ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/10/2016, 11:31

u hajduku kao i navijaci previse emotivno i idealisticki sve shvacaju..takav temperament...ici nekog optuzivati da je potrcko,kriminalac(bez presude),hdzenjara i slicno..a da prođes bez sankcija je malo glupo..suprahi ej pukao film nakon konstantnog prozivanja i vrijeđanja da li sad sa razlogom ili ne nije bitno...i opalio dva samara brbicu..i sad to bog te tvoj neko extremno nasilje..a koliko takvih stvari ima u svijetu nogometa i kod nas i u svijetu i jos gorih stvari...to ko za vrijeme komunizma..'znam ja da je 1005 kriv ne bi njega milicija istratzivala...'...eto to ej takav obrazac ponasanja

vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2016, 11:45

sat2 wrote:Tko me tjero ...
Tko te tjero da opet pišeš a nisi informiran... ;)
Dakle nije međusobni sukob, nego NAPAD jedne osobe na drugu.

Općinski sud u Solinu uvjetno je na sedam dana zatvora, uz rok kušnje od šest mjeseci, kaznio Alojzija Šuprahu zbog napada na predsjednika Hajduka Marina Brbića.

Napad se dogodio 5. lipnja ove godine u Dugopolju nakon finalne utakmice juniorskog kupa, u kojoj je Hajduk pobijedio Split 2:0. Šupraha, koji je tada bio predsjednik Nogometnog saveza Splitsko–dalmatinske županije i član Izvršnog odbora HNS-a, zaustavio je ispred stadiona automobil u kojem se nalazio Brbić, te ga prvo verbalno, a zatim i fizički napao.

________________

Zanimljivo kako bi neki izokrenili istinu (i pretvorili je u laž) jer njima to tako paše...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/10/2016, 11:49

amper1950 wrote:
sat2 wrote:Tko me tjero ...
Tko te tjero da opet pišeš a nisi informiran... ;)
Dakle nije međusobni sukob, nego NAPAD jedne osobe na drugu.

Općinski sud u Solinu uvjetno je na sedam dana zatvora, uz rok kušnje od šest mjeseci, kaznio Alojzija Šuprahu zbog napada na predsjednika Hajduka Marina Brbića.

Napad se dogodio 5. lipnja ove godine u Dugopolju nakon finalne utakmice juniorskog kupa, u kojoj je Hajduk pobijedio Split 2:0. Šupraha, koji je tada bio predsjednik Nogometnog saveza Splitsko–dalmatinske županije i član Izvršnog odbora HNS-a, zaustavio je ispred stadiona automobil u kojem se nalazio Brbić, te ga prvo verbalno, a zatim i fizički napao.

________________

Zanimljivo kako bi neki izokrenili istinu (i pretvorili je u laž) jer njima to tako paše...
nakon sto ga je dva dana prije brbic njega popljuvao i izvrijeđao zato sto nije proao kandidat hajduka za celnog covjeka nogometnog saveza na zupanijskom nivou..i tu supraha nije kriv..jer je vecina klubova splitsko dalmatinske zupanije tj njihovi predstavnici glasovali za drugog kandidata a ne hajdukovog..i brbicu puk'o zivac te je napaoto nije prosao hajdukov kandidat u zupanijskom savezu..gledajmo temelje pocetka sukoba njih dvojice a ne jednostrano
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2016, 11:51

vuksadinare wrote:budimo realni..napad suprahe na brbica se ne moze uopce uspoređivat sa napadom huligana na marica
Pa drugačije je, tu se slažen, ali je jedno i drugo nasilje. Mnogi zanemaruju da se Marić šetkao s pištoljem, a naravno ne zaborave naglasiti da su napadači imali palice.
S druge strane napad na Brbića (što je potvrdio i sud) ne možeš okarakterizirati ko međusobni sukob.

Jedno i drugo je nasilje, ako nisi osudio jedno nemoj ni drugo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2016, 11:54

vuksadinare wrote:
nakon sto ga je dva dana prije brbic njega popljuvao i izvrijeđao zato sto nije proao kandidat hajduka za celnog covjeka nogometnog saveza na zupanijskom nivou
Slušaj, nasereš toliko tu toga, ne možeš to tu pratiti sve.

Gdje je Brbić popljuvao i izvrijeđao Šuprahu? Ja samo znam da ga je prozvao, i to s razlogom. A ništa nije opravdanje za nasilje zar ne? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/10/2016, 11:55

amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:budimo realni..napad suprahe na brbica se ne moze uopce uspoređivat sa napadom huligana na marica
Pa drugačije je, tu se slažen, ali je jedno i drugo nasilje. Mnogi zanemaruju da se Marić šetkao s pištoljem, a naravno ne zaborave naglasiti da su napadači imali palice.
S druge strane napad na Brbića (što je potvrdio i sud) ne možeš okarakterizirati ko međusobni sukob.

Jedno i drugo je nasilje, ako nisi osudio jedno nemoj ni drugo...
nasilje je nasilje..ali sukob brbica i suprahe je poceo i prije napada suprahe na brbica..zbog toga sto nije prosao kandidat hajduka u lokalnom savezu..za sto je brbic nekontrolirano verbalno napao suprahu..ocevici kazu da mu ej brbic i opsovao mater...i da ga jebo mamic...supraha je dan ili dva poslije fizicki nasrnuo na brbica zbog uvreda dan prije od strane brbica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/10/2016, 11:57

amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:
nakon sto ga je dva dana prije brbic njega popljuvao i izvrijeđao zato sto nije proao kandidat hajduka za celnog covjeka nogometnog saveza na zupanijskom nivou
Slušaj, nasereš toliko tu toga, ne možeš to tu pratiti sve.

Gdje je Brbić popljuvao i izvrijeđao Šuprahu? Ja samo znam da ga je prozvao, i to s razlogom. A ništa nije opravdanje za nasilje zar ne? :)
...postoje svjedoci kakav je bio brbicev vokabular rijeci upucen suprahi nakon skupstine...bolej da je napao predstavnike drugih zupanijskih klubova sto nisu glasovali za kandidata hajduka koji ej uzgred uvjerljivo izgubio sto je znakovito...e ne mozes bas na sve tako utjecati..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2016, 12:04

vuksadinare wrote:
...postoje svjedoci kakav je bio brbicev vokabular rijeci upucen suprahi nakon skupstine...
Je, a koji su to? To si napisa jednako kao ono da Hajduk 3-4 godine nije bio u Slavoniji i tom djelu, osim prvenstvenih utakmica. Ma daj molim te, neman volje s tobom raspravljati...

A i vidim da tražiš opravdanje za fizički napad. I to na predsjednika Hajduka. i ti si kao navijač istog jeli?!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/10/2016, 12:10

amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:
...postoje svjedoci kakav je bio brbicev vokabular rijeci upucen suprahi nakon skupstine...
Je, a koji su to? To si napisa jednako kao ono da Hajduk 3-4 godine nije bio u Slavoniji i tom djelu, osim prvenstvenih utakmica. Ma daj molim te, neman volje s tobom raspravljati...

A i vidim da tražiš opravdanje za fizički napad. I to na predsjednika Hajduka. i ti si kao navijač istog jeli?!?
imam svjedoka i vise...naravno da sam navijac ali sam i realist..gdje za svađu dvije starne ne moze uvijek biti samo kriva ona druga strana..nisam od onih koji ce uvijek braniti makar bio i kriv samo zato sto je moj..jbg tako sam odgojen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 18/10/2016, 12:59

vuksadinare wrote:
amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:
nakon sto ga je dva dana prije brbic njega popljuvao i izvrijeđao zato sto nije proao kandidat hajduka za celnog covjeka nogometnog saveza na zupanijskom nivou
Slušaj, nasereš toliko tu toga, ne možeš to tu pratiti sve.

Gdje je Brbić popljuvao i izvrijeđao Šuprahu? Ja samo znam da ga je prozvao, i to s razlogom. A ništa nije opravdanje za nasilje zar ne? :)
...postoje svjedoci kakav je bio brbicev vokabular rijeci upucen suprahi nakon skupstine...bolej da je napao predstavnike drugih zupanijskih klubova sto nisu glasovali za kandidata hajduka koji ej uzgred uvjerljivo izgubio sto je znakovito...e ne mozes bas na sve tako utjecati..
A kog boli kurac i za to smeće iz Kolana...kamo sreće da i s njim pobrisu pod...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/10/2016, 13:00

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:
amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:
nakon sto ga je dva dana prije brbic njega popljuvao i izvrijeđao zato sto nije proao kandidat hajduka za celnog covjeka nogometnog saveza na zupanijskom nivou
Slušaj, nasereš toliko tu toga, ne možeš to tu pratiti sve.

Gdje je Brbić popljuvao i izvrijeđao Šuprahu? Ja samo znam da ga je prozvao, i to s razlogom. A ništa nije opravdanje za nasilje zar ne? :)
...postoje svjedoci kakav je bio brbicev vokabular rijeci upucen suprahi nakon skupstine...bolej da je napao predstavnike drugih zupanijskih klubova sto nisu glasovali za kandidata hajduka koji ej uzgred uvjerljivo izgubio sto je znakovito...e ne mozes bas na sve tako utjecati..
A kog boli kurac i za to smeće iz Kolana...kamo sreće da i s njim pobrisu pod...
ma boli me i za njega quratz..ali praviti 'svece' od brbica,kosovaca i slicnih ipak je malo fanatizam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 18/10/2016, 14:42

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:U svakom slučaju se Mamić lukavo i na vijeme povukao iz Hajduka. Ima logo na dresu slijedećih deset godina (?), a da ne mora dati ni kune. O tome sada brine NH.  Uspio je barem nešto dobiti za dionice ...
Lukavo ili ne nije bitno, on je prodao svoje dionice. Sve ostalo su tvoja laprdanja... I znakovito kome je prodao, nije dao na burzu...
Koliko bi dobio na burzi? 
Svaka čast Mamićima ... dobar poslovni potez ...
Slažem se, jako se lukavo splitski Mamić riješio dionica Hajduka koje su potpuno bezvrijedne i koje su mu predstavljale samo teret. Da ih je stavio na burzu još bi morao nekome platiti da ih uzme, a ovako ih je poklonio i profitirao.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2016, 14:45

Zeko wrote:
Slažem se, jako se lukavo splitski Mamić riješio dionica Hajduka koje su potpuno bezvrijedne i koje su mu predstavljale samo teret. Da ih je stavio na burzu još bi morao nekome platiti da ih uzme, a ovako ih je poklonio i profitirao.
cheers cheers :^0 cheers  Evo, samo se on čeka... Uspija se nekako isprditi... :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 18/10/2016, 17:32

hajduk je već odprije izabrao svoj put i to je njihova stvar. mene osobno boli kita jel ih je njihov mamić zajebao ili nije. tak i tak su rezultati bili, jesu i bit će jedino mjerilo
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/10/2016, 18:07

Ko je koga zajebo vidjet će se. Mamić je vjerojatno igrao na sigurno jer računa da te dionice nikad neće postići neku cijenu da bi zaradio. Dobivat će godišnje lovu za dionice, a ako mu slučajno firma rikne neće trebat reklamu i neće je plaćati. Ne znam kako je to uređeno u ugovoru između tri strane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 18/10/2016, 19:20

kuracodigraca wrote:hajduk je već odprije izabrao svoj put i to je njihova stvar. mene osobno boli kita jel ih je njihov mamić zajebao ili nije. tak i tak su rezultati bili, jesu i bit će jedino mjerilo
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/10/2016, 02:03

Dakle, cilj navijača (onih udruženih u NH) je da postanu većinski vlasnici Hajduka, i prvi su ti ljudi izrazili želju da kupe, između ostalog, i Tommy-eve dionice. Kad sam bija na sastanku prije prije 7-8 miseci, kad se pričalo o dokapitalizaciji i modelu po kojem se članarina kluba od ove godine računa kao pozajmica, netko je postavija pitanje za Tommy-a, kakve su njegove namjere (jer se bilo pisalo po medijima da želi postati večinski vlasnik) ekipa iz samog vodstva udruge jer jasno rekla da Tommy do sad nije iskaza takvu ambiciju, da nisu to mogli zaključiti iz razgovora s njima. Pa se postavilo pitanje za kupnju njegovih dionica, odgovor je bio da se i o tome razmišlja, ali da prvo triba vidjeti želi ih Tommy prodati i po kojim uvjetima.

Dakle, nije Tommy došao da predstavnika NH (ujedno i predstavnika članova) i reka:"e bili kupili dionice" nego su navijači došli do Tommy s pitali bili ih proda. S toga je suviše glupo postavljati i samo pitanje da je Tommy tu nekog zajeba. Za koliko je on kupija sve dionice, prvi dio kad je bila pretvorba i kasnije od Andabaka i ostalih, za koliko ih je prodao? Jeli se obogatio čovjek i koliko je do sad dao klubu?!?O čemu vi pričate...

A oni koji kupuju dionice, njima ionako nije bitno koliko će iste vrijediti za 5, 10 godina, koliko bi netko bija spreman platiti, jer te dionice nemaju novčanu vrijednost, za njih, da budem precizniji za nas. ZA NAS!

A sad nastavite trekljati kao o nekom sjajnom poslu koji je Tommy napravio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! 19/10/2016, 06:09

Nisam ni iz zagreba ni iz splita ,  ali ovo sto pricate su jebene deluzije 

Ne znam u kakvom sarenom svijetu od marice zivite ...ali netko se treba suociti sa realnoscu i cinjenicama

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/10/2016, 11:33

Ziil Los Dii ! wrote:Nisam ni iz zagreba ni iz splita ,  ali ovo sto pricate su jebene deluzije 

Ne znam u kakvom sarenom svijetu od marice zivite ...ali netko se treba suociti sa realnoscu i cinjenicama
Ajde obrazloži malo svoj stav. Tko, što kako, zbog čega?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/10/2016, 11:34

Žešća marica je u pitanju, ljudi kupuju dionice ko da su sličice. Ak sve ode u kurac imat će sentimentalnu vrijednost ili čak numizmatičku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/10/2016, 11:46



Možda sve ode u kurac... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum