ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:23

n_razbojnik wrote:Abortus do 18. godine , svakako
ovako kako je sad, do 10. tjedna, tj. do 7. mjeseca u slučaju komplikacija i deformacije fetusa, je sasvim dobro

trebalo bi možda uvesti još i abortus za starije, tzv. eutanaziju iz samilosti i milosrđa za starije od 65 koji to žele

Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:25

Ako ćemo već o dotičnoj, ništa manje zlo nije ni odvraćanje ljudi od korištenja kondoma...osim što se prenose zarazne bolesti, u velikom broju slučajeva dolazi i do situacije kad se žene za abortus i odlučuju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by n_razbojnik Fri 26 Feb - 17:25

A ne, smatram da nije potpuna osoba dok se ne osamostali i dok je pod mojom brigom ima da ga kratim za glavu ako je kvarna roba ili možda sliči na susjeda

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:27

cassanowa wrote:branim muška prava, jer njih nitko ne spominje...pa tako ni ti u svom pitanju
tvoja prava počinju i završavaju na izboru žene za majku

zašto baš želiš imati neku koja ne želi imati djecu s tobom i radije će se podvrgnuti medicinskom zahvatu, traumi, depresiji i sramoti nego da rodi tvoje

izaberi neku koja tebe i tvoju djecu želi, a ne ići prisiljavati neku koja ne želi

mislim stvarno, pa to je bar jenostavno u životu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by marcus-t Fri 26 Feb - 17:28

vuksadinare wrote:http://www.dnevno.hr/vjera/pro-life/majka-terezija-ako-majka-moze-ubiti-svoje-dijete-sto-nam-je-ostalo-nego-da-jedni-druge-poubijamo-896900
Jel to ona što nije davala analgetike bolesnicima u agoniji jer "Tako će biti bliži Kristu. I on je patio na križu." ? :O
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:32

deda na aparatima wrote:tvoja prava počinju i završavaju na izboru žene za majku
ma nemoj, a čije je dijete u majčinoj utrobi? Zajedničko ili samo majčino?...Po meni je božje, a to znači zajedničko...i stoga imam pravo odlučivati o njegovoj budućnosti jednako kao i žena...


Last edited by cassanowa on Fri 26 Feb - 17:34; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by marcus-t Fri 26 Feb - 17:33

cassanowa wrote:
deda na aparatima wrote:tvoja prava počinju i završavaju na izboru žene za majku
ma nemoj, a čije je dijete u majčinoj utrobi? Zajedničko ili majčino?...Po meni je božje, a to znači zajedničćko...i stoga imam pravo odlučivati o njegovoj budućnosti jednako kao i žena...
U tvom slučaju odluke prepusti ženi. Kakva god da je, pametnija je od tebe sigurno. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by kaya Fri 26 Feb - 17:34

cassanowa wrote:
kaja_333 wrote:
cassanowa wrote:
kaja_333 wrote:Koliko majka Terezija ima djece i Zrinka. K zna li netko?
A di su tu muškarci?...Svejedno, djeca nisu ni majčina ni očeva, nego božja...A imaš i drugu opciju ako ne vjeruješ u boga - onda si razvijeni majmun...pa ti sad biraj što ti je draže...
Nisam to pitala čini mi se..
Znam da nisi, nisam ti ni odgovorio na pitanje, već sam ti nešto prebacio, jer po vama ženama samo vi imate pravo odlučiti hoćete li ubiti nerođeno dijete ili nećete...branim muška prava, jer njih nitko ne spominje...pa tako ni ti u svom pitanju
Muška prava muskarci moraju riješiti sa svojom ženskom polovicom a ne sa svim ženama svijeta globalno zakonom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by n_razbojnik Fri 26 Feb - 17:35

deda na aparatima wrote:
cassanowa wrote:branim muška prava, jer njih nitko ne spominje...pa tako ni ti u svom pitanju
tvoja prava počinju i završavaju na izboru žene za majku

zašto baš želiš imati neku koja ne želi imati djecu s tobom i radije će se podvrgnuti medicinskom zahvatu, traumi, depresiji i sramoti nego da rodi tvoje

izaberi neku koja tebe i tvoju djecu želi, a ne ići prisiljavati neku koja ne želi

mislim stvarno, pa to je bar jenostavno u životu
Najpreciznije rečeno iako i mene nervira to prisvajanje vlasništva nad nerođenim djetetom na kraju se ipak svodi na prirodni odabir a time i prešutno odobravanje partnera

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:35

marcus-t wrote:U tvom slučaju odluke prepusti ženi. Kakva god da je, pametnija je od tebe sigurno. pirat
Da, pogotovo kad obuće štikle u uživa u mazohizmu... 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:36

cassanowa wrote:
deda na aparatima wrote:tvoja prava počinju i završavaju na izboru žene za majku
ma nemoj, a čije je dijete u majčinoj utrobi? Zajedničko ili majčino?...Po meni je božje, a to znači zajedničćko...i stoga imam pravo odlučivati o njegovoj budućnosti jednako kao i žena...
ako je božje, onda je božja volja hoće li živjeti ili ne
sve na svijetu se događa po božjoj volji, ako žena pobaci vaše zajedničko dijete, to je onda kazna tebi za opačine koje si prije počinio a nisi se pokajao

da nema pobačaja, vjerojatno bi se rađala mrtvorođena kao nekoć, jer je bila božja volja, tj. kazna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:41

kaja_333 wrote:Muška prava muskarci moraju riješiti sa svojom ženskom polovicom a ne sa svim ženama svijeta globalno zakonom.
Da, pojedinac za početak s pojedinkom...Kad svi rješe sa svojom, neće bit problema
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by epikur37 Fri 26 Feb - 17:41

deda na aparatima wrote:
epikur37 wrote:
deda na aparatima wrote:
tre911 wrote:
Slažem se, protivnik sam abortusa
Pa ti ga zato nemoj raditi.
Oni koji žele, neka ga rade!

U čemu je problem?

zato što ne može svatko raditi što hoće nego kako zakon kaze a u zakonu ćemo zabraniti abortus
aha, Irska legalizira homoseksualne brakove a "Vi" će te zabraniti pobačaj lol!

a irska je šta....

tek razvaljena nacija
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:44

deda na aparatima wrote:ako je božje, onda je božja volja hoće li živjeti ili ne
Drago mi je da si potvrdio da to nije isključivo ženina volja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:47

cassanowa wrote:
deda na aparatima wrote:ako je božje, onda je božja volja hoće li živjeti ili ne
Drago mi je da si potvrdio da to nije isključivo ženina volja...
pa ako nije, ako je božja volja da se dijete pobaci, što se ti imaš mješati u to i sprečavati izvršenje sudbine?

izabrao si lošu partnericu, drugi put biraj bolje, ili uzmi letvu pa ovu nauči pameti, preodgoji je šakom i cipelom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:51

deda na aparatima wrote:
cassanowa wrote:
deda na aparatima wrote:ako je božje, onda je božja volja hoće li živjeti ili ne
Drago mi je da si potvrdio da to nije isključivo ženina volja...
pa ako nije, ako je božja volja da se dijete pobaci, što se ti imaš mješati u to i sprečavati izvršenje sudbine?

izabrao si lošu partnericu, drugi put biraj bolje, ili uzmi letvu pa ovu nauči pameti, preodgoji je šakom i cipelom
Koja logika...Što se ja imam petljati?...A ne pitaš što se žena ima petljati...Nije stvar u izboru partnerice, nego o zaštiti svojih prava...Ne treba nikoga preodgajati u ovim godinama, jer je to nemoguće... Ljudi se od trenutka odabira partnera pa do trenutka stvaranja zajedničkog potomka mogu drastično promjeniti...takva smo sorta...nema tu pameti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 17:58

cassanowa wrote:Nije stvar u izboru partnerice, nego o zaštiti svojih prava.
Kako nije stvar u izboru partnerice? Uvališ se nekoj sa par alkoholnih pića, pijanu je odvedeš u krevet, i kad ova shvati da je trudna, jebiga ja to baš i ne bih s tobom, ili kako to već ide.

Tvoja prava ne obuhvaćaju ženu i njeno tijelo, tvoja prava obuhvaćaju samo tebe, kao što ni njena prava ne obuhvaćaju tebe, pa te ona ne može prisiliti npr. da odeš prodati bubreg kako bi ona mogla u šoping.

Ako se želiš zaštititi, onda biraj pametno, kvaliteta ima cijenu, a ne najlakšu koju možeš uhvatiti, eto tek tako da i ti nešto pojebeš u životu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 18:05

deda na aparatima wrote:Kako nije stvar u izboru partnerice? Uvališ se nekoj sa par alkoholnih pića, pijanu je odvedeš u krevet, i kad ova shvati da je trudna, jebiga ja to baš i ne bih s tobom, ili kako to već ide.

Tvoja prava ne obuhvaćaju ženu i njeno tijelo, tvoja prava obuhvaćaju samo tebe, kao što ni njena prava ne obuhvaćaju tebe, pa te ona ne može prisiliti npr. da odeš prodati bubreg kako bi ona mogla u šoping.

Ako se želiš zaštititi, onda biraj pametno, kvaliteta ima cijenu, a ne najlakšu koju možeš uhvatiti, eto tek tako da i ti nešto pojebeš u životu.
Izbor partnerice joj ne daje pravo da samostalno odlučuje o nečem zajedničkom...eto, nije stvar u izboru partnerice, što se toga tiče... Moja prava obuhvaćaju pravo na zajedničko dijete... Da se želim zaštititi onda bi se nekako i zaštitio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 18:10

cassanowa wrote:
Izbor partnerice joj ne daje pravo da samostalno odlučuje o nečem zajedeničkom...
kako ne, ti nisi većinski vlasnik, ako se netko odluči riješiti svog dijela imovine, on to može bez tvog odobravanja

zato biraš s kim ulaziš u partnerstvo i komu poklanjaš povjerenje

ali ne, vi koji ste beta muškarci, pa nemate kontrolu ni nad vlastitim životom bi onda na silu htjeli prisiljavati žene da sa vama imaju djecu iako one to ne žele,

one će radije biti ljubavnice nekom alfi, nego roditi dijete nekom luzeru i jadniku

pa luzeri i jadnici to ne mogu podnjeti i onda bi htjeli da država, policija i vojska štiti njihove interese jer su oni sami jadni i nemoćni


ako žena želi pobaciti tvoje dijete, to samo znači da ti nisi muško, nego si jadnik lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 18:25

deda na aparatima wrote:kako ne, ti nisi većinski vlasnik
Nije ni žena, dijete nije samo njena imovina


deda na aparatima:
"zato biraš s kim ulaziš u partnerstvo i komu poklanjaš povjerenje"

To znaju i mala djeca...


deda na aparatima:
"ali ne, vi koji ste beta muškarci, pa nemate kontrolu ni nad vlastitim životom bi onda na silu htjeli prisiljavati žene da sa vama imaju djecu iako one to ne žele,"

Prisiljavati ženu na dijete mogu jedino kreteni.



deda na aparatima:
"one će radije biti ljubavnice nekom alfi, nego roditi dijete nekom luzeru i jadniku"

Ovo mi zvuči poznato...nešto tipa sevke dvocevke...a, štaš među ženama ima i kurvetina...to je tako..



deda na aparatima:
"pa luzeri i jadnici to ne mogu podnjeti i onda bi htjeli da država, policija i vojska štiti njihove interese jer su oni sami jadni i nemoćni"

hahaha, slažem se...tko treba druge da mu štiti vlastiti interes, stvarno je jadnik i luzer...



deda na aparatima:
"ako žena želi pobaciti tvoje dijete, to samo znači da ti nisi muško, nego si jadnik"

Ne, to znači da je ona ubojica jednog života kojeg se ništa ne pita...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Guest Fri 26 Feb - 18:28

cassanowa wrote:
a, štaš među ženama ima i kurvetina...to je tako..
je, je, svaka koja neće s tobom nego s nekim drugim je kurva lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'! - Page 2 Empty Re: Majka Terezija:'Ako majka može ubiti svoje dijete,što nam je ostalo nego da poubijamo jedni druge'!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum