ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Humoristične serije

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by medication 17/4/2014, 22:16

Može  cheers 

Hm, Stella. To je dosta čudna serija sa 3 debila koja se nikome ne sviđa. Osim valjda samo meni. Nemoj je gledat  :^0

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by eek 19/4/2014, 14:02

medication wrote:Može  cheers 

kad ti ja dam može, bleferice jedna

Stellu možda i pogledam pošto volim tako opskurne serije
eek
eek

Posts : 178
2014-04-17

Age : 35
Lokacija: : Varaždin

Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by medication 22/4/2014, 23:18

Aj ako pogledaš, javi dojam. Baš me zanima hoće li ta serija steći i 4. fana  :queen:
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by Guest 23/4/2014, 17:44

medication wrote:Nisam Black Books

Joj, Black Books svakako preporučam... fantastična kombinacija knjižarskog okruženja, mizantropije i vina  :x 
to mi je lektira jednom godišnje  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by genitalni_herpes 23/4/2014, 19:49

Black books, e da ga ima mal više..inače, ima čovjek i stand up dosta dobar
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by Guest 23/4/2014, 20:31

Uživo je super! Gledala sam njegov stand up prošle godine u Lisinskom  :D umalo sam
čeljust iščašila od smijanja  :D 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by genitalni_herpes 23/4/2014, 21:16

Vegvísir wrote:Uživo je super! Gledala sam njegov stand up prošle godine u Lisinskom  :D umalo sam
čeljust iščašila od smijanja  :D 
ajme uživot...ajme i ja bi.....ajoooooj
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by Guest 23/4/2014, 22:04

genitalni_herpes wrote:
Vegvísir wrote:Uživo je super! Gledala sam njegov stand up prošle godine u Lisinskom  :D umalo sam
čeljust iščašila od smijanja  :D 
ajme uživot...ajme i ja bi.....ajoooooj

Bio je dva dana za redom, rasprodano brzinom munje

I ja bih rado opet, valjda će još koji put navratit'  :D 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by Guest 26/4/2014, 14:22

Only Fools and Horses...naj, a prastara... Ove nove mi nemaju to nesto. Obozavam dobar stari eng humor...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by jack_reacher 26/4/2014, 20:51

Lady_D wrote:Only Fools and Horses...naj, a prastara... Ove nove mi nemaju to nesto. Obozavam dobar stari eng humor...
potpis,ljudi se vole hvalit novim nepoznatim serijama koje se štancaju ko na traci al nema do mućki,alo alo,red dwarf,crna guja,zvonili ste milorde,monti pajton i dr.sl.,njih mogu beskonačno gledat reprize,nikad mi neće dosadit.. ;)  :tu

Humoristične serije - Page 2 Tumblr_inline_mn3rro0KuR1qz4rgp
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by zanstr 30/4/2014, 17:13

Peep Show
Preporučujem

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by Guest 30/4/2014, 17:54

Nije bas humoristicna...crnohumorna prije.
Humoristične serije - Page 2 MV5BMTM2MTEzMDQ1OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzA1NTcxNA@@._V1_SY317_CR18,0,214,317_AL_
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by zanstr 30/4/2014, 17:57

I crni humor je humor :)

Futurama

The Office UK

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by obojani_dani 12/5/2014, 20:58

earl_hickey wrote:
Lady_D wrote:Only Fools and Horses...naj, a prastara... Ove nove mi nemaju to nesto. Obozavam dobar stari eng humor...
potpis,ljudi se vole hvalit novim nepoznatim serijama koje se štancaju ko na traci al nema do mućki,alo alo,red dwarf,crna guja,zvonili ste milorde,monti pajton i dr.sl.,njih mogu beskonačno gledat reprize,nikad mi neće dosadit.. ;)  :tu

Humoristične serije - Page 2 Tumblr_inline_mn3rro0KuR1qz4rgp



 :20 

i Bazinga  :^0
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by medication 12/5/2014, 21:54

Ne radi se o hvaljenju novim i nepoznatim serijama, tko se uopće hvali takvim stvarima  :^0 
Ali ne ne vidim smisla u tome da doma godinama u nedogled repriziram alo alo i zvonili ste milorde. Pogledano par puta, idemo dalje.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by jack_reacher 14/5/2014, 22:06

medication wrote:Ne radi se o hvaljenju novim i nepoznatim serijama, tko se uopće hvali takvim stvarima  :^0 
Ali ne ne vidim smisla u tome da doma godinama u nedogled repriziram alo alo i zvonili ste milorde. Pogledano par puta, idemo dalje.
istina no s obzirom kak se "često" repriziraju(osim mućki i mr.beana)nije bed pogledat više puta,poanta je samo da se novije serije ne pamte toliko dugo i ne prepričavaju.. :D
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by eek 15/5/2014, 16:07

oh, pamte...tj pamtit će se, ali treba proći određeno vremena da bi ih se počelo tako tretirati, čekaj za jedno 10-20 godina pa ćeš vidjeti...
eek
eek

Posts : 178
2014-04-17

Age : 35
Lokacija: : Varaždin

Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by jack_reacher 15/5/2014, 17:57

eek wrote:oh, pamte...tj pamtit će se, ali treba proći određeno vremena da bi ih se počelo tako tretirati, čekaj za jedno 10-20 godina pa ćeš vidjeti...
moguće al ja sam recimo već zaboravio šta je jučer bilo u 2 i pol muškarca ili Teoriji velikog praska iako su to epizode već 3-i put reprizirane u zadnja 3 mjeseca.. :roll
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by eek 17/5/2014, 22:19

earl_hickey wrote:
eek wrote:oh, pamte...tj pamtit će se, ali treba proći određeno vremena da bi ih se počelo tako tretirati, čekaj za jedno 10-20 godina pa ćeš vidjeti...
moguće al ja sam recimo već zaboravio šta je jučer bilo u 2 i pol muškarca ili Teoriji velikog praska iako su to epizode već 3-i put reprizirane u zadnja 3 mjeseca.. :roll

da, i jasno da si zaboravio, jer se radi o užasnim serijama
eek
eek

Posts : 178
2014-04-17

Age : 35
Lokacija: : Varaždin

Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by kic 24/8/2014, 21:49

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by zanstr 2/1/2015, 10:43

Spaced

Odlična serija i odlični likovi

:20

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Humoristične serije - Page 2 Empty Re: Humoristične serije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum