ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Denkverbot Empty Denkverbot

Post by mizantrop 21/5/2017, 16:58

mate wrote:
aben wrote:I predizbornu šutnju bi tribalo ukinuti
Zbog čega se danas u ovo moderno vrijeme različitih tehnologija uopće prakticira?


zato da bi naša vlast mogla trubit kak živimo u maloj švicarskoj i držimo se pravila ko cijeli svijet,dodvoravanje EU i americi a recimo rusiju ko jebe,čak ne priznajemo ni dugove agrokora njihovim bankama
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/5/2017, 20:43

Ovo sam pročitala na faceu danas, (malo humora na račun izbora):) :

Političar smrtno nastrada u prometnoj nesreći. Duša mu krene
put neba i sretne se sa Svetim Petrom.
- Dobro došao na nebesa, - reče Sveti Petar. - Vidjet ćemo hoćeš li otići u Raj ili Pakao.
- Samo ti mene pusti u Raj, neće biti problema.
- Pustio bih te, ali moram da se pridržavam procedure. Propis je takav da moraš proživiti jedan dan u Paklu, jedan dan u Raju. Poslije toga ćeš sam odlučiti.
- Dobro. - reče političar.
Sveti Petar ga otprati do lifta koji se spuštao dolje, dolje, dolje, sve do
Pakla. Vrata lifta se otvore i poslanik se nađe usred pažljivo njegovanog terena za golf. U blizini su bile klupske prostorije, a ispred njih veliki broj njegovih prijatelja i političara sa kojima je često surađivao. Svi su bili razdragani i sretni, obučeni u lijepa večernja odijela. Prilazili su da ga pozdrave, oživljavajući uspomene na vremena kada su se zajedno družili na račun poreznih obveznika. Poslije su uživali u jastogu i kavijaru i ispijanju šampanjca. No, dan je završio i svi su došli da ga isprate. Mahali su mu dok se lift polako penjao, penjao, i penjao naviše gdje ga je čekao Sveti Petar i poslao u Raj. Iduća 24 sata bio je u društvu veselih duša, premještajući se sa oblaka na oblak, svirajući harfu i pjevajući. I ovo vrijeme je brzo prošlo tako da se ponovo našao pred Svetim Petrom.
- Dobro, proveo si jedan dan u Paklu i jedan dan u Raju. Sada izaberi svoju vječnost.
Političar malo razmisli pa odgovori:
- Raj nije loš, ali mislim da će mi bolje biti u Paklu.
Sveti Petar ga bez riječi otprati do lifta i pošalje dolje, dolje i dolje,
sve do Pakla. Vrata lifta se otvore i on se nađe usred zapuštene poljane prepune raznih otpadaka i smeća. U toj prljavštini vidio je svoje prijatelje kako sakupljaju otpad u crne vreće i čekaju da nešto siđe odozgo.
- Ne razumijem - zajeca on. - Prekjučer sam bio ovdje, tu je bilo igralište za golf i klupske prostorije gdje smo se gostili jastogom i kavijarom, pili šampanjac, igrali i bogovski zabavljali. Sada je tu pustinja prepuna otpadaka i prljavštine, a moji prijatelji izgledaju tako jadno. Što se to dogodilo?
Đavo mu stavi ruku na rame, nasmiješi se i pogleda ga ispod obrva, pa kaže:
- Sinoć i preksinoć smo imali predizborne skupove ... A danas ... danas
si glasao !!!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/5/2017, 20:49

mate wrote:Ovo sam pročitala na faceu danas, (malo humora na račun izbora):) :

Političar smrtno nastrada u prometnoj nesreći. Duša mu krene
put neba i sretne se sa Svetim Petrom.
- Dobro došao na nebesa, - reče Sveti Petar. - Vidjet ćemo hoćeš li otići u Raj ili Pakao.
- Samo ti mene pusti u Raj, neće biti problema.
- Pustio bih te, ali moram da se pridržavam procedure. Propis je takav da moraš proživiti jedan dan u Paklu, jedan dan u Raju. Poslije toga ćeš sam odlučiti.
- Dobro. - reče političar.
Sveti Petar ga otprati do lifta koji se spuštao dolje, dolje, dolje, sve do
Pakla. Vrata lifta se otvore i poslanik se nađe usred pažljivo njegovanog terena za golf. U blizini su bile klupske prostorije, a ispred njih veliki broj njegovih prijatelja i političara sa kojima je često surađivao. Svi su bili razdragani i sretni, obučeni u lijepa večernja odijela. Prilazili su da ga pozdrave, oživljavajući uspomene na vremena kada su se zajedno družili na račun poreznih obveznika. Poslije su uživali u jastogu i kavijaru i ispijanju šampanjca. No, dan je završio i svi su došli da ga isprate. Mahali su mu dok se lift polako penjao, penjao, i penjao naviše gdje ga je čekao Sveti Petar i poslao u Raj. Iduća 24 sata bio je u društvu veselih duša, premještajući se sa oblaka na oblak, svirajući harfu i pjevajući. I ovo vrijeme je brzo prošlo tako da se ponovo našao pred Svetim Petrom.
- Dobro, proveo si jedan dan u Paklu i jedan dan u Raju. Sada izaberi svoju vječnost.
Političar malo razmisli pa odgovori:
- Raj nije loš, ali mislim da će mi bolje biti u Paklu.
Sveti Petar ga bez riječi otprati do lifta i pošalje dolje, dolje i dolje,
sve do Pakla. Vrata lifta se otvore i on se nađe usred zapuštene poljane prepune raznih otpadaka i smeća. U toj prljavštini vidio je svoje prijatelje kako sakupljaju otpad u crne vreće i čekaju da nešto siđe odozgo.
- Ne razumijem - zajeca on. - Prekjučer sam bio ovdje, tu je bilo igralište za golf i klupske prostorije gdje smo se gostili jastogom i kavijarom, pili šampanjac, igrali i bogovski zabavljali. Sada je tu pustinja prepuna otpadaka i prljavštine, a moji prijatelji izgledaju tako jadno. Što se to dogodilo?
Đavo mu stavi ruku na rame, nasmiješi se i pogleda ga ispod obrva, pa kaže:
- Sinoć i preksinoć smo imali predizborne skupove ... A danas ... danas
si glasao !!!

da bi vic bi dobar, moro imati punch line.

lesi pogljedala leftovers?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/5/2017, 20:50

aben wrote:
lesi pogljedala leftovers?
Danas izlazi slijedeća epizoda. Gledam online. Zadnja koju sam pregledala je upravo ona u kojoj je lav pojeo Boga :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/5/2017, 20:57

mate wrote:
aben wrote:
lesi pogljedala leftovers?
Danas izlazi slijedeća epizoda. Gledam online. Zadnja koju sam pregledala je upravo ona u kojoj je lav pojeo Boga :)
aaan, tako.jo to omoh ujutro pogljedun. 
ok, unda ne ću nišće reći--:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/5/2017, 21:10

aben wrote:
mate wrote:
aben wrote:
lesi pogljedala leftovers?
Danas izlazi slijedeća epizoda. Gledam online. Zadnja koju sam pregledala je upravo ona u kojoj je lav pojeo Boga :)
aaan, tako.jo to omoh ujutro pogljedun. 
ok, unda ne ću nišće reći--:)
Još uvijek nemam mišljenje o njoj, što mi je jako čudno za mene. Strašno mi je čudna. Uopće misli ne mogu smiriti :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/5/2017, 21:12

Mislim, baš si me pogodio. Dugo, dugo nisam nešto tako uvrnuto gledala :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/5/2017, 21:30

nemo ničega uvrnutoga- osin jednog događaja. dakle, nešto neobjašnjivo se dogodilo, i ljudi se nosu istin.

meni je to zanimljivo, jer upravo tako i mi živimo. rođenje i smrt su jebeno neobjašnjive pojave. moru se ljudi trsiti povezivati događaje, tipa i unda se m spolna stanica spoji s ženskun i unda se počne diliti...ili i unda stane srce i mozak više ne dobivo kisika i unda počinje nekroza,
ali mi nišće o tin događajima zapravo ne znomo,  i nosimo se  s tin kako ki more, je li...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/5/2017, 22:08

aben wrote:nemo ničega uvrnutoga- osin jednog događaja. dakle, nešto neobjašnjivo se dogodilo, i ljudi se nosu istin.

meni je to zanimljivo, jer upravo tako i mi živimo. rođenje i smrt su jebeno neobjašnjive pojave. moru se ljudi trsiti povezivati događaje, tipa i unda se m spolna stanica spoji s ženskun i unda se počne diliti...ili i unda stane srce i mozak više ne dobivo kisika i unda počinje nekroza,
ali mi nišće o tin događajima zapravo ne znomo,  i nosimo se  s tin kako ki more, je li...
Pa da...no meni je zanimljivo ljudsko ponašanje u takvim situacijama, različito prihvaćanje, shvaćanje takve situacije. Individue i kolektiv. Osobna svijest i svijest zajednice. Općenito svijest i prihvaćanje nje kao pojedinac. Znanje- neznanje, svjesno - nesvjesno, intiucija. Različitost...u istoj situaciji...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/5/2017, 22:19

mate wrote:
aben wrote:nemo ničega uvrnutoga- osin jednog događaja. dakle, nešto neobjašnjivo se dogodilo, i ljudi se nosu istin.

meni je to zanimljivo, jer upravo tako i mi živimo. rođenje i smrt su jebeno neobjašnjive pojave. moru se ljudi trsiti povezivati događaje, tipa i unda se m spolna stanica spoji s ženskun i unda se počne diliti...ili i unda stane srce i mozak više ne dobivo kisika i unda počinje nekroza,
ali mi nišće o tin događajima zapravo ne znomo,  i nosimo se  s tin kako ki more, je li...
Pa da...no meni je zanimljivo ljudsko ponašanje u takvim situacijama, različito prihvaćanje, shvaćanje takve situacije. Individue i kolektiv. Osobna svijest i svijest zajednice. Općenito svijest i prihvaćanje nje kao pojedinac. Znanje- neznanje, svjesno - nesvjesno, intiucija. Različitost...u istoj situaciji...
ništa nis razumi, 
zajednice nemaju svijest.

mislin da će završiti bez kraja, ostaviti će nas da umiremo u mukama autointerpretacije :I

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/5/2017, 22:25

aben wrote:
mate wrote:
aben wrote:nemo ničega uvrnutoga- osin jednog događaja. dakle, nešto neobjašnjivo se dogodilo, i ljudi se nosu istin.

meni je to zanimljivo, jer upravo tako i mi živimo. rođenje i smrt su jebeno neobjašnjive pojave. moru se ljudi trsiti povezivati događaje, tipa i unda se m spolna stanica spoji s ženskun i unda se počne diliti...ili i unda stane srce i mozak više ne dobivo kisika i unda počinje nekroza,
ali mi nišće o tin događajima zapravo ne znomo,  i nosimo se  s tin kako ki more, je li...
Pa da...no meni je zanimljivo ljudsko ponašanje u takvim situacijama, različito prihvaćanje, shvaćanje takve situacije. Individue i kolektiv. Osobna svijest i svijest zajednice. Općenito svijest i prihvaćanje nje kao pojedinac. Znanje- neznanje, svjesno - nesvjesno, intiucija. Različitost...u istoj situaciji...
ništa nis razumi, 
zajednice nemaju svijest.

mislin da će završiti bez kraja, ostaviti će nas da umiremo u mukama autointerpretacije :I
Hmmm, a borgovi? :)

Još uvijek smo (hvala Bogu), svjesni sebe.

To i je najljepše, ako uspiju u tome, da svatko stvori svoju priču samo sebi znanu-ja sam jako zadovoljna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 22/5/2017, 22:33

aj dobro, borgovi imaju!

a, ni to meni dobro...taku su mi mogli i dati samo naslov, a da sun ostalo završin...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/5/2017, 22:35

aben wrote:aj dobro, borgovi imaju!

a, ni to meni dobro...taku su mi mogli i dati samo naslov, a da sun ostalo završin...
Pa nije to-to :)
Sve treba svoj Uvod :)
Toliko je priča, toliko uvoda može biti, ali samo dok imamo svoju svijest :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 22/5/2017, 23:17

Toliko raznolikih priča se može ispričati iz samo malog Uvoda.

Bez obzira na osobne preference, lijepa je različitost :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 23/5/2017, 07:16

Zoč mećeš veliko slovo na uvod? Jel to nek trik?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 23/5/2017, 08:33

znun da niste imali ključne igroče, ali želin da rečeš urbi et orbi da mi bilo bolje da smo prošli mi, jer bi in uzeli bar tri susreta. jebote, prošle godine in je harden uze jenu igrajući s brewerom, terryjen i terenceom..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 23/5/2017, 11:19

aben wrote:Zoč mećeš veliko slovo na uvod? Jel to nek trik?
Uvod je ime za još neimenovanu priču :)

Nego, jel izašla nova epizoda?
Jučer sam baš bila dobro raspoložena. Provela sam 5 sati u vrtu i cijelog ga sredila. Kada sam okopavala ljubičasti luk, sjetila sam se tebe :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic 23/5/2017, 11:26

aben wrote:znun da niste imali ključne igroče, ali želin da rečeš urbi et orbi da mi bilo bolje da smo prošli mi, jer bi in uzeli bar tri susreta. jebote, prošle godine in je harden uze jenu igrajući s brewerom, terryjen i terenceom..

da sam znao da će bit ovakva bolnica, naravno da je za košarku i za dostojanstvo spursa bolje bilo da su raketice prošle, nije mi to teško reć..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/5/2017, 20:03

A kada zaključane teme nestanu?
Ja bih voljela sve izbrisati :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/5/2017, 20:08

ne postoji ljubičasti luk

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum