ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by RayMabus Wed 24 Aug - 6:42

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken 10481623_102MatteoGovFB1NOVA2027d
Foto: Facebook
20-godišnji maneken Matteo Govedarica umro je 20. kolovoza na zagrebačkim Ravnicama uslijed, pretpostavlja se, predoziranja. Zbog smrti mladića priveden je 43-godišnjak E.Š., a još su dvije osobe prijavljene.
Naime, navedeni su u petak nakon noćnog izlaska svratili u stan 43-godišnjaka E.Š., gdje su konzumirali opojna sredstva. 20-godišnjaku je u jednom trenutku pozlilo te je izgubio svijest, a umjesto da mu pomognu, ostala trojica mladića su iznijela na ulicu.
Potom su, doznaje se, nazvali policiju i Hitnu pomoć, a po dolasku službi tvrdili su kako su 20-godišnjaka našli na ulici.
Liječnici ga nisu uspjeli reanimirati
Reanimacija mladića nije uspjela, a policija je brzo razotkrila kako je upleteni trojac lagao o tijeku događaja.
Sva trojica su optužena za nepružanje pomoći.

U međuvremenu se nekoliko prijatelja preminulog Mattea putem Facebooka oprostilo od preminulog prijatelja. Jedna od njegovih prijateljica uputila mu je emocionalnu poruku.
"Otišao si prerano"
"Mišu otišao si prerano, nadam se da gore uživaš nakon što si sve prošao u ovom jadnom, prokletom životu. Srce mi puca dok gledam naše slike. Boli me što znam da te više ne mogu nazvat i vidjet, jedini si me vadio iz užasnih depresija...
Uvijek zračio takvom pozitivom i dobrotom, takvu osobu još nisam upoznala, a sumnjam da ću ikad više nakon tebe. Neka ti je laka zemlja i nek te anđeli čuvaju sad, kad već nisu kad su trebali... Zauvijek ćeš ostati u srcu", napisala je na svojem Facebook profilu.
Sprovod za Mattea će se održati na Markovom polju 24. kolovoza u 14 sati.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zajedno-se-drogirali-a-kad-mu-je-pozlilo-izbacili-su-ga-na-ulicu-u-zagrebu-umro-mladi-maneken/914870.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 174871
2014-04-11


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by RayMabus Wed 24 Aug - 6:44

INDEX.HR

Meni je trebala koja minuta da nađem ovaj tekst a gledaj gore u tekstu se to nigdje ne spominje nego samo maneken i jedna od njegovih prijateljcia se oprašta itd itd itd.

Vidi teksta ;


Preminuo Matteo Govedarica
uploadslike.com/image.php?di=4N4U
Postovani prijatelji mislim tj imam potrebe da Vam kazem da nas prijatelj moj bf Matteo Govedarica preminuo, sprovod Mattea ce bit u Srijedu 24,Kolovoza u 14:15h na groblju Markovo polje pa svi koji su ga poznavali mogu reci samo iskreno drzite se !!
Ljubav ne prestaje odlaskom ni sjecanje vremenom Matteo ostaje i u srcima i u mislima tvoj malac Ivan





https://www.gay.hr/forum/73362/preminuo-matteo-govedarica


Slucajno su zaboravili rec da je peder ....valjda nije politicki korektno......
RayMabus
RayMabus

Posts : 174871
2014-04-11


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by RayMabus Wed 24 Aug - 6:58

Nisam izdržao da im tamo na INDEXu ne opalim JEZIKOVU JUHU :

Šta ti je politicka korektnost .....kad imaju parade onda je gay a kad se predoziraju onda su manekeni. NIsam ovo izvukao iz nicega jer se od njega oprašta neki njegov dečko na tamo nekom guy,hr ovo ono. Bez obzira na ovo poštedite nas sviju neumijesnih komentara na racun njegove seksualnosti al moram dati malu opasku jer vidim ovo u tekstu : maneken i oprašta se njegova prijateljica i ono stjece se dojam neki kao da .....uglavnom prijateljica je ženskog spola pa kao ovo ono .......tako da ono , politicka korektnost nula bodova ili se samo heteroseksualci drogiraju i rade shranja a ovi ne ? Neusmjesne komentare ne želim vidit jer je ipak umrla osoba , covjek al ovakvu politicku nekorektnost ipak moram izvaditi na vidjelo.




---




Š ti mene zahebavat ovo ono ....kad imaju parade u na RIvi i to na silu upiru i zahebavaju ostale koje to ne zanima niti ih žele dole još dobili prostor sa strane al ne oni ce na RIvu pošto poto i nitko im ništa ne može onda su oni gey a kad se predoziraju i drogiraju i ova trojica još ka ostave ko zadnjeg otpada vani i ne zovu mu pomoc onda su manekeni plus prijateljica se emotivno oprašta od njega tj nigdje spomena da je peder.


E neš majke ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174871
2014-04-11


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by Yehudi Wed 24 Aug - 7:46

Jedan narkoman i peder manje.............OK, vozi dalje.

Bolje i to nego da  - mišić mali - sutra promjeni spol i 

ostavi loš utjecaj na mlade
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by vuksadinare Wed 24 Aug - 7:49

Yehudi wrote:Jedan narkoman i peder manje.............OK, vozi dalje.

Bolje i to nego da  - mišić mali - sutra promjeni spol i 

ostavi loš utjecaj na mlade
stoji...ali kukavicki i bezosjecajno ostavljen od istih kao i on....dakle jednom rjecju nikogovica..koji su dokazali da za spas vlastitog supka ne prezaju od toga da i svog na takav nacin ostave...ili naprave jos vece zlo...sto onda drugi danas sutra mogu ocekivati od takvih osoba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98876
2015-09-08


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by marcellus Wed 24 Aug - 7:56

pederski postupak njegovih guz havera

_________________
 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by jastreb Wed 24 Aug - 8:03

Malo mi čudno zvuči to Matteo Govedarica.

Govedarice su istočni Hercegovci,Srbi,pa mislim da je ovo Matteo,i još sa dva t,njegovo novoizabrano ime.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by catabbath Wed 24 Aug - 8:53

Tkozna šta je čvaknuo. Da se obratio Bujanecu sigurno bi dobio kvalitetniju robu kao precjednica.

_________________
 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12384
2015-08-22


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by Guest Wed 24 Aug - 13:49

A valjda bolje zvuci, pateticnije, ''U Zagrebu umro mladi maneken'' od ''U Zagrebu umro narkoman od lose robe svojih sponzora''.

Longi, sto radis ti na tim gay stranicama? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by Guest Wed 24 Aug - 13:50

jastreb wrote:Malo mi čudno zvuči to Matteo Govedarica.

Govedarice su istočni Hercegovci,Srbi,pa mislim da je ovo Matteo,i još sa dva t,njegovo novoizabrano ime.

Nemoj. Muski maneken, pa peder, pa narkoman, pa Ercegovac, pa Srbin...

Nece Rvati da ga zale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by frakcija Wed 24 Aug - 13:52

kolerik wrote:A valjda bolje zvuci, pateticnije, ''U Zagrebu umro mladi maneken'' od ''U Zagrebu umro narkoman od lose robe svojih sponzora''.

Longi, sto radis ti na tim gay stranicama? :)
bavi se istraživačkim novinarstvom infiltriran incognito
tako sam i ja svojevremeno visila po njihovim opskurnim ćoškovima sajberspejsa i intervjuirala ih
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by Guest Wed 24 Aug - 13:53

frakcija wrote:
kolerik wrote:A valjda bolje zvuci, pateticnije, ''U Zagrebu umro mladi maneken'' od ''U Zagrebu umro narkoman od lose robe svojih sponzora''.

Longi, sto radis ti na tim gay stranicama? :)
bavi se istraživačkim novinarstvom infiltriran incognito
tako sam i ja svojevremeno visila po njihovim opskurnim  ćoškovima sajberspejsa i intervjuirala ih

Hajde, ja sam vec mislio da vara ovaj forum sa onim forumom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by Kermit Wed 24 Aug - 13:58

Kokaniđa
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by darth_vader Wed 24 Aug - 13:59

kolerik wrote:

Longi, sto radis ti na tim gay stranicama? :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by dzango Wed 24 Aug - 14:08

kolerik wrote:
jastreb wrote:Malo mi čudno zvuči to Matteo Govedarica.

Govedarice su istočni Hercegovci,Srbi,pa mislim da je ovo Matteo,i još sa dva t,njegovo novoizabrano ime.

Nemoj. Muski maneken, pa peder, pa narkoman, pa Ercegovac, pa Srbin...

Nece Rvati da ga zale.
E jebiga. Baš mu se nije dalo u životu.

_________________
 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by RayMabus Wed 24 Aug - 14:35

frakcija wrote:
kolerik wrote:A valjda bolje zvuci, pateticnije, ''U Zagrebu umro mladi maneken'' od ''U Zagrebu umro narkoman od lose robe svojih sponzora''.

Longi, sto radis ti na tim gay stranicama? :)
bavi se istraživačkim novinarstvom infiltriran incognito
tako sam i ja svojevremeno visila po njihovim opskurnim  ćoškovima sajberspejsa i intervjuirala ih
Ne bavim se nego sam samo ukucao u tražilicu Matteo Govedarica i izbacilo mi je i taj link između ostalih na prvoj stranici pretražnika.





Internetski pretraživač (tražilica) je specijalizirano Web mjesto čija je glavna funkcija pomoć u pronalaženju informacija pohranjenih na drugim Web mjestima. Internetski pretraživač je pretraživač namijenjen pretraživanju informacija na World Wide Web-u. Informacije mogu biti Web stranice, slike i ostale vrste datoteka. Neki pretraživači, također, pretražuju podatke dostupne u tematskim grupama, bazama podataka ili u otvorenim imenicima. Za razliku od Web imenika koje održavaju uređivači teksta (ljudi), internetski pretraživači djeluju po algoritmu ili su kombinacija algoritma i ljudskog upisa.
Najpoznatiji internetski pretraživač u zapadnom svijetu je Google, ali su njegovi rezultati slabiji izvan Amerike i zapadne Europe, pa je izvan tih zapadnih područja za ine zemlje (uključivo i Balkan) ipak učinkovitija Altavista.[nedostaje izvor] U tim najjačim tražilicama postoji mogućnost usmjerenog i specijalnog pretraživanja, gdje je dovoljno upisati neku rečenicu ili više ključnih riječi, odnosno natuknicu, pa se nakon razmjerno kratkog vremena (ovisno o brzini veze) dobiju brojne poveznice na traženi pojam.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Tra%C5%BEilica
RayMabus
RayMabus

Posts : 174871
2014-04-11


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by Guest Wed 24 Aug - 14:56

Ts ts ts, homofobni browser otkucao pokojnog...100% nije Google.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by RayMabus Wed 24 Aug - 14:58

kolerik wrote:Ts ts ts, homofobni browser otkucao pokojnog...100% nije Google.

Oko 3.510 rezultata (0,58 sek) 

Rezultati pretraživanja

20-godišnji maneken Matteo Govedarica pronađen mrtav na ... - Index.hr

www.index.hr/vijesti/clanak/20godisnji...matteo-govedarica...mrtav.../914870.aspx
Prije 17 sati - 20-godišnji maneken Matteo Govedarica umro je 20. kolovoza na zagrebačkim Ravnicama uslijed, pretpostavlja se, predoziranja. Zbog smrti ...


Slike za upit matteo govedaricaPrijavite slike
 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken 2Q==
 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken 9k=
 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Z
 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken 9k=
 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken 2Q==
 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken 9k=
Prije 17 h

Više slika za upit matteo govedarica


Matteo GoŠo Govedarica | Facebook

https://hr-hr.facebook.com/people/Matteo-GoŠo-Govedarica/1681397871
Matteo GoŠo Govedarica je na Facebooku. Pridruži se Facebooku kako bi se povezao/la s Matteo GoŠo Govedarica i drugima koje možda poznaješ. Facebook ...

Preminuo Matteo Govedarica - Gay.hr

https://www.gay.hr/forum/73362/preminuo-matteo-govedarica
Prije 2 dana - Postovani prijatelji mislim tj imam potrebe da Vam kazem da nas prijatelj moj bf Matteo Govedarica preminuo, sprovod Mattea ce bit u Srijedu ...

NAKON NOĆNOG PROVODA: Umro mladi maneken Matteo Govedarica

totalinfo.hr/nakon-nocnog-provoda-umro-mladi-maneken-matteo-govedarica-sumnja...
Prije 15 sati - Matteo Govedarica (20), maneken, umro je 20. kolovoza u Zagrebu, na Ravnicama zbog, pretpostavlja se, predoziranja, a zbog njegove smrti ...

Maxportal – U Zagrebu umro mladi maneken: Drogirali se zajedno ...

www.maxportal.hr › Hrvatska
Prije 7 sati - Matteo Govedarica 21-godišnji maneken umro je 20. kolovoza na zagrebačkim Ravnicama, sumnja se zbog predoziranja drogom, a zbog ...

20-godišnji maneken Matteo Govedarica pronađen ... - Obavještajac

https://www.obavjestajac.hr/.../20-godisnji-maneken-matteo-govedarica-pronadjen-mr...
20-godišnji maneken Matteo Govedarica pronađen mrtav na zagrebačkim Ravnicama. prije pola sata. index.hr. ZBOG smrti mladića priveden je 43-godišnjak, ...

Zajedno se drogirali, pa ga ostavili da umre na pločniku – 20minuta ...

20minuta.hr/crna-kronika/zajedno-se-drogirali-pa-ga-ostavili-da...na.../123196/
Prije 13 sati - Mladi maneken Matteo Govedarica umro je u subotu popodne na pločniku zagrebačke ulice VII. Ravnice nakon što mu je pozlilo, a njegovi ga ...

20-godišnji maneken Matteo Govedarica pronađen ... - Najnovije vijesti

www.najnovijevijesti.net/20godisnji-maneken-matteo-govedarica-pronadjen-mrtav-na...
20-godišnji maneken Matteo Govedarica pronađen mrtav na zagrebačkim Ravnicama. Kolovoz 23, 2016 21:46. Hrvatska i svijet. ZBOG smrti mladića priveden ...

Matteo Govedarica - a model from Republika Hrvatska | Model ...

www.modelmanagement.com/hr/model/matteo-govedarica/
Looking for a model? Check the model profile of Matteo Govedarica from Republika Hrvatska. See other portfolios and book models on modelmanagement.com.


Neki su rezultati možda uklonjeni u skladu s europskim zakonima o zaštiti privatnosti. Saznajte više



RayMabus
RayMabus

Posts : 174871
2014-04-11


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by RayMabus Wed 24 Aug - 14:59

Preminuo Matteo Govedarica - Gay.hr

https://www.gay.hr/forum/73362/preminuo-matteo-govedarica
Prije 2 dana - Postovani prijatelji mislim tj imam potrebe da Vam kazem da nas prijatelj moj bf Matteo Govedarica preminuo, sprovod Mattea ce bit u Srijedu ...



Looking for a model? Check the model profile of Matteo Govedarica from Republika Hrvatska. See other portfolios and book models on modelmanagement.com.



Neki su rezultati možda uklonjeni u skladu s europskim zakonima o zaštiti privatnosti. Saznajte više




RayMabus
RayMabus

Posts : 174871
2014-04-11


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by kaya Wed 24 Aug - 16:30

Ovi pederi su zbilja kolegijalni.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken Empty Re: Zajedno se drogirali, a kad mu je pozlilo izbacili su ga na ulicu: U Zagrebu umro mladi maneken

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum