ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danke Željka!

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Danke Željka! Empty Danke Željka!

Post by Guest Sun 6 Nov - 17:21

Danke Željka!

Nikada nam, gospođo Markić, nije bila potrebnija građanska hrabrost kakva je zračila iz Vaših izvještaja Human Rights Watchu od prije dvadeset godina, kada ste ‘za Judine škude’ zabijali Hrvatskoj nož u leđa, kako to nacionalisti vole reći. Stoga Vas želim ohrabriti da se danas, u interesu hrvatske budućnosti, okrenete vlastitoj prošlosti 

Danke Željka! O52uaumvl6t0xj8omdfi6q4sx20

Poštovana gospođo Markić, draga Željka,
ovim putem želim Vam se javno zahvaliti što ste – sredinom devedesetih godina prošloga stoljeća – stali u obranu mojih kolega novinara i mene osobno, štiteći nas od tiranije nacionalističkoga hrvatskog režima, kao i što ste hrabro, gestom heroine građanskoga otpora, sistematski upoznavali međunarodnu javnost sa stvarnim licem strahovlade Franje Tuđmana, s opačinama, zločinima i masovnim kršenjima ljudskih prava, sa širenjem mržnje i stvaranjem atmosfere netolerancije i linča, s protudemokratskim nasiljem nad nezavisnim žurnalistima i opozicijski raspoloženim pojedincima koje se nesmiljeno provodilo u doba Tuđmanove autokratske vladavine, a sve pod firmom obnove hrvatstva i ‘borbe za samostalnu i nezavisnu hrvatsku državu’. Činim to s dvadesetak godina zakašnjenja naprosto stoga što mi je ta Vaša aktivnost poznata tek od jučer.
Bio sam istinski dirnut kada sam na portalu Index.hr pročitao informaciju da ste Vi lično, gospođo Markić, kao tadašnja suradnica ugledne međunarodne organizacije za zaštitu ljudskih prava Human Rights Watch, zajedno s dvije kolegice sudjelovali u izradi izvještaja pod nazivom ‘Civil and Political Rights in Croatia’, dokumenta što je učinkovito diskreditirao tadašnju hrvatsku vlast i pridonio tome da ova zemlja bude izložena sankcijama i istaknuta na stup srama kod demokratski senzibilnijega dijela međunarodne zajednice.
Smogli ste dakle snage i odvažnosti da, usprkos općoj atmosferi, ‘izdate vlastitu domovinu’, kako to zadrti nacionalisti vole kazati, da je bez krzmanja odcinkarite, da je potkažete u njezinoj najskrivenijoj grozoti, i to međunarodnoj organizaciji, vjerojatno za solidan honorar koji je stizao iz nepoznatih fondova – ‘za Judine škude’, kako se to nekad, a i danas, običava(lo) reći – s plemenitim ciljem širenja istine o mraku jednoga državotvornog pohoda, o zlodjelima jedne nedovršene diktature, o žrtvama koje su sijane u ime ideologije krvi i tla, uz rizik da Vas etiketa ‘izdajnika’ i ‘stranog plaćenika’, makar i nakon dva desetljeća, okrutno obilježi.
Zbog toga Vam se divim, gospođo Markić: jer što je u ono olovno doba kovanja hrvatske državnosti – kada su novinari bili uhođeni i prisluškivani, kada je opozicija bila ušutkana, kada su mediji bili ukroćeni, kada je vlast organizirala političke atentate, kada su Srbi bili izbacivani iz stanova, kada je katoličanstvo bilo utjerivano u kosti, kada su u ime oslobodilačke borbe bili otvarani logori i mučilišta… – što je u to strašno vrijeme, draga Željka, moglo biti časnije nego djelovati kao ‘izdajnik’ i ‘strani plaćenik’, te se – taman i uz ‘Judine škude’ – boriti za slobodno i demokratsko društvo, za ljudsko dostojanstvo svih građana, a protiv Tuđmanove političke satrapije i vladajućeg sustava kojemu je mitski dizajnirana ‘Hrvatska’ služila kao alibi za zločine?
Posebno me dojmilo što ste se u svome tadašnjem izvještaju zauzeli i za mene osobno, obavještavajući stranu agenturu na čijem ste platnome spisku bili kako je mobilizacija glavnoga urednika Feral Tribunea (krajem prosinca 1993.) ‘politički motivirana’. Od tronutosti mi i sada podrhtavaju prsti na tastaturi dok citiram fragment dojave koju ste Vi i Vaše kolegice sastavile: ‘Postoji sumnja da su Ivančića pozvali u vojsku zbog opozicijskih stajališta njegova lista. Ivančić i njegovi kolege su u Feral Tribuneu pisali satirično i kritički o hrvatskoj vlasti, članovima vladajućeg HDZ-a i pripadnicima hrvatske vojske, posebno onima smještenima u Splitu. Zabrinuti smo da je Ivančićevo novačenje u hrvatsku vojsku možda bio novi način da se zastraše novinari Feral Tribunea.’
Hvala Vam, gospođo Markić, što ste s našim slučajem pravodobno i točno upoznali međunarodne centre moći, po cijenu da – kako to uspaljeni nacionalisti rado opisuju – Hrvatskoj zabijete nož u leđa. U Vašem izvještaju spominje se i nasilno smjenjivanje urednika Glasa Slavonije Drage Hedla, ‘gušenje slobode govora’, ‘maltretiranje nezavisnog tiska’, ali i navodi čitav katalog kriminalnih postupaka hrvatskog režima usmjerenih na ‘ponižavanje i diskriminaciju Srba, Muslimana i ostalih ne-Hrvata’: od prijetnji, otpuštanja s posla i izbacivanja iz stanova, preko pljački i ubojstava, pa do paljevina, progona i masovnih zločina.
Puni vjere u istinu, pravdu i jednakost svih građana, niste se libili imenom prozvati najodgovornije za sustavno kršenje ljudskih prava: pokojnoga Gojka Šuška, Matu Laušića, Vladimira Šeksa i ponajprije Franju Tuđmana, kojega ste implicitno optužili i za planiranje etničkoga čišćenja nakon Oluje, što bi – da je Vrhovnik poživio – možda dovelo do podizanje optužnice u Haagu. ‘Od sredine kolovoza 1995. ti zločini su navodno napravljeni po naputku i čini se kako im je cilj sprečavanje povratka onih Srba koji su tamo živjeli, ali su pobjegli tijekom ofenzive’, stoji u analizi što ste je Vi i Vaše suradnice sačinile za potrebe Human Rights Watcha.
Iskazujući Vam zakašnjelo poštovanje zbog takvog angažmana, zbog te zadivljujuće ‘protuhrvatske rabote’, gospođo Markić, želim Vas ohrabriti da se danas, u interesu hrvatske budućnosti, okrenete vlastitoj prošlosti. Jer pojave sasvim slične onima zbog kojih ste opanjkavali domovinu pred međunarodnim lobijima (kako to vele mahniti nacionalisti) registriramo i ovih dana, pogotovo kada je riječ o ‘maltretiranju nezavisnog tiska’ i diskriminaciji Srba.
Dan-dva prije nego Vam ovo pišem, recimo, predsjednica udruge U ime obitelji Željka Markić ne samo što je bijedno relativizirala pokušaj ubojstva Saše Lekovića – predsjednika Hrvatskog novinarskog društva i, za nevolju, ‘ne-Hrvata’ – nego je i raspravu o tom događaju proglasila namjernim skretanjem pažnje s partizanskih zločina u Hudoj jami! Pretpostavljam da ćete se složiti sa mnom kako taj oblik javnoga govora, osim što je imbecilan, služi istome brutalnom zastrašivanju novinara kakvo se njegovalo devedesetih godina, jer u konačnici ohrabruje atentatore da dovrše neobavljeni posao.
Kada već navodim primjere, mogu Vas podsjetiti i na to da se na portalu Narod.hr – koji djeluje kao medijska platforma udruge U ime obitelji Željke Markić – novinari što su nekoć radili u Feralu, a danas pišu za Novosti i druge medije, uključujući ovoga potpisnika, svakodnevno ozloglašavaju kao ‘izdajnici Hrvatske’, ‘strani plaćenici’, odnosno ‘Sorosevi plaćenici’, te časte epitetima ‘jugokomunističke’ i ‘srbočetničke’ arome, pa ispada da ste te ljude prije dva desetljeća uzaludno branili (‘Džaba ste krečili!’ rekli bi Srbi), da je sav taj slobodarski posao otišao u vjetar, skupa s detaljem da je Human Rights Watch, od kojeg ste dobivali honorar, također financiran (i) od Soroseve zaklade.
Da ne spominjem kako su rečeni katolički ekstremisti uspjeli svoje svjetonazorske dogme nametnuti kao obavezu ostatku populacije i čitave strukture stanovništva pretvoriti u građane drugoga reda, zgnječiti takozvane Druge i Drugačije, obespraviti homoseksualce, s lijepim izgledima da uskoro zabranom pobačaja obesprave i žene, a paradoks da su to učinili uz pomoć demokratskoga mehanizma (tj. referenduma) ne mijenja mnogo na stvari, jer je, kao što znate, preko demokratske procedure i Hitler došao na vlast.
Krajnji je čas, draga Željka, da se vratite starim navikama i alarmirate međunarodnu javnost na sumračnu hrvatsku zbilju. U protivnome biste mogli pobuditi neugodne sumnje. Konvertitstvu se, kako Vam je bez sumnje poznato, najzdušnije odaju oni koji su temeljito ispražnjeni od intelektualnih i moralnih sadržaja, pa agresivno glume svoja uvjerenja slijedeći liniju novca i oportuniteta, ne birajući hoće li saditi tikve s komunistima ili nacionalistima, s Katoličkom crkvom i Opusom Dei ili s Feralom i ložama svjetske masonerije. Kada nisi u stanju biti vjeran samo vlastitoj savjesti, prostitucija postaje sudbina, koliko god osuđivao izvanbračni blud i druge varijante bezbožništva.
Nikada nam, gospođo Markić, nije bila potrebnija građanska hrabrost kakva je zračila iz Vaših izvještaja od prije dvadeset godina. Samo uz takav vid otpora ovo društvo ima šansu spriječiti fanatike poput Željke Markić koji bi, uz aparaturu aktualne konzervativne vlasti, Hrvatsku pretvorili u žaljenja vrijednu pokatoličenu jazbinu, u vlažno carstvo špiljskoga hrvatstva, a Druge i Drugačije – uključujući pedere, uključujući žene, uključujući nacionalne i vjerske manjine – doveli do statusa Židova u Trećem Reichu.
Neka Vas stoga, draga gospođo, preplavi sjećanje na slavne izdajničke dane i – naprijed u bolju prošlost!

http://www.portalnovosti.com/danke-zeljka 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Guest Sun 6 Nov - 17:23

Danke Viktore - dobar tekst!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Guest Sun 6 Nov - 17:27

ajd i ja cu retji-dobar stavise vrhunski text :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by michaellcmacha Sun 6 Nov - 18:11

hvalite tuđmana koji vas je zaštitio.... tebe svetozare pogotovo....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by L'âme Sun 6 Nov - 18:41

Nedostaje zarez u naslovu :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by darth_vader Sun 6 Nov - 18:58

Opet četnik gnjoji, a hrvatske kune rado uzima...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Guest Sun 6 Nov - 19:21

jasambrend wrote:Opet četnik gnjoji, a hrvatske kune rado uzima...

gnoje, gnoje, a da je čuti i drugu stranu medalje kako slijedi:  study
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Guest Sun 6 Nov - 19:23

metilda wrote:
jasambrend wrote:Opet četnik gnjoji, a hrvatske kune rado uzima...

gnoje, gnoje, a da je čuti i drugu stranu medalje kako slijedi:  study
Prije nekoliko dana, portal Matije Babića, Index, pokrenuo je protiv mene još jednu kampanju blaćenja, ponavljajući već demantiranu laž da sam napisala ili sudjelovala u pisanju izvještaja „Građanska i politička prava u Hrvatskoj“ koji je međunarodna organizacija za zaštitu ljudskih prava, Human Rights Watch/Helsinki objavila u listopadu 1995. Na Indexovu se laž, onda nadovezala uigrana ekipa – Bajruši iz Jutarnjeg, pa jučer Ivančić iz Novosti i onda redom – međusobno se pomažući u plasiranju izmišljotine.


Neistinu da sam ja sudjelovala u pisanju izvješća koje je u listopadu 1995. objavio HRW brzo smo osporili – na 5. str., pod Zahvale, imenom i prezimenom stoji tko je pisao, a tko uredio izvješće, a ono je objavljeno gotovo godinu dana nakon što sam ja prestala raditi za HRW.

No, sve ove činjenice nisu spriječile Babićev Index, odnosno V.H., da meni, koja nisam napisala izvješće, pripiše dijelove tog izvješća, citirajući ih kao moje riječi, izjave ili tvrdnje. Glavna je poruka Indexa da sam nedosljedna – jer sam 1995. bila, kako kaže V.H., „skoro pa revolucionarka prilično lijevih uvjerenja“, a danas sam se „agresivno i iritantno nametnula kao ikona najdesnije od svih desnih desnica“, pa onda, valjda, meni, takvoj nedosljednoj, ne trebate vjerovati što kažem o Lekoviću, HND-u, medijima u Hrvatskoj ili bilo čemu drugom.


A sad par činjenica:


http://narod.hr/hrvatska/komentar-zeljke-markic-zasto-index-pokrenuo-jos-jednu-kampanju-blacenja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Guest Sun 6 Nov - 19:27

o isuse dragi, koja prasica affraid

Danke Željka! DSC_4291
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Eroo Sun 6 Nov - 19:50

metilda wrote:
A sad par činjenica:


http://narod.hr/hrvatska/komentar-zeljke-markic-zasto-index-pokrenuo-jos-jednu-kampanju-blacenja

Najveće laži o Željki Markić u protekle 3 godine


Za ilustraciju gore opisanoga ovdje navodim samo najveće laži koje su protekle 3 godine mog angažmana u civilnom društvu o meni plasirane kroz medije:

1. Aktivnost: Referendum o braku

Laž: Željka Markić je jeftino kupila vilu na Šipanu od Katoličke Crkve, nije imala građevinske dozvole i nije platila porez.
Istina: Na temelju procjene vještaka plaćena je tržišna cijena za ruševinu mlina. Za obnovu nije bila potrebna građevinska dozvola jer je mlinica sagrađena krajem 19. st.. Sav porez pravovremeno je plaćen.
Izvor: portal Dubrovački dnevnik

2. Aktivnost: Referendum o braku
Laž: Željka Markić je samohrane roditelje nazvala neprirodnim okruženjem, ona bi djecu samohranih roditelja utrpala u kamione i odvela u domove
Istina: Nikad tako nešto nisam rekla, upravo suprotno. Snimka se može se pogledati ovdje: https://www.youtube.com/watch?v=TWCB2OgZ2MQ
Izvor: Lokalna Tv Jabuka koja snimku razgovora nije objavila 24 sata niti predala udruzi UIO, ostavljajući prostor za širenje neistine.

3. Aktivnost: Referendum o promjeni izbornog sustava
Laž: Željka Markić napisala/sudjelovala u pisanju „lažnog izvješća HRW-a“
Istina: Već objašnjeno u gornjem u tekstu.
Izvor: Braniteljski portal

4. Aktivnost: Referendum o promjeni izbornog sustava
Laž: Bandić financira Željku Markić
Istina: Grad Zagreb je udruzi U ime obitelji na besplatno korištenje dao štandove za prikupljanje potpisa, te financirao tiskanje edukativnih letaka i plakata.
Izvor: Jutarnji list

5. Aktivnost: Referendum o promjeni izbornog sustava
Laž: Željka Markić planira se kandidirati za predsjednicu RH
Istina: Navedeno nije bilo istina.
Izvor: Jutarnji list

6. Aktivnost: Hod za život
Laž: Tvrtka Željke Markić zarađuje na prodaji kontraceptivnih i abortivnih pilula te kliničkim ispitivanjima kontracepcije
Istina: Moja tvrtka nije registrirana za trgovinu lijekovima ili kontracepcijskim i abortivnim sredstvima, nikad nije poslovala s njima. Moja tvrtka nikad nije radila ni na kakvim istraživanjima vezanim za kontracepciju ili pobačaj. Ovo je lako provjerljivo u nadležnim institucijama.
Izvor: RTL

7. Aktivnost: Moj post o neimenovanju Zlatka Hasanbegovića za ministra u Plenkovićevoj Vladi
Laž: Željka Markić poziva na rušenje Plenkovića
Istina: U postu sam navela moguće razloge za imenovanje potpune suprotnosti ministra koji se uhvatio u koštac s dugogodišnjom korupcijom u Ministarstvu kulture.
Izvor: 24 Express

8. Aktivnost: Međunarodna konferencija Obitelj i škola: ključ odgoja za vrijednosti
Laž: Željka Markić traži da miješane škole razdvoje u škole za djevojčice i dječake
Istina: Na konferenciji U ime obitelji predstavljeni su alternativni modeli obrazovanja – škole za djevojčice i dječake i Homeschooling.
Izvor: Novi list


9. Aktivnost: Post o radu Saše Lekovića, HNS-a i novinarstvu u Hrvatskoj
Laž: Željka Markić napisala/sudjelovala u pisanju „lažnog izvješća HRW-a“
Istina: Već objašnjeno u gornjem u tekstu.
Izvor: Index

Saša Leković odlično je opisao stanje u hrvatskom novinarstvu: “I dok su neki mediji, a posebice novinari, izravne ili kolateralne žrtve, drugi novinari i mediji čak i sudjeluju u rušenju integriteta novinarske profesije.”
Sada jedino ostaje da predsjednik HND-a prijeđe sa riječi na djela, pa i one koji misle drugačije od njega, zaštiti od nagrađivanih novinara srušenog integriteta iz svog vlastitog društva.
Ili će ipak radije samo – opsovati?
Eroo
Eroo

Posts : 74187
2016-07-22


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by abraham Sun 6 Nov - 19:55

metilda wrote:
metilda wrote:
jasambrend wrote:Opet četnik gnjoji, a hrvatske kune rado uzima...

gnoje, gnoje, a da je čuti i drugu stranu medalje kako slijedi:  study
Prije nekoliko dana, portal Matije Babića, Index, pokrenuo je protiv mene još jednu kampanju blaćenja, ponavljajući već demantiranu laž da sam napisala ili sudjelovala u pisanju izvještaja „Građanska i politička prava u Hrvatskoj“ koji je međunarodna organizacija za zaštitu ljudskih prava, Human Rights Watch/Helsinki objavila u listopadu 1995. Na Indexovu se laž, onda nadovezala uigrana ekipa – Bajruši iz Jutarnjeg, pa jučer Ivančić iz Novosti i onda redom – međusobno se pomažući u plasiranju izmišljotine.


Neistinu da sam ja sudjelovala u pisanju izvješća koje je u listopadu 1995. objavio HRW brzo smo osporili – na 5. str., pod Zahvale, imenom i prezimenom stoji tko je pisao, a tko uredio izvješće, a ono je objavljeno gotovo godinu dana nakon što sam ja prestala raditi za HRW.

No, sve ove činjenice nisu spriječile Babićev Index, odnosno V.H., da meni, koja nisam napisala izvješće, pripiše dijelove tog izvješća, citirajući ih kao moje riječi, izjave ili tvrdnje. Glavna je poruka Indexa da sam nedosljedna – jer sam 1995. bila, kako kaže V.H., „skoro pa revolucionarka prilično lijevih uvjerenja“, a danas sam se „agresivno i iritantno nametnula kao ikona najdesnije od svih desnih desnica“, pa onda, valjda, meni, takvoj nedosljednoj, ne trebate vjerovati što kažem o Lekoviću, HND-u, medijima u Hrvatskoj ili bilo čemu drugom.


A sad par činjenica:


http://narod.hr/hrvatska/komentar-zeljke-markic-zasto-index-pokrenuo-jos-jednu-kampanju-blacenja
E jebi ga, jebes fakte. Bitnije sto profesinoalni lovac na fasiste kaze. Onaj sta je izlesinario Feral i ostao dobar za par stanova nakon bankrota i gasenja istog ili sta bi se reklo, Franjo, jebo ti babu svoju. Bilo kako bilo ali to nije sve. Markicka je bila i Kuhariceva ljubavnica, ima vanbracno dijete se Stanetom Dolancom, raste joj rep, privatizirala je Mincetu, ukrala "Zagorceve" dijamante, pjevala ustashke sa Stipom po Australiji i konacno svirala kamenicama na izbornom spotu Ive Josipovica. Da i kao pravi ultra desnicarski opanak, dobra si je sa retardiranim zagrebackim muslimanom, babom kojoj je slomljena ruka i slicnim mutnim tipusima iz Tudjmanovog tamnog i zlocinackog perioda iz kojeg je eto nekima ostalo par stotina kvadrata sto poslovnog sto ostalog metra. Kila mozga , je u kurcu. Odavno i dobro je vama, jako dobro, jos uvijek.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Eroo Sun 6 Nov - 20:04

Eroo wrote:
metilda wrote:
A sad par činjenica:


http://narod.hr/hrvatska/komentar-zeljke-markic-zasto-index-pokrenuo-jos-jednu-kampanju-blacenja

Najveće laži o Željki Markić u protekle 3 godine


Za ilustraciju gore opisanoga ovdje navodim samo najveće laži koje su protekle 3 godine mog angažmana u civilnom društvu o meni plasirane kroz medije:

1. Aktivnost: Referendum o braku

Laž: Željka Markić je jeftino kupila vilu na Šipanu od Katoličke Crkve, nije imala građevinske dozvole i nije platila porez.
Istina: Na temelju procjene vještaka plaćena je tržišna cijena za ruševinu mlina. Za obnovu nije bila potrebna građevinska dozvola jer je mlinica sagrađena krajem 19. st.. Sav porez pravovremeno je plaćen.
Izvor: portal Dubrovački dnevnik

2. Aktivnost: Referendum o braku
Laž: Željka Markić je samohrane roditelje nazvala neprirodnim okruženjem, ona bi djecu samohranih roditelja utrpala u kamione i odvela u domove
Istina: Nikad tako nešto nisam rekla, upravo suprotno. Snimka se može se pogledati ovdje: https://www.youtube.com/watch?v=TWCB2OgZ2MQ
Izvor: Lokalna Tv Jabuka koja snimku razgovora nije objavila 24 sata niti predala udruzi UIO, ostavljajući prostor za širenje neistine.

3. Aktivnost: Referendum o promjeni izbornog sustava
Laž: Željka Markić napisala/sudjelovala u pisanju „lažnog izvješća HRW-a“
Istina: Već objašnjeno u gornjem u tekstu.
Izvor: Braniteljski portal

4. Aktivnost: Referendum o promjeni izbornog sustava
Laž: Bandić financira Željku Markić
Istina: Grad Zagreb je udruzi U ime obitelji na besplatno korištenje dao štandove za prikupljanje potpisa, te financirao tiskanje edukativnih letaka i plakata.
Izvor: Jutarnji list

5. Aktivnost: Referendum o promjeni izbornog sustava
Laž: Željka Markić planira se kandidirati za predsjednicu RH
Istina: Navedeno nije bilo istina.
Izvor: Jutarnji list

6. Aktivnost: Hod za život
Laž: Tvrtka Željke Markić zarađuje na prodaji kontraceptivnih i abortivnih pilula te kliničkim ispitivanjima kontracepcije
Istina: Moja tvrtka nije registrirana za trgovinu lijekovima ili kontracepcijskim i abortivnim sredstvima, nikad nije poslovala s njima. Moja tvrtka nikad nije radila ni na kakvim istraživanjima vezanim za kontracepciju ili pobačaj. Ovo je lako provjerljivo u nadležnim institucijama.
Izvor: RTL

7. Aktivnost: Moj post o neimenovanju Zlatka Hasanbegovića za ministra u Plenkovićevoj Vladi
Laž: Željka Markić poziva na rušenje Plenkovića
Istina: U postu sam navela moguće razloge za imenovanje potpune suprotnosti ministra koji se uhvatio u koštac s dugogodišnjom korupcijom u Ministarstvu kulture.
Izvor: 24 Express

8. Aktivnost: Međunarodna konferencija Obitelj i škola: ključ odgoja za vrijednosti
Laž: Željka Markić traži da miješane škole razdvoje u škole za djevojčice i dječake
Istina: Na konferenciji U ime obitelji predstavljeni su alternativni modeli obrazovanja – škole za djevojčice i dječake i Homeschooling.
Izvor: Novi list


9. Aktivnost: Post o radu Saše Lekovića, HNS-a i novinarstvu u Hrvatskoj
Laž: Željka Markić napisala/sudjelovala u pisanju „lažnog izvješća HRW-a“
Istina: Već objašnjeno u gornjem u tekstu.
Izvor: Index

Saša Leković odlično je opisao stanje u hrvatskom novinarstvu: “I dok su neki mediji, a posebice novinari, izravne ili kolateralne žrtve, drugi novinari i mediji čak i sudjeluju u rušenju integriteta novinarske profesije.”
Sada jedino ostaje da predsjednik HND-a prijeđe sa riječi na djela, pa i one koji misle drugačije od njega, zaštiti od nagrađivanih novinara srušenog integriteta iz svog vlastitog društva.
Ili će ipak radije samo – opsovati?

Ovdje možete vidjeti koje medije(rak društva) nema smisla čitati, ili ne daj Bože kupiti...
Eroo
Eroo

Posts : 74187
2016-07-22


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Guest Sun 6 Nov - 20:06

I dalje odurna spodoba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by abraham Sun 6 Nov - 20:08

Starhemberg wrote:I dalje odurna spodoba.
Kada bi pljuvali po svim odurnim koje srecemo, ne bi imali dovoljno pljuvacke.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Eroo Sun 6 Nov - 20:10

Starhemberg wrote:I dalje odurna spodoba.

Pa normalno, kad nije antifašistka po kriterijima plaćeničkih medija.
Eroo
Eroo

Posts : 74187
2016-07-22


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by abraham Sun 6 Nov - 20:11

Poanta da neke ljude se moze odstrijeliti dok su drugi kao licki medvjedi. Neki se smiju nazivati muslimanskim retardima dok se drugima za slicno oduzima licenca i sl. Dobro je vama i bit ce i bolje dok je tako.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Guest Sun 6 Nov - 20:12

takva konzervativna i obiteljski senzibilizirana, trebala bi se zalagati za pronatalitetnu politiku ove zemlje, koja demografski odumire.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Guest Sun 6 Nov - 20:13

Nama je dobro i bit će nam sve bolje, za 10 godina smo Švecka ;-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by abraham Sun 6 Nov - 20:14

Nikada a mozda ni tada.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by darth_vader Sun 6 Nov - 20:15

abraham wrote:
Starhemberg wrote:I dalje odurna spodoba.
Kada bi pljuvali po svim odurnim koje srecemo, ne bi imali dovoljno pljuvacke.

Po Hanzekovicu se recimo puno manje pljuje...A i Mrak Taritas pa ona kleptomanka ministrica "kulture" što se pijana bacala po stolovima na pevaljke...ima kandidata za mister/mis odurnosti, al svi mediji za Željku zapeli... slučajnost? Muahahahahaha....
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Danke Željka! Empty Re: Danke Željka!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum