ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali

Go down

Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali Empty Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali

Post by Eroo 11/11/2016, 13:25

Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali
Prevarili su nas naši političari, a ne naši branitelji koji se i danas bore za poštenu i moralnu Hrvatsku


http://mojahrvatska.vecernji.hr/svi-smo-prevareni-i-vi-u-hrvatskoj-i-mi-koji-zivimo-izvan-nje-jer-ovo-nije-domovina-o-kojoj-smo-sanjali-1127668
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali Empty Re: Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali

Post by Eroo 11/11/2016, 13:29

Mesić je izsotonizirao 12 generala, naočigled cjelokupne javnosti.
Nitko ni da bekne.
Objavi se registar i s time otvori lov po izboru s liste...
A šta ono reče ministar branitelja? "Ko im jebe mater...", ili tako nešto.
I jope gromoglasni muk.
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali Empty Re: Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali

Post by sitting_bull 11/11/2016, 13:34

tko će vama udovoljiti?
uvijek negdje pronađete neprijatelja.
sad ste već u fazi da neprijatelje vidite i pronalazite i među svojtom...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali Empty Re: Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali

Post by jastreb 11/11/2016, 14:00

Eroo wrote:Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali
Prevarili su nas naši političari, a ne naši branitelji koji se i danas bore za poštenu i moralnu Hrvatsku


http://mojahrvatska.vecernji.hr/svi-smo-prevareni-i-vi-u-hrvatskoj-i-mi-koji-zivimo-izvan-nje-jer-ovo-nije-domovina-o-kojoj-smo-sanjali-1127668
Najviše ste prevareni vi Hercegovci. Ono sanjali ste neovisnu Hrvatsku i pali na Šuškove fantamazgorije o Širokom Brijegu i Posušju unutar Hrvatske.

Sad se nemate čemu radovati.

Jer šta vam vrijedi šta smo mi stekli nezavisnost,a vi ste pod sarajevskom čizmom.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali Empty Re: Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali

Post by jastreb 11/11/2016, 14:02

Eroo wrote:Mesić je izsotonizirao 12 generala, naočigled cjelokupne javnosti.
Nitko ni da bekne.
Objavi se registar i s time otvori lov po izboru s liste...
A šta ono reče ministar branitelja? "Ko im jebe mater...", ili tako nešto.
I jope gromoglasni muk.
Mesić je postupio po svim pravilima.

Šta ti imaš politizirati,ako si u vojsci i(li) policiji.

Politika među generalima nema mjesta.

Vis a vis Registra,ljudi se ponose što su u njemu.

Sad priče "Gdje si bio 91."možeš vrlo lako utvrditi i nekom pijancu koji se busa u prsa začepiti kljun.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali Empty Re: Svi smo prevareni, i vi u Hrvatskoj i mi koji živimo izvan nje – jer ovo nije domovina o kojoj smo sanjali

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum