ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem"

Go down

Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem" Empty Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem"

Post by vuksadinare 8/6/2017, 14:08

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cehok-komentirao-koaliciju-bolje-preljub-s-plenkovicem-nego-brak-s-bernardicem/975647.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem" Empty Re: Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem"

Post by vuksadinare 8/6/2017, 14:09

sto je je..tu je u pravu..daj zamislite da vam sef bude bernardic..'ah kako je lijepa ta glavica kupusa i kako je mene moj tata gladio po glavi' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem" Empty Re: Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem"

Post by vuksadinare 8/6/2017, 14:13

karamarko u svezi koalicje hns-a i hdz-a 'to je nakaradno to se spremalo jos od moje smjene'

http://www.index.hr/vijesti/clanak/doznajemo-sto-karamarko-misli-o-suradnji-hdza-i-hnsa-to-je-nakaradno/975661.aspx

i karamarko je tu u pravu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem" Empty Re: Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem"

Post by marcellus 8/6/2017, 14:17

da glavica kupusa vodi SDP bili bi manje jadni nego s malim berom. Zato i ribam HDZ već odavno, a SDP ne diram. Prejadni su žao mi ih je

_________________
Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem" 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem" Empty Re: Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem"

Post by vuksadinare 8/6/2017, 14:19

marcellus wrote:da glavica kupusa vodi SDP bili bi manje jadni nego s malim berom. Zato i ribam HDZ već odavno, a SDP ne diram. Prejadni su žao mi ih je
bero:'vidite decki imam tratincicu..pa cu okusati srecu trganjem latica..voli me..ne voli me..voli me ..ne voli me..joj ka'k je to super..veoe me' Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem" 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem" Empty Re: Čehok komentirao koaliciju:"Bolje preljub sa Plenkovićem nego brak sa Bernardićem"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum