ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Evo zašto volim Bosnu i Bosance

Go down

'Evo zašto volim Bosnu i Bosance Empty 'Evo zašto volim Bosnu i Bosance

Post by immortal 25/5/2014, 15:02

http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/122961-mladic-iz-maglaja-evo-zasto-volim-bosnu-i-bosance-ne-treba-mi-americki-san-za-srecu.html

'Evo zašto volim Bosnu i Bosance 1_257721

Mladić iz Maglaja: 'Evo zašto volim Bosnu i Bosance, ne treba mi američki san za sreću!'

Nesretni otac dvoje male djece starosti od jedne i dvije i pol godine 24 sata je bio odvojen od svoje obitelji koja je ostala odsječena od ostatka grada.
Mnoge građane diljem Bosne i Hercegovine, a i šire dirnulo je pismo mladića iz Maglaja koje se proširilo društvenim mrežama.

Nesretni otac dvoje male djece starosti od jedne i dvije i pol godine 24 sata je bio odvojen od svoje obitelji koja je ostala odsječena od ostatka grada. Iskusni spasioci su uz pomoć građana ipak na vrijeme uspjeli izvući ženu i dvoje djece iz poplavljene kuće, na čemu se Mirhad K. zahvalio svim građanima iz cijele BiH koji su odlučili pomoći Maglaju i drugim poplavljenim gradovima.

Pročitajte njegovu zahvalu:

"Ljudi, hvala vam svima. Ne mogu vam opisati radost kakvu sam osjećao u trenucima kada sam vidio da su mi uspjeli spasiti obitelj. Hvala vam svima od srca. Upravo je ovo onaj pravi pokazatelj da smo u najtežim trenucima mi Bosanci ljudi s najvećom hrabrošću i najvećim srcima. Zato volim Bosnu, volim naše ljude, i nije mi potreban nikakav ispunjen američki san, niti švicarska plaća, jer me sretnim činite vi – ljudi koji me okružuju i s kojima proživljavam ovu veliku tragediju. Sretan sam kad vidim ovo zajedništvo, kad vidim koliko se ljudi trude oko drugih, koliko se trude pomoći, koliko su puni ljubavi i čiste savjesti. Bosno moja najljepša, hvala ti što si nam podarila našu dušu bosansku!"

immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum