ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 27/10/2018, 17:15

metilda wrote:upravo prolazim kroz to sa sinom.. ostavila ga žena... uopće ne možemo razgovarati.. jedan da je mrzi, drugi dan mu život nema smisla bez nje.. iako ja mislim da je njen razlog njegova nevjera, kao činjenica, on to uopće ne prihvaća... misli da je ona zla osoba.. to me podsjetilo na vrijeme moje mladosti kad sam ostavila zaručnika jer se upisao u partiju..zvala me i njegova mama ali me ništa nije moglo pokolebati.. nisam praznovjerna ali kao da mi se sve moje pogreške obijaju o glavu... uopće nisam bila fina, samo okrutno iskrena.. hmmm

a kic, na ovo si mislio... pa mi žene uvijek mislimo da je glavni razlog svih nesporazuma muška nevjera...tako sam ja optužila sina, on je poricao i naravno ljutio se na mene što mu ne vjerujem.. istina je da je nevjesta donijela odluku da ga napušta bez ikakvog objašnjenja i moramo se s tim pomiriti..

Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by kic 27/10/2018, 22:48


bez objašnjenja ne znači bez razloga..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 28/10/2018, 22:04

kic wrote:
bez objašnjenja ne znači bez razloga..

razlog je svakako postojao, ali samo tako odjednom sjesti u auto i otići bez riječi objašnjenja, mi ovdje kažemo "ni ćuš kenjče" nas je jednostavno šokirao.. jedan dan velika ljubav, drugi dan odlazak bez zbogom a kamoli doviđenja.. ja sam sad došla k sebi, ali mogu zamisliti kako je mom djetetu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by kic 29/10/2018, 09:43


a baš gro onda.. mislim da tu nastavak još slijedi pa bih samo preporučio da momak zadrži pribranost i realan pogled na stvari i da pričeka-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 29/10/2018, 10:24

kic wrote:
a baš gro onda.. mislim da tu nastavak još slijedi pa bih samo preporučio da momak zadrži pribranost i realan pogled na stvari i da pričeka-

koliko dugo muškarci mogu sabrano čekati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by kic 29/10/2018, 10:44


a kako tko i sta..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 29/10/2018, 10:54

a znam.. ovdje osjećaji variraju od očaja do mržnje.. ne znam kako će to ispasti na kraju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 29/10/2018, 12:22

A bi li vi oprostili prevaru?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 29/10/2018, 13:18

fibi, avatar ti je stvarno grozan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 29/10/2018, 15:47

:D



Ako ti bude trebalo promijeniti svijecice znas gdje se trebas javiti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by kic 30/10/2018, 15:32


naučišmo svi sami mijenjat^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 30/10/2018, 21:27

oksimoron..ako je ljubavna veza,onda nema razloga za prekid..jel.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 31/10/2018, 18:03

oksimoron je i što za seks za jednu noć nazivaju vođenjem ljubavi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 31/10/2018, 21:07

metilda wrote:oksimoron je i što za seks za jednu noć nazivaju vođenjem ljubavi

U potpuno sti se slazem..ljubav je nes drugo posve..kad gubis apetit,ne mos zaspati,misleci na neku osobu,hvatas se kako u svakom trenu na nju mislis,a seks ti u biti niti ne pada na pamet.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 1/11/2018, 11:40

pismejker wrote:
metilda wrote:oksimoron je i što za seks za jednu noć nazivaju vođenjem ljubavi

U potpuno sti se slazem..ljubav je nes drugo posve..kad gubis apetit,ne mos zaspati,misleci na neku osobu,hvatas se kako u svakom trenu na nju mislis,a seks ti u biti niti ne pada na pamet.. :cleanteeth

a nije baš tako.. to što si opisao je zaljubljenost a bome tu seks itekako pada na pamet :D ljubav je nešto sasvim drugo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest 1/11/2018, 15:26

metilda wrote:
pismejker wrote:
metilda wrote:oksimoron je i što za seks za jednu noć nazivaju vođenjem ljubavi

U potpuno sti se slazem..ljubav je nes drugo posve..kad gubis apetit,ne mos zaspati,misleci na neku osobu,hvatas se kako u svakom trenu na nju mislis,a seks ti u biti niti ne pada na pamet.. :cleanteeth

a nije baš tako.. to što si opisao je zaljubljenost a bome tu seks itekako pada na pamet :D ljubav je nešto sasvim drugo
ah eh..pa davno sam bio zaljubljen..mladi dani...mislim da mi tad nije na prvom mjestu seks ko seks..naravno kad curu pomazis po guzi,i kojekuda,priroda ucini svoje..naravno.. :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? - Page 2 Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum