ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam

Go down

Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam Empty Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam

Post by vuksadinare 1/24/2017, 14:26

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/461308/Sef-antifasista-ograduje-se-od-Mesica-Da-sam-sretan-nisam.html
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98878
2015-09-08


Back to top Go down

Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam Empty Re: Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam

Post by vuksadinare 1/24/2017, 14:27

sad bi drug jastreb rekao..'pa nemoj brate svi smo u 'mladosti' imali svojih zabluda'... Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98878
2015-09-08


Back to top Go down

Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam Empty Re: Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam

Post by vuksadinare 1/24/2017, 14:31

kad se sjetim kako su nedavno ti siti likovi razapiljali haseta tamo zbog neke kape..koju ej nosio '95...te jos doali pazite ovo..'nema veze kad je i koje vrijeme bilo..nosio je ustaku kapu i tocka'..... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98878
2015-09-08


Back to top Go down

Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam Empty Re: Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam

Post by flumen 1/24/2017, 17:30

Rekao je Artukovic kad je bjezo od Jugoslavena: "Kad se vratim, na rukama cete me nosit"
Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam 776224e7dc3d06b82326a644facc31b5

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam Empty Re: Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam

Post by marcellus 1/24/2017, 17:37

Mesić in the bottle...

_________________
Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam Empty Re: Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam

Post by Guest 1/24/2017, 17:41

"Povodom objavljene snimke razgovora vođenog početkom 1992. godine u Novskoj slobodan sam ovim putem obratiti se javnosti.
U vrijeme vođenja neformalnog razgovora početkom ratne 1992. godine u Novskoj obnašao sam dužnost predsjednika Izvršnog odbora HDZ-a. Cijeli događaj se zbio pod velikim pritiskom tadašnjih ratnih zbivanja i političkih stavova HDZ-a koje sam kao predsjednik Izvršnog odbora provodio ma koliko se s jednim dijelom istih nisam slagao. U takvom ambijentu sam izrekao nekoliko neprovjerenih tvrdnji za koje se tek naknadno utvrdilo da nisu činjenice koje odgovaraju istini.
Odmah nakon formiranja HDZ-a Hrvatska je bila zahvaćena dolascima ljudi koji su propagirali ustašku ideologiju za vrijeme II. svjetskog rata i poslije. Oni generiraju reviziju povijesti i sa sobom donose mnogo netočnih informacija.
S druge strane imamo agresiju na našu zemlju te plasiranje lažnih informacija i od strane njihovog propagandnog stroja. Agresori su tvrdili da je u Jasenovcu ubijeno preko 700 000 ljudi. U našem Saboru je tada bila formirana komisija za utvrđivanje ratnih i poratnih žrtava u kojoj se pak tvrdilo da je u logoru ubijeno 240 židova. Isto tako u to vrijeme tvrdilo se da je logor radio i poslije rata još dvije godine. Naknadno je utvrđeno da i ta činjenica ne odgovara istini. Naime nakon ustaškog razaranja logora u njemu po završetku rata nikada više nije nitko boravio. Tada su u njemu radile grupe njemačkih zarobljenika na raščišćavanju te su isti boravili u mjestu Jasenovac.
U spletu političkog ambijenta u kojem sam aktivno sudjelovao, tadašnjih okolnosti i pod utjecajem netočnih informacija koje sam dobio dogodila se ta moja nesmotrena izjava."


----------

e jebotebog šta sad?

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/mesic-se-oglasio-priopcenjem-na-svoje-izjave-o-jasenovcu-sa-snimke-iz-1992-godine---464640.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam Empty Re: Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam

Post by flumen 1/24/2017, 18:32

tako se on "uz najbolju volju" nije mogao sjetiti govora u Australiji ni cekova koje je pobrao

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam Empty Re: Šef antifašista ograđuje se od Mesića:Da sam sretan,nisam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum