokotople crvenkaste boje parketa..ostalo je nebitno...
ovo dana,one neke crne ili antracit reljefne ploce koje polazu,akulu uzasa..sve se svodi na bijelo,sivo i crno..ajd ti zivi u tome...jebem ti pomodnost..drvo pak ce zauvijek biti trazeno i placeno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by veber Sat 15 Jul - 10:32

ja imam sve u smeđe-okerastoj kombinaciji s plavim intarzijama. svi zidovi će biti bijeli bez ičeg na njima. kćeri sam ostavio jedan zid u dnevnoj da ga iscrta po svojoj želji.
sobu si je ofarbala u žuto. žuto u stopedeset nijansi i lijepo izgleda.

zato je jedan zid njen.

_________________

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi M_50010

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi Empty Re: Zanimanja koja umiru-doznajte u koje škole u PGŽ nitko ne želi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum