ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

crvenkasti postojanje ovakvih odluka mene tješi i umiruje, raduje

Go down

crvenkasti postojanje ovakvih odluka mene tješi i umiruje, raduje  Empty crvenkasti postojanje ovakvih odluka mene tješi i umiruje, raduje

Post by immortal 12/6/2019, 23:28

https://m.vecernji.hr/vijesti/cipar-ce-oduzeti-drzavljanstva-dodijeljena-u-zamjenu-za-investicije-1357543





:rasta
crvenkasti postojanje ovakvih odluka mene tješi i umiruje, raduje  Default_author

"Vlada je odlučila pokrenuti proces oduzimanja ciparskog državljanstva 26 ljudi", rekao je ministar unutarnjih poslova Constantinos Petrides.



Cipar je u srijedu započeo proces oduzimanja ciparskog državljanstva 26 ljudi koji su ga dobili po shemi "putovnica za investicije".


"Vlada je odlučila pokrenuti proces oduzimanja ciparskog državljanstva 26 ljudi", rekao je ministar unutarnjih poslova Constantinos Petrides.

Nije otkrio nacionalnost niti identitet ljudi na koje se to odnosi niti zašto se točno čini.
Reuters je prošli mjesec objavio da su bogati rođaci i saveznici kambodžanskog premijera Hun Sena dobili ciparske putovnice po toj shemi, što je on zanijekao.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum