ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 07:50

Paraga
http://www.hsp1861.hr/vijesti2007-4/18042007-1.html

"Hrvatskom, inače, vladaju čudni paradoksi. Primjerice, paradoks je, da je stradalnik koncentracijskog logora “Goli otok” i politički zatvorenik u “Lepoglavi”, i jedan od najpriznatijih disidenata iz doba komunizma, utemeljitelj Hrvatske stranke prava i dragovoljaca HOS-a, Dobroslav Paraga, kome su ustaški i komunistički režimi pobili pola uže obitelji, a troje njegovih najbližih predaka stradalo (likvidirano) u “Jasenovcu” 1941. godine, samo zato što su kao Hrvati bili židovske vjere

Evo, sumnje da je Paraga Židov su potvrđene na njegovoj vlastitoj stranici.

A za Schwartza ne moram ni pričat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 08:01

zato sto kod njih ne postoji pickasti Drugi Obraz..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 08:01

jednom mozes-drugi puta neces..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by jastreb 28/8/2016, 15:16

Zanimljivo.

No još je zanimljivije što se tako ponašaju i neki ljudi sa dokazanim srpskim korijenima.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 15:21

i..tko je još osim Parage
naslov bez veze....ko da ih ima na stotine ili tisuće
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 16:00

jastreb wrote:Zanimljivo.

No još je zanimljivije što se tako ponašaju i neki ljudi sa dokazanim srpskim korijenima.
vrlo konkretno receno..pokusaj ponovno... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Regoč 28/8/2016, 18:26

Noor wrote:i..tko je još osim Parage
Pa ti, ujna!

_________________
Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Regoč 28/8/2016, 18:26

bogomdani wrote:
jastreb wrote:Zanimljivo.

No još je zanimljivije što se tako ponašaju i neki ljudi sa dokazanim srpskim korijenima.
vrlo konkretno receno..pokusaj ponovno... jocolor
Maja Šuput, Boris Novković, Sandra Paprika...

_________________
Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by michaellcmacha 28/8/2016, 18:28

jastreb wrote:Zanimljivo.

No još je zanimljivije što se tako ponašaju i neki ljudi sa dokazanim srpskim korijenima.
u čem je tu problem... ništa novog po tom pitanju... bilo ih je i u ndh, zaš ne bi sad....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 18:31

Zato sto nema veceg Turcina od poturice, a i u ovom ratu ja znam bome dosta njih koji su iz mesanih brakova i vidno se trudili da se dokazu kako nemaju mamu ili tatu, tj tacnije receno da ubiju taj nezeljeni deo u sebi.
Obicno iskompleksirani ljudi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by michaellcmacha 28/8/2016, 18:36

ma ima u tom nešto ali nije opće a nije ni zadano pravilo... mihajlo lukić je bio iz srbije, ničim nije bio vezan za hrvatsku a svejedno se stavio na raspolaganje paveliću...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 18:45

dzmrdz wrote:Zato sto nema veceg Turcina od poturice, a i u ovom ratu ja znam bome dosta njih koji su iz mesanih brakova i vidno se trudili da se dokazu kako nemaju mamu ili tatu, tj tacnije receno da ubiju taj nezeljeni deo u sebi.
Obicno iskompleksirani ljudi.
Pa ima primjera, iako ih niko(barem sa naše strane niko nije tiskao mješoviti porijeklo, barem ja ne zna niti za jedan primjer) i zaista ih se dosta tiskalo puno jače vjerojatno zbog toga svog porijekla da dokažu da su vrijedni istog ranga mada  kažem nisam nikada vidio da je tim ljudima neko spočitavao porijeklo pa makar i iza njihovih leđa barem kada sam ja biop prisutan. No ako je suditi prema srpskom filmu "rane" to je u srbiji bila sasvim druga priča, rekao bi da je dio bunjevaca sasvim dobar ogledni primjer u smjeru toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 18:46

michaellcmacha wrote:ma ima u tom nešto ali nije opće a nije ni zadano pravilo... mihajlo lukić je bio iz srbije, ničim nije bio vezan za hrvatsku a svejedno se stavio na raspolaganje paveliću...

Cisto jedno zapazanje, moguce da nisam u pravu. Ljudi znaju preci na drugu stranu u ratu radi zene, osvete, da oca naljute, da se dodvore, ma svasta. Nije to crno-belo kao sto znas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by michaellcmacha 28/8/2016, 18:49

dobro sad, sve je moguće....ali nepotrebno je tražiti razloge i povode... maloprije rekoh ljudi su ljudi a ološ je ološ neovisno o podneblju....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 18:50

tre911 wrote:
dzmrdz wrote:Zato sto nema veceg Turcina od poturice, a i u ovom ratu ja znam bome dosta njih koji su iz mesanih brakova i vidno se trudili da se dokazu kako nemaju mamu ili tatu, tj tacnije receno da ubiju taj nezeljeni deo u sebi.
Obicno iskompleksirani ljudi.
Pa ima primjera, iako ih niko(barem sa naše strane niko nije tiskao mješoviti porijeklo, barem ja ne zna niti za jedan primjer) i zaista ih se dosta tiskalo puno jače vjerojatno zbog toga svog porijekla da dokažu da su vrijedni istog ranga mada  kažem nisam nikada vidio da je tim ljudima neko spočitavao porijeklo pa makar i iza njihovih leđa barem kada sam ja biop prisutan. No ako je suditi prema srpskom filmu "rane" to je u srbiji bila sasvim druga priča, rekao bi da je dio bunjevaca sasvim dobar ogledni primjer u smjeru toga.

Bome tu si se prevario, znam ja dosta Srba koji su mogli jedino opstati tako sto vise nisu Srbi. U Zadru ih znam 3 primerka, licno. Momci od 60 do 72 godista. Kao super niko ih ne dira a oni jebote se isli krstiti u katolicku crkvu i uzeli druga imena. E pa tako mos biti Srbin jedino
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 18:51

michaellcmacha wrote:dobro sad, sve je moguće....ali nepotrebno je tražiti razloge i povode... maloprije rekoh ljudi su ljudi a ološ je ološ neovisno o podneblju....
Bravo, s tim se slazem. Eto ja verujem i to cvrsto, da ti licno ne bi se sa mnogim Hrvatima druzio a kamoli bratimio da nije bilo rata. Ja sebe ne mogu zamisliti da se bratimim sa nekim kretenima samo jer su Srbi. Cak i ovde na forumu ti bi verovatno u RL otpilio masu njih da nisu Hrvati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 19:01

Regoč wrote:
Noor wrote:i..tko je još osim Parage
Pa ti, ujna!

ajoj, da lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by michaellcmacha 28/8/2016, 19:01

dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:dobro sad, sve je moguće....ali nepotrebno je tražiti razloge i povode... maloprije rekoh ljudi su ljudi a ološ je ološ neovisno o podneblju....
Bravo, s tim se slazem. Eto ja verujem i to cvrsto, da ti licno ne bi se sa mnogim Hrvatima druzio a kamoli bratimio da nije bilo rata. Ja sebe ne mogu zamisliti da se bratimim sa nekim kretenima samo jer su Srbi. Cak i ovde na forumu ti bi verovatno u RL otpilio masu njih da nisu Hrvati.
pa ja se ni ne družim, a ni ne bratimim,osim sa braćom po oružju, a njima nikad ne postavljam pitanje tko su i što su jer znam odgovor i na jedno i na drugo pitanje.... inače nakon rata sam pojedine srbe koje sam svojim životom štitio i vodio računa da im dlaka s glave ne padne, odjebao i danas ih ne želim niti vidjeti niti čuti za njih. za vrijeme rata sam im bio drag prijatelj, a nakon rata preko noći postao ustaški koljač....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by jastreb 28/8/2016, 19:05

Ovo što ću sada napisati ovdje kod mnogih će izazvati bijes,kod nekih gnušanje,kod nekih nevjericu. Neki će se naći uvrijeđeni,a ne isključujem niti krivično gonjenje.

Da je Hitler Židove ostavio na miru i da je proganjao Cigane,Slavene i Francuze,Židovi bi činili značajan dio njegove vojske,a sasvim je sigurno da bi se među njima našlo i zločinaca,upravnika logora,komandanata SS-a, agenta Gestapoa i sl.

Isto kao što su u Okt.revoluciji Židovi bili među istaknutim boljševicima.

Ili kao što su krajiški Srbi u 1.svj.ratu činili grozne zločine nad srpskim življem u Mačvi, gdje su ubijali i male bebe.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Guest 28/8/2016, 19:06

michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:dobro sad, sve je moguće....ali nepotrebno je tražiti razloge i povode... maloprije rekoh ljudi su ljudi a ološ je ološ neovisno o podneblju....
Bravo, s tim se slazem. Eto ja verujem i to cvrsto, da ti licno ne bi se sa mnogim Hrvatima druzio a kamoli bratimio da nije bilo rata. Ja sebe ne mogu zamisliti da se bratimim sa nekim kretenima samo jer su Srbi. Cak i ovde na forumu ti bi verovatno u RL otpilio masu njih da nisu Hrvati.
pa ja se ni ne družim, a ni ne bratimim,osim sa braćom po oružju, a njima nikad ne postavljam pitanje tko su i što su jer znam odgovor i na jedno i na drugo pitanje.... inače nakon rata sam pojedine srbe koje sam svojim životom štitio i vodio računa da im dlaka s glave ne padne, odjebao i danas ih ne želim niti vidjeti niti čuti za njih. za vrijeme rata sam im bio drag prijatelj, a nakon rata preko noći postao ustaški koljač....

Sto se mene tice i treba da ih odjebes, jebiga ja im ne bih verovao. Amin.

Kad je rat poceo, niko nije znao od nas malih ljudi u kom pravcu ce to ici i da li ce necija pravda biti veca a ako ja okrenem ledja svom bratu to nije samo izdaja nego i pitanje karaktera. Karakter je mnogo dublja kategorija od nacionalnosti.
Ljudi su se zatekli neko negde al smrdi to da jedan Srbin se bori na hrvatskoj strani. Ne ide, nije prirodno..i obratno.
Bilo je kod nas isto Hrvata, ima jedan ovde u Londonu. Borio se na nasoj strani, kao. Medjutim sada to izlazi iz njega ko je i sta je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi? Empty Re: Zašto su najveći ultra-desničari u današnjoj Hrvatskoj Židovi?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum