ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 14/9/2014, 14:22

Ja sanjao da šibam ljutom šibom Šoru po goloj guzici,a ona freneticno svrsava...eto,bar od šibe.. hexer

Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sora 14/9/2014, 19:20

kaj te briga za moje svršavanje  ha ?
Suspect
a meni je tema baš lijepa
jel vi koristite Sanjarice i koje
ja si nekad kad mi nije jasan san pogledam tu na netu
ima ih puno puno

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 29/10/2014, 18:40

duboki bazen labirint, spuštanje ronjenje nije bilo teško, voda je kristalno jasna ali ne mogu do vrha, postupak se ponavlja par puta gubim svijest, maritime..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity 30/10/2014, 06:51

koja mora kic... affraid
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 30/10/2014, 15:35

to je bio moj prvi susret s mrtvacem, nisam imao 5 godina ali se sjećam te scene, krv na pločicama bazena, čovjek je skočio s deset metara, meni tada divovskih čak gledajući i odozdola..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 30/10/2014, 20:41

Ja duvam pa većinom ni ne sanjam....:whistle:whistle
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 5/11/2014, 19:14

Šetam ulicom, neki nepoznati grad, ali ulica mi je poznata, već sam je sanjala. Ugledam nekog tipa i dobijem snažan osjećaj da će se raznijeti bombom. Ne znam zašto; ne pokazuje nikakve neobične znakove, ali imam taj osjećaj.

U panici pretrčavam cestu i ulijećem u tramvaj. Približavamo se stanici. Škripa kočnica. Najednom sam u Splitu, vozim se s ocem u autu i sjedim na suvozačevom mjestu. Škripa kočnica je bila jer smo na pješačkom prijelazu pokraj stanice udarili autom nekog tipa, proćelavog, otprilike u srednjim pedesetima.

Otac nastavlja voziti, a ja histeriziram da se moramo vratiti i zvati hitnu. On me uvjerava da je lik dobro, ako bude potrebno da će ljudi na stanici zvati hitnu, a sigurno je netko i zapisao broj naših tablica pa ako bude problema, netko će nas već naći.

Nastavljamo se voziti, samo odjednom skužim da smo negdje u Japanu (čije ulice, by the way, u snu izgledaju kao da smo negdje u Italiji, ali nema veze). Odjednom skužim da na cestu iskaču netom vjenčani parovi, mahom Europljani i Amerikanci, u vjenčanicama i odijelima s buketima u ruci i pokušavaju se fotografirati nasred ulice. To je, kak'ti neki običaj tog japanskog grada. Japanska policija stoji sa strane, na pločniku i piše im kazne.

Vozimo se dalje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 16/12/2014, 21:39

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by zanstr 16/12/2014, 23:24

affraid affraid

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity 17/12/2014, 10:44

kic wrote:
:comfort
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 17/12/2014, 13:58

lol, ic oke
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity 17/12/2014, 16:59

aj em gled ...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by OlgaZg 26/2/2015, 07:55

Rijetko kad se sjećam što sanjam (valjda i ja sanjam nešto) no dogodilo mi se dva puta nešto neobično, sanjam nešto nije ugodno ali nije ni noćna mora...dakle san ide, radnja ide ali svjesna sam i osobe pored sebe..kao neki polusan i hoću dozvati dragog, ali ne mogu, glas ne ide, totalno sam ukočena, ne mogu ni ruku pomaknuti ni glavu, ništa...paraliza i mučim se, znam da ležim u krevetu i da je sve okej ali ne mogu se pomaknuti, i uspijem ispustiti neke neartikulirane zvukove.

Poslije mi veli... kaj si ti grgljala noćas?
Našla na netu da je to nekakva "paraliza sna"
OlgaZg
OlgaZg

Female
Posts : 108
2014-04-28

Lokacija: : zg

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 26/2/2015, 10:02

Imam i ja to nekad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 26/2/2015, 10:03

Ja sam noćas sanjala leteće mrave,one sa bijelim krilima...nisam se mogla obranit od njih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 18/4/2015, 13:49

Opet neki čudan san gdje sam uspjela spojiti ljude koje nisam vidjela i čula godinama, neke iz svakodnevice i staviti ih u začuđujući i nadrealni kontekst gdje su Zagreb, Kaštel Štafilić i Slovenija međusobno udaljeni nekoliko autobusnih stanica i 15-ak minuta vožnje. Nekad me strah moje podsvijesti. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by betty.boop 21/4/2015, 19:44

meni je uvijek jako tesko opisat sto sanjam jer tu bude svega sto nema veze ni s cim

osobe, mjesta, vrijeme, sve je jedan veliki buckuris
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/4/2015, 20:17

Nekad mi baš bude žao što ne zapišem snove ujutro dok ne izblijede iz sjećanja. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 19/5/2015, 16:55

usnuh čudan san (a kakav bi bio), dakle, gledam neku dnevno političku tv emisiju tipa otvoreno, i jedna od gostiju je bila zelena darkerica Mirela, počela je dominirati raspravu o jebemti da sam se bar probudio u snu da sve to zapišem, ali ugl, to nisu bili Mirelini principi koje inače slušamo! kao da je usisala duh Juliusa Evole, počela je koristiti francuske fraze i svi su bili u šoku otkud joj takvi Spenglerovski stavovi i skladanje rečenica, i u jednom trenutku je i sama shvatila da govori nešto skroz drugo i da se rađa neka nova filozofija upravo u tom trenutku, originalna, i onda su joj počeli ispadati bomboni iz rukava, okrugle velike loptice u svim bojama, svi su bili zatečeni i počeli su vikati na nju da je vještica i da napusti emisiju, da joj ta spačka nije smiješna, njoj nije bilo jasno, zar im nikad nije ispao bombon iz džepa?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 19/5/2015, 18:42

kic wrote:usnuh čudan san (a kakav bi bio), dakle, gledam neku dnevno političku tv emisiju tipa otvoreno, i jedna od gostiju je bila zelena darkerica Mirela, počela je dominirati raspravu o jebemti da sam se bar probudio u snu da sve to zapišem, ali ugl, to nisu bili Mirelini principi koje inače slušamo! kao da je usisala duh Juliusa Evole, počela je koristiti francuske fraze i svi su bili u šoku otkud joj takvi Spenglerovski stavovi i skladanje rečenica, i u jednom trenutku je i sama shvatila da govori nešto skroz drugo i da se rađa neka nova filozofija upravo u tom trenutku, originalna, i onda su joj počeli ispadati bomboni iz rukava, okrugle velike loptice u svim bojama, svi su bili zatečeni i počeli su vikati na nju da je vještica i da napusti emisiju, da joj ta spačka nije smiješna, njoj nije bilo jasno, zar im nikad nije ispao bombon iz džepa?
:megaman-headbang  seriously... :dzoja :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 19/5/2015, 19:59

u stvari je bilo dosta čudnije, jutros sam se ulogirao i počeo opisivati svoj san, a onda je uletio posao, pa kad sam se vratio na mob nije bilo ničeg što sam zapisao, snovi izgledaju jako pametni kad ih sanjaš :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 2 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum