ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/1/2017, 21:25

aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:
ko je to?

Ti. Ponekad te zovem i heptapodom.
pa, je li ti se jovin ka me tako zoveš?


Pa, hoćeš-nećeš, javljaš se. : ))
a, dobro, ithildine, ali hepta smo već zvoli jenoga, umra je od droge. moguće je to bilo skroćeno od heptapod...


Heptapodi su vanzemljaci iz Arrivala. :) Nitko ih ni q-rca ne kuži. :p Ala, odi jest čokolino. :D Dobro je to. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/1/2017, 21:26

tiefpunkt wrote:
Ithildin wrote:
tiefpunkt wrote:
i, kakvi su ti bomboni Itildo?


Malo sam zaboravila. Rezala koru (naranče i limuna) na podeblje niti, jedno osam dana ih držala u vodi, zatim ocijedila i usula šećer. Pričekala da se malo to sve natopi i onda ih prepržila. :)


any casualties? :^0


Pa znalo mi je bit` žao limuna i naranči. Ako na to misliš... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/1/2017, 21:27

Ithildin wrote:Ma voljela bih baš mnogo toga znati o ljekovitom bilju. Doista ne znam više od toga pa se radujem kad malo popričam sa postarijim ženama jer mi svašta novoga otkriju. :) Ali sjećam se da smo kao klinci te bokvice stavljali na rane i pili čaj od koprive i jeli maslačak i takoo.. :)

i meni je žao što nisam više učio od stare, mogao sam biti vrač e..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/1/2017, 21:28

Ithildin wrote:
tiefpunkt wrote:
Ithildin wrote:
tiefpunkt wrote:
i, kakvi su ti bomboni Itildo?


Malo sam zaboravila. Rezala koru (naranče i limuna) na podeblje niti, jedno osam dana ih držala u vodi, zatim ocijedila i usula šećer. Pričekala da se malo to sve natopi i onda ih prepržila. :)


any casualties? :^0


Pa znalo mi je bit` žao limuna i naranči. Ako na to misliš... :D

probably not, ali oke, izgleda kao priličan rad sve to..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/1/2017, 21:29

tiefpunkt wrote:
Ithildin wrote:Ma voljela bih baš mnogo toga znati o ljekovitom bilju. Doista ne znam više od toga pa se radujem kad malo popričam sa postarijim ženama jer mi svašta novoga otkriju. :) Ali sjećam se da smo kao klinci te bokvice stavljali na rane i pili čaj od koprive i jeli maslačak i takoo.. :)

i meni je žao što nisam više učio od stare, mogao sam biti vrač e..


Još stigneš biti štrigun. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/1/2017, 21:31

Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:

Ti. Ponekad te zovem i heptapodom.
pa, je li ti se jovin ka me tako zoveš?


Pa, hoćeš-nećeš, javljaš se. : ))
a, dobro, ithildine, ali hepta smo već zvoli jenoga, umra je od droge. moguće je to bilo skroćeno od heptapod...


Heptapodi su vanzemljaci iz Arrivala. :) Nitko ih ni q-rca ne kuži. :p Ala, odi jest čokolino. :D Dobro je to. :)

kako si znala da sun pošo po čokolino?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/1/2017, 21:32

tiefpunkt wrote:
Ithildin wrote:
tiefpunkt wrote:
Ithildin wrote:
tiefpunkt wrote:
i, kakvi su ti bomboni Itildo?


Malo sam zaboravila. Rezala koru (naranče i limuna) na podeblje niti, jedno osam dana ih držala u vodi, zatim ocijedila i usula šećer. Pričekala da se malo to sve natopi i onda ih prepržila. :)


any casualties? :^0


Pa znalo mi je bit` žao limuna i naranči. Ako na to misliš... :D

probably not, ali oke, izgleda kao priličan rad sve to..


Ma uopće nije. Vidi, ovo je nešto slično. :)

http://finirecepti.net.hr/priprema/arancini-orancini-narancini/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/1/2017, 21:32

Ithildin wrote:
tiefpunkt wrote:
Ithildin wrote:Ma voljela bih baš mnogo toga znati o ljekovitom bilju. Doista ne znam više od toga pa se radujem kad malo popričam sa postarijim ženama jer mi svašta novoga otkriju. :) Ali sjećam se da smo kao klinci te bokvice stavljali na rane i pili čaj od koprive i jeli maslačak i takoo.. :)

i meni je žao što nisam više učio od stare, mogao sam biti vrač e..


Još stigneš biti štrigun. :)

too kawaii to live, too sugoi to die :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/1/2017, 21:34

aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:
pa, je li ti se jovin ka me tako zoveš?


Pa, hoćeš-nećeš, javljaš se. : ))
a, dobro, ithildine, ali hepta smo već zvoli jenoga, umra je od droge. moguće je to bilo skroćeno od heptapod...


Heptapodi su vanzemljaci iz Arrivala. :) Nitko ih ni q-rca ne kuži. :p Ala, odi jest čokolino. :D Dobro je to. :)

Kako si znala da sun pošo po čokolino?


tAKO! : ))



i DJELUJE! :D


Last edited by Ithildin on 24/1/2017, 21:36; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/1/2017, 21:35

Ithildin wrote:
tiefpunkt wrote:
Ithildin wrote:
tiefpunkt wrote:
Ithildin wrote:
tiefpunkt wrote:
i, kakvi su ti bomboni Itildo?


Malo sam zaboravila. Rezala koru (naranče i limuna) na podeblje niti, jedno osam dana ih držala u vodi, zatim ocijedila i usula šećer. Pričekala da se malo to sve natopi i onda ih prepržila. :)


any casualties? :^0


Pa znalo mi je bit` žao limuna i naranči. Ako na to misliš... :D

probably not, ali oke, izgleda kao priličan rad sve to..


Ma uopće nije. Vidi, ovo je nešto slično. :)

http://finirecepti.net.hr/priprema/arancini-orancini-narancini/

čovjek fino objasnio, not bad..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/1/2017, 21:36

tiefpunkt wrote:
Ithildin wrote:
tiefpunkt wrote:
Ithildin wrote:Ma voljela bih baš mnogo toga znati o ljekovitom bilju. Doista ne znam više od toga pa se radujem kad malo popričam sa postarijim ženama jer mi svašta novoga otkriju. :) Ali sjećam se da smo kao klinci te bokvice stavljali na rane i pili čaj od koprive i jeli maslačak i takoo.. :)

i meni je žao što nisam više učio od stare, mogao sam biti vrač e..


Još stigneš biti štrigun. :)

too kawaii to live, too sugoi to die :D


Nacrtaj mi to. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/1/2017, 21:39


JMI me uvijek podsjeti na ovaj hip hop..

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/1/2017, 22:00

tiefpunkt wrote:
Someday a digital design for describing speech, allowing computers to sound better than they do now when they speak to us, will get locked in. That design might then be adapted to music, and perhaps a more fluid and expressive sort of digital music will be developed. But even if that happens, a thousand years from now, when a descendant of ours is traveling at relativistic speeds to explore a new star system, she will probably be annoyed by some awful beepy MIDI-driven music to alert her that the antimatter filter needs to be recalibrated.

xD
poče sun čitati ot manifesto, čovik je upuće, ne zun kako je mogo tako pogrišiti s midijen,

pogljedoj ovo, barinku kroj (part2), di ti pušti kako to izgljedo. simuliro disanje, pogrješke u tenpu, pič na normalnon volume, reverb, key stroke, sve. 2004 jo više nis mogo primjetiti rozliku, a danas je 2017.

https://www.youtube.com/watch?v=ThBkusTiMUM

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/1/2017, 22:51

Information systems need to have information in order to run, but information underrepresents reality. Demand more from information than it can give, and you end up with monstrous designs. Under the No Child Left Behind Act of 2002, for example, U.S. teachers are forced to choose between teaching general knowledge and “teaching to the test.” The best teachers are thus often disenfranchised by the improper use of educational information systems. What computerized analysis of all the country‟s school tests has done to education is exactly what Facebook has done to friendships. In both cases, life is turned into a database. Both degradations are based on the same philosophical mistake, which is the belief that computers can presently represent human thought or human relationships. 

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/1/2017, 23:04


samo nisam siguran da je cijela knjiga na onom linku sad vidim da ima više stranica na amazonu, ali ovo je veći format pa..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/1/2017, 23:06

više od 129?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 25/1/2017, 20:44


14 poglavlja je tu, tako da, niš ne fali po tome..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 27/1/2017, 09:56


denkverbot, gledam te medijske napade desnice na ovu isil-ovku koja je vodila mars protiv Trumpa, i razmisljam kako je to mozda i krivi nacin, jer kad nekog napadas, tom subjektu je tesko razluciti jel njega osobno napadas ili nj ideju i djelo, mislim, kako netko moze biti islamist i feminist istovremeno, mislim da bi to trebalo naglasavati, jedna velika civilizacija gdje ocito for once jos uvije postoji taj male privilage, i zato se nece nikad ni reformirati jer je muskima tu dobro, jos jedan mini dokaz da muski vode povijest, ugl muslimanke ce samo jos vise drzati do svoje religije ako ih se ovako napada, ne vidim ovo kao dobitnu taktiku simply..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 27/1/2017, 10:10


istovremeno se Melanija napada, da je u podloznoj poziciji i gotovo da je treba osloboditi, desnica to isto istice, ali ljevicari puno vise ismijavaju cak sve to "free Melanie", ali ona je uradila trade-off do kojeg mali postotak ljudi moze doci, i najvaznije je da je to bio slobodan jzbor i zapravo nitko ne zna kakav je njihov odnos, ali znamo da se moze obuci kako zeli, rukovati i razgovarati isto tako, moze otic na grob nekom svom sto muslimanke ne mogu itd.. nju nema razloga zaliti
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 27/1/2017, 10:30

kic wrote:
denkverbot, gledam te medijske napade desnice na ovu isil-ovku koja je vodila mars protiv Trumpa, i razmisljam kako je to mozda i krivi nacin, jer kad nekog napadas, tom subjektu je tesko razluciti jel njega osobno napadas ili nj ideju i djelo, mislim, kako netko moze biti islamist i feminist istovremeno, mislim da bi to trebalo naglasavati, jedna velika civilizacija gdje ocito for once jos uvije postoji taj male privilage, i zato se nece nikad ni reformirati jer je muskima tu dobro, jos jedan mini dokaz da muski vode povijest, ugl muslimanke ce samo jos vise drzati do svoje religije ako ih se ovako napada, ne vidim ovo kao dobitnu taktiku simply..

jel misliš na islamski svit?

jo  znun da sun pokvorena ploča, ali jedini izlaz je- kapitalizam.
ne morin komentirati konkretni slučaj jer sun se folin-te-bože ostavi cigaretov i politike, ali generalno svaki pokušaj oslobađanja ljudi protiv njihove volje je potpuno jednak porobljavanju ljudi protiv njihove volje. ono ča bi se moglo učiniti da se pomogne ljudima koji su nesretni je da uspostavimo društvo sa ča manje prisila, pogotovo organiziranih prisila. zoč je islamski svit sranje a merikunski ni? ne zoto ča su islamske žene pod muškog čizmon, nego jer tamo ne postoji zajednica di to ni tako. u merici ako želiš biti amiš, ili striptizeta, budi.
imo jedun crtani, di je tom konačno uvati jerryja, a da bi se jerry posluži trikon koji je, po mon mišljenju,best course of action:
jednostavno se tribo okrenuti prema sebi njegovati nezamjenjiv društveni uređaj- kapitalizam. ljudi van naše civilizacije kojih zanimo nešto drugo će se, ko mačak tom, zainteresirati i eventualno glasovati svojim nogama. normalno, dužnost s naše strone je, naravski, roditi na otvorenim granicama.



e da, muški indeed vodu povijest, ali povjest je samo narativ. bitno je da stvarnost vodu ljudi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/1/2017, 16:36

Kada napises Isilovka, meni odmah na pameti zena s bombom spremna raznijeti sve oko sebe bez obzira na dob, spol i ostalo. Kada napises zena islamske vjeroispovjesti meni na pameti osoba poput mene.
Danas je tako lako manipulirati stadom.
Sto se tice Melani, meni je nije zao, tj. nije mi zao niti jedne osobe koja ne razmislja koliko ce joj ostati za zivot nakon sto plati rezije ili kako ce ih uopce platiti. Sve ostalo je u domeni sapunica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum