ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitamini, minerali i ostali suplementi

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by drop_dead_gorgeous 3/9/2015, 12:47

Vitamini su laž farmacutske inustrije,  tako tvrdi moja pametna kolegica.

drop_dead_gorgeous

Posts : 57
2015-09-01


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by jack_reacher 3/9/2015, 23:02

Lady_D wrote:Nije to nis ak ne pušite travu
tek sad sam ovo vidio,fali još samo domaći špek,ajvar i rakija da svi vitamini+minerali budu zastupljeni.. cheers
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 12/9/2015, 10:55

Ima li neko iskustvo sa Spirulina Pacifica algom?

https://www.biobio.hr/spirulina-pacifica-proizvod-10524/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 24/11/2015, 09:01

Ja danas ode kupiti u ljekarnu onaj Centravit Energy. 30 tableta, jedna na dan, 65 kn. 
Ne mogu više ovako. Konstantno sam iscrpljena, bezvoljna, malaksala. Možda nakon bolesti od prije 2 tjedna. Jel ih itko iskušao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by jack_reacher 25/11/2015, 13:06

mativka wrote:Ja danas ode kupiti u ljekarnu onaj Centravit Energy. 30 tableta, jedna na dan, 65 kn. 
Ne mogu više ovako. Konstantno sam iscrpljena, bezvoljna, malaksala. Možda nakon bolesti od prije 2 tjedna. Jel ih itko iskušao?

prije sam često uzimao te razne "dodatke prehrani",vitaminske kapsule "sve u jednom",šumeće tablete i slično dok nisam dobio kamenac u žući i odonda izbjegavam,samo prirodno voće i povrće,osim povremeno koju čašu cedevite,ujutro đus na tašte ili brusnica pilule s vitaminom c kad sam prehlađen(dobre su i protiv upale mjehura,ima ih povoljno u dm-u),sad kad je bila sezona jabuka par mjeseci sam samo kuhao kompote,dodavao limun,cimet,smeđi šećer ili med i to pijuckao cijeli dan,čini mi se da ti imaš neke simptome kroničnog umora što je priznata bolest i može se liječit,opasno je ak je povezana s nekim oblikom depresije.. :|  :roll
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 26/11/2015, 19:27

Zbilja se osjećam preumornom, fizički i psihički. Počela sam uzimati vitamine s dodatkom magnezija(šumeća tableta)...Vidjeti ću kroz neko vrijeme..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 27/11/2015, 19:34

mativka wrote:Zbilja se osjećam preumornom, fizički i psihički. Počela sam uzimati vitamine s dodatkom magnezija(šumeća tableta)...Vidjeti ću kroz neko vrijeme..
jesi mjerila tlak?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 27/11/2015, 21:40

Imam niži, ali ništa posebno....Znala sam imati i niži, a bolje se osjećati. Valjda zbilja samo umor....Bit će bolje, uvijek bude!  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 27/11/2015, 21:51

Ovis od orgnizma do organizma

Nadoknaduj vitamine. Ja sam aigurna da ce brzo proci :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 27/11/2015, 21:58

Zbilja si draga!  squeeze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 12/12/2015, 22:26

mativka wrote:Imam niži, ali ništa posebno....Znala sam imati i niži, a bolje se osjećati. Valjda zbilja samo umor....Bit će bolje, uvijek bude!  cheers
jedi meso,i gucni malo crnog vina..da vis kako tlak prizdravljuje.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 12/12/2015, 23:00

bogomdani wrote:
mativka wrote:Imam niži, ali ništa posebno....Znala sam imati i niži, a bolje se osjećati. Valjda zbilja samo umor....Bit će bolje, uvijek bude!  cheers
jedi meso,i gucni malo crnog vina..da vis kako tlak prizdravljuje.. :clown
Sada barem ima čvaraka, kulen se suši, kolesterol divlja :) Al, magla je kriva za sve!  ;) :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 12/12/2015, 23:05

mativka wrote:
bogomdani wrote:
mativka wrote:Imam niži, ali ništa posebno....Znala sam imati i niži, a bolje se osjećati. Valjda zbilja samo umor....Bit će bolje, uvijek bude!  cheers
jedi meso,i gucni malo crnog vina..da vis kako tlak prizdravljuje.. :clown
Sada barem ima čvaraka, kulen se suši, kolesterol divlja :) Al, magla je kriva za sve!  ;) :D
I doli Magla?? bogumi,ovdje je bilo ovih dana da si je mogao rezati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 12/12/2015, 23:20

I to kakva gusta....Gotovo svakodnevno....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 13/12/2015, 18:30

sunny :star :balloons
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Winter is coming 15/7/2016, 06:38

http://www.takeda.com/news/featuredstories/microbiome/index.html?utm_source=taboola&utm_medium=referral

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by michaellcmacha 17/8/2016, 11:59

mativka wrote:Ja danas ode kupiti u ljekarnu onaj Centravit Energy. 30 tableta, jedna na dan, 65 kn. 
Ne mogu više ovako. Konstantno sam iscrpljena, bezvoljna, malaksala. Možda nakon bolesti od prije 2 tjedna. Jel ih itko iskušao?
imaš i bolje opcije koje će ti za manje novca pokriti daleko duži tretman. magnezij klorid u granulama ti dođe oko 100 kn kilogram i to ukoliko bi dnevno trošila dva dana imaš 500 dana, a zagarantirano će ti značajno utjecati na sve što si navela. usput i c vitamin ti je dosta povoljan ukoliko uzimaš kilogram, oko 150 kuna i to možeš imati dvije godine ukoliko bi dnevno uzimala 1,5 grama....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by michaellcmacha 17/8/2016, 12:04

michaellcmacha wrote:
mativka wrote:Ja danas ode kupiti u ljekarnu onaj Centravit Energy. 30 tableta, jedna na dan, 65 kn. 
Ne mogu više ovako. Konstantno sam iscrpljena, bezvoljna, malaksala. Možda nakon bolesti od prije 2 tjedna. Jel ih itko iskušao?
imaš i bolje opcije koje će ti za manje novca pokriti daleko duži tretman. magnezij klorid u granulama ti dođe oko 100 kn kilogram i to ukoliko bi dnevno trošila dva dana imaš 500 dana, a zagarantirano će ti značajno utjecati na sve što si navela. usput i c vitamin ti je dosta povoljan ukoliko uzimaš kilogram, oko 150 kuna i to možeš imati dvije godine ukoliko bi dnevno uzimala 1,5 grama....
s tim da bi morala prije svega obratiti pažnju na kvalitetu unešene hrane u organizam, koja pak što je kvalitetnija ima u sebi i veći udio vitamina i minerala, i ti vitamini i minerali su adaptabilniji... usput ne bi bilo zgorega promijeniti poziciju noćnog i dnevnog odmora, tek toliko da vidiš ima li i tu nekih opterećenja...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Winter is coming 26/8/2016, 01:39


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Guest 14/9/2016, 20:44

mativka wrote:Imam niži, ali ništa posebno....Znala sam imati i niži, a bolje se osjećati. Valjda zbilja samo umor....Bit će bolje, uvijek bude!  cheers
Konstantni umor nije dobar znak..napravi generalku,odnosno sistematski pregled,SVE..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by twinx 21/2/2019, 19:40

It's simply known as cbdornot.com/strawberry-cough-strain/. Try to solve your problems in a rational way. Don't do it when you feel a ban or something like that. Just try it and describe your feelings. If you have some problems with learning send me a message.
twinx
twinx

Posts : 1
2019-02-21


Back to top Go down

Vitamini, minerali i ostali suplementi - Page 3 Empty Re: Vitamini, minerali i ostali suplementi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum