ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 21/8/2016, 21:33

kic wrote:ne spominji termin "dream team" uzalud..

poštujem i ja jordana (pravog air one-a ) i company, samo smo omatorili i romantično gledamo na tu generaciju

oni će uvijek biti dream team ( osim ako ne dođu sa sveučilištarcima) za sve ostale



gledam durant se raspištoljio 24poena na halfu :^

Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/8/2016, 21:46

Srpski je smesan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/8/2016, 21:46

Bili smo kod svekra odnijeli.poklon za ročkas,svekrva bila nešto nadrndana,i sad sam i ja tako nadrkana,ne znam koji mi je klinac.... :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 21/8/2016, 21:49

sta su srbi u finalu kosarke na igrama ?

opa bato :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/8/2016, 21:52

Srbi i amerikanci

Nemaju šanse pored Amerike?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 21/8/2016, 21:54

a evo gaze ih ameri

dzoni, jel cupas ti obrve ? :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/8/2016, 22:07

Moxy wrote:Bili smo kod svekra odnijeli.poklon za ročkas,svekrva bila nešto nadrndana,i sad sam i ja tako nadrkana,ne znam koji mi je klinac.... :roll
Ona s cudnim imenonm? :D sto?


Grmi seva, nevreme se bre sprema
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/8/2016, 22:07

Alfa cupa sve
 :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/8/2016, 22:08

Jebeni spf u puderima
Bleda sam ko zid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/8/2016, 22:13

Piroska da....ne znam koji joj je.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/8/2016, 22:23

Pms :D?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 21/8/2016, 23:08

Ma treba sutra radit sindrom :D


Ajme miline UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 20160815
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 21/8/2016, 23:19

modra wrote:
betty.boop wrote:ma kuzim tvoju frustraciju, samo neces tim nista promijenit, a sebe ces pojest

sutra je novi dan, vidjet cete kako ce bit, glavu gore
:(


pa da ti moraš 7 dana dežurat gotovo cijele dane da bi se malo informirao, a naravno da imaš pravo na to.. i ni nakon tjedan nisi upućen u situaciju...

kler, nije ti on ništa ni rekao.. samo je izašao iz svoje sobice kad je mater popizdila, al nikakvu info nije dobila od njega tad

jel vama, ljudi, stvarno normalno što se toliko odgađa operacija? pa jel to nije hitan slučaj, ono.. slomljen kuk...  koji se vrag čeka više

i te muljaže, preočite.. toliko puta su izgovorili neke nelogične stvari :blj
u ponedjeljak je stigla u bolnicu, dakle, a u srijedu joj nisu dali večeru jer je sutradan trebala na operaciju, a  tad im nije navodno radio aparat za pretragu srca koja se obavezno treba obavit prije operacije... koji k :? kako bi ju pustili onda na operaciju bez tog pregleda
i naravno, ono kad je čudesno proradio aparat
i sestrin upit da li ona boluje od nečeg jer je jako anemična.. mama tražila nalaz krvi, a ono uopće nije loša

ko da neke sile ne daju da se baka spasi
ko da se mora dogodit ono najgore.. evo takav osjećaj imam

jebemu....
pod doktora mislim na forumskog doktora hiltona.... nisi ni svjesna kako je čovjek ljubazan prema tebi...
saću ti reć šta ti sve nije reko..
kao prvo, periferne bolnice su oduvijek na glasu kao mjesto gdje se "dolazi samo umrijet"
drugo, i da nisu... javne bolnice liječe sustav a ne pojedinca... ako resurse i energiju potrebnu za neizvjesnu operaciju 87 godišnje bake mogu
iskoristit a bi pomogli nekom od npr. 47 godina, onda jebiga... starci su na dnu liste prioriteta....
reci ,ko će lud ženu tih godina uopće ić uspavat i operirat.... što da ode tijekom ii nakon operacije? opet doktor kriv?
zamisli sve prođe dobro, pa za pol godine umre od desete stvari... žali bože troška....

nego ako želiš osobni pristup, iskrcaš par milja eura pa odeš kod privatnika....

sori ako zvučim grubo, ali vjeruj da sam maximalno brusio ovaj textić....
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 21/8/2016, 23:21

Lejduša wrote:Srpski je smesan

ček da čuješ slovenski... parodija jezika....
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 22/8/2016, 07:11

pa znam da su starci nebitni... 
forumski dr to nije rekao.. on isto laže ko i drugi doktori... da je aparat u kvaru i sl.
aha, je


u svakom sučaju je bolji izbor operacija, pa nek bude šta mora bit 
ovo čekanje je najgore i to ne može ništ dobro donijet..
onda šta ne kažu odma da neće operirat, čemu muljanja, pa ćemo otić privatno ili negdje gdje god

a šta ak se oporavi i živi 2-3 godine još?

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 22/8/2016, 07:22

klerko wrote:
Lejduša wrote:Srpski je smesan

ček da čuješ slovenski... parodija jezika....


imam sestričnu u ljubljani, evo baš je teta ovdje trenutno..
stvarno je ružan jezik :bwi:  DD:

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 22/8/2016, 07:24

nije mici ništa ljubazno rekao.. nego je lagao, isto kao i ovi u bolnici

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 22/8/2016, 09:00

modra wrote:nije mici ništa ljubazno rekao.. nego je lagao, isto kao i ovi u bolnici

u prvom postu ti je, po meni prilično nerealno, dao nadu da je to zaprao rutinski zahvat....
a zna se, kad stara žena slomi kuk, da je to uglanom to....
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 22/8/2016, 09:02

klerko wrote:
modra wrote:nije mici ništa ljubazno rekao.. nego je lagao, isto kao i ovi u bolnici

u prvom postu ti je, po meni prilično nerealno, dao nadu da je to zaprao rutinski zahvat....
a zna se, kad stara žena slomi kuk, da je to uglanom to....


modra, gde ti zivis jbt? 
daj im 2, 3 ljubicaste pa ces videti kako ce je operisati odmah i kako ce dobiti svu negu dostojnu unesrecenog coveka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 22/8/2016, 09:26

moja baka je zmaj! nije to... to :evilgrin
ali budu li odugovlačili i muljali kao dosad, makar dan još - i to je dosta za nju.. onda bi stvarno moglo bit to, njihovom zaslugom dobrim dijelom

bljuje mi se od svega..
danas sam užasno napeta :_|

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 22/8/2016, 10:11

u tim godinama ni kosti nisu neš kvalitetne....
osim toga, da je zmaj, nebi pala....
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum