ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 12 Jun - 12:00

medication wrote:I Zagy, imaš prekrasnu familiju. Djeca su ti divna...

totalno!
mnogoo fina i divna familija


zagi mi je uzor.. žmk, al stvaaarno :}

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 12 Jun - 12:04

Zagy wrote:
medication wrote:I Zagy, imaš prekrasnu familiju. Djeca su ti divna...

Hvala med! :shy
mislim da je ona srednja živi vražićak.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 12 Jun - 12:06

veber wrote:
Zagy wrote:
medication wrote:I Zagy, imaš prekrasnu familiju. Djeca su ti divna...

Hvala med! :shy
mislim da je ona srednja živi vražićak.

i ja mislim slično... :D posebna
ona je neka pametnica.. svoja i ničija :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 12 Jun - 12:12

Vegvísir wrote:
veber wrote:
Vegvísir wrote:@Lady: ne daj se obeshrabriti i smesti; mislim da je divno željeti mijenjati stvari, samo vjerujem da treba to nezadovoljstvo situacijom usmjeriti na one slučajeve gdje zaista možeš pomoći (a ima ih!) nego se emocionalno trošiti na ono gdje ne možeš doprinijeti pa ti ne ostaje kapaciteta da djeluješ i tamo gdje bi mogla.
Pa da :)

Zivi par ulica iznad mene jedna zena u 20 kvadrata raspadnute kucice. Kopa po smecu da bi nasla hranu za zivot. 
Ono malo dovriste sto ima joj je puno starih stvari (stari kauc, tepih, nekakve igrackice itd.) unutrasnjost kuce da ni ne govorim na sta lici. Zimi hoda u natikacama... Smrdi joj iz kuce i oko kuce uzasno... 
Redovito ju ljudi izbjegavaju, posramljeni da uopce takva osoba stoji kraj njih. Seronje...
Nema djece, nema muza, nema nikoga.
Mislim da nitko nije zasluzio zivjeti na taj nacin...
Tko zna kakve je bolesti pokupila...
Hvala vam socijalne sluzbe  :x :x :x :x :x :x :x

Kada god pokusavam pricati o takvim stvarima s osobama, uvijek dobijam komentare tipa: sta se uopce brines, mozda je bila losa osoba, mozda je tako zasluzila, bolje ti rjesavaj svoje probleme, mislis da si ne znam kako bolja zato sto pomazes, sta se uopce brines nije to tvoj zivot (ovo mi je vrh), trebas sebe promijeniti...trebas ovo trebas ono blablabla....
Zato sam pocela sutit i djelovat kako mogu.

Ne guram nikakve svoje probleme pod tepih i redovito se svakodnevno borim sa njima, a ovakve situacije su mi samo pokazale kako biti sto vise zahvalan na onome sto imas i zapravo, pokrenuti se da sebe promijenim.
Normalno da imam zutih minuta kada bih najrade skocila preko balkona :D, boze moj covjek sam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 12 Jun - 12:22

lejdi da ti posudim bombu?

samo ju hitiš u prolazu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 12 Jun - 12:23

modra wrote:
veber wrote:
Zagy wrote:
medication wrote:I Zagy, imaš prekrasnu familiju. Djeca su ti divna...

Hvala med! :shy
mislim da je ona srednja živi vražićak.

i ja mislim slično... :D posebna
ona je neka pametnica.. svoja i ničija :D
takva mi je bila kći u toj dobi.
tatina :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 12 Jun - 12:26

Lady_D wrote:Pa da :)

Zivi par ulica iznad mene jedna zena u 20 kvadrata raspadnute kucice. Kopa po smecu da bi nasla hranu za zivot. 
Ono malo dovriste sto ima joj je puno starih stvari (stari kauc, tepih, nekakve igrackice itd.) unutrasnjost kuce da ni ne govorim na sta lici. Zimi hoda u natikacama... Smrdi joj iz kuce i oko kuce uzasno... 
Redovito ju ljudi izbjegavaju, posramljeni da uopce takva osoba stoji kraj njih. Seronje...
Nema djece, nema muza, nema nikoga.
Mislim da nitko nije zasluzio zivjeti na taj nacin...
Tko zna kakve je bolesti pokupila...
Hvala vam socijalne sluzbe  :x :x :x :x :x :x :x

Kada god pokusavam pricati o takvim stvarima s osobama, uvijek dobijam komentare tipa: sta se uopce brines, mozda je bila losa osoba, mozda je tako zasluzila, bolje ti rjesavaj svoje probleme, mislis da si ne znam kako bolja zato sto pomazes, sta se uopce brines nije to tvoj zivot (ovo mi je vrh), trebas sebe promijeniti...trebas ovo trebas ono blablabla....
Zato sam pocela sutit i djelovat kako mogu.

Ne guram nikakve svoje probleme pod tepih i redovito se svakodnevno borim sa njima, a ovakve situacije su mi samo pokazale kako biti sto vise zahvalan na onome sto imas i zapravo, pokrenuti se da sebe promijenim.
Normalno da imam zutih minuta kada bih najrade skocila preko balkona :D, boze moj covjek sam...


Jesi li nazvala socijalnu službu?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 12 Jun - 12:29

Zvao je susjed slovenac. Ja i on cesto skupa setamo pse pa porpicamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 12 Jun - 12:30

Zvala je i zena koja ima spojen dio kuce na njen dio... Navodno joj smetaju mirisi kada dodu turisti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 12 Jun - 12:31

Treba ih malo više upirat. Zovni i ti, ispričaj im kakvo je stanje. Ako se ništa ne promijeni, zovi opet i opet.

Lady, ljudi su prirodno usmjereni na sebe i svoje probleme. Nije to stvar zloće, nego naprosto obaveza.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 12 Jun - 12:33

medication wrote:
Jesi li nazvala socijalnu službu?
gdje ti živiš?

cigo izlema ženu i siluje si kći, to su manjine i trebamo ih čuvat.

muž se rastane od žene, sud dodjeli djete ženi, bez obzira što je teški ovisnik o heroinu.

živimo u hrvatskoj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 12 Jun - 12:35

Ma ne mislim da su losi, samo nezainteresirani ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 12 Jun - 12:36

nasla u ormaru stari dres hajduka :D

op op
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Sun 12 Jun - 12:39

betty.boop wrote:nasla u ormaru stari dres hajduka :D

op op

čekamo"bijeli dim"


potpala :^^
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 12 Jun - 12:40

da ni ja nekako ne vjerujem u zakonsku pravdu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 12 Jun - 12:42

Lady_D wrote:da ni ja nekako ne vjerujem u zakonsku pravdu....
"pravdu" možeš izborit samo na dva načina.

unutar sistema, dugotrajno.

ili sam, opasno da te sistem ne pojede.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 12 Jun - 12:43

Znam ja da živimo u Hrvatskoj, ali znam i da ljudi često očekuju da se stvari same od sebe riješe.Ok, socijalne službe stvarno jesu za kurac.


Ali sto je stvari koje stagniraju jer nitko ništa ne kaže.

Neka voda teče ni ulicu u starom mi kvartu. Vratim se nakon 4-5 dana kod staraca, još uvijek se voda slijeva niz ulicu. Nazovem 112, spoje me sa Vodovodom, kažem kako se 5 dana slijeva voda, kažu kako im nitko ništa nije javio. Istu večer izađu na teren, sutra popravljeno.

Pukne cijev nasred splitske rive, šiklja voda ko luda par metara u zrak, prolazim s mužem, uđem u prvi kafić da pitam jel tko bio ili koga zvao, kažu ne znaju. Opet 112, opet me spoje s Vodovodom. Za pola sata izađu na teren, istu večer popravljeno.

Ne radi danima rasvjeta na 2 ulične lampe i to baš na mjestu koje je samo po sebi mračnije, svi se tuže, ja nazovem, sutra rasvjeta radi.

Kad mi je na faksu svašta štekalo i trebalo mi je više informacija kao i ostalim studentima, udružila sam se s tipom koji mi je danas prijatelj i osnovali smo forum koji me je spasio do kraja studija.

Da ne pričam o sto drugih situacija gdje naprosto nitko ne reagira jer misle da će drugi.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 12 Jun - 12:44

A sta je sve potrebno da je ostvaris... Bolje da sutim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 12 Jun - 12:46

bravo med :beeer:

kod mene je više ovako: leži mrtva lisica pokraj državne ceste, domaći igraju balote 20m daleko, pitam jesu zvali? jesmo jesmo, riješeno je..

sutra prolazim, jadna lisica se i dalje raspada xD nazovem komunalne redare, mi mičemo samo mačke i pse kaže xD zovi lovce: ne, mi ne čistimo gradsko područje.. i nakon tako malo nadjebavanja ja je sam zakopam malo dalje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Sun 12 Jun - 12:46

S nekim tvrdnjama se ovdje ne bi složio, opet svi previše jednosmjerno gledate na stvari 

dati ću vam jedan od nekoliko sličnih primjera koje sam osobno vidio dok sam radio obiteljsku 

ta bijeda koju spominjete, koja živi u lošim uvijetima, u malom prostoru
je na neki čudni način povezana sa tim prostorom, unatoč svom kršu to mjesto smatraju svojim domom,
nažalost ne mogu imati više, niti su u stanju popraviti to što imaju
i onda im se na njihovu jad i bijedu upliću drugi ljudi , socijalna služba, samo im se stvara dodatni problemi u ionako teškom životu

najgore od svega što su mnogi od takvih svijesni tih činjenica , i samim time se osjećaju još bevrijednijima, još ih je više sram zbog svega, izoliraju se još više 
i krug se polako zatvara


ne živimo u savršenome svijetu, institucije te vrste su loše posvuda, nažalost rade u gabaritima koji su mizerni s obzirom da je broj potrebitih značajno veći
zato si ne trebamo nabijati breme križara i svetog pohoda u borbi protiv zla


Last edited by Train_Night on Sun 12 Jun - 12:47; edited 1 time in total
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 12 Jun - 12:46

Lady_D wrote:da ni ja nekako ne vjerujem u zakonsku pravdu....


Nema zakonske pravde, nemoj ni pokušavat vjerovat u istu.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum