ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 22/8/2022, 23:55

Normalno da ću ga guziti. Pa napisao sam već u svibnju ove godine nakon šta je ovaj mrtav ladan ispalio da Hrvatska nakon svega nije imala pravo osloboditi svoj teriorij šta ću mu napravit.

Eto pat pozicija u Ukrajini a ovi se nadao da će to brzo završiti a sad nema gdje jer će se ovo otegniti a on će se morat odlučiti di je.

Ako kaže da je za Zapad napast će ga Rusija, SPC i njegovi desničari a ako kaže da je za Rusiju napast će ga ovi sa Zapada sa svih strana.

Sad uživajmo u njegovom koprcanju i znojenju.

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 23/8/2022, 00:44

Vidiš da je on smeće.

I zato će mu najveća kazna biti šta upravo on mora donijeti odluku na koju će stranu Srbija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 23/8/2022, 00:54

Ako udari sankcije Rusiji mrzit će ga Rusi, SPC i njegovo desno nacionalističko biračko tijelo.

A ako ne udari sankcije Rusiji bit će trn u nozi Zapadu.

Ja imam pet zvjezdica na generalskom činu.

Ja uvijek pobjeđujem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 23/8/2022, 01:12

RayMabus wrote:Ako udari sankcije Rusiji mrzit će ga Rusi, SPC i njegovo desno nacionalističko biračko tijelo.

A ako ne udari sankcije Rusiji bit će trn u nozi Zapadu.

Ja imam pet zvjezdica na generalskom činu.

Ja uvijek pobjeđujem.

'Tko je protiv Rusije, dabogda živo meso od njega otpadalo'
Izjava je ovo ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića

Tko ne bio vjeran jednojezičnoj, jednokrvnoj Rusiji, dabogda živo meso od njega otpadalo, bio proklet tri puta i 3000 puta od mene. To je ono što je ostavio Sveti Petar Cetinjski svojim Crnogorcima, pa bi bilo dobro da i sadašnji predsjednik Vlade Crne Gore pročita ove riječi u trenutku kada po prvi put u povijesti zavodi sankcije Rusiji – izjava je ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića koji je ovim riječima osudio aktualnu politiku Podgorice prema Rusiji.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/tko-je-protiv-rusije-dabogda-zivo-meso-od-njega-otpadalo-935878 - www.vecernji.hr
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 23/8/2022, 01:16

RayMabus wrote:Vidiš da je on smeće.

I zato će mu najveća kazna biti šta upravo on mora donijeti odluku na koju će stranu Srbija.

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 23/8/2022, 01:19

RayMabus wrote:Ako udari sankcije Rusiji mrzit će ga Rusi, SPC i njegovo desno nacionalističko biračko tijelo.

A ako ne udari sankcije Rusiji bit će trn u nozi Zapadu.

Ja imam pet zvjezdica na generalskom činu.

Ja uvijek pobjeđujem
.

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 19/9/2022, 15:46


U slučaju postizanja ovog sporazuma, piše list pozivajući se na svoje diplomatske izvore, Kosovo bi se postupno učlanilo u međunarodne organizacije poput Vijeća Europe, INTERPOL-a i UNESCO-a. Počelo bi pregovore o članstvu u NATO-u i pristupu u EU. Članstvo u UN-u bi se odgodilo do daljnjega zbog trenutnih odnosa zapada s Rusijom, a Rusija ima pravo veta u Vijeću sigurnosti UN-a.

U slučaju odbijanja sporazuma, kosovska vlada Albina Kurtija bila bi “pod izolacijom“, što bi “dovelo u pitanje i njezin opstanak na vlasti“. A Srbija bi bila “financijski i ekonomski izolirana“.

Ovo je konačni nacrt sporazuma između Srbije i Kosova? ‘Ako ga Adem Vuchiqi ne prihvati, čeka ga izolacija‘


----------


Predsednik je izričito rekao da ne postoji nikakva šansa da pustimo tzv. Kosovo u UN.

- LJudi misle da je to samo nekome opsovati majku i idemo dalje. Ali moramo da razmišljamo šta ćemo jesti. Oni su stvari postavili jasno, i kažu da je Putin izgradio zid, i traže da se svrstamo na nečiju stranu. Ali mi ne želimo da budemo pored bilo kakvog zida. To sve dodatno komplikuje našu situaciju. Ne živimo na nekom mirnijem mestu, već na raskršću puteva - ističe Vučic.

On kaže da bi bilo problema i kada bi prihvatili predlog Zapada, i biće ih ako ne prihvatimo.

- Ako prihvatimo taj predlog, to znači da više nikada nećemo moći da izbacimo Prištinu iz UN, iako se ne traži formalno priznanje. Ako je to mali problem, ja ne znam koji bi mogao biti veći. Ako ne prihvatimo, kao što kažu Hrvati jutros, Vucić i Srbija će biti izolovani. Ne mislim da je to lako, ali ne vidim drugu mogućnost. Sve ima svoje posledice, kao i ono što smo izgubili 1999, 2004, 2008... Vrlo komplikovano vreme je pred nama, i moraćemo da donosimo važne odluke - dodao je predsednik.


(UŽIVO) VUČIĆ SE OBRAĆA IZ NJUJORKA: "Komplikovano vreme je pred nama, moraćemo da donosimo važne odluke"
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 22/9/2022, 21:54

RayMabus wrote:Bio ti je rok 5 mjesec i da daš sankcije Rusiji a sad će ti biti 4 mjeseca rok.

Skratio sam ti vrijeme tog roka sad za mjesec dana.

Gornji post sam napisao 23.5 a sad vam je 22.9


To vam je ta četiri mjeseca.



Eskalirao je rat u Ukrajini. Što će sad Vucić i Dodik?


https://www.index.hr/vijesti/clanak/rat-je-eskalirao-i-postao-puno-kompliciraniji-sto-ce-sad-Suljo-dodik-i-slicni/2397295.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 28/9/2022, 17:08

EUROPSKI parlament (EP) će tražiti od Europske unije (EU) da obustavi pristupne pregovore sa Srbijom dok god Srbija ne uvede sankcije Rusiji. To stoji u nacrtu izvještaja o novoj strategiji EU u procesu proširenja, a u koji je Radio Slobodna Europa (RSE) imao uvid.

"Dati prioritet usklađivanju zemalja pristupnica sa zajedničkom vanjskom i sigurnosnom politikom EU i nastaviti pristupne pregovore sa Srbijom samo ako se zemlja uskladi sa sankcijama EU protiv Rusije", ističe se u nacrtu izvještaja.

Oko ovog dokumenta će zastupnici EP-a raspravljati na vanjskopolitičkom odboru 13. listopada, a konačna verzija nacrta će dobiti formu Rezolucije Europskog parlamenta. Glasanje o rezoluciji očekuje se u studenom, javlja RSE.

Rezolucije EP nisu pravno obavezujuće za zemlje članice niti ostale europske institucije.

Europski socijaldemokrati, druga po veličini grupacija u EP-u, već su priopćili kako smatraju da EU ne može nastaviti pristupne pregovore sa Srbijom ako se ne uskladi sa sankcijama EU protiv Rusije te najavili da će se to uvrstiti u predstojećem izvještaju EP-a o proširenju.


Procurio dokument iz Bruxellesa: "Odmah obustavite pristupne pregovore sa Srbijom"
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 7/10/2022, 14:50

Predsjednik Srbije pita: "Tko ste vi da odlučujete od koga ćemo mi kupovati naftu?"

Mi smo EU i mi odlučujemo što se može, a što ne uvoziti na naš teritorij i što može, a što ne ići u tranzit preko našeg teritorija, u ovom slučaju preko Hrvatske kao zemlje članice. Taj teritorij je inače jedinstveno tržište i uvoz ili tranzit robe koja je zabranjena sankcijama moguć je samo ako postoje izričite iznimke. Te iznimke su predviđene za Mađarsku, Slovačku i Češku, ali samo za naftu putem cjevovoda, a u slučaju krajnje nužde i nedostatka drugih alternativa, i tankerima do hrvatske obale pa naftovodom dalje.

Što je točno dogovoreno oko Srbije, je li odluka odgođena i kakva je bila uloga Hrvatske?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 17/10/2022, 20:12


Adem Vuchiqi: Srbija će biti u velikom problemu ako ne uvede sankcije Rusiji

Predsjednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi govorio je o sankcijama Rusiji. Kaže da će njegova zemlja biti u velikom problemu ako ih ne uvede.

:10
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 12/12/2022, 13:06


"Zastupnički dom podržava naš prijedlog za stroži pristup Srbiji ako predsjednik Vucić ne podrži sankcije Rusiji. Prekid procesa pridruživanja Srbije EU mogao bi biti opcija. Nećemo oklijevati da ga iskoristimo", rekao je Van Wijngaarden.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/usvojena-rezolucija-srbima-uvedite-vize-a-ako-ni-to-nece-pomoci-imamo-jos-jednu-opciju-15285334
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by RayMabus 20/1/2023, 19:34

Osim toga, ponovljeno mu je da će morati uvesti sankcije Rusiji i da je strpljenje Bruxellesa oko toga na izdisaju. 


Vucić pred zidom: EU ‘petorka‘ mu dala ultimatum. Ako ne prihvati, neće se dobro provesti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji - Page 2 Empty Re: Vučic se počeo ozbiljno zamjerati galaktičkoj federaciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum