ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korpus dobrih postova

Page 3 of 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Leviathan2 26/7/2016, 22:19

@RayMabus wrote:



Dvojica muškaraca naoružana noževima ......kebab wariorsi.

Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Leviathan2 26/7/2016, 22:19

Leviathan2 wrote:
@RayMabus wrote:



Dvojica muškaraca naoružana noževima ......kebab wariorsi.

Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol Korpus dobrih postova - Page 3 Lol
longi rula pirat

_________________
Korpus dobrih postova - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by kic 28/7/2016, 23:17

Re: Poduzetnička inicijativa
Post by Brain32 28.07.2016 at 23:06

Ovako kao netko tko već dobrih 8 godina radi statusne promjene i osnivanja trgovačkih društava dao bi maleni presjek.
Znači nažalost većina ljudi koji dolaze osnivati društva krenu fanatazirati u idiotskim smjerovima, osnivači j.d.o.o. su većinom potpuno neozbiljni i nesvjesni u vezi toga što rade i kakvo je značenje njihovih radnji. Većina NE razumije koncept društva s ograničenom odgovornošću, ne razumije pojam temeljnog kapitala, prava i obveze uprave društva kao ni skupštine društva.

Krenimo od imena...
- Dobar dan, bla,bla imate li ideje u vezi imena?
- Imam! Kako ne! Ja bi: "Pička u Sjeni Kurca Obasjanog Mjesečinom d.o.o. za istraživanje galaksije i proučavanje stidnih dlaka"
- Hehe, čujte to vam neće proći na sudu znate...bla, bla
- Evo i drugog "Agrokorska Pliva sa Microsoftom u Podravkinoj juhi od Nutelle d.o.o. za končar i google"
- znate tu je problem zaštićenih brandova...
- U PIČKU MATERINU I BILJEŽNIK I DRŽAVA!!!! - ili "kmeeeeeeee, kmeeeeeeeee" kad se prevede na tipični hrvatski.

*-napomena sud ga sere sa imenima za popizdit ali da je baš tako teško kako se navodi - nije, puno ljudi ima fiks ideje.

Ajmo na djelatnosti...
- Kojim djelatnostima će se baviti društvo?
- pa dajte trgovinu, ugostiteljstvo, prijevoz i obavezno mi stavite:
* eksperimentalno proučavanje i razvoj učinka torzionog efekta dilitijske matrice posredstvom warp polja!
* popravak i održavanje svemirskih letjelica
* razvoj fuzijskih reaktora i Dysonovih sfera
* međuplanetarni prijevoz kibernetički organizama...
- Samo malo a čime ćete se baviti
Pa evo dobio kiosk u najam pa će da novine, cigare, lepo znaš kako, majkemi
:cry
* napomena - da sa djelatnostima je kaos i slažem se da ozbiljnim poduzetnicima to stvara nepotrebne poteškoće, šteta samo što oni dođu, istresu što im treba pa se poslije JA jebem sa sudom i ministarstvima da stranci omogućim upis, poslije toga u birtiji bilježnik govno a bio je dva puta po pola sata i firma mu bila gotova za 3-5 dana, na sudu nikoga ni vidio nije dok sam cijelo to vrijeme ja gutao govna za njega...yaaay!

Broj dana potrebnih za registraciju, moj osobni rekord za j.d.o.o. bez gore navedenog preseravanja je MANJE od 24h, kroz e-tvrtku općenito prosjek mi je 3-5 dana ali to podrazumijeva i određenu suradnju stranaka ali kako svi znamo da čovjek postaje viša rasa čim odluči otvoriti tvrtku to nažalost zbog egomanije nije uvijek izvedivo - jebiga.

Nedostatak postupka elektroničke registracije - vidi gore, e-tvrtka, 100kn u korist FINE za d.o.o., 12,5kn za j.d.o.o., ne tražim ja nego fina, moram priložiti skeniranu uplatnicu dakle kome je to tako nenadjebivo preogroman teret i trošak neka piše FINI u pičku materinu...

Visina sudskih pristojbi - 400kn za osnivanje d.o.o., 60kn za j.d.o.o., kod likvidacije nema sudskih pristojbi. Ok obzirom na poreznu presiju ove države da traže kunu previše je ali da je sad ovo neka preogromna lova e jebiga...

Broj lokacija? Dođu kod mene dva puta i onda poslije idu na statistiku u Branimirovu, kraj...a mislim jebote ispada da su svih ultra-manageri i svima je to preveliko opterećenje jer imaju sastanak sa uskrslim Steveom Jobsom kako bi raspravili termodinamičke efekte sažimanja prostor-vremena prilikom skladištenja dilitijskih kristala. To kaj ih s prozora vidim kak dva sata sjede u britiji...ma mislim - bikoz Kroejša.

Kad se već ventiliram pod internetskim pseudonimom da nastavimo dalje...

Ajmo sa j.d.o.o. dakle nemali dio istih otvara ekipa koja se mislim bavit svačime ali ničim unaprijed određenim, izdaju se zadužnice, uzimaju "lizinzi" i onda udara realnost - ne bave se zapravo ničim pa kreće kmečanje kako je teško zatvorit firmu. Takvi su u zadnje vrijeme stali jer ih više nitko ne jebe i teško tj. nikako ne rade sa ozbiljnim subjektima.
Inače proces likvidacije služi zaštiti vjerovnika inače bi bilo tko mogao otvorit firmu, zadužit se do bola i onda zatvoriti po "ko vas jebe" principu. Zaključak je da možda ne bi bilo tolikih procedura da kao narod nismo - cigani.
Još j.d.o.o.? MOŽE! Znači imate i nove momente gdje ekipa čak i radi nešto ali zapravo otvara j.d.o.o. jedan za drugim čim se sa jednim približi pragu nakon kojeg MORA ući u sustav PDV-a, nakon što tako to izbjegne onda je likvidacija problem a? Ma super, znači biti poduzetnik znači jebat se pa kajat i to je u redu. Meni nije, zašto ja kao fizička osoba ne osnovao još kojeg Braina, pa jednog opteretim kreditom, drugi nek ne plaća pdv, treći nek radi a ja ću se zajebavat. Naprijed fizičkim osobama!

Prisutnost kod javnobilježničke ovjere je problem? Ekipa pojma nema koliko stranaca pere lovu kod nas kroz osnivanje tvrtki i koliko se sa firmama općenito mulja. Meni je jasno da prosječnom normalnom poduzetniku niti četvrtina svih mogućih kombinacija ne pada na pamet ali pokušavaju se svakakva sranja. Osim toga ako se ne varam i neki na forumu imaju firme, mislim netko mora bit pa neka mi kaže sa kakvim bi oduševljenjem poslovao sa firmom koja se osnovala preko interneta bez da je itko ikoga uopće vidio a kamoli utvrdio identitet. Pa malo-malo pa mi neki genijalac uleti u ured sa ženinom osobnom prodat auto, fino ju potpiše na ugovoru i nije mu jasno zašto mu nećemo ovjerit...nije pokvaren, naprosto ne razumije da ne može tuđe stvari prodavat pa makar i ženine.
U okruženju kakvom smo slobodno poslujte sa nulama i jedinicama pa da vidim dokle ćete. Ustvari nije problem ajmo ukinut i likvidaciju pa ako se fino zajebete sa nekom firmom koju je osnovao netko tko pojma nema da ima firmu na svoje ime, koga jebe, oženite neku budalu za robu, izdajte par zadužnica pa sa 5 kuna biljega na sud: "Nema dugova, lepo znaš kako, majkemi" i fino udarit pečat kao na rješenjima iz 1950-ih: "SMRT FAŠIZMU!" pa Bog te veseli.

Dalje na popisu, temeljni kapital se može uplatiti samo osobno na šalteru, kao prvo nije poptuna istina nego pretežna tu sve ovisi samo o banci, to kaj po bankama isto radi svakakva ekipa je drugi par čarapa, tu neka se ova poduzetnička inicijativa obrati Hrvatskoj udruzi banaka, to možda i riješe prije nego neke druge stvari jer u igri nije država a banke su isto poduzetnici zar ne? ;)

U ostatak popisa se nemam namjere previše miješati jer nije moje polje, itekako sam svjestan da se ljude tlači do iznemoglosti, da je regulativa kakofonija probranih najgorih noćih mora a državne institucije beskorisne, bahate pa čak i štetne ali da je pristuna i golema razmaženost, nespremnost, egoistička bahatost i samobitnost, nespremnost i neukost na strani mnogih poduzetnika-početnika to je također realnost poslovne svakodnevnice.

Pa ipak većina klijenata su normalni i razumni ljudi, da, naiđe ponekad pokoji jelen kojem kurca nemreš objasnit ali većina ipak razumije i ima normalan pristup. Uostalom kod nas su gotovi vrlo brzo, olakšani za 2650kn kod osnivanja d.o.o. ali jebiga ni meni mehaničar ne radi badava pa koji kurac je problem onda?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Guest 29/7/2016, 15:15

Kaj je u Brainovu postu dobro, osim da nas birokracija guši, pa čak i ovdje na forumu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Leviathan2 31/7/2016, 18:56

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Turci prosvjeduju u Kolnu

Korpus dobrih postova - Page 3 Lastpo10 by dijagram Today at 18:37
Epi javi se,trebam te nesto.
Ne,nema veze s turcima, putinom, natom ,sirijom ni dodom:)

_________________
Korpus dobrih postova - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Winter is coming 2/8/2016, 15:06

sta bi to onda moglo bit

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by crvenkasti 2/8/2016, 18:46

izumrla ptica
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by darth_vader 2/8/2016, 19:01

kic wrote:Re: Poduzetnička inicijativa
Post by Brain32 28.07.2016 at 23:06

Ovako kao netko tko već dobrih 8 godina radi statusne promjene i osnivanja trgovačkih društava dao bi maleni presjek.
Znači nažalost većina ljudi koji dolaze osnivati društva krenu fanatazirati u idiotskim smjerovima, osnivači j.d.o.o. su većinom potpuno neozbiljni i nesvjesni u vezi toga što rade i kakvo je značenje njihovih radnji. Većina NE razumije koncept društva s ograničenom odgovornošću, ne razumije pojam temeljnog kapitala, prava i obveze uprave društva kao ni skupštine društva.

Krenimo od imena...
- Dobar dan, bla,bla imate li ideje u vezi imena?
- Imam! Kako ne! Ja bi: "Pička u Sjeni Kurca Obasjanog Mjesečinom d.o.o. za istraživanje galaksije i proučavanje stidnih dlaka"
- Hehe, čujte to vam neće proći na sudu znate...bla, bla
- Evo i drugog "Agrokorska Pliva sa Microsoftom u Podravkinoj juhi od Nutelle d.o.o. za končar i google"
- znate tu je problem zaštićenih brandova...
- U PIČKU MATERINU I BILJEŽNIK I DRŽAVA!!!! - ili "kmeeeeeeee, kmeeeeeeeee" kad se prevede na tipični hrvatski.

*-napomena sud ga sere sa imenima za popizdit ali da je baš tako teško kako se navodi - nije, puno ljudi ima fiks ideje.

Ajmo na djelatnosti...
- Kojim djelatnostima će se baviti društvo?
- pa dajte trgovinu, ugostiteljstvo, prijevoz i obavezno mi stavite:
* eksperimentalno proučavanje i razvoj učinka torzionog efekta dilitijske matrice posredstvom warp polja!
* popravak i održavanje svemirskih letjelica
* razvoj fuzijskih reaktora i Dysonovih sfera
* međuplanetarni prijevoz kibernetički organizama...
- Samo malo a čime ćete se baviti
Pa evo dobio kiosk u najam pa će da novine, cigare, lepo znaš kako, majkemi
:cry
* napomena - da sa djelatnostima je kaos i slažem se da ozbiljnim poduzetnicima to stvara nepotrebne poteškoće, šteta samo što oni dođu, istresu što im treba pa se poslije JA jebem sa sudom i ministarstvima da stranci omogućim upis, poslije toga u birtiji bilježnik govno a bio je dva puta po pola sata i firma mu bila gotova za 3-5 dana, na sudu nikoga ni vidio nije dok sam cijelo to vrijeme ja gutao govna za njega...yaaay!

Broj dana potrebnih za registraciju, moj osobni rekord za j.d.o.o. bez gore navedenog preseravanja je MANJE od 24h, kroz e-tvrtku općenito prosjek mi je 3-5 dana ali to podrazumijeva i određenu suradnju stranaka ali kako svi znamo da čovjek postaje viša rasa čim odluči otvoriti tvrtku to nažalost zbog egomanije nije uvijek izvedivo - jebiga.

Nedostatak postupka elektroničke registracije - vidi gore, e-tvrtka, 100kn u korist FINE za d.o.o., 12,5kn za j.d.o.o., ne tražim ja nego fina, moram priložiti skeniranu uplatnicu dakle kome je to tako nenadjebivo preogroman teret i trošak neka piše FINI u pičku materinu...

Visina sudskih pristojbi - 400kn za osnivanje d.o.o., 60kn za j.d.o.o., kod likvidacije nema sudskih pristojbi. Ok obzirom na poreznu presiju ove države da traže kunu previše je ali da je sad ovo neka preogromna lova e jebiga...

Broj lokacija? Dođu kod mene dva puta i onda poslije idu na statistiku u Branimirovu, kraj...a mislim jebote ispada da su svih ultra-manageri i svima je to preveliko opterećenje jer imaju sastanak sa uskrslim Steveom Jobsom kako bi raspravili termodinamičke efekte sažimanja prostor-vremena prilikom skladištenja dilitijskih kristala. To kaj ih s prozora vidim kak dva sata sjede u britiji...ma mislim - bikoz Kroejša.

Kad se već ventiliram pod internetskim pseudonimom da nastavimo dalje...

Ajmo sa j.d.o.o. dakle nemali dio istih otvara ekipa koja se mislim bavit svačime ali ničim unaprijed određenim, izdaju se zadužnice, uzimaju "lizinzi" i onda udara realnost - ne bave se zapravo ničim pa kreće kmečanje kako je teško zatvorit firmu. Takvi su u zadnje vrijeme stali jer ih više nitko ne jebe i teško tj. nikako ne rade sa ozbiljnim subjektima.
Inače proces likvidacije služi zaštiti vjerovnika inače bi bilo tko mogao otvorit firmu, zadužit se do bola i onda zatvoriti po "ko vas jebe" principu. Zaključak je da možda ne bi bilo tolikih procedura da kao narod nismo - cigani.
Još j.d.o.o.? MOŽE! Znači imate i nove momente gdje ekipa čak i radi nešto ali zapravo otvara j.d.o.o. jedan za drugim čim se sa jednim približi pragu nakon kojeg MORA ući u sustav PDV-a, nakon što tako to izbjegne onda je likvidacija problem a? Ma super, znači biti poduzetnik znači jebat se pa kajat i to je u redu. Meni nije, zašto ja kao fizička osoba ne osnovao još kojeg Braina, pa jednog opteretim kreditom, drugi nek ne plaća pdv, treći nek radi a ja ću se zajebavat. Naprijed fizičkim osobama!

Prisutnost kod javnobilježničke ovjere je problem? Ekipa pojma nema koliko stranaca pere lovu kod nas kroz osnivanje tvrtki i koliko se sa firmama općenito mulja. Meni je jasno da prosječnom normalnom poduzetniku niti četvrtina svih mogućih kombinacija ne pada na pamet ali pokušavaju se svakakva sranja. Osim toga ako se ne varam i neki na forumu imaju firme, mislim netko mora bit pa neka mi kaže sa kakvim bi oduševljenjem poslovao sa firmom koja se osnovala preko interneta bez da je itko ikoga uopće vidio a kamoli utvrdio identitet. Pa malo-malo pa mi neki genijalac uleti u ured sa ženinom osobnom prodat auto, fino ju potpiše na ugovoru i nije mu jasno zašto mu nećemo ovjerit...nije pokvaren, naprosto ne razumije da ne može tuđe stvari prodavat pa makar i ženine.
U okruženju kakvom smo slobodno poslujte sa nulama i jedinicama pa da vidim dokle ćete. Ustvari nije problem ajmo ukinut i likvidaciju pa ako se fino zajebete sa nekom firmom koju je osnovao netko tko pojma nema da ima firmu na svoje ime, koga jebe, oženite neku budalu za robu, izdajte par zadužnica pa sa 5 kuna biljega na sud: "Nema dugova, lepo znaš kako, majkemi" i fino udarit pečat kao na rješenjima iz 1950-ih: "SMRT FAŠIZMU!" pa Bog te veseli.

Dalje na popisu, temeljni kapital se može uplatiti samo osobno na šalteru, kao prvo nije poptuna istina nego pretežna tu sve ovisi samo o banci, to kaj po bankama isto radi svakakva ekipa je drugi par čarapa, tu neka se ova poduzetnička inicijativa obrati Hrvatskoj udruzi banaka, to možda i riješe prije nego neke druge stvari jer u igri nije država a banke su isto poduzetnici zar ne? ;)

U ostatak popisa se nemam namjere previše miješati jer nije moje polje, itekako sam svjestan da se ljude tlači do iznemoglosti, da je regulativa kakofonija probranih najgorih noćih mora a državne institucije beskorisne, bahate pa čak i štetne ali da je pristuna i golema razmaženost, nespremnost, egoistička bahatost i samobitnost, nespremnost i neukost na strani mnogih poduzetnika-početnika to je također realnost poslovne svakodnevnice.

Pa ipak većina klijenata su normalni i razumni ljudi, da, naiđe ponekad pokoji jelen kojem kurca nemreš objasnit ali većina ipak razumije i ima normalan pristup. Uostalom kod nas su gotovi vrlo brzo, olakšani za 2650kn kod osnivanja d.o.o. ali jebiga ni meni mehaničar ne radi badava pa koji kurac je problem onda?

Šteta što češće ne piše...ne jednom sam grčeve od smijeha dobio na njegove slikovite prikaze našeg stanja uma...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by BB-8 4/8/2016, 09:14

@prckov wrote:


Ovi u australiji na tv vječito žderu, kad ne żderu pričaju o hrani, kad ne prićaju o hrani onda je pripremaju i preporučuju recepte, kad ne pipremaju onda putuju i probaju svu hranu na svijetu śto postoji, kad ne putuju onda imaju neke masteršefove, dođi mi na ručak i slične rialiti šouououou...kad će se viśe najest jebem im mater gladnu, crkli više žderući!.
       Paja (Davor) je stanovo u zgradi do moje. Bio najmanji u razredu al zajeban ko da je najveći. Na svakom odmoru smo se tukli,
 jer mu je to bilo jedino što ga je uopće u školi i zanimalo. Uvjek je u fer borbi popio puno više šljaga nego što ih je dao ali je imo tajni zahvat koji je specijaliziro do savršenstva. Naime, imo je male kratke prste sa kojim bi uspjevao uhvatit jedan moj prst i lomit ga da sam moro da se savijem do njegove visine i onda bi mi spuco šljagu da mi je sve zvonilo u ušima. Onda bjeżi cereka se a ja za njim u potjeru...i tako. Nismo se nikad normalno družili ali kad je frka on je uvjek bio tu. Na njega si se mogo oslonit, ako ćemo najebat najebaćemo obojica i točka. Takav je i osto. Poslije sam ćuo da je, mislim u Kruševcu, u vojsci sa joś jednim vojnikom razlupo jedan kafić, gazdu i konobara i goste. Dośla policija i ubila ih ko stoku.
Paja sutra ujutru uzeo kalaśa, napunio bojevom municijom i otišo da postroji Sup u čaršiji.
Sreća ni jedan od te dvojice što su ga tukli nisu bili u smjeni. Tako on priča jednom pijan...majku mu jebem kosti mu od straha klepeću (načelniku policije), moli me ko pička. Paja je naime tražio od načelnika da zove ovu dvojicu što hoće da ih ubije da dođu inače će njega ubit.
Elem, o tome i novine pisale, a Paja dobio 7 godina uvjetnog zato śto su mu stričevi komunisti na visokoj poziciji a jedan pukovnik
 Paja je imo i sestru....dobro, imo je i brata al on sad nije bitan. Mislim da je ona prva pronosala minić u naśem kvartu.
E, taj minić je otkrivo njene pojake noge sve do bijele lijepe guze sa koje je bilo muka skrenut pogled. Lete oči same i nikog ne pitaju.
Svako malo sjevne guza kad prohoda ili se nešto sagne a meni duša izašla i oću umrt. Nema veze što je starija i veća od mene, nema veze śto je mogla iscjedit život iz mene tim nogama, ništa to nema veze, meni samo pred očima njena faca kad mi se osmjehne kad otvori vrata, nekad cmokne u obraz ili razbaruši kosu i njena guza. Paji bilo drago śto dođem da se možemo tuć i poslije škole....mora da je mislio da radi toga i dolazim.

_________________
Korpus dobrih postova - Page 3 Attach13 Korpus dobrih postova - Page 3 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Guest 5/8/2016, 13:37

@Sora wrote:Eto 
Kad velim da je hrvatska okupirana ...

Onda si glupa kao i ostali malumni retardirani kreteni prljavih i pokvarenih a u zadnje vrijeme i jedva skrivenih namjera.
Ovakvo ljigavo i trulo licemjerje i loša gluma potezanjem nekakvog antifašizma da se prikriju fašističke aspiracije srpskih ekstremista nisu ništa bolje od hrvatskih kvazi-domoljuba koji s jednom rukom na srcu nemilice  potkradaju i uništavaju ovu zemlju. Naizgled sukobljeni zapravo težite ka istom ali to me ne čudi jer govno govna lako nađe.

Korpus dobrih postova - Page 3 37-45
Brain32
Korpus dobrih postova - Page 3 Gender10
Posts : 561
2014-04-15


Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Korpus dobrih postova - Page 3 S1dryv11
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Eroo 10/8/2016, 15:25

Korpus dobrih postova - Page 3 A34fab499163928 


:^0
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Winter is coming 15/8/2016, 21:28

crvenkasti wrote:izumrla ptica
ptica jatiserka?
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Leviathan2 21/8/2016, 21:16

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Početak kampanje - komično, kad ne bi bilo tragično


@Usne Stjepana Gnječa wrote:
@kaja_333 wrote:A vezano za bandica, on ce biti premijer kad i moja baba.

Ma dajte molim vas kakav Bandich? On bi i od onog velikog vodopada na plitvičkim jezerima napravio vodoskok. On bi sve vodopade u RH pretvorio u vodoskoke.
dobro da se nije bacio na šume jer bi već odavno od Sljemena napravio Velebit.

_________________
Korpus dobrih postova - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by kic 22/8/2016, 22:31

Re: Prihvatio Oreškovićev poziv: Vučić u četvrtak u Hrvatskoj
Post by udba Today at 22:25

Pa ako je bio na inauguraciji predsjednice može doć malo vidit kako sami trošimo devize od sezone koje ne idu više u Beograd.
Sad kad mu Orešković izrecitira:

do you want some chips
you pretty guy with pussy lips

you are very lucky guy,
as we say "sretnik"
today a democrat
wich used to be a chetnik

you ll be soon a member of EU
your nation will be free
but firstly you have to fix
fuckin chapter twenty three
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by darth_vader 22/8/2016, 22:37

:^0
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Leviathan2 23/8/2016, 22:12

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Korpus dobrih postova - Page 3 Lastpo11 by RayMabus Today at 15:55
@dawson wrote:2 žene pokrivene crnim plahtama sa malim prozorčićem za oči.
To su im .....Windowsi.

_________________
Korpus dobrih postova - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Leviathan2 23/8/2016, 22:15

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Korpus dobrih postova - Page 3 Lastpo10 by mutava baštarda Today at 19:50

na nikab mogu ugradit mrežu komaricu i ne trebaju trošiti novac na nepotrebna skupa sredstva upitne štetnosti po zdravlje. Za koju godinu reklama u TOP SHOPU Nikab sa zaštitom za komarce, ako naručite odmah dobijete i bajonetu...
Korpus dobrih postova - Page 3 288-11
mutava baštarda

_________________
Korpus dobrih postova - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by veber 27/8/2016, 10:02




  • Korpus dobrih postova - Page 3 Icon_post_quote_en





Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Korpus dobrih postova - Page 3 Lastpo10 by udba Yesterday at 22:00
@kolerik wrote:''Dobra vecer'' (bljesne mi sa onim sranjem u oci, onda sam vec napola spreman da mu pregrizem vratne zile)


''Pozdrav'' (Jebem ti mater u usta, kao i pola sela odakle si izgmizao i citava skola u kojoj su te lomili za sendvic svaki dan, nemas ni 1,80 m, bijednice).

Ne bit bahat, ljudi rade svoj poso i puno su ugodniji nego prije. Još ako si kriv, šuti, poklopi se ušima. Meni je bilo vako:

"Dobro veče, druže"

"Dobro veče, momci"

"koji momci?" (meni se učinilo da su trojica, a ovaj bio samcat, bio mi vid nešto sjeban)

"jesi šta pio?"

"ma možda jedno piće ali ima tome ohoho, dosta" (pet minuta prije popio zadnju putnu šestu pivu)

"a da ti malo puhneš.....ej kud si kreno?" (ošo ja pišat iza auta, ajd ti bućkaj šest piva u mjehuru)

"da vidim dozvolu i saobraćajnu" (dao mu ja sve iz džepa, bilo nekih računa, korištenih maramica, sličica za maloga fudbaleri i timovi, Jastreb zna)

"evo, tu vam je sve, mora bit i dozvola" (odljepljuje on Kranjčara s dlana)

"ti bi mogo s nama u stanicu"

"može, a jel radi Milorad Popović Baćko? Načelnik opštine?"

"a znaš Baćka? Šta ne kažeš" (vraća papire i salutira i misli "govedo nema ni 1,80, a zna Baćka)

(ovo sam i u wordu sejvao)

_________________

Korpus dobrih postova - Page 3 M_50010

Korpus dobrih postova - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by kic 27/8/2016, 10:28

Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još
Post by Brain32 Yesterday at 23:08

Slika prva, Držićeva od Vukovarske do pješačkog pred mostom, tri trake, sve pothodnici, tko ide nek' se pazi, stoji vam kamera na idućoj tramvajskoj stanici. Prepoznat ćete ju najlakše po pješacima koji usprkos pothodniku otkako je kamera tamo peku roštilj, odguruju se jezikom od poda, plešu valcer, igraju šah i sl. dok prelaze cestu.

Korpus dobrih postova - Page 3 Ex-isk10

Dakle tri trake u svakom smjeru, bolje od našeg ultra-skupog autoputa.

Slika druga još jedna avenija s kamerom, Aleja Bologne, nešto slabije infrastrukture od Držićeve ali ipak, ograničenje 60 iako ima poteza po 2km bez pješačkih prijelaza ali i bez prilaznih cesta - nazdravlje.

Korpus dobrih postova - Page 3 Ex-isk11

To nisu sve velebajne ludorije prometnih stručnjaka grada Zagreba ima ih još poput vele-dionica na Slavonskoj, recimo onaj dio kada zbog pješačkog koji vodi točno od nikuda prema nikamo imaš naglo smanjenje sa 70 na 60 a iza u betonskoj ogradi obično stoji murja, nazdravlje. Gluposti ima i na Aveniji Dubrovnik u NZg ali dobro.

Za kraj posebna poslastica!

Predstavljam vam ovaj prekasni eksponat diplomanata Prometnog fakulteta poznatog po izazovnom studiranju i teškom stjecanju diploma. Autor ovog celebralnog remek-djela isto je nazvao "Pješački prijelaz u pizdu materinu". Da ako niste primjetili ovaj pješački prijelaz vodi u grabu. Naravno zbog siline ljudi koji jedva čekaju pasti u grabu te svakodnevno hodočaste na oltar počasti palim junacima Prometnog fakulteta, isti je omeđen sa ukupno četiri uspornika koji zbog visine kamere ovdje ne izgledaju tako prijeteće ali sretno. Na slici je posebno istaknuta i omeđena crvenim krugom - GRABA. Tako da kotačem prvo propadnete u grabu pa se iz nje penjete na uspornik - yeeeeeeeeeeeehaaaaw.

Korpus dobrih postova - Page 3 Ex-isk12
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Guest 28/8/2016, 15:38

Kako brutalno zatuci bota:

Korpus dobrih postova - Page 3 15-49
Starhemberg
Admin

Korpus dobrih postova - Page 3 Gender10
Posts : 6522
2014-04-12

Lokacija: : Civitas Mursa

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Korpus dobrih postova - Page 3 S1dryv11


Nije otvorio kad sluša žalopojke četničkih vojvoda na vlasti u Srbiji.
paa, vi se ne zalite, vi agresivno kenjate, a ti si doajen tih vestina.
i nema razloga da prigovarate.
što si ti ljut na hornija...
zbog njegovog komentara, datog meni,
koji je ispod nivoa osobe koja  od
skole ima jedino mali odmor.
Komentar čak nije bio upućen tebi. Tvoje razumijevanje u skladu je s komadom papira na kojem piše diploma, a koji si kupio od kuma Milojice na stočnoj pijaci u Svilajncu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Eroo 7/9/2016, 12:16

@Leviathan2 wrote:

"isao malo citat vijesti, a kru te jebo, turkokozojebi uzeli neki par sela isisu, isis uzeo par sela turkojebima na drugom mjestu, isis razjebo kurde a malo dalje kurdi razjebali isis u hami velicanstvena ofenziva kozojeba se pretvorila u moljakanje rusa da naprave primirje je rih podera saa ko krmacha masnu krpu, rusi uporno jebu mater kozojebima po idlibu i to konstantno za onaj helikopter, issam u deir zouru digo neki tunel u srak i sjebo copor kamilojebaca, ramuseh pred padom i sad se ofenziva sirijske vojske okrenula jednim djelom prema unutra, u guti zagutise kozojebe, na kalamunu isis vs nusra 1:0 za isis, uzeli im neko selo, bosanske vehabije trazile zastitu od saudijske arabije jer se osjecaju ugrozeno od shija, o kruva ti, al bi valjalo malo njukat okolo pa kugu pa boginje pa potop na to"

jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Korpus dobrih postova - Page 3 Empty Re: Korpus dobrih postova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum