ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imam jedno pitanje

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 17/5/2016, 20:27

kic wrote:mislim da je ta GoT analogija nedovoljna za ovu situaciju..

ovo je kiber-zombie, i kad ga spališ ostane kap njegove duše, tj procesor i memorija, iz i oko koje se opet izgradi Cyber osvetnik..
[You must be registered and logged in to see this image.]affraid

Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 01:09

Ithildin wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kic wrote:ti ces kao prvo prestati s otvaranjem slicnih tema.. a onda mozes nesto poceti traziti i pitati..

Kad ti Lavlje Srce ...


Jesi l` vidio, druže, kako nam Lavić pobježe? : )) Čak me ne čudi što je izmakao vlastitoj smrti (bit će da je moped bio suviše kvalitetan), ali da ni Balaševića nije postavio.. :D Otiš`o cirkus warpom 9. :D

Pobjegao na dedinom motorinu, probio zvučni zid i javio Iluziji da je poginuo na frekvenciji od 40 KHz. Samo šišmiši su čuli njegov odlazak s ovog svijeta i ponovni dolazak. Isus mu nije ni do koljena, Lav je neuništiv ko Chuck Norris.

Evo ću mu stavit njegovu omiljenu oproštajnu kojom se opraštao od nas pučana morona barem 2000 puta evo uživo iz Pule pa nek uživa na onom svijetu i na ovom forumu.




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 08:28

Pa kaj fali, bar je zabavno. Bolje da se radi o opakoj šali nego da je istina, kaj ne?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 08:35

kic wrote:mislim da je ta GoT analogija nedovoljna za ovu situaciju..

ovo je kiber-zombie, i kad ga spališ ostane kap njegove duše, tj procesor i memorija, iz i oko koje se opet izgradi Cyber osvetnik..

P od covjeka. Ukratko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 08:40

Eva wrote:Pa kaj fali, bar je zabavno. Bolje da se radi o opakoj šali nego da je istina, kaj ne?


Ne, nije bilo zabavno i ne, nije opaka sala. Zesca poremecenost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 09:37

tko moraš biti da imaš "poseban pristup" na pdf Lifestyle, Moda i ljepota?
kaj, prijeći neki broj postova ili se učlanit u HDZ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 09:46

Usne Stjepana Gnječa wrote:
kic wrote:ti ces kao prvo prestati s otvaranjem slicnih tema.. a onda mozes nesto poceti traziti i pitati..

Kad ti Lavlje Srce jebe mater ti imaš kratak fitilj pa mu odmah opizdiš ban a u isto vrijeme spočitavaš ostalim forumašima da imaju kratak fitilj pa eto nek se ponašaju politički korektno znači tvoj kratak fitilj ti rješavaš baniranjima. VRLO ZGODNO.

Za KAJU: NAĆI ĆU TE KURBETINO U TO SE MOŽEŠ OKLADITI. Savjetujem ti da nazoveš ustaški MUP i tražiš policijsku zaštitu majku ti i oca jebem.

Esko nemoj piliz... :roll ..Kayu snubim vec pola stoljeca na onom i ovom Forumu,a stalno mi se o noge spoticu,razni kreteni koji je uvleace u politiku,i indirektno je udaljuju od Menea..ebi ga...ima dobar batak..a i ostalo...steta je.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 09:46

Ithildin wrote:
Eva wrote:Pa kaj fali, bar je zabavno. Bolje da se radi o opakoj šali nego da je istina, kaj ne?


Ne, nije bilo zabavno i ne, nije opaka sala. Zesca poremecenost.  


Ma daj, ne pretjeruj, na forumu smo! Nisam pratila sagu, no ne sumnjam u melodramatski zaplet, sudeći po dosadašnjem opusu glavnog glumca i režisera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 09:48

bogomdani wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kic wrote:ti ces kao prvo prestati s otvaranjem slicnih tema.. a onda mozes nesto poceti traziti i pitati..

Kad ti Lavlje Srce jebe mater ti imaš kratak fitilj pa mu odmah opizdiš ban a u isto vrijeme spočitavaš ostalim forumašima da imaju kratak fitilj pa eto nek se ponašaju politički korektno znači tvoj kratak fitilj ti rješavaš baniranjima. VRLO ZGODNO.

Za KAJU: NAĆI ĆU TE KURBETINO U TO SE MOŽEŠ OKLADITI. Savjetujem ti da nazoveš ustaški MUP i tražiš policijsku zaštitu majku ti i oca jebem.

Esko nemoj piliz... :roll ..Kayu snubim vec pola stoljeca na onom i ovom Forumu,a stalno mi se o noge spoticu,razni kreteni koji je uvleace u politiku,i indirektno je udaljuju od Menea..ebi ga...ima dobar batak..a i ostalo...steta je.. ;)

Tek sad nemaš šansi. Ode Kaja s Eskom u noć.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by vuksadinare 18/5/2016, 09:52

...esko ode sa jogurtom u noc
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 10:33

Eva wrote:

Ma daj, ne pretjeruj, na forumu smo!.

Oprosti, ne razumijem ovu recenicu. Znaci li da se pretvaramo u chat-programe granicne inteligencije? Da nakon logiranja vlastitu osobnost ostavljamo u ormaru s carapama? Da su moralne vrijednosti ovdje na razini "Covjece, ne ljuti se"? Znaci, dopusteno je lagati, manipulirati ljudima, poigravati se njihovim osjecajima, ostavljati ih u uvjerenju o vlastitoj smrti? I to osobe s kojima je godinama komunicirao? Znaci li to da on, zapravo, nije takav jer se ovdje samo igra. Bitna je zabava, zar ne? Cim veselije, tim bolje, ma koliko morbidno to bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by betty.boop 18/5/2016, 11:45

Noor wrote:tko moraš biti da imaš  "poseban pristup" na pdf  Lifestyle, Moda i ljepota?
kaj, prijeći neki broj postova ili se učlanit u HDZ?

nijedno od navedenog


evo, rijeseno ;)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by marcus-t 18/5/2016, 12:02

Ithildin wrote:
Eva wrote:

Ma daj, ne pretjeruj, na forumu smo!.

Oprosti, ne razumijem ovu recenicu. Znaci li da se pretvaramo u chat-programe granicne inteligencije? Da nakon logiranja vlastitu osobnost ostavljamo u ormaru s carapama? Da su moralne vrijednosti ovdje na razini "Covjece, ne ljuti se"? Znaci, dopusteno je lagati, manipulirati ljudima, poigravati se njihovim osjecajima, ostavljati ih u uvjerenju o vlastitoj smrti? I to osobe s kojima je godinama komunicirao? Znaci li to da on, zapravo, nije takav jer se ovdje samo igra. Bitna je zabava, zar ne? Cim veselije, tim bolje, ma koliko morbidno to bilo.

Šta vas u stvari buni oko toga? Lav je bio moj radni kolega i često smo vas naizmjence podjebavali s posla uz jutarnju kavu.
On me je i navukao na forum i ove gluposti. I prestanite više mrtvog čovjeka povlačiti ovuda.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 12:37

Go*ance jedno lazljivo. :-) Mislis da nismo provjerili o toj navodnoj pogibiji? Odavno si provaljen. :-) Da radni kolega? : )) A svasta. Omatorio pa zaboravio sto si nam pisao..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Guest 18/5/2016, 12:52

marcus-t wrote:
Šta vas u stvari buni oko toga? Lav je bio moj radni kolega i često smo vas naizmjence podjebavali s posla uz jutarnju kavu.
On me je i navukao na forum i ove gluposti. I prestanite više mrtvog čovjeka povlačiti ovuda.

Slušaj Lavljesrce aka marcus-t. Ti si živ upravo pišeš na ovom forumu i ja ti evo sad odgovaram. T-com još nije stvorio wireless konekciju između ovog i onog svijeta jer bi onda rađe pričao sa drugom Titom nego s tobom jer ti si žestoko poremećena osoba tj. psihopata. Ja znam i vidio sam Lavljesrce kako izgleda znam mu ime i prezime i nitko s tim imenom i prezimenom nije poginuo nego je taj lik koji na forumu ima nick Lavljesrce a sada marcus-t živ i zdrav. Sad baš zdrav i nije boluje od opake neizlječive bolesti koja se zove psihopatija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by veber 18/5/2016, 12:53

Noor wrote:tko moraš biti da imaš  "poseban pristup" na pdf  Lifestyle, Moda i ljepota?
kaj, prijeći neki broj postova ili se učlanit u HDZ?
samo da nisi bogomdani...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by marcus-t 18/5/2016, 13:01

Usne Stjepana Gnječa wrote:
marcus-t wrote:
Šta vas u stvari buni oko toga? Lav je bio moj radni kolega i često smo vas naizmjence podjebavali s posla uz jutarnju kavu.
On me je i navukao na forum i ove gluposti. I prestanite više mrtvog čovjeka povlačiti ovuda.

Slušaj Lavljesrce aka marcus-t. Ti si živ upravo pišeš na ovom forumu i ja ti evo sad odgovaram. T-com još nije stvorio wireless konekciju između ovog i onog svijeta jer bi onda rađe pričao sa drugom Titom nego s tobom jer ti si žestoko poremećena osoba tj. psihopata. Ja znam i vidio sam Lavljesrce kako izgleda znam mu ime i prezime i nitko s tim imenom i prezimenom nije poginuo nego je taj lik koji na forumu ima nick Lavljesrce a sada marcus-t živ i zdrav. Sad baš zdrav i nije boluje od opake neizlječive bolesti koja se zove psihopatija.
Vi ste bolesni stvarno.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by betty.boop 18/5/2016, 13:03

ma daj, vi se zayebavate ?

ako niste, onda ne mogu vjerovat sta sve ljudi nece radit da ubiju dosadu u svom zivotu

osobno, ja sam za trajni ban takvim likovima :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by dijagram 18/5/2016, 13:03

betty.boop wrote:ma daj, vi se zayebavate ?

ako niste, onda ne mogu vjerovat sta sve ljudi nece radit da ubiju dosadu u svom zivotu

osobno, ja sam za trajni ban takvim likovima :)
kakvim likovima, jel ti to meni cerce a???
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by L'âme 18/5/2016, 13:20

betty.boop wrote:ma daj, vi se zayebavate ?

ako niste, onda ne mogu vjerovat sta sve ljudi nece radit da ubiju dosadu u svom zivotu

osobno, ja sam za trajni ban takvim likovima :)
Ima tu još raznih kombinacija..Poirot to intuitivno kuži, ali ne bih se s tim prljala.. clean

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by betty.boop 18/5/2016, 13:21

ja jako simpatiziram poirota  cheers
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Imam jedno pitanje - Page 4 Empty Re: Imam jedno pitanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum