ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

putin jede g***a

Page 1 of 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Go down

putin jede g***a Empty putin jede g***a

Post by Guest 2/7/2016, 00:20

PUTINOV PRIJEDLOG - PRIHVAĆEN! Ruske žene slobodno mogu ubiti svoje silovatelje! | Dnevno.hr
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by Guest 2/7/2016, 00:21

Jebalo nanu svaka šuša će moći ubiti muža i reći da je silovao, bem ti pamet  da ti bem pamet!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by L'âme 2/7/2016, 00:23

Oci za oko,vilica za zub..kako ono eva velije ;D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by RayMabus 2/7/2016, 00:24

tre911 wrote:Jebalo nanu svaka šuša će moći ubiti muža i reći da je silovao, bem ti pamet  da ti bem pamet!
Hbte se ; bit će manje Rusa.

Basketball lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by Guest 2/7/2016, 00:27

IvyTeasdale wrote:Oci za oko,vilica za zub..kako ono eva velije ;D
Ma silovatelje treba umlatiti i ne kužim te ljude koji to mogu činiti ali ovakav debilni zakon gdje će prevarena žena iz osvete mrknuti muža i reći da je silovao.... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by Guest 2/7/2016, 00:28

silovanje je sve češće zloupotrebljavani delikt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by Guest 2/7/2016, 00:29

Noor wrote:silovanje je sve češće zloupotrebljavani delikt
Jasno, as iz rukava kad nemaš drugog izlaza, strava hebote!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by RayMabus 2/7/2016, 00:29

tre911 wrote:
IvyTeasdale wrote:Oci za oko,vilica za zub..kako ono eva velije ;D
Ma silovatelje treba umlatiti i ne kužim te ljude koji to mogu činiti ali ovakav debilni zakon gdje će prevarena žena iz osvete mrknuti muža i reći da je silovao.... No
Vjerojatno se to nece primjenjivat na takve slucajeve upravo zbog zlouporabe nego koliko sam ja shvatija na ova ulicna silovanja di te neki stranac zaskoci a ti ga zamlatiš.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by Guest 2/7/2016, 00:32

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
IvyTeasdale wrote:Oci za oko,vilica za zub..kako ono eva velije ;D
Ma silovatelje treba umlatiti i ne kužim te ljude koji to mogu činiti ali ovakav debilni zakon gdje će prevarena žena iz osvete mrknuti muža i reći da je silovao.... No
Vjerojatno se to nece primjenjivat na takve slucajeve upravo zbog zlouporabe nego koliko sam ja shvatija na ova ulicna silovanja di te neki stranac zaskoci a ti ga zamlatiš.

lol!
Gle zakon o silovanju je jasan barem kod nas i većini zemalja i kaže da je moguće silovati ženu bila ona u braku ili ne. Kriterij je silovanje a ne jel u poznatom ili nepoznatom okruženju doživjela silovanje. Ne znam kako to ide kod rusa ali prepostavljam da je zakon sličan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by epikur37 2/7/2016, 00:34

¸Evo dokaza, samo se čekao, Putin, Rusi i Srbi su zlo ;) :D
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by RayMabus 2/7/2016, 00:34

tre911 wrote:
RayMabus wrote:
tre911 wrote:
IvyTeasdale wrote:Oci za oko,vilica za zub..kako ono eva velije ;D
Ma silovatelje treba umlatiti i ne kužim te ljude koji to mogu činiti ali ovakav debilni zakon gdje će prevarena žena iz osvete mrknuti muža i reći da je silovao.... No
Vjerojatno se to nece primjenjivat na takve slucajeve upravo zbog zlouporabe nego koliko sam ja shvatija na ova ulicna silovanja di te neki stranac zaskoci a ti ga zamlatiš.

lol!
Gle zakon o silovanju je jasan barem kod nas i većini zemalja i kaže da je moguće silovati ženu bila ona u braku ili ne. Kriterij je silovanje a ne jel u poznatom ili nepoznatom okruženju doživjela silovanje. Ne znam kako to ide kod rusa ali prepostavljam da je zakon sličan.
Kod RUsa ti ide kako je Putin zamislija a to je kad se desi par ubojstawa silovatelja na ulici a žrtve odšetaju slobodne neće wiše nitko ništa silowat
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by Guest 2/7/2016, 00:37

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
IvyTeasdale wrote:Oci za oko,vilica za zub..kako ono eva velije ;D
Ma silovatelje treba umlatiti i ne kužim te ljude koji to mogu činiti ali ovakav debilni zakon gdje će prevarena žena iz osvete mrknuti muža i reći da je silovao.... No
Vjerojatno se to nece primjenjivat na takve slucajeve upravo zbog zlouporabe nego koliko sam ja shvatija na ova ulicna silovanja di te neki stranac zaskoci a ti ga zamlatiš.

lol!
Imas situacija i u braku kad zena ne zeli sex..kad su odnosi do te mjere naruseni, a razlaz iz mozda ekonomskih razloga nije moguc.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by epikur37 2/7/2016, 00:39

U glavnom zakon je ok, ako ženu netko napadne, a silovanje je napad ima se pravo braniti a i ubiti u obrani.

Nije to glupi zapad gdje im silovanje raste, a ne smije se talasati.

Putin zna.

epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by RayMabus 2/7/2016, 00:39

Noor wrote:
RayMabus wrote:
tre911 wrote:
IvyTeasdale wrote:Oci za oko,vilica za zub..kako ono eva velije ;D
Ma silovatelje treba umlatiti i ne kužim te ljude koji to mogu činiti ali ovakav debilni zakon gdje će prevarena žena iz osvete mrknuti muža i reći da je silovao.... No
Vjerojatno se to nece primjenjivat na takve slucajeve upravo zbog zlouporabe nego koliko sam ja shvatija na ova ulicna silovanja di te neki stranac zaskoci a ti ga zamlatiš.

lol!
Imas situacija i u braku kad zena ne zeli sex..kad su odnosi do te mjere naruseni, a razlaz iz mozda ekonomskih razloga nije moguc.
Putin nije glup. Ta u braku će teško dokazat na sudu da je silovana pa će to odhebat a ova šta ju na ulici u mraku zaskoci netko nema šta dokazivat i ono ubij ga i država ti neće ništa pa da vidimo tko ce iduci u mraku zaskočit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by Guest 2/7/2016, 00:41

epikur37 wrote:¸Evo dokaza, samo se čekao,  Putin, Rusi i Srbi su zlo ;) :D
I onda kažeš da desnica viri iz šupka srbima dok ti čak više i ne viriš iz njihove guzice kao što zorno pokazuje ovaj tvoj post No No
I kakve veze ima išta sa ovom debilanom koju je putin potpisao??? Evo neka te tvoja žena mrkne i kaže da si je silovao, mislim da bi dobar potez napravila led te hebo bezobraznog da te hebo kad ne možeš razaznati nešto krivo jer je tvoj bog na zemlji putin nešto zasro. ma super mu je zakon, nenadjebiv i apsolutno pozitivan, nema greške čim je putin u pitanju :bash
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by epikur37 2/7/2016, 00:41

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:
tre911 wrote:
IvyTeasdale wrote:Oci za oko,vilica za zub..kako ono eva velije ;D
Ma silovatelje treba umlatiti i ne kužim te ljude koji to mogu činiti ali ovakav debilni zakon gdje će prevarena žena iz osvete mrknuti muža i reći da je silovao.... No
Vjerojatno se to nece primjenjivat na takve slucajeve upravo zbog zlouporabe nego koliko sam ja shvatija na ova ulicna silovanja di te neki stranac zaskoci a ti ga zamlatiš.

lol!
Imas situacija i u braku kad zena ne zeli sex..kad su odnosi do te mjere naruseni, a razlaz iz mozda ekonomskih razloga nije moguc.
Putin nije glup. Ta u braku će teško dokazat na sudu da je silovana pa će to odhebat a ova šta ju na ulici u mraku zaskoci netko nema šta dokazaivat i ono ubij ga i država ti neće ništa pa da vidio tko ce iduci u mraku zaskočit.

naravski.....no na zapadu alžirci se izredaju na ženi, silentio stampa a ona ako što prigovori krši liberalne i multikulti kodekse....


Samo daj Putko ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by epikur37 2/7/2016, 00:42

tre911 wrote:
epikur37 wrote:¸Evo dokaza, samo se čekao,  Putin, Rusi i Srbi su zlo ;) :D
I onda kažeš da desnica viri iz šupka srbima dok ti čak više i ne viriš iz njihove guzice kao što zorno pokazuje ovaj tvoj post No No
I kakve veze ima išta sa ovom debilanom koju je putin potpisao??? Evo neka te tvoja žena mrkne i kaže da si je silovao, mislim da bi dobar potez napravila led te hebo bezobraznog da te hebo kad ne možeš razaznati nešto krivo jer je tvoj bog na zemlji putin nešto zasro. ma super mu je zakon, nenadjebiv i apsolutno pozitivan, nema greške čim je putin u pitanju :bash


Zakon je posve ok.

A ti zbog svoje netrpeljivosti prema rujama si uletio u zamku koju si sam postavio.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by epikur37 2/7/2016, 00:44

Znači, ako žena trpi napad slovanje ima pravo ubiti...ne znam što je tu novo...

ja to potpisujem također.

Doduše vidim pravaši bi pustili da žena istrpi silovanje pa da se utrvrdi jel bilo kakve potrebe...za obranom

U glavnom zli dioktator Putin je ponovno zagorčao život slobodama i multikultiju :)
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by Guest 2/7/2016, 00:46

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:
tre911 wrote:
IvyTeasdale wrote:Oci za oko,vilica za zub..kako ono eva velije ;D
Ma silovatelje treba umlatiti i ne kužim te ljude koji to mogu činiti ali ovakav debilni zakon gdje će prevarena žena iz osvete mrknuti muža i reći da je silovao.... No
Vjerojatno se to nece primjenjivat na takve slucajeve upravo zbog zlouporabe nego koliko sam ja shvatija na ova ulicna silovanja di te neki stranac zaskoci a ti ga zamlatiš.

lol!
Imas situacija i u braku kad zena ne zeli sex..kad su odnosi do te mjere naruseni, a razlaz iz mozda ekonomskih razloga nije moguc.
Putin nije glup. Ta u braku će teško dokazat na sudu da je silovana pa će to odhebat a ova šta ju na ulici u mraku zaskoci netko nema šta dokazivat i ono ubij ga i država ti neće ništa pa da vidimo tko ce iduci u mraku zaskočit.
Ma kako će to teško dokazati???? svaka žena ti može namjestiti silovanje dok si reko sex a ovakav zakon joj to i omogućava da to napravi ako se želi rastati a muž ne želi, ako je u pitanju osiguranje, nasljedstvo, prevara.......mogućnosti su neograničene. Ponavljam silovateljsku stoku treba umlatiti ali ovakav zakon je ne debilana nego idiotarija na stotu potenciju No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by RayMabus 2/7/2016, 00:46

U svakom slucaju mogle bi se i Švabe zamislit nad ovim zakonom zbog onih silnih drpanja njihovih žena od strane Arapa pa ono ako mogu ovi vako mogu i oni ( Švabe ) možda ne baš tako drasticno al bar blizu tome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

putin jede g***a Empty Re: putin jede g***a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum