ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bioenergija

Go down

Bioenergija Empty Bioenergija

Post by Yehudi 8/5/2016, 10:56

Bioenergetičar Domančić: 
 Ja sam besmrtan, ja to znam. I vi ste, ali to ne znate'




Bioenergija Zdenko_domancic3-020516

Ne smijem sve reći, kako bih zaštitio sebe. Kad bih vam odgovorio na pitanje jesam li otkrio tajnu ljudskog mozga, ne bih živio dugo, samo još nekoliko dana.  Ubili bi me.  Nitko ne zna drugu stranu. To neću reći. Svijetom vlada komitet od 300 ljudi


Prije 40 godina primijetio je da ima neku sposobnost vladanja energijom, bioenergijom. Već punih 30 godina je iscjelitelj. Mnogima, često, posljednja nada. Ne traži novac, ali ga dobiva. Daju mu onoliko koliko mogu. Zdenko Domančić. Danas ima 67 godina, snažan je i zdrav, živi na Bledu, u Sloveniji. Pomaže ljudima, vodi svoju školu i uči mlade bioenergetičare. Rođen je na malom otoku Ugljanu, prekoputa Zadra, putovao Europom, bio ribar na Jadranu, radio kao alatničar. Visok, jak, čvrst. Do sada je kod njega bilo milijun i pol pacijenata. Odlazi u susjedne zemlje, vole ga u Rusiji, piše knjige, snima filmove... o bioenergiji. Ljudi se uzdaju u njega, znanost manje. Slovenija mu daje sve uvjete rada, u Hrvatskoj su mu 1984. sudski zabranili  liječenje bioenergijom. Otišao je u Sloveniju. Radi. Počeo je u slavnoj Esplanadi... danas smo se tamo sreli. Pacijenti ga smatraju vidovnjakom, prorokom i čarobnjakom.
- Profesor doktor Radovan Starc, u Ljubljani, napisao je: “rezultati Domančića su nepobitni, ali je teško razumjeti kako on to uspijeva”. NASA u Americi, “Ben Gurion” u Izraelu i drugi vrhunski znanstveni instituti razumiju me i priznaju. Kad sam došao u Sloveniju, otvorili su mi sve znanstvene institucije, “Jožef Štefan”, Onkološki institut, Elektrotehnički institut... dobio sam sve potrebne dokumente. Vidim, fotografirate me...
To je dio opreme intervjua u Jutarnjem. Želimo da ljudi vide kako izgledate.
- Izvrsno sam. Zdrav. Oženjen. Imam sina Stipu. Imam svoju metodu. Iscjeljujem.
Medicina i tehnologija jako su napredovale. Vi ne upotrebljavate tehnologiju?
- Medicina je danas ovisna o farmakološkoj industriji. Lijekovi, lijekovi... Stimulira se ljude da uzimaju određene preparate. Egzistencija medicinskih ustanova ovisi o bolesti. Interes medicine nije zdravlje, nego - bolest.
Kako radite?
- Baza mi je na Bledu. Svaka četiri dana se mijenjaju grupe.
Pacijenata?
- Da, pacijenata. U svakoj je grupi najmanje 110 ljudi. Oni su bili kod svojih liječnika, ali nije došlo do poboljšanja zdravlja. Da je došlo, ne bi tražili mene. Ja se ne bavim alternativnom medicinom, nego - komplementarnom medicinom. Nastavljam tamo gdje je zastala medicina.
U stanju ste im pomoći?
- Naravno! 1986. su u Zagrebu obavljene znanstvene provjere mog rada. Odabrao sam ono najteže u medicini: dijabetičku gangrenu, vlažnu i suhu. Medicina tu ima 48 sati da spasi pacijenta rezanjem noge. Inače, umire od sepse. Cijenjeni profesori i doktori rekli su za mene: ovaj čovjek je - lud. A jedan od njih veli: nema problema ako je lud, ali - što ako nije lud? Neću vam govoriti imena tih liječnika, zbog njih. Međusobno su se posvađali oko toga: tko je uopće dozvolio znanstvenu provjeru Domančićeva rada!
Ne cijenite liječnike?
- Ma, naravno da cijenim, volim i razumijem. Vrijedni su. Ali...
Vi niste liječnik?
- Nisam. Iscjeljujem ljude.
Vrač ste?

- Nisam. Tek, bioenergetičar. Imam golem broj svjedoka, izliječenih.


http://www.jutarnji.hr/life/zivotne-price/bioenergeticar-domancic-nisam-prorok.-ja-sam-besmrtan-ja-to-znam.-i-vi-ste-ali-to-ne-znate/3728841/
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Post by Yehudi 8/5/2016, 11:02

Jedan od jačih mi je 


Bioenergija Bild43

http://www.bruno-groening.org/english/
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Post by red wolf 12/5/2016, 19:42

Misao...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Bioenergija Empty Re: Bioenergija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum