ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ je Ćorićeva kuja

Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty HDZ je Ćorićeva kuja

Post by provocator 15/7/2016, 08:38

Na novinarsko pitanje o koaliciji s HDZ-om Tepeš je odgovorio da vode razgovore s prijateljima, a nakon izbora u HDZ-u u nedjelju će se sve i konkretizirati, na što je Ćorić u šali dodao: "Do sada me nije ostavila nijedna cura, pa neće ni HDZ."

link

Vjerojatno je bilo cura koje su ga pokušale ostaviti ali nayebo se on njima mayke krvave... Ko svaki pravi muškarac i pravaš.
Ima i Plenković da skine gaće i naguzi mu se... Nema labavo s čovjekom koji krka janjetinu, mladi luk i sluša Thompsona.

_________________
HDZ je Ćorićeva kuja Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by provocator 15/7/2016, 08:48

A tko bi se usudio ovako lijepog i privlačnog znogirati?
Šarmantan i produhovljen muškarac... Sjetimo se kako je rekao Ruži Tomašić: Meni se možeš napušiti curca kao i što i bi da sam htio…


Mene se osbno dojmio dirljiv govor održan na Saboru HDZ-a:


Prošla su vremena kad su pravaši imali dva zuba u glavi i dva razreda osnovne škole, nož u zubima, jeli janjetinu, mladi luk i slušali Thompsona, a nisu imali pojma o ničemu. Danas okupljamo mlade, stručne i sposobne. Ono što se tiče janjetine, mladog luka i Thompsona, to i dalje stoji


HDZ je Ćorićeva kuja PXL_030616_13110462crop

_________________
HDZ je Ćorićeva kuja Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by vili40 15/7/2016, 08:59

znači veli da sad okupljaju mlade,stručne i sposobne koje cure nikad ne ostavljaju i da je davljenje janjetinom i lukom njihova prošlost. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by Guest 15/7/2016, 13:28

Pa nije ga mogla ni jedna ostavit kad nije ni imal cure neg dečke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by vuksadinare 15/7/2016, 13:32

..to onaj kojeg je jna furala transporterom...na slobodni dio nakon pada iloka i okolnih mjesta....dok su drugi molili za zivot
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by Guest 15/7/2016, 13:33

Ozbiljno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by vuksadinare 15/7/2016, 13:35

Eva wrote:Ozbiljno?
...da...rekla mi ej bivsa susjeda koja je iz iloka...bil je rođak jednom od pregovaraca sa jna o predaji grada jna u ruke...njih par je nakon dogovora...jna prebacila na slobodni teritorij mislim cak i cobankovica...koji ej bio u timu za pregovore..dok su drugi morali prolaziti to sto su prolazili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by Guest 15/7/2016, 13:37

Hehehe, elita.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by vuksadinare 15/7/2016, 13:41

Eva wrote:Hehehe, elita.
...jbg...nije to bilo samo karakteristicno za ilok...uvijek se 'elita' snasla...kako sa nase tako i sa njihove strane...prvi su oni guzicu spasavali....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by Guest 15/7/2016, 13:43

A prvi je u huškanju. Koji klinac nije jurišao na tenk kad je već toliko nadrkan na Srbe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by vuksadinare 15/7/2016, 13:45

Eva wrote: A prvi je u huškanju. Koji klinac nije jurišao na tenk kad je već toliko nadrkan na Srbe.
...pa to ga i jebe....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by v_vlado 15/7/2016, 13:45

vuksadinare wrote:
Eva wrote:Ozbiljno?
...da...rekla mi ej bivsa susjeda koja je iz iloka...bil je rođak jednom od pregovaraca sa jna o predaji grada jna u ruke...njih par je nakon dogovora...jna prebacila na slobodni teritorij mislim cak i cobankovica...koji ej bio u timu za pregovore..dok su drugi morali prolaziti to sto su prolazili
Nemoj me......
Gadi mi se.....dabogda se zadavio jamjetinom....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by Guest 15/7/2016, 13:46

vuksadinare wrote:
Eva wrote: A prvi je u huškanju. Koji klinac nije jurišao na tenk kad je već toliko nadrkan na Srbe.
...pa to ga i jebe....

Njega i onog patuljka Tepeša da vidim na cesti povezla bi se za primjerom ovog kamiondžije iz Nice. Gas, gas....gas, gas...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by v_vlado 15/7/2016, 13:56

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote: A prvi je u huškanju. Koji klinac nije jurišao na tenk kad je već toliko nadrkan na Srbe.
...pa to ga i jebe....

Njega i onog patuljka Tepeša da vidim na cesti povezla bi se za primjerom ovog kamiondžije iz Nice. Gas, gas....gas, gas...
I ono, .....stopira Severina......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by vuksadinare 15/7/2016, 14:03

..u biti ni do danas mi nije jasno...zasto se ilok predao bez borbe...s obzirom da ej imao daleko povoljniju situaciju nego vukovar..90% nesrpskog stanovnistva u gradu i opcini..zemljopisno na puno boljem starteskom mjestu nego vukovar...dobro isto ej bio na granici sa srbijom...ali...gotovo sva sela oko iloka su bila hrvatska...tek pokoje srpsko koje je bilo u okruzenju hrvatskih..nisu imali vojarnu u gradu...relativno bolja veza sa vinkovcima nego vukovar...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by sitting_bull 15/7/2016, 14:35

vuksadinare wrote:..u biti ni do danas mi nije jasno...zasto se ilok predao bez borbe...s obzirom da ej imao daleko povoljniju situaciju nego vukovar..90% nesrpskog stanovnistva u gradu i opcini..zemljopisno na puno boljem starteskom mjestu nego vukovar...dobro isto ej bio na granici sa srbijom...ali...gotovo sva sela oko iloka su bila hrvatska...tek pokoje srpsko koje je bilo u okruzenju hrvatskih..nisu imali vojarnu u gradu...relativno bolja veza sa vinkovcima nego vukovar...


zašto je bosanska posavina pala u 48 sati?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by vuksadinare 15/7/2016, 14:39

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:..u biti ni do danas mi nije jasno...zasto se ilok predao bez borbe...s obzirom da ej imao daleko povoljniju situaciju nego vukovar..90% nesrpskog stanovnistva u gradu i opcini..zemljopisno na puno boljem starteskom mjestu nego vukovar...dobro isto ej bio na granici sa srbijom...ali...gotovo sva sela oko iloka su bila hrvatska...tek pokoje srpsko koje je bilo u okruzenju hrvatskih..nisu imali vojarnu u gradu...relativno bolja veza sa vinkovcima nego vukovar...


zašto je bosanska posavina pala u 48 sati?
nije pala u 48 sati...akcija koridor je pocela 13.6.1992...predfazom a pravi pocetak je bio 18.6.1992..da bi zavrsila 13.7.1992...no tek padom bos.broda u 10 mjesecu 1992 palaje posavina...no ne cijela..jer orasje i dijelovi oko brckog nisu pali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by jastreb 15/7/2016, 16:24

vuksadinare wrote:..to onaj kojeg je jna furala transporterom...na slobodni dio nakon pada iloka i okolnih mjesta....dok su drugi molili za zivot
Pa i drugi su prebacivani vozilima JNA ili autobusima koje je opet organizirala vojska,na slobodni teritorij.

Neki su(kao moj prijatelj) odvedeni u logor(također vozilima u organizaciji JNA).
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by jastreb 15/7/2016, 16:28

vuksadinare wrote:..u biti ni do danas mi nije jasno...zasto se ilok predao bez borbe...s obzirom da ej imao daleko povoljniju situaciju nego vukovar..90% nesrpskog stanovnistva u gradu i opcini..zemljopisno na puno boljem starteskom mjestu nego vukovar...dobro isto ej bio na granici sa srbijom...ali...gotovo sva sela oko iloka su bila hrvatska...tek pokoje srpsko koje je bilo u okruzenju hrvatskih..nisu imali vojarnu u gradu...relativno bolja veza sa vinkovcima nego vukovar...
Vukovar je grad,a Ilok je(iako ima status grada) jedna palanka.Mala varošica,koja bi se izuzetno teško branila. Pogledaj geografski položaj Iloka. Nalazi se u džepu,u potkovici. Sa tri strane okružen Srbijom.  A sa Fruške gore i sa Dunava idealna meta za artiljeriju.

Ne bi imao ni teoretske šanse za neki veći otpor.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

HDZ je Ćorićeva kuja Empty Re: HDZ je Ćorićeva kuja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum