ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

viber

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

viber Empty viber

Post by Winter is coming Mon 5 May - 18:17

http://www.viber.com/

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by T. Tue 6 May - 21:41

viber je za pi*ke i pi*kice, muškarci koriste whatsapp...  Suspect

_________________
viber Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Trinity Fri 9 May - 12:44

a žene dobri stari Skype ... B-)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Guest Sun 11 May - 13:41

Niš ja to ne koristim..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Trinity Sun 11 May - 13:43

Ti samo live? ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Guest Sun 11 May - 13:44

Pa,staromodno..sms,pozivi,mail i dogovor u živo...jel.. ;) Inače ,kako mi živiš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Trinity Sun 11 May - 13:46

bolji ugođaj je sa slikom... ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Guest Sun 11 May - 13:47

Izmjenjamo slike??? :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by jack_reacher Sun 11 May - 22:32

wtf is viber?nekad mi je bilo fora msn ili icq,face\skype mi je bzvz osim za poslovne svrhe ili s nekim koga dugo nisi vidio(recimo da živi u inozemstvu),sve ostalo je gubljenje vremena tj. tzv. besposličarenje.. Sleep
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Trinity Sun 11 May - 22:38

earl_hickey wrote:wtf is viber?nekad mi je bilo fora msn ili icq,face\skype mi je bzvz osim za poslovne svrhe ili s nekim koga dugo nisi vidio(recimo da živi u inozemstvu),sve ostalo je gubljenje vremena tj. tzv. besposličarenje.. Sleep
naravno...nećeš sa susjedom tračat preko Skypa  ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by jack_reacher Sun 11 May - 22:52

Trinity wrote:naravno...nećeš sa susjedom tračat preko Skypa  ;)
pa susjedi se više i ne druže ko nekad,barem ne toliko uživo,meni je glupo kad recimo kolege,frendovi ili parovi koji su zajedno cijeli dan čim dođu doma odma se spajaju i pišu si ili zovu,sick,nema više privatnosti ko prije,koga briga dal sada "sereš,pišaš,jedeš ili spavaš" no s obzirom da ju tu visim neću opet previše protiv tehnologije itd blabla.. Basketball
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Trinity Sun 11 May - 22:58

earl_hickey wrote:
Trinity wrote:naravno...nećeš sa susjedom tračat preko Skypa  ;)
pa susjedi se više i ne druže ko nekad,barem ne toliko uživo,meni je glupo kad recimo kolege,frendovi ili parovi koji su zajedno cijeli dan čim dođu doma odma se spajaju i pišu si ili zovu,sick,nema više privatnosti ko prije,koga briga dal sada "sereš,pišaš,jedeš ili spavaš" no s obzirom da ju tu visim neću opet previše protiv tehnologije itd blabla.. Basketball
sve stoji... :) zato ja ne volim FB...ni mobitel...ne moram uvijek i svakome biti dostupna  ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by jack_reacher Sun 11 May - 23:03

meni se ljudi čude kad im velim da ponoći gasim mob(osim kad nešt obavljam vani),meni je to otpočetka nužno zlo,fejs mi je jedino koristan za pisanje poruka koje je lakše nego preko maila,na starom iskon forumu čak nisam puno ni chatao btw sve više je opet retro i oldskul stil(ovi) u modi,jučer gledo dokumentarac o abbi uz koju sam odrastao,eh to su bila vremena,uvijek se naježim kad čujem te stare hitove.. :starac
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Trinity Sun 11 May - 23:11

earl_hickey wrote:meni se ljudi čude kad im velim da ponoći gasim mob(osim kad nešt obavljam vani),meni je to otpočetka nužno zlo,fejs mi je jedino koristan za pisanje poruka koje je lakše nego preko maila,na starom iskon forumu čak nisam puno ni chatao btw sve više je opet retro i oldskul stil(ovi) u modi,jučer gledo dokumentarac o abbi uz koju sam odrastao,eh to su bila vremena,uvijek se naježim kad čujem te stare hitove.. :starac
imam FB samo zato što ga svi imaju, ne pišem statuse, ne lajkam, ništa u stvari...mobitel mi je 'nepametan', treba mi samo da tu i tamo nazovem i javim se,
sms-ove izbjegavam, ebi ga, sitna mi slova  ;) 
uglavnom mail i telefon...
odrastao uz abbu ?  :roll
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by jack_reacher Sun 11 May - 23:15

hmm,s obzirom da si žensko ne vjerujem ti da ne tipkaš non stop porukice,nadam se samo da to ne radiš kad prelaziš cestu ili ne urlaš u busu\vlaku\tramvaju na sav glas o svojim intimnim problemima..aha,odrastao sam 70-80`s kad su bili najpopularniji,počeli su svirat dok sam bio u vrtiću.. :D
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Trinity Sun 11 May - 23:21

earl_hickey wrote:hmm,s obzirom da si žensko ne vjerujem ti da ne tipkaš non stop porukice,nadam se samo da to ne radiš kad prelaziš cestu ili ne urlaš u busu\vlaku\tramvaju na sav glas o svojim intimnim problemima..aha,odrastao sam 70-80`s kad su bili najpopularniji,počeli su svirat dok sam bio u vrtiću.. :D
viš ipak ne... :) i nemam slušalice u ušima iz kojih trešti da se čuje u cijelom busu/vlaku/tramu...
rekla bih da to ima veze s izvjesnim godinama  B-) 

nakupio i ti godinica  :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by jack_reacher Sun 11 May - 23:41

Trinity wrote:viš ipak ne... :) i nemam slušalice u ušima iz kojih trešti da se čuje u cijelom busu/vlaku/tramu...
rekla bih da to ima veze s izvjesnim godinama  B-) 

nakupio i ti godinica  :D
pa dobro,vjerujem ti na riječ,nakupilo se mnogo toga,baš danas gledo onog poznatog komičara Louis C.K. kak se sprda sa krizom srednjih godina i prepoznao se,ma nije stvar u treštanju,meni to nikad nije smetalo,nego što ljudi koji su (pre)zaokupljeni virtualom i potrebom da non stop bulje u te ekrančiće ne zamjećuju ništa oko sebe;lijepu prirodu,okoliš,lijepe cure\momke,događaje i sl.,znaš već na kaj mislim,djeluješ mi načitano,pametno i opušteno(oko 3 banke).. :W  :P
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Trinity Mon 12 May - 6:57

earl_hickey wrote:
Trinity wrote:viš ipak ne... :) i nemam slušalice u ušima iz kojih trešti da se čuje u cijelom busu/vlaku/tramu...
rekla bih da to ima veze s izvjesnim godinama  B-) 

nakupio i ti godinica  :D
pa dobro,vjerujem ti na riječ,nakupilo se mnogo toga,baš danas gledo onog poznatog komičara Louis C.K. kak se sprda sa krizom srednjih godina i prepoznao se,ma nije stvar u treštanju,meni to nikad nije smetalo,nego što ljudi koji su (pre)zaokupljeni virtualom i potrebom da non stop bulje u te ekrančiće ne zamjećuju ništa oko sebe;lijepu prirodu,okoliš,lijepe cure\momke,događaje i sl.,znaš već na kaj mislim,djeluješ mi načitano,pametno i opušteno(oko 3 banke).. :W  :P
 :beer 
a za ovo zadnje imaš kavu, nevirtualnu... ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by jack_reacher Wed 14 May - 14:34

Trinity wrote: :beer 
a za ovo zadnje imaš kavu, nevirtualnu... ;)
bilježim se s štovanjem gospodična,uvijek na raspolaganju,Vaš Earl.. afro
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Trinity Thu 15 May - 7:49

earl_hickey wrote:
Trinity wrote: :beer 
a za ovo zadnje imaš kavu, nevirtualnu... ;)
bilježim se s štovanjem gospodična,uvijek na raspolaganju,Vaš Earl.. afro
što su ti maniri...
middle age = best age :tu
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

viber Empty Re: viber

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum