ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se..

Page 32 of 33 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by kic Sun 21 Aug - 9:08


jasna pravila bi ubila Nogomet npr, i prepolovila ViP, nema jasnih pravila koja vraćaju život, ljudi su većinom u raspravama jer misle da sve znaju i idu se nadmetati, ispuhati, nitko a priori ne traži safe zone, već zabavno intelektualno igralište, a da se nisam borio da forumaši ostanu nije istina naravno, puno njih uvijek kontaktiram uvijek ali mo 4um nije tu na prvom mjestu, ugl ne vrijeđajte se dalje ovdje, ima drugih tema da..

kic
Admin

Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by dijagram Mon 22 Aug - 13:07

niels wrote:Prije svega, pročitao sam esej o počecima principata, a i drugi bi, posebno na pdf Povijest.

Ponavljam, svi mi imamo bolje i gore dane, a i stil. Neki ljudi su grubi, ispadnu gori nego što jesu. Takvi me ne brinu ni krajcara, bojim se ljudi koji su fini i slatkorječivi, a zapravo su puno gori od ovih prvih u svojoj nutrini.

Ovo što vi spominjete se desilo, koliko sam shvatio, prije mnogo godina. Nema smisla predbacivati krivnju zbog samoubojstva, kako je razvidno iz slučaja Bago.

Okidač nije sigurno na forumu, već u srži života i zdravlja.

Da, nema nam @Ra @violator [You must be registered and logged in to see this link.] naše žemske <3
Ako su zene u pitanju,...heh.

Nema da nema:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


niels likes this post

Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Mon 22 Aug - 20:47

kic wrote:
jasna pravila bi ubila Nogomet npr, i prepolovila ViP, nema jasnih pravila koja vraćaju život, ljudi su većinom u raspravama jer misle da sve znaju i idu se nadmetati, ispuhati, nitko a priori ne traži safe zone, već zabavno intelektualno igralište, a da se nisam borio da forumaši ostanu nije istina naravno, puno njih uvijek kontaktiram uvijek ali mo 4um nije tu na prvom mjestu, ugl ne vrijeđajte se dalje ovdje, ima drugih tema da..

A nu tebe, pa što sam sebi uskoči u usta. Kako nema jasnih pravila, baniranje treba ukinuti. Ovako povremeno ti neko digne tlak, selektivno, pa lupiš ban tek toliko da pokažeš mali mišić. Pogledaj ban listu, najčešći gosti su ti bili Gnječ, Ebenica, Mentalitet (najduži banovi). Nije da brojim, nego samo konstatiram stanje. 
Tvrdoglavi.   finger


I kakvo vrijeđanje, di si ti bio kad se na nethaerovskim kultnima vrijeđalo, ovo je vrlo kamilično, popodne uz čaj...  :^0 ...ode ti forum u prdac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by kic Mon 22 Aug - 23:03


ajde de dobro više.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by kic Tue 23 Aug - 0:26


ajd da jednom stavimo u kontekst i to baniranje više.

8 godina i 4 mjeseca postoji forum već, pravila su vrlo liberalno stavljena otpočetka, navodim:

[You must be registered and logged in to see this image.]

uz svaki ban je stavljen link posta na temu Ban Lista, u kojem se vidjelo kako je pojedini forumaš pretjerao, tako da nije bilo lupanja kako mi se ćefne, zajebite tu spiku, vrlo je otvoreno sve bilo uvijek!

evo recimo fun fact, u cijeloj 2020. sam dao 2 bana. 2 bana od po 1 dan! toliko o iskazivanju mišića ili štaveć samo znate opisati iz svog vokabulara.

dodatni fun fact, od 48 dana bana g.Gnječu u forumskoj povijesti, 37 dana je dobio do 14.01.2018, što znači da u zadnje 4 godine, odnosno 1460 dana je dobio cijelih 10 dana hlađenja, gdje ispada da je falio cijelih 0,68% zadnje 4 godine pisanja - A ON JE NAJBANIRANIJA OSOBA FORUMA!!!

izmaltretirani ebenica sveskupa ima jedva 10 dana hlađenja, a samo u jednom postu mi je znao 10 puta opsovati sve blisko, živo i neživo, na kojem forumu bi se to toliko toleriralo? Venus? zbilja? neki admin bi to trpio toliko da ga samo po 1 dan ohladi? I TO SVAKI PUT BI GA PRVO ZAMOLIO: DE NEMOJ MI MAJKU PSOVATI, MOLIM MOŽEMO I BEZ TOGA PRIČATI, i tek onda bih POKAZAO MIŠIĆ OD VELIKOG BANA NA 24h

pa da sam imalo tretirao silu, on bi prvi bio trajno baniran valjda?

e sad, ja sam vjerojatno najveći krivac za ovakvo stanje foruma, i dalje ne sporim to, ali evo neke činjenice gore, i često je ta zezancija na forumu oko forumske članarine i to mi je simpatično, ali ja sam doslovno iz svog džepa davao za Facebook oglase ovog foruma, i za skidanje reklama da vam ne smetaju u prvo vrijeme, također slobodno otvorite neki forum sami, ovo nije defaultni forum, ovdje je uloženo puno truda u vizualnom i funkcionalnom uređivanju, od smajlića do raznih opcija koje ne dođu samo tako, to su bili mjeseci rada, meni više iz džepa sve to bilo, na kraju sam trebao možda zaista banirati više neke ljude, pogotovo nisam trebao imati nimalo toleranciju prema prijetnjama na osobnoj razini, ali ove zadnje 2 godine su neki pomak odnosno pomraćenje globalne svijesti, da sam i ja izgubio šapu nad ViP-om i interes već jedno dobro vrijeme, više je moj gubitak interesa kriv nego išta, moj sud bar, a sad ćete reć što cmizdrim i pišem romane, ne morate ovo čitati, i ne morate pisati, uživajte u životu jer što je forum bitan više kad nema ^^ smijeha na njemu više.

gnječ 48  
ray_mabus 39
bogomdani 38
mentalitet 28
govinda 19
sora 13
veber 13
patriot 12
red_wolf 11
ebenica 10
pizzon 9
max123 9
yehudi 9
dzango 9
crvenkasti 8
violator 7
regoč 7
vuksadinare 5
metilda 5
mortal 4
ero 4
marcust 4
provocator 4
redder 4
ringo10 3
michael1 3
legendovich 3
danni 3
lobo1 3
michaellcmacha 3
asilovski 3
noor 3
lotka 3
kaja 2
dawson 2
prckov 2
sittingbull 2
kofein 2
tre 2
v_vlado 1
bora-corba 1
avatar 1
ostrakon 1
Dare 1
mortal 1
winteriscoming 1
hilton 1
eva 1
riplex 1
cassanowa 1
abraham 1
KWAchance4668 1
cattabath 1
spearshaker 1
bracala
jastreb 1
mocni_majmun 1
radisa trajkovic 1
flumen 1
iknarjegay 1
epikur 1
aben 1
nihi 1
alpha 1
Frank 1
maximus 1
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by niels Tue 23 Aug - 2:19

Opet ću ponoviti prvo što sam napisao u ovoj raspravi - nemam blagog pojma tko tu što radi, niti kakvi su odnosi, niti kako je bilo prije.

O članarinama sam se najviše šalio ja, ispričavam se [You must be registered and logged in to see this link.] 

Banovi - pa zar nije tu problem? Forumaši, koliko sam shvatio, nitko me nije obavijestio o ovom egzodusu, odlaze zbog niske razine, nekvalitetne rasprave, prijetnji i odavanja osobnih informacija...kvalitetni odlaze, manje kvalitetni ostaju.

Dobro moderiranje i pošteno, fer moderiranje nije isto, koliko sam shvatio. Prvo je objektivna, mjerljiva kategorija, drugo je dojam. Ako moderator dobro poznaje forumaše i zna da mogu bolje, onda ih svakako treba banirati. Ljude koji luduju po forumu treba naprosto rastjerati, kao i one koji pišu teme o sebi, perfidno veličaju Srbiju i AV. Tu si, po meni, na 3-5 forumaša ih izgubio 20-ak kvalitetnih, po svim pdf-ovima, u samo zadnjih godinu dana.

Ovdje izuzimam Nogomet, jer se o svojem klubu ne može normalno pisati, tu moraš biti zadrt :)

Uglavnom, forumaši ne žele biti maltretirani, žele kvalitetne debate i aktualne teme, na kojem god pdf da pišu. Opet se ispričavam na nekom svojem dojmu.

Venus je spomenula ebenicu. Taj momčić je bio prema meni drzak i provokativan, bez ikakvog povoda, ali razlog njegovog ponašanja mi je bio simpatičan, pa sam prešao preko toga.

Ne znam, nekakvi moji dojmovi i životna škola.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by aben Tue 23 Aug - 2:31

kic wrote:
ajd da jednom stavimo u kontekst i to baniranje više.

8 godina i 4 mjeseca postoji forum već, pravila su vrlo liberalno stavljena otpočetka, navodim:

[You must be registered and logged in to see this image.]

uz svaki ban je stavljen link posta na temu Ban Lista, u kojem se vidjelo kako je pojedini forumaš pretjerao, tako da nije bilo lupanja kako mi se ćefne, zajebite tu spiku, vrlo je otvoreno sve bilo uvijek!

evo recimo fun fact, u cijeloj 2020. sam dao 2 bana. 2 bana od po 1 dan! toliko o iskazivanju mišića ili štaveć samo znate opisati iz svog vokabulara.

dodatni fun fact, od 48 dana bana g.Gnječu u forumskoj povijesti, 37 dana je dobio do 14.01.2018, što znači da u zadnje 4 godine, odnosno 1460 dana je dobio cijelih 10 dana hlađenja, gdje ispada da je falio cijelih 0,68% zadnje 4 godine pisanja - A ON JE NAJBANIRANIJA OSOBA FORUMA!!!

izmaltretirani ebenica sveskupa ima jedva 10 dana hlađenja, a samo u jednom postu mi je znao 10 puta opsovati sve blisko, živo i neživo, na kojem forumu bi se to toliko toleriralo? Venus? zbilja? neki admin bi to trpio toliko da ga samo po 1 dan ohladi? I TO SVAKI PUT BI GA PRVO ZAMOLIO: DE NEMOJ MI MAJKU PSOVATI, MOLIM MOŽEMO I BEZ TOGA PRIČATI, i tek onda bih POKAZAO MIŠIĆ OD VELIKOG BANA NA 24h

pa da sam imalo tretirao silu, on bi prvi bio trajno baniran valjda?

e sad, ja sam vjerojatno najveći krivac za ovakvo stanje foruma, i dalje ne sporim to, ali evo neke činjenice gore, i često je ta zezancija na forumu oko forumske članarine i to mi je simpatično, ali ja sam doslovno iz svog džepa davao za Facebook oglase ovog foruma, i za skidanje reklama da vam ne smetaju u prvo vrijeme, također slobodno otvorite neki forum sami, ovo nije defaultni forum, ovdje je uloženo puno truda u vizualnom i funkcionalnom uređivanju, od smajlića do raznih opcija koje ne dođu samo tako, to su bili mjeseci rada, meni više iz džepa sve to bilo, na kraju sam trebao možda zaista banirati više neke ljude, pogotovo nisam trebao imati nimalo toleranciju prema prijetnjama na osobnoj razini, ali ove zadnje 2 godine su neki pomak odnosno pomraćenje globalne svijesti, da sam i ja izgubio šapu nad ViP-om i interes već jedno dobro vrijeme, više je moj gubitak interesa kriv nego išta, moj sud bar, a sad ćete reć što cmizdrim i pišem romane, ne morate ovo čitati, i ne morate pisati, uživajte u životu jer što je forum bitan više kad nema ^^ smijeha na njemu više.

gnječ 48  
ray_mabus 39
bogomdani 38
mentalitet 28
govinda 19
sora 13
veber 13
patriot 12
red_wolf 11
ebenica 10
pizzon 9
max123 9
yehudi 9
dzango 9
crvenkasti 8
violator 7
regoč 7
vuksadinare 5
metilda 5
mortal 4
ero 4
marcust 4
provocator 4
redder 4
ringo10 3
michael1 3
legendovich 3
danni 3
lobo1 3
michaellcmacha 3
asilovski 3
noor 3
lotka 3
kaja 2
dawson 2
prckov 2
sittingbull 2
kofein 2
tre 2
v_vlado 1
bora-corba 1
avatar 1
ostrakon 1
Dare 1
mortal 1
winteriscoming 1
hilton 1
eva 1
riplex 1
cassanowa 1
abraham 1
KWAchance4668 1
cattabath 1
spearshaker 1
bracala
jastreb 1
mocni_majmun 1
radisa trajkovic 1
flumen 1
iknarjegay 1
epikur 1
aben 1
nihi 1
alpha 1
Frank 1
maximus 1

Osan godin!
Svi s liste su krivi, osin mene. Jo mislin da sun jedini čovik na svitu ki je banirun radi nečega izrečenog na drugon forumu. Ča je to ako ne pokazatelj imperijalnog karaktera ovog foruma, ki se proglašava nadležnin za prostor drugog suuverenog foruma..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by kic Tue 23 Aug - 9:41


[You must be registered and logged in to see this link.], ok nemam šta dodat više

[You must be registered and logged in to see this link.], zasluženo si dobio čvoku za loš impersonating
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by aben Tue 23 Aug - 10:40

kic wrote:
[You must be registered and logged in to see this link.], ok nemam šta dodat više

[You must be registered and logged in to see this link.], zasluženo si dobio čvoku za loš impersonating

Al na drugin forumu. Mislin da zaslužujen bar zvizdicu pokraj broja bana...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by kic Tue 23 Aug - 12:07


goat banova
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by kic Tue 23 Aug - 13:19


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by aben Tue 23 Aug - 15:19

kic wrote:

E:)
A vako baniraju na forum haeru, neš se smijati ne:)

Ali, lipo je u nba ča trener išće objašnjenje od sudca, ili suigroči, i ovi in nojčešće daju povratnu informaciju ili čak ulazu u krotku debatu...


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by veber Tue 23 Aug - 19:16

tko bi reko da sam među 10 ratnih zločinaca.
da me je netko pitao, rekao bih da sam popušil 3-4
(oko čega se ljudi uzbuđuju, to je za nebilivit)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by Guest Tue 23 Aug - 21:20

Pa ti poprave napravio inventuru... :^0 ..bravo, tako treba.

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by mentalitet Wed 24 Aug - 5:34

U jebo te ,tek sam chetvrti,ali dobro imam fore .Gnjech je ostario, izgubio snagu , i ne moze viishe da se bori pa cu ga ja zamijeniti.Ne gine mi prvo mjesto

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by dijagram Sat 27 Aug - 21:13

kic wrote:
ajd da jednom stavimo u kontekst i to baniranje više.

8 godina i 4 mjeseca postoji forum već, pravila su vrlo liberalno stavljena otpočetka, navodim:

[You must be registered and logged in to see this image.]

uz svaki ban je stavljen link posta na temu Ban Lista, u kojem se vidjelo kako je pojedini forumaš pretjerao, tako da nije bilo lupanja kako mi se ćefne, zajebite tu spiku, vrlo je otvoreno sve bilo uvijek!

evo recimo fun fact, u cijeloj 2020. sam dao 2 bana. 2 bana od po 1 dan! toliko o iskazivanju mišića ili štaveć samo znate opisati iz svog vokabulara.

dodatni fun fact, od 48 dana bana g.Gnječu u forumskoj povijesti, 37 dana je dobio do 14.01.2018, što znači da u zadnje 4 godine, odnosno 1460 dana je dobio cijelih 10 dana hlađenja, gdje ispada da je falio cijelih 0,68% zadnje 4 godine pisanja - A ON JE NAJBANIRANIJA OSOBA FORUMA!!!

izmaltretirani ebenica sveskupa ima jedva 10 dana hlađenja, a samo u jednom postu mi je znao 10 puta opsovati sve blisko, živo i neživo, na kojem forumu bi se to toliko toleriralo? Venus? zbilja? neki admin bi to trpio toliko da ga samo po 1 dan ohladi? I TO SVAKI PUT BI GA PRVO ZAMOLIO: DE NEMOJ MI MAJKU PSOVATI, MOLIM MOŽEMO I BEZ TOGA PRIČATI, i tek onda bih POKAZAO MIŠIĆ OD VELIKOG BANA NA 24h

pa da sam imalo tretirao silu, on bi prvi bio trajno baniran valjda?

e sad, ja sam vjerojatno najveći krivac za ovakvo stanje foruma, i dalje ne sporim to, ali evo neke činjenice gore, i često je ta zezancija na forumu oko forumske članarine i to mi je simpatično, ali ja sam doslovno iz svog džepa davao za Facebook oglase ovog foruma, i za skidanje reklama da vam ne smetaju u prvo vrijeme, također slobodno otvorite neki forum sami, ovo nije defaultni forum, ovdje je uloženo puno truda u vizualnom i funkcionalnom uređivanju, od smajlića do raznih opcija koje ne dođu samo tako, to su bili mjeseci rada, meni više iz džepa sve to bilo, na kraju sam trebao možda zaista banirati više neke ljude, pogotovo nisam trebao imati nimalo toleranciju prema prijetnjama na osobnoj razini, ali ove zadnje 2 godine su neki pomak odnosno pomraćenje globalne svijesti, da sam i ja izgubio šapu nad ViP-om i interes već jedno dobro vrijeme, više je moj gubitak interesa kriv nego išta, moj sud bar, a sad ćete reć što cmizdrim i pišem romane, ne morate ovo čitati, i ne morate pisati, uživajte u životu jer što je forum bitan više kad nema ^^ smijeha na njemu više.

gnječ 48  
ray_mabus 39
bogomdani 38
mentalitet 28
govinda 19
sora 13
veber 13
patriot 12
red_wolf 11
ebenica 10
pizzon 9
max123 9
yehudi 9
dzango 9
crvenkasti 8
violator 7
regoč 7
vuksadinare 5
metilda 5
mortal 4
ero 4
marcust 4
provocator 4
redder 4
ringo10 3
michael1 3
legendovich 3
danni 3
lobo1 3
michaellcmacha 3
asilovski 3
noor 3
lotka 3
kaja 2
dawson 2
prckov 2
sittingbull 2
kofein 2
tre 2
v_vlado 1
bora-corba 1
avatar 1
ostrakon 1
Dare 1
mortal 1
winteriscoming 1
hilton 1
eva 1
riplex 1
cassanowa 1
abraham 1
KWAchance4668 1
cattabath 1
spearshaker 1
bracala
jastreb 1
mocni_majmun 1
radisa trajkovic 1
flumen 1
iknarjegay 1
epikur 1
aben 1
nihi 1
alpha 1
Frank 1
maximus 1
Sad popis nas koji nikada nismo banirani.

Ja, niels, ...ja,...i tako:)

Gospodin je gospodin. B-) yoda
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by ljubo1212 Wed 31 Aug - 13:04

dijagram wrote:
kic wrote:Gospodin je gospodin. B-) yoda

lakše s tim, ja pa ja....hebga
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by veber Wed 31 Aug - 20:46

ljubo1212 wrote:
dijagram wrote:
kic wrote:Gospodin je gospodin. B-) yoda

lakše s tim, ja pa ja....hebga
bolje je štuka, štuka, u jebote gle kako velik grgeč, štuka, srna

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by darth_vader Thu 1 Sep - 4:27

Mene je sram što me ovdi nikad nije banalo. Kic, puši kurac
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by veber Thu 1 Sep - 18:43

darth_vader wrote:Mene je sram što me ovdi nikad nije banalo. Kic, puši kurac
objavi fotku neke ženke.
da vidiš kako ćeš popušiti ban.

onako da je golišava pa se nađe neka dušebrižnica od 150kg sisa do pupka, a dupeta do potkoljenice.

mam buš ban spušil, vjeruj mi. po službenoj dužnosti jer krave su ljubomorne na mlađu istesanu kravicu.

tako da nemaš brige.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by aben Thu 1 Sep - 21:18

veber wrote:
darth_vader wrote:Mene je sram što me ovdi nikad nije banalo. Kic, puši kurac
objavi fotku neke ženke.
da vidiš kako ćeš popušiti ban.

onako da je golišava pa se nađe neka dušebrižnica od 150kg sisa do pupka, a dupeta do potkoljenice.

mam buš ban spušil, vjeruj mi. po službenoj dužnosti jer krave su ljubomorne na mlađu istesanu kravicu.

tako da nemaš brige.

Nemo njih više, samo prvotni su opstali

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Traže se.. - Page 32 Empty Re: Traže se..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 33 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum