ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/12/2016, 00:19

Hoću reći, ne znam se pravilno izraziti :)

Jedino istinito je A4 papir :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/12/2016, 00:22

mativka wrote:
aben wrote:
pa ne razumin o čemu govoriš.

aids? ma da ljudi su unda bili zdraviji, manje su ili...provati ću ti nojti jedun video...majo moja, kako su lipi bili...

ovu "pismu" ću zaburaviti, i nika je više ne ćemo spominjati. nabijanje basa i cvrkutanje visokotonaca nije pisma nego galama za drugiranje upperima.
Ali, znaš zbog čega sam ju stavila?
Podsjetila me na djetinjstvo u vidu ove melodije...:



Što kažeš sada?
pa užas, kako god okreneš. mislin, elektro imo potencijal, dont get me wrong. meni se sviđaju elektro trash cure i zga, zaburavi sun kako se zovu, ili we are the robots, ali ka elektro ne vridi, unda oni ne vridi ko černobil, razumiš.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/12/2016, 00:23

mativka wrote:Hoću reći, ne znam se pravilno izraziti :)

Jedino istinito je A4 papir :)
je, za sumljičav, dehumanizirani svit.
za nos kima handshake nešto znoči, papir je za guzicu trti.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/12/2016, 00:23

aben wrote:našo sun ih!
pogljedoj kako su zdravi bili, tunki..a nosili su se fantastično. moj tac se ni mogo zaposliti u jugoslaviji, pa je pošo nabrod, i unda se vako obučivo..jo još nosin jaketu ku je un kupi sedandeset i trete u oregonu:))
A, moj ćaća imao krznene bunde do članka. I baš danas sretnem jednu priju i kaže mi ona (sva u dlakavom), ima neki krznar, to je jako skupo, mogla bi ja to prekrojiti po sebi...ipak bi me manje koštalo, a bila bih sva u životinji :) (onako trendi bih bila)...a, ja sebe ne zamišljam tako..i opet, ne uklapam se...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/12/2016, 00:25

mativka wrote:
aben wrote:našo sun ih!
pogljedoj kako su zdravi bili, tunki..a nosili su se fantastično. moj tac se ni mogo zaposliti u jugoslaviji, pa je pošo nabrod, i unda se vako obučivo..jo još nosin jaketu ku je un kupi sedandeset i trete u oregonu:))
A, moj ćaća imao krznene bunde do članka. I baš danas sretnem jednu priju i kaže mi ona (sva u dlakavom), ima neki krznar, to je jako skupo, mogla bi ja to prekrojiti po sebi...ipak bi me manje koštalo, a bila bih sva u životinji :) (onako trendi bih bila)...a, ja sebe ne zamišljam tako..i opet, ne uklapam se...
ah, nunde si je zima, inako nemo estetike obučivanja. ča ćete vi paziti, da van je blato, snjig i minus deset? 
ni ni čudo da se ne ženite...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/12/2016, 00:26

aben wrote:
pa užas, kako god okreneš. mislin, elektro imo potencijal, dont get me wrong. meni se sviđaju elektro trash cure i zga, zaburavi sun kako se zovu, ili we are the robots, ali ka elektro ne vridi, unda oni ne vridi ko černobil, razumiš.
Poželjela sam reći, sve se vrti u krug...
Nešto kroz pamet, nešto kroz osjećaj...i poželjela upitati, u čemu je razlika?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/12/2016, 00:27

aben wrote:
mativka wrote:Hoću reći, ne znam se pravilno izraziti :)

Jedino istinito je A4 papir :)
je, za sumljičav, dehumanizirani svit.
za nos kima handshake nešto znoči, papir je za guzicu trti.
Ja jesam sumnjičava i nikome ne vjerujem :)

Na žalost, nitko me nije razuvjerio :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/12/2016, 00:31

mativka wrote:
aben wrote:
pa užas, kako god okreneš. mislin, elektro imo potencijal, dont get me wrong. meni se sviđaju elektro trash cure i zga, zaburavi sun kako se zovu, ili we are the robots, ali ka elektro ne vridi, unda oni ne vridi ko černobil, razumiš.
Poželjela sam reći, sve se vrti u krug...
Nešto kroz pamet, nešto kroz osjećaj...i poželjela upitati, u čemu je razlika?
kakova rozlika?


Ja jesam sumnjičava i nikome ne vjerujem :)

Na žalost, nitko me nije razuvjerio :)

ne gre to tako, prvo gre leap of faith. a unda te neko eventualno razuvjeri.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/12/2016, 00:31

aben wrote:
ah, nunde si je zima, inako nemo estetike obučivanja. ča ćete vi paziti, da van je blato, snjig i minus deset? 
ni ni čudo da se ne ženite...
ma, taki se ženu :)
Ma, željela sam reći, svugdje sam, a nisam nigdje....Sve je nekako usmjereno na toplinu izvanjskog :)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/12/2016, 00:33

aben wrote:
ne gre to tako, prvo gre leap of faith. a unda te neko eventualno razuvjeri.
Da bi kvalitetu našao, prvo sebe izgradi....(moja mudra) :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/12/2016, 00:37

ajmo leći mativka, 
danas si kasno došla, bila nerazumljiva celo vrime, postala malo krive glazbe, njanci jednom me nisi naljutila, moremo reći da si ov pijetak podbacila, je more?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/12/2016, 01:04

aben wrote:ajmo leći mativka, 
danas si kasno došla, bila nerazumljiva celo vrime, postala malo krive glazbe, njanci jednom me nisi naljutila, moremo reći da si ov pijetak podbacila, je more?
Slažem se, Abend :)
squeeze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/12/2016, 01:26



moro sun uzesti dozu svađe sa socijalistima drugdi:(
drugi pijetak dojdi naoružana!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 3/12/2016, 10:14


Saša Cvetojević
Upravo sada ·
Ajde, vidim, zapalili se interneti :)
Ponavljam, Uber nije jedina poanta niti je apsolutno dobar ili los. Glavni problem ove drzave je pravna nesigurnost. Svaki od vasih poslova je nelegalan, ako nadlezni uhljeb odluci tako. Previse puta sam gledao kako pravne sluzbe nadleznih tijela, po naputku, pisu dopis u kojem za istu stvar kazu da e bijela pa sutra da je crna. I sve je logicno i potkrijepljeno pravilnica, clancima i zakonima.
U drzavi u kojoj zivite, legalnost vas i vaseg posla se procjenjuje ovisno o tome idu li uskoro lokalni izbori, pretendira li netko na vase trziste, je li konkurent blizi lokalnom uhljebu, jeste li se zamjerili nekom u nadleznom ministarstvu ili vam se naivni buraz odlucio jednom kandidirat za mjesto u komori koja odlucje jeste li legalni.
Ako je gradnja bez gradjevinske ilegalna - sto dopustate gradnju bez dozvola? Sto legalizirate takve stvari? Ako je neplacanje dugova ilegalno - sto dajete oprost predstecajnim? Ako salmonela nije legalna, odakle se sad pojavljuje svaki dan a do jucer je nije bilo? Ako je najam vozila s vozacem ilegalan, sta ste cekali godinu dana da nam to kazete? #nedamise
Gospodo politicari, nelegalni ste vi. Od pocetka do kraja. Da ste postavili sustav tako da radi, bez obzira tko je na vlasti, onda bi mogli imati, bar iluziju, legalnosti.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/12/2016, 10:41

barry_lyndon wrote:
Saša Cvetojević
Upravo sada ·
Ajde, vidim, zapalili se interneti :)
Ponavljam, Uber nije jedina poanta niti je apsolutno dobar ili los. Glavni problem ove drzave je pravna nesigurnost. Svaki od vasih poslova je nelegalan, ako nadlezni uhljeb odluci tako. Previse puta sam gledao kako pravne sluzbe nadleznih tijela, po naputku, pisu dopis u kojem za istu stvar kazu da e bijela pa sutra da je crna. I sve je logicno i potkrijepljeno pravilnica, clancima i zakonima.
U drzavi u kojoj zivite, legalnost vas i vaseg posla se procjenjuje ovisno o tome idu li uskoro lokalni izbori, pretendira li netko na vase trziste, je li konkurent blizi lokalnom uhljebu, jeste li se zamjerili nekom u nadleznom ministarstvu ili vam se naivni buraz odlucio jednom kandidirat za mjesto u komori koja odlucje jeste li legalni.
Ako je gradnja bez gradjevinske ilegalna - sto dopustate gradnju bez dozvola? Sto legalizirate takve stvari? Ako je neplacanje dugova ilegalno - sto dajete oprost predstecajnim? Ako salmonela nije legalna, odakle se sad pojavljuje svaki dan a do jucer je nije bilo? Ako je najam vozila s vozacem ilegalan, sta ste cekali godinu dana da nam to kazete? #nedamise
Gospodo politicari, nelegalni ste vi. Od pocetka do kraja. Da ste postavili sustav tako da radi, bez obzira tko je na vlasti, onda bi mogli imati, bar iluziju, legalnosti.
u principu točno, 
ali jedina šansa ljudi u socijalističkim državama je upravo nesposobna i korumpirana vlost. je, kremu će pokupiti oni bližji oltaru, ali bar ne kontroliraju mrvice.

da me uvatu i prisilu da birun između čvrstog sustava u kojen je pravo alfa i omega (osnova slobodnog drušva je rule of law), ali je letvica postavljena ovako socijalistički visoko i ovakvog batustanskog sustava kakovog imamo danas, raspala bi mi se glova od muke.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Maria 3/12/2016, 19:38

evo kontroliraju adventske kučice...da li se redovno izdaju računi za fritule .)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/12/2016, 19:47

krvopije

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Maria 3/12/2016, 19:48

barry_lyndon wrote:
Saša Cvetojević
Upravo sada ·
Ajde, vidim, zapalili se interneti :)
Ponavljam, Uber nije jedina poanta niti je apsolutno dobar ili los. Glavni problem ove drzave je pravna nesigurnost. Svaki od vasih poslova je nelegalan, ako nadlezni uhljeb odluci tako. Previse puta sam gledao kako pravne sluzbe nadleznih tijela, po naputku, pisu dopis u kojem za istu stvar kazu da e bijela pa sutra da je crna. I sve je logicno i potkrijepljeno pravilnica, clancima i zakonima.
U drzavi u kojoj zivite, legalnost vas i vaseg posla se procjenjuje ovisno o tome idu li uskoro lokalni izbori, pretendira li netko na vase trziste, je li konkurent blizi lokalnom uhljebu, jeste li se zamjerili nekom u nadleznom ministarstvu ili vam se naivni buraz odlucio jednom kandidirat za mjesto u komori koja odlucje jeste li legalni.
Ako je gradnja bez gradjevinske ilegalna - sto dopustate gradnju bez dozvola? Sto legalizirate takve stvari? Ako je neplacanje dugova ilegalno - sto dajete oprost predstecajnim? Ako salmonela nije legalna, odakle se sad pojavljuje svaki dan a do jucer je nije bilo? Ako je najam vozila s vozacem ilegalan, sta ste cekali godinu dana da nam to kazete? #nedamise
Gospodo politicari, nelegalni ste vi. Od pocetka do kraja. Da ste postavili sustav tako da radi, bez obzira tko je na vlasti, onda bi mogli imati, bar iluziju, legalnosti.

Evo najnoviji primjer...kažu ugostitelji su nezadovoljni povećanjem stope pdv-a na 25 %, ali će im država dopustiti da i dalje rade u nelegalnim prostorima do daljnjeg...
Što je nelegalan prostor ne znam, ali pravna država ga takvim smatra i odobrava .)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 3/12/2016, 19:53


malo mrkve, malo batine..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Maria 3/12/2016, 20:02

barry_lyndon wrote:
malo mrkve, malo batine..
država nikad ne bi smjela odobravati ništa nelegalno..Ako su ljudima zažmirili na neke propuste /vjerojatno ventilator za dim i takve stvari/ ne bi to smjeli isticati kao odobravanje kršenja propisa , nego jednostavno produžiti rokove ugradnje...
neko je malo glup u tom ministarstvu:)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 3/12/2016, 21:09


podanici.. smo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum