ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by RayMabus Thu 23 Jun - 6:33

To je vještina koja je važna, ali zanemarena – kako otpočeti priču o raskidu. Mrmljamo, zapinjemo, izbjegavamo i od svega pravimo nered. Jedini razlog što se to dešava jeste što pokušavamo biti pristojni.

Ovo je objašnjenje ekipe iza YouTube kanala "The School of Life" koja u kratkim videima podcrtava niz lekcija o svakodnevnom životu koje vjerovatno već znamo, ali na koje se svaki čovjek treba povremeno podsjetiti.

Finoća - to je razlog sve naše gluposti i okrutnosti. Izbjegavamo biti hladni jer smo sentimentalna bića. Esencija sentimentalnosti jeste potreba da se bude voljen čak i od onih koje ne volimo, to je narcisističko htijenje da se ljubav primi bez potrebe da se ona i plati.

Ali pristojnost nema ulogu u okončanju ljubavne veze. Biti fin i pun razumijevanja jednostavno produžava patnju druge osobe...Da bi sve bilo bezbolnije, onaj koji prekida vezu mora ubiti svaku nadu.

Pisac Marcel Proust je zapisao kako "najdirljivije govore drže onaj koji nije zaljubljen". Ljubavnici koji se rastaju mogu se zbog toga naći u neugodnoj situaciji gdje jedna osoba plače jer je ostavljena, a druga plače jer je pod stresom. Nerijetko, tuga druge osobe biva zamijenjena za iskreni znak ljubavi.

Najljepši način okončanja veze jeste držanje brutalnih govora koji će odagnati svaku nadu u to da je "ostavljač" iole dobra osoba. Hrabar način izlaska iz veze jeste dopuštenje da ostavljeni/a zamrzi osobu koju je do jučer voljela. To je iskrena plemenitost.

Prestanite misliti kako nekome činite uslugu i kako ostavljena osoba nikada neće pronaći nekoga kao što ste vi. Nema ništa loše u odluci da neko nije za vas, ali je itekako loše odugovlačiti da se konačno sklonite sa puta.

http://www.klix.ba/lifestyle/vezeiseks/kako-ispravno-prekinuti-ljubavnu-vezu/160622079
RayMabus
RayMabus

Posts : 174847
2014-04-11


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 26 Jun - 22:46

Ma nis..odleprsati negdje na 2 tjedna i onda nemusto poslati sms,da si zgrijesio i zbludio sa drugom curom..nakon dva tjedna dok se vratis,vec te je zaboravila.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by frakcija Sat 9 Jul - 10:00

...
A zašto se i zaručnica ne bi zaljubila u nekog drugog? Ideja za
raskid, ti si kriva, a ja sam ti tako vjerovao, ah, nevjernice.
I još gore.Odveo je u zoološki vrt. U proljeće se životinje pare, žene to vole gledati,uspaljuju se. Pred majmunskim kavezom sam je to pričao, upravo u času majmunske sreće. S njene strane stajao je mladić i promatrao uzbuđeno. Ona je mijenjala boje u licu, ljubomorno. Idemo, dragi. Glas joj se kidao kao da se umorila od trčanja.
A on ju je gurkao na mladića ne bi li je pogledao, ne bi li ga pogledala, ne bi li planula među njima velika, neodoljiva ljubav, povodom majmuna, a on slobodan, s Cicom, u proljetnim sonetima. Luda nada, uzaludna.Umrla je i ta nada. Mladić se, onanistički zatečen, uklonio. Pardon. Ona je ipak pogledala za njim (činilo mu se) onako, majmunski. Mora da se nešto rodilo unjoj.
...
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sat 20 Aug - 21:35

Najvažnije je da znaš koga imaš ispred sebe.
Ako si odabrao/la psihički nestabilnu osobu koja radi drame (manipulira/prijeti), onda se okrene igralište naopako, tako da nestabilni ode prvi uvjeren kako je to za nju/njega super rješenje. Jer iskrenost može biti povređujuća i opasna za takve ljude, a posljedično i tebe.
Ako si odabrao/la razumnu i stabilnu osobu koja ne radi drame, onda se lijepo ko ljud sjedneš s osobom i objasniš s čim se ne možeš nosit u vezi, na način na koji će to osoba razumjet. Ako sjediš pet sati i objašnjavaš, houston-we have a problem! Onda prelaziš na prvu varijantu jer si se za*ebo/la da je osoba razumna. Ili ne znaš komunicirat. Simple.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 21 Aug - 9:44

Prije svega Moškije trebaju imati u vidu kad prekidaju sa zenama curama,da imaju posela sa prilicno neobjektivnim stvorenjima..Svaka situacija,ako zena zeli posto poto zadrzati vezu moze biti pravo bojno polje i pogibelj prava za Moškiju.. jocolor..u tom slucaju,iako Moškija ima valjane argumente za prekid,Zenskija ce se oglusivati na argumente i gurati dalje svoje vidjenje stvari..deža vuuu prilicno puta...
Zene su emocionalna stvorenja,Moškije logicna i tu je korijen svih bedova i sukoba..e daaa... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 21 Aug - 9:58

Zenskijah kada voli voli.
Moskijasima je ocito samo pizda bitna i u vezi nema emocija osim sirove jebacine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 21 Aug - 15:58

bogomdani wrote:Prije svega Moškije trebaju imati u vidu kad prekidaju sa zenama curama,da imaju posela sa prilicno neobjektivnim stvorenjima..Svaka situacija,ako zena zeli posto poto zadrzati vezu moze biti pravo bojno polje i pogibelj prava za Moškiju.. jocolor..u tom slucaju,iako Moškija ima valjane argumente za prekid,Zenskija ce se oglusivati na argumente i gurati dalje svoje vidjenje stvari..deža vuuu prilicno puta...
Zene su emocionalna stvorenja,Moškije logicna i tu je korijen svih bedova i sukoba..e daaa... king

Onaj ko ulazi u vezu unaprijed s namjerom da prekine, nije muškarac, nego plašljivi 2kac. 
Boji se da će vremenom bit razotkriven da nije takav kakvim se želi prikazati, pa je lakše pobjeć.
I muškarci imaju emocije, nisu emocije rezervirane samo za žene. Čitaj malo o emocionalnoj inteligenciji. 
U stvari, kad bolje razmislim, nemoj niš čitat, ostani taki kaki si, sidi di si.. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 21 Aug - 16:00

Lejduša wrote:Zenskijah kada voli voli.
Moskijasima je ocito samo pizda bitna i u vezi nema emocija osim sirove jebacine

Znam muškarce koji su emotivni, vole svoje žene i to im pokazuju.
Što tako oštro, Lej Di  :O :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by kic Sun 21 Aug - 16:14

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 21 Aug - 16:28

venus wrote:
Lejduša wrote:Zenskijah kada voli voli.
Moskijasima je ocito samo pizda bitna i u vezi nema emocija osim sirove jebacine

Znam muškarce koji su emotivni, vole svoje žene i to im pokazuju.
Što tako oštro, Lej Di  :O :D
:D

Ne mislim to stvarno venus


Ali je bogi popljuvao zene pa vracam :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Thu 1 Sep - 22:54

Ljudi bi manje pljuvali po drugima kad bi bili svjesni da tim riječima opisuju sami sebe.
Od riči do riči, doslovno. Tak da ne treba vraćat onome ko piša u vitar.

LejDi :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by frakcija Fri 9 Sep - 21:39

frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Fri 9 Sep - 21:48

Lejduša wrote:Zenskijah kada voli voli.
Moskijasima je ocito samo pizda bitna i u vezi nema emocija osim sirove jebacine
eto,ja tebe izuzetno simpatišem,draga si mi i volem te..Nekak mi nisi bas za Ebacinu.... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 16 Oct - 20:33

Nesigurni muskarci (i oni sa narcistickim poremecajem)  jashu svaki dan partnerice radi potvrde  bom


Sexi moze biti prva jutarnja kava u krevetu, pusica u letu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 16 Oct - 22:57

Grijesis..ako si dobra cura,jasu te iz guschta...nemoj biti tako drvena.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 16 Oct - 22:58

U konjskom svijetu je to tako. 
U ljudskom (bi trebalo biti) malo finije :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 16 Oct - 23:04

magdalena wrote:U konjskom svijetu je to tako. 
U ljudskom (bi trebalo biti) malo finije :)
Pa jeste..nemoj za zlo uzimati malo grubosti..rijec je o vrlo jakoj zelji... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by voxpopuli Sun 21 Oct - 17:51

finoca je sustinski lazna stvar u svakom prekidu, kazes gotovo je i jbga, onaj koji je ostavljen uvek naravno ima veci problem al tough luck ...
voxpopuli
voxpopuli

Posts : 5
2015-10-06


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sun 21 Oct - 22:26

upravo prolazim kroz to sa sinom.. ostavila ga žena... uopće ne možemo razgovarati.. jedan da je mrzi, drugi dan mu život nema smisla bez nje.. iako ja mislim da je njen razlog njegova nevjera, kao činjenica, on to uopće ne prihvaća... misli da je ona zla osoba.. to me podsjetilo na vrijeme moje mladosti kad sam ostavila zaručnika jer se upisao u partiju..zvala me i njegova mama ali me ništa nije moglo pokolebati.. nisam praznovjerna ali kao da mi se sve moje pogreške obijaju o glavu... uopće nisam bila fina, samo okrutno iskrena.. hmmm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Guest Sat 27 Oct - 17:15

metilda wrote:upravo prolazim kroz to sa sinom.. ostavila ga žena... uopće ne možemo razgovarati.. jedan da je mrzi, drugi dan mu život nema smisla bez nje.. iako ja mislim da je njen razlog njegova nevjera, kao činjenica, on to uopće ne prihvaća... misli da je ona zla osoba.. to me podsjetilo na vrijeme moje mladosti kad sam ostavila zaručnika jer se upisao u partiju..zvala me i njegova mama ali me ništa nije moglo pokolebati.. nisam praznovjerna ali kao da mi se sve moje pogreške obijaju o glavu... uopće nisam bila fina, samo okrutno iskrena.. hmmm

a kic, na ovo si mislio... pa mi žene uvijek mislimo da je glavni razlog svih nesporazuma muška nevjera...tako sam ja optužila sina, on je poricao i naravno ljutio se na mene što mu ne vjerujem.. istina je da je nevjesta donijela odluku da ga napušta bez ikakvog objašnjenja i moramo se s tim pomiriti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu? Empty Re: Kako ispravno prekinuti ljubavnu vezu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum