ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by RayMabus 3/10/2016, 18:37

OSIJEK I SLAVONIJA već duže vremena pogođeni su velikim valom emigracije u Irsku. Još uvijek se ne zna točan broj iseljenih, ali procjenjuje se da se radi o tisućama ljudi. S obzirom da se mnogi tijekom blagdana i praznika vraćaju kući u posjet, neki od njih pokrenuli su peticiju za uvođenje izravne zračne linije između Osijeka i Dublina, prenosi portal Osijek031.
Pokretači peticije smatraju da bi zračna Osijek bila odličan izbor ne samo za hrvatske građane, već i za mnoge emigrante u Irskoj i Velikoj Britaniji iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Mađarske, pa i Slovenije.
"Nema sumnje da bi se ti letovi popunili na obje strane ako bi bili dovoljno za početak najavljeni i strateški raspoređeni oko bitnih perioda praznika ili svetkovina", pišu pokretači peticije.
Peticiju je već potpisalo više od 1500 ljudi, a cilj je 8000 potpisa. Ako podupirete ovu ideju, peticiju možete potpisati OVDJE.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/osjecani-pokrenuli-peticiju-za-uvodjenje-izravne-zracne-linije-osijek--dublin/923396.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Guest 3/10/2016, 19:00

Dzaba dok aerodrom ne obezbedi uslove za zimu, kisu, led..itd...
Postoji i te kako pun klinac nas iz UK koji be letili i preko zime ali nema uslova.
U junu sam netom pre nego su tockovi dodirnuli pistu morao jos 45 min kruziti od Klise do Bozovca jedno 9 puta dok nisu kisu rascistili..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Guest 3/10/2016, 19:09

dzmrdz wrote:Dzaba dok aerodrom ne obezbedi uslove za zimu, kisu, led..itd...
Postoji i te kako pun klinac nas iz UK koji be letili i preko zime ali nema uslova.
U junu sam netom pre nego su tockovi dodirnuli pistu morao jos 45 min kruziti od Klise do Bozovca jedno 9 puta dok nisu kisu rascistili..
A daj...malo posklizavanje,adrenalin..ne lajkaš???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Guest 3/10/2016, 19:11

bogomdani wrote:
dzmrdz wrote:Dzaba dok aerodrom ne obezbedi uslove za zimu, kisu, led..itd...
Postoji i te kako pun klinac nas iz UK koji be letili i preko zime ali nema uslova.
U junu sam netom pre nego su tockovi dodirnuli pistu morao jos 45 min kruziti od Klise do Bozovca jedno 9 puta dok nisu kisu rascistili..
A daj...malo posklizavanje,adrenalin..ne lajkaš???

Pa kad proklizava bar znas da je sletio a ovaj taman da dodirne pistu digne se u vazduh i 45 opet rola...extreme ironing is top hahah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Guest 3/10/2016, 19:14

hehehehehe,inace dobra ideja..Osijek pospajati za vecim europski gradovima i intenzivirati trasnsport,ai štoš,kad lopovluk u drzavi vlada i reketarenje,mos se ebat a ne investirati u posel sa a-dromom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Guest 3/10/2016, 19:15

ne znam koliko love treba da se to osposobi za zimske letove ali trebalo bi uraditi...isplatilo bi se
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Guest 3/10/2016, 19:17

dzmrdz wrote:ne znam koliko love treba da se to osposobi za zimske letove ali trebalo bi uraditi...isplatilo bi se
M da...Isplatilo bi se da je poslovna klima zdrava,da je pravosudje ono u biti sto znaci ta rijec,da se politika ne mijesa u svaku privatnu investiciju.,ovisno o sumi,na lokanom ili republickom nivou..dakle,ako ne podmazes svim gusanima krila,popdmicujes lokalne i krupnije serife,zaboravi das ista i pokrenuti,a ako i pokrenes,tako ce te kljastriti,da ti nece kunić u džepu ostati..Sto mislis zasto sam ja pinklec na rame?? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Guest 3/10/2016, 19:19

Zavisi,ako se rade grijaci ispod piste,razjebavači magle,posebno osvjetljenje,posebni radari..skupila bi se suma....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Guest 3/10/2016, 19:24

bogomdani wrote:Zavisi,ako se rade grijaci ispod piste,razjebavači magle,posebno osvjetljenje,posebni radari..skupila bi se suma....

Koliko znam, zadnji let za London je 3/11..sumnjam da cu stici a planirao sam otici na 5 dana..doduse nisam ni s lovom na ti jer sam se tek vratio nedavno a ni sa vremenom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Guest 3/10/2016, 19:28

dzmrdz wrote:
bogomdani wrote:Zavisi,ako se rade grijaci ispod piste,razjebavači magle,posebno osvjetljenje,posebni radari..skupila bi se suma....

Koliko znam, zadnji let za London je 3/11..sumnjam da cu stici a planirao sam otici na 5 dana..doduse nisam ni s lovom na ti jer sam se tek vratio nedavno a ni sa vremenom
razmisljam se i planiran za zimu do Icelanda..ovo me toliko zapalilo..

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Trees
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by RayMabus 3/10/2016, 19:31

Nakon što je u ožujku iznenada dobila otkaz, Riječanka Marina Rogić je 'pukla' i odlučila okrenuti novi list. I evo je u Irskoj. Kako j ispričala za croexpress.hr, svom tadašnjm dečku, sada suprugu, rekla je 'ajmo u Dublin', a on se složio i prodao auto. Skupili su još nešto novca, kupili karte i krenuli. Na pitanje zašto se nisu zaputili negdje bliže, primjerice u Zagreb, rekla je da ih Zagreb nikada nije privlačio, a da u Irskoj imaju nekoliko poznanika. Osim toga, smatra, s plaćom koju bi kao frizerka dobila u Zagrebu, ne bi uspjela ostvariti svoje ciljeve.


- Mi imamo dosta jasan cilj što želimo u budućnosti. Zajedno smo i mislim da, kad si s nekim s kim gradiš život u dalekoj zemlji, možete sve. Bitna je volja i trud. Ako zapnemo, imamo roditelje i obitelj koji će nam pomoći. Ne namjeravamo se tako skoro vratiti u Hrvatsku. Osim na ljetovanje, naravno – isprićala je Marina za croexpress.hr.

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/427699/otisla-u-irsku-i-ne-zali-hrvati-ovdje-rade-poslove-koje-kod-nas-ne-zele-zasto-razlog-je-jednostavan

NIsu samo ti iz Osijeka tamo tako da je ipak Zagreb ono mjesto polaska itd itd itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Guest 3/10/2016, 19:33

Odasvcud Longi,narocito su brojni iz IT sektora,znam osobno nekoliko njih sa bagovog foruma otprije..sve oke decki..i cure.. rendeer
Bed je da je Irska,odnosno Dublin skup,i moras mlatiti dobru lovu da zivis solidno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin Empty Re: Osječani pokrenuli peticiju za uvođenje izravne zračne linije Osijek - Dublin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum