ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by veber 29/4/2017, 14:42

probaj ga nachtati ;)

veber

Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 14:45

To je ono o cemu trtljam ignorantu Šejkeru..posebni interesni "Odabranici,strucnjaci za svakakvo Pravo" prosvjetljuju neuko Kmetje(jer ga smatraju nedotupavim) sto i kako mora slusati vlast..
In Mintajm,Lopovi svih profila,svih boja,svih duzina zuba,sve do glodavaca,zastupljeni u vlasti,podno nje,u sivoj eminenciji i nasire i naduze,pljackaju nedotupavi narod i jadnu drzavu(kao geografsku koordinatu)...
Šejki,Šejki..ili si tutlek ili si jako zao..biraj sam.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Oh_Femder 29/4/2017, 14:48

vili40 wrote:Plenki na Simens aparatima :D
Ne fantaziraj. Planky je dobio od EU zadatak da se pobrine da ono što je u Hrvatskoj još preostalo od neke vrijednosti, prebaci u ruke stranog kapitala. Pri tome si, ako dobro obavi posao, može pospremiti koji milijunčić Eura u vlastiti džep. Tak da, dok Bruxelles stoji iza njega, ne bu nikakvih tektonskih poremećaja. To što mu je i reptilus kulmerijensis caltal par milijunčića, to bu mu samo olakšalo probleme sa savješću ;P


Last edited by Oh_Femder on 29/4/2017, 14:49; edited 2 times in total
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 14:48

veber wrote:probaj ga nachtati ;)
šon getan ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by veber 29/4/2017, 14:52

Noor wrote:
veber wrote:probaj ga nachtati ;)
šon getan ;)
ja, naturlih :P

_________________

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 M_50010

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by kic 29/4/2017, 14:52


neka tema, nisam za zbirne, nema smisla jer ovo ce trajati..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by veber 29/4/2017, 14:53

ionako ih začetamo po defaultu

_________________

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 M_50010

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by kic 29/4/2017, 14:57


'ko da je to ikad bio problem..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by veber 29/4/2017, 15:00

nikada, vidi se iz priloženog

_________________

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 M_50010

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 15:04

pismejker wrote:To je ono o cemu trtljam ignorantu Šejkeru..posebni interesni "Odabranici,strucnjaci za svakakvo Pravo" prosvjetljuju neuko Kmetje(jer ga smatraju nedotupavim) sto i kako mora slusati vlast..
In Mintajm,Lopovi svih profila,svih boja,svih duzina zuba,sve do glodavaca,zastupljeni u vlasti,podno nje,u sivoj eminenciji i nasire i naduze,pljackaju nedotupavi narod i jadnu drzavu(kao geografsku koordinatu)...
Šejki,Šejki..ili si tutlek ili si jako zao..biraj sam.. :cleanteeth

Čuj ovoga što se uživio. :)
Polupismena krpena lutka sa nezavršenom večernjom školom i pedofilski ljudski gnoj će meni da sam ignorant? :)
Dakle ovako, ti ćeš sa diplomom kvalificiranog čuvara krava na planinskim pašnjacima za Branka Smerdela i Sanju Barić govoriti da su interesni stručnjaci?
Mislim, ako je i od tebe, jednostavno je previše. :)
Pa dobro ti je rekao jučer Miha samo što ti o tome nemaš pojma spojmom, kako je Smerdel zapravo jedini pravi stručnjak za ustavno pravnu materiju kod nas.
On je zapravo uz pokojnog Smiljka Sokola autor Ustava iz 1990. godine, Šeks je tu bio samo produžena ruka Tuđmana i davao je političke direktive, pa je logično da Branko Smerdel i najbolje poznaje ustav kojega je sam pisao.
Što se tiče Dalićke, pa i zadnjim idiotima je ovdje jasno kako je riječ o ofanzivi SDP-a za provociranje prijevremenim izbora na kojima po svim realnim ocjenama nemaju nikakve šanse postići bolji rezultat opd onih prošlih, ono po sistemu kad je bal nek je i maskenbal.
Druga je priča što ti niti o tome nemaš pojma s pojmom iz jednostavnog razloga jer si dokazano glup i tup kao telegrafski stup, ako ne i još gluplji i tuplji. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 15:10

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:To je ono o cemu trtljam ignorantu Šejkeru..posebni interesni "Odabranici,strucnjaci za svakakvo Pravo" prosvjetljuju neuko Kmetje(jer ga smatraju nedotupavim) sto i kako mora slusati vlast..
In Mintajm,Lopovi svih profila,svih boja,svih duzina zuba,sve do glodavaca,zastupljeni u vlasti,podno nje,u sivoj eminenciji i nasire i naduze,pljackaju nedotupavi narod i jadnu drzavu(kao geografsku koordinatu)...
Šejki,Šejki..ili si tutlek ili si jako zao..biraj sam.. :cleanteeth

Čuj ovoga što se uživio. :)
Polupismena krpena lutka sa nezavršenom večernjom školom i pedofilski ljudski gnoj će meni da sam ignorant? :)
Dakle ovako, ti ćeš sa diplomom kvalificiranog čuvara krava na planinskim pašnjacima za Branka Smerdela i Sanju Barić govoriti da su interesni stručnjaci?

Druga je priča što ti niti o tome namaš pojma s pojmom iz jednostavnog razloga jer si dokazano glup i tup kao telegrafski stup, ako ne i još gluplji i tuplji. :)
s obzironma na vrlo korijenite "argumente",bit ce da si izgubio kontrolu,pokazao pravo lice balkanskog odgoja,i zasuo me neoborivim "cinjenicama" ad homminem..
ahhh,mvjerovatno si se osjetio povrijedjenim,jer je strijela pogodila u metu..drago mi je napose..sto se tice Mihe,tebea,ono,temelji ste vase "uspjesne " drzave..
Vase obrazovanje je ono tipa vecernjih i pištolj skola,a u slucaju nekog "ozbiljnog" faksa,plave kuverte,i kulenovi..dakako,taj nivo kvalitete se prije ili poslije ukaze u praksi,i nadalje pomogle u uzletu drzave prema dnu svih Dna...
A sto jos reci??..Nista...nisi me cak niti potakao,na moju poslovicnu elokventnosti velerjecitost,pri opisu,onog sto vec opisah..recimo,ti si negdje u dnu hranidbenog lanca koji opisah..dakle,mali ljuti glodavac..i lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 15:13

I Šejkeru..budala si..Jel znas zasto?? eto samo zato jer su i pofovi i politicari,jedna od raznih interesnih sfera,ali nedotupavac,kao ti mozgom,ili onim sto oponasa mozag,moze samo strugati po povrsini..nis u dubinu i sustinu stvari.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 15:19

pismejker wrote:I Šejkeru..budala si..Jel znas zasto?? eto samo zato jer su i pofovi i politicari,jedna od raznih interesnih sfera,ali nedotupavac,kao ti mozgom,ili onim sto oponasa mozag,moze samo strugati po povrsini..nis u dubinu i sustinu stvari.. :cleanteeth

Reče pedofilski gnoj i prvi idiot ovoga foruma. :) Da o sposobnostima besramnog laganja i ne govorim.
Kažeš da si htio izazvati ovakvu reakciju? :)
Pa super, sad si je dobio pa si sigurno presretan što sam te i ja pored svih normalnih na ovome forumu okarakterizirao tvojim pravim i dobro poznatim osobinama. :)
I nemoj si umišljati svašta i koješta, jer osim što si idiot i pedofilska nakaza ti nisi u stanju pogoditi niti metu koja ti je nacrtana pred nosom, a kamoli nešto ozbiljnije, jednostavno si toliko nesposoban. Snajperisto. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 15:21

Audi menadžeru. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 15:21

Trgovcu zlatom. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 15:26

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:I Šejkeru..budala si..Jel znas zasto?? eto samo zato jer su i pofovi i politicari,jedna od raznih interesnih sfera,ali nedotupavac,kao ti mozgom,ili onim sto oponasa mozag,moze samo strugati po povrsini..nis u dubinu i sustinu stvari.. :cleanteeth

Reče pedofilski gnoj i prvi idiot ovoga foruma. :) Da o sposobnostima besramnog laganja i ne govorim.
Kažeš da si htio izazvati ovakvu reakciju? :)
Pa super, sad si je dobio pa si sigurno presretan što sam te i ja pored svih normalnih na ovome forumu okarakterizirao tvojim pravim i dobro poznatim osobinama. :)
I nemoj si umišljati svašta i koješta, jer osim što si idiot i pedofilska nakaza ti nisi u stanju pogoditi niti metu koja ti je nacrtana pred nosom, a kamoli nešto ozbiljnije, jednostavno si toliko nesposoban. Snajperisto. :)
A bogati,..pedofilski gnoj ti tata,a idiot mama,ako cemo nadalje..moze?Posto volis tako.. :clown Laganje? Ocekujes od nekog istinu na forumu..ja volim teladi kao ti bacati šrot mjesavinu..zadovolji se time..i ne ljuti..
Kazem drago mi je da si pokazao kao par likova na forumu,daleko od toga da su normalni,neki imaju cak i certifikat Lude Kuće,ono sto u biti jedsi..mali iskompleksirani glodavac,koji se nekako domogao diplome,koja vrijedi samo na balkanu.. lol!
za tebe sam Kralj,po svemu..lovi,odnosu prema zenama,uspjesnostri kod istih..mogu i tvoju guzu kupiti,da se naguzis,platiti da mi popusis bez pogovora..zasto?jer si prodana dusa,kao i ovi koje ti opsluzujes,i kupis mrvica,upale sa stola..
O nesposobnosti necemo..Dovoljno su te prozvalaki i Yoda,i Levi i jos hrpa,likova koji koriste mozag,za razliku od tvoje male grupice samoljubivih tutleka,koji misle da jesu nesto,ali uglavnom samo paraziti i propast ovog drustva..
cuj.mozemo pokusati Jabukom na glavi.,sa...600 metara??? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 15:27

slidingdoorsoperator wrote:Trgovcu zlatom. jocolor
u cemu je ovdje problem..Prodavati i kupovati zlato??Jesi toliki kreten da to ne znas raditi?? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by kic 29/4/2017, 15:28


vas dva
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Guest 29/4/2017, 15:29

Nista DVA..prvi je poceo.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by kic 29/4/2017, 15:30


prvi si ti počeo, tiho
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by prckov 29/4/2017, 15:30

ma pekmez je sigurno noorkin pa ova poletila da joj je malo :clown

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu - Page 2 Empty Re: I Martina Dalić uhvaćena s prstima u pekmezu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum