ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strah, briga...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Strah, briga... Empty Strah, briga...

Post by Guest Wed 7 May - 11:16

Dragi ljudi. Htjela sam vas pitati nesto. Zadnjih godinu dana sam svugdje sa mislima. Jeste li se ikada susreli sa strahom, pretjeranom brigom i kako ste se nosili sa time?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by jack_reacher Wed 7 May - 13:28

svi su se sreli s tim problemima kad tad u životu a neko i kronično pati od toga(napadaji panike)pa čak i vrlo uspješni,slavni i bogati ljudi,moja je teza da nam uvijek nešto fali u životu-ljubav,zdravlje ili sreća-i nikad nije moguće postići balans pogotovo u ovo doba egzistencijalne krize,nesigurnosti,sveopće sebičnosti i trulog kapitalizma,evo što neki ljudi rade kad ne vide drugog rješenja; :roll 

http://www.jutarnji.hr/maturantica-iz-siska-snimila-epitaf-hrvatskoj--odlazim-s-obitelji-u-bec--zelim-se-maknuti-iz-zemlje-u-kojoj-vlada-korupcija--pohlepa--mrznja-/1189098/
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by obojani_dani Thu 8 May - 20:18

Lady_D wrote:Dragi ljudi. Htjela sam vas pitati nesto. Zadnjih godinu dana sam svugdje sa mislima. Jeste li se ikada susreli sa strahom, pretjeranom brigom i kako ste se nosili sa time?



Da se ima savršene uvjete života opće stanje u društvu u recesiji je depresivno, zabrinjavajuće, utjeruje strah u kosti  :)  .....

 Nije dobro ako je strah prevladavajući osjećaj, pa mislim da trebaš napraviti  sama sa sobom neku  šemu kako ga zatomiti ...dan po dan, malo po malo obratiti pažnju na lijepe stvari, pogledati u proljeće, poslušati zvukove prirode, nasmijati se dobrome vicu. Sve je oko nas, treba dozvoliti sebi da se dobri sadržaji života apsorbiraju, pa će se stvoriti podnošljiva ravnoteža u kojoj je moguće funkcionirati.
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by Winter is coming Fri 9 May - 13:29

Lady_D wrote:Dragi ljudi. Htjela sam vas pitati nesto. Zadnjih godinu dana sam svugdje sa mislima. Jeste li se ikada susreli sa strahom, pretjeranom brigom i kako ste se nosili sa time?
jesam a ko nije,ona si skuham čaj od matičnjaka i odem u park protegnuti noge i bude sve superiorno [:P]

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by roskasta Wed 14 May - 10:14

meni treba sto godina da mi prođe loša faza :/
roskasta
roskasta

Female
Posts : 14
2014-05-14


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by jack_reacher Wed 14 May - 14:32

roskasta wrote:meni treba sto godina da mi prođe loša faza :/
jesi ti mejbi roza svinjica s iskona? :D  :roll
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by roskasta Wed 14 May - 19:39

jesam  :)  mislila sam da nema šanse da se igdje još registriram, ali eto... došlo mi tu sekundu... a tko si ti?
roskasta
roskasta

Female
Posts : 14
2014-05-14


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by aben Wed 14 May - 19:53

Lady_D wrote: Jeste li se ikada susreli sa strahom, pretjeranom brigom i kako ste se nosili sa time?
jesan, iša san doktoru a on me posla kardiologu, ovaj mi je napisa trajni recept za leksaurin i sad sam gospodar svoje sudbine. ok, vazal farmakologa, al baja u svon selu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by jack_reacher Wed 14 May - 20:30

roskasta wrote:jesam  :)  mislila sam da nema šanse da se igdje još registriram, ali eto... došlo mi tu sekundu... a tko si ti?
ni ja isto al nakon 3 mj. pauze rekoh aj da tu probam,opet nemaš av,haha,nisi još pogodila,čak me i medo pito na pp,imaš na vipu temu "predstavljanje"(acid drinker).. ;)  :P
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by roskasta Thu 15 May - 8:46

ahaaa, silent bob :).. ti si živ, znači :)
roskasta
roskasta

Female
Posts : 14
2014-05-14


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by jack_reacher Thu 15 May - 14:59

roskasta wrote:ahaaa, silent bob :).. ti si živ, znači :)
nego kaj,si ti još u depri?poz mi mackulu & mativku!

 :sherlock
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by genitalni_herpes Thu 15 May - 15:17

Lady_D wrote:Dragi ljudi. Htjela sam vas pitati nesto. Zadnjih godinu dana sam svugdje sa mislima. Jeste li se ikada susreli sa strahom, pretjeranom brigom i kako ste se nosili sa time?
vjerojatno je svatko to doživio. Najbolje je ako čovjek ima volje pokrenuti se. Ako je strah zbog nečega na što nemamo utjecaj, onda je taj strah ajme bezobrazan što je došao i bilo bi super zabaiti misli nečim drugim (iako je to skoro nemoguće kad nas nešto ždere). A pretjerana briga...što bi bilo pretjerano? to je relativno, a opet ako nam to AJME smeta u svakodnevnom životu onda je definitivno pretjerano...iako bi bilo idealno ne nervirati se, jer sve to manje više ne pomaže, al eto to je dokaz da nismo potpuno razumni..racionalni...ugl. ode s tee izgleda
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by roskasta Thu 15 May - 20:18

earl_hickey wrote:
roskasta wrote:ahaaa, silent bob :).. ti si živ, znači :)
nego kaj,si ti još u depri?poz mi mackulu & mativku!

 :sherlock
znaš mene :).. ok.. šta ne odeš pa ih pozdraviš? tamo su ti :) bježiš od onog foruma?
roskasta
roskasta

Female
Posts : 14
2014-05-14


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by jack_reacher Fri 16 May - 12:16

roskasta wrote:

znaš mene :).. ok.. šta ne odeš pa ih pozdraviš? tamo su ti :) bježiš od onog foruma?
znam,već sam izgubio svaku nadu\vjeru u tebe(šalim se),mda,onaj forum me tehnički ne zadovoljava,pa nek one navrate sim,vidim da se još uvijek(lol)navlačite s onim sandgeorgeom .. :D   👅
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by Brain32 Fri 16 May - 22:47

Tjelovježba, ali brutalna, ona koja već koketira sa samokažnjavanjem sve do točke u kojoj ne osjećam više ništa a tijelo i um samo vrše osnovne životne funkcije...lijek samo takav, bar za mene...i ne zaboravi vodu...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by aben Fri 16 May - 23:02

taj lijek ti malo baca na bolest :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by Brain32 Sat 17 May - 13:29

Kako iz kojeg kuta, meni je gutanje tableta za svaki k**** bolest...inače postizanje mirnoće i čistoće uma žestokom tjelovježbom nije baš novost  ;) 
No na Zapadu to struka ne voli jer tabletice se plaćaju a Savski nasip je (za sada) još uvijek besplatan...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by Guest Sat 17 May - 20:29

Svaki dan je na neki način i strah i briga.No,bitno je osvijestiti i dio dana koji to nije.Dakle,zamisliti život poput ormarića s ladicama.One koje ne štimaju ispadaju same...no one koje su dobre-sam vadiš  sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by aben Sat 17 May - 21:19

Brain32 wrote:Kako iz kojeg kuta, meni je gutanje tableta za svaki k**** bolest...inače postizanje mirnoće i čistoće uma žestokom tjelovježbom nije baš novost  ;) 
No na Zapadu to struka ne voli jer tabletice se plaćaju a Savski nasip je (za sada) još uvijek besplatan...
savski nasip nije besplatan a gutanje tableta je znanost :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by Guest Fri 21 Aug - 0:24

aben wrote:savski nasip nije besplatan a gutanje tableta je znanost :)

Koliko godina mora proći, da se shvati da ništa nije besplatno....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Strah, briga... Empty Re: Strah, briga...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum