ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Page 5 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by jastreb 1/12/2019, 10:17

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Goran Babic nije bija cetnjak. Niti je bio nekakav hrvatski nacionalist.

Jedino sto je 71.u Hrv.tjedniku napisao neku pjesmu u kojoj sumnjici Srbe da podmecu pozhare.
Goran Babić je orjunaš. To je najbliža definicija onome što on jeste.
Pa i ne bash. Nedavno je izashao intervju sa njim.

On je jedan razocharan i porazhen lik.

jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Ringo10 1/12/2019, 10:19

jastreb wrote:Goran Babich je samo jedan razhocharani Hrvat. Kao i Johny Shtulich npr.

Razkika izmedju njih i tisucha drugih Hrvata je samo u tome shto su se oni razhocharali prije. Shto znachi da su biki 10-tak godina ispred vrimena.
Goran Babić je jedan teški šupak a ne razočarani Hrvat. A Štulić je alkos i džanki pa mu ne uzimam toliko za zlo.

Osim toga Štulić je otišao u Beograd ali je odmah shvatio gjke je došao. 

I zato je pošteniji od Babića koji je jednop đubre an ne nikakav razočarani Hrvat.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Ringo10 1/12/2019, 10:24

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Goran Babic nije bija cetnjak. Niti je bio nekakav hrvatski nacionalist.

Jedino sto je 71.u Hrv.tjedniku napisao neku pjesmu u kojoj sumnjici Srbe da podmecu pozhare.
Goran Babić je orjunaš. To je najbliža definicija onome što on jeste.
Pa i ne bash. Nedavno je izashao intervju sa njim.

On je jedan razocharan i porazhen lik.
Razočaran ČIME

Jugoslaviju su razvalili Srbi sa svojim nacionalizmom i nacional imperijalizmom prije svih ostalih.

I ionda on razočaran Hrvatskom koja se tad borila za goli opstanak.

On je jedan izdajnik i opravdanja mu nema i tu je Jajčinović u pravu.

Ja mogu na Hrvate bit ljut i razočaran i mogu im jebat milu majku zbog mnogo čega ali izdaja NIKADA 

A kako nazvati stvora koji emigrira na stranu onih koji njegovu rođenu zemlju namjeravaju da unište i to čine na najbrutalniji način.

Babić je jedno smeće i ništa drugo.

I nemoj mi ga pravdat. Nek krepa u tom ćumezu u kojem sam čuo da živi tamo u Beogradu ko zadnji jad.

Valjda bijednik mislio da će ga tamo tretirat ko heroja i podastrijet mu crveni tepih.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Ringo10 1/12/2019, 10:54

marcellus wrote:
abraham wrote:
marcellus wrote:
abraham wrote:Pih, suverenisti. Zemlja koja je dala drzavnika i revolucionara, kalibra Spiljka, ne treba da brine za buducnost. Zemlja koja ima profesore i znanstvenike koji pisu knjige i hvalospjeve o drzavniku i revolucionaru Spiljak-u ne treba da brine za buducnost i odgoj novih kadrova. Muhahahhahahahahhaaa koji jebeni Srbi i bakraci. Kila mozga... Tu je problem....

sretnem ninu na interliberu, sam promovira knjigu, kaže otpilio ga klarić, "znaš nemamo više svoje nakladništvo ne isplati se"... najčitaniji hrvatski kolumnist

al hrvoje klasić (KOS) nema problema nać izdavača za hagiografiju mike špiljka (UDBA), ni ona pijana prostakuša iz rijeke

jebate ni u SSSR-u bivšem više ne objavljuju knjige koje nekritički veličaju staljina, kamoli polupismene partijske aparatčike

a da usput mlado od špiljka ima vilu na ženevskom jezeru, naftnu kompaniju koja opskrbljuje NATO i to je sve kupljeno od tatine penzije i plaćice u INI... i nije istina da je Špiljak poslao Perkovića da zabije sjekiru u glavu Đurekoviću da se ne priča okolo kako mlado od predsjednika siv-a pljačka inu...

a da i oženio je milu štulu, ženu koja je bila vrh vrhova novinarstva u jugoslovakiji jebate

Ovo za Stulu nisam znao. Mislio sam da je dreknula odavno. Bilo kako bilo ali narod je jako zapusten. Skoro 30 godina od razlaza i sloma diktature ali nema pomaka. Sto vise sve jos postaje jos rigidnije i ludje. Nove generacije su otrovane. Kila mozga???? Samo podatak da je ministarstvo kulture tj drzava financirala knjigu o Spiljak-u je shizofreno. Zalosno.

umrla je 2017 ali bila je udana za špiljak jugenda

https://7dnevno.hr/izdvajanja/izdvojeno/umrla-mila-stula-ratnohuskacka-novinarka-slobodana-milosevica-inace-bivsa-supruga-vanje-spiljka/

Štula je bila propagandistički pitbul Slobodana Miloševića i zato je i otišla u Beograd 1991ve.

Ona je bila nešto kao i ona zloglasna Milijana Baletić, nešto najgore i najniže što novinarstvo može iznjedriti.

Ali na kraju je i u Beogradu propala, valjda je i srpskoj politici postala nesnosna, nepotrebna i kontraproduktivna.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Guest 1/12/2019, 11:01

vuksadinare wrote:jebo vas isus lazljivi i prosrpski..namarisat cu vas sve..oduzim vam ista vezano uz hrvate

Udri, udriiii ... 😎
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Guest 1/12/2019, 11:06

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Goran Babic nije bija cetnjak. Niti je bio nekakav hrvatski nacionalist.

Jedino sto je 71.u Hrv.tjedniku napisao neku pjesmu u kojoj sumnjici Srbe da podmecu pozhare.
Goran Babić je orjunaš. To je najbliža definicija onome što on jeste.
Pa i ne bash. Nedavno je izashao intervju sa njim.

On je jedan razocharan i porazhen lik.
Razočaran ČIME

Jugoslaviju su razvalili Srbi sa svojim nacionalizmom i nacional imperijalizmom prije svih ostalih.

I ionda on razočaran Hrvatskom koja se tad borila za goli opstanak.

On je jedan izdajnik i opravdanja mu nema i tu je Jajčinović u pravu.

Ja mogu na Hrvate bit ljut i razočaran i mogu im jebat milu majku zbog mnogo čega ali izdaja NIKADA 

A kako nazvati stvora koji emigrira na stranu onih koji njegovu rođenu zemlju namjeravaju da unište i to čine na najbrutalniji način.

Babić je jedno smeće i ništa drugo.

I nemoj mi ga pravdat. Nek krepa u tom ćumezu u kojem sam čuo da živi tamo u Beogradu ko zadnji jad.

Valjda bijednik mislio da će ga tamo tretirat ko heroja i podastrijet mu crveni tepih.

Soreeeee, Soreeeeee .... Ringec je skroz na skroz ustasoid.

 Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 1f60e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by kaya 1/12/2019, 11:20

Ringo10 wrote:
Ali ono što meni nije jasno je to da neko ko se smatra komunistom i hajmo reć i Jugoslavenom nalazi sebi izlaz iz tog nezadovoljstva i frustracije emigriranjem u tadašnji Beograd iako i sadašnji nije mnogo drukčiji, koji je te 1990 ili 1991 bio sve samo ne komunistički, socijalistički ili jugoslavenski. 

Tadašnji Beograd je mogao biti sličan jedino nacističkom Berlinu iz tridesetih godina prošlog stoljeća. 
E pa to su ti oni koji su povjerovali da beograd čuva jugoslaviju. A kad su već došli nije bilo natrag, a i sigurnije je bilo, ne može ti bomba pasti na glavu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by marcellus 1/12/2019, 12:20

jastreb wrote:Goran Babic nije bija cetnjak. 


Ne, brada, šubara i kokarda su bile modni izričaj devedeset prve

_________________
Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Guest 1/12/2019, 13:37

marcellus wrote:
jastreb wrote:Goran Babic nije bija cetnjak. 


Ne, brada, šubara i kokarda su bile modni izričaj devedeset prve

I to antifasisticki.

bom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Ringo10 1/12/2019, 14:20

kaya wrote:
Ringo10 wrote:
Ali ono što meni nije jasno je to da neko ko se smatra komunistom i hajmo reć i Jugoslavenom nalazi sebi izlaz iz tog nezadovoljstva i frustracije emigriranjem u tadašnji Beograd iako i sadašnji nije mnogo drukčiji, koji je te 1990 ili 1991 bio sve samo ne komunistički, socijalistički ili jugoslavenski. 

Tadašnji Beograd je mogao biti sličan jedino nacističkom Berlinu iz tridesetih godina prošlog stoljeća. 
E pa to su ti oni koji su povjerovali da beograd čuva jugoslaviju. A kad su već došli nije bilo natrag, a i sigurnije je bilo, ne može ti bomba pasti na glavu.
Samo totalni maloumnik i retard je tad mogao pomisliti da Miloševićev Beograd brani Jugoslaviju. 

JA se stvarno pitam koliki debil moraš bit da to pomisliš.

Meni je sve bilo jasno čim je kreten onim udarom na 8. sjednici uzeo vlast.

I zadnjoj budali je moralo bit jasno da on i njegova klika namjerno proizvode destabilizaciju kako bi sve rezultiralo uvođenjem izvanrednog stanja koje bi onda njega i njegovu ekipu ustoličilo na vlast kao neprikosnovene gospodare života i smrti. 

Ako ništa drugo, ono kad je Kadijević postrojio pred Svinjoglavcem bivšu Titovu gardu ...

Tad je i dvonošcu sa inteligencijom amebe moralo sve bit jasno.

A u protivnom se može raditi samo o svjesnoj izdaji.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Ringo10 1/12/2019, 14:25

Evo, ovo je oličenje srpske ideologije i intelektualne elite

https://www.youtube.com/watch?v=scej2XAViTA&t=4248s

Žao mi je svih onih koji gaje iluzije, ali sa ovima  je bilo kakva zajednička država naprosto NEMOGUĆA.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by crvenkasti 1/12/2019, 15:13

Ringo je danas Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Ringo10 1/12/2019, 17:25

crvenkasti wrote:Ringo je danas Hrvat.
JA sam uvijek Hrvat. A to što se nekima sviđa samo dok udaram po velikosrpskom nacionalizmu druga je stvar.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Guest 1/12/2019, 19:03

Ringo10 wrote:
crvenkasti wrote:Ringo je danas Hrvat.
JA sam uvijek Hrvat. A to što se nekima sviđa samo dok udaram po velikosrpskom nacionalizmu druga je stvar.


Ti si nepatvoreni ustasoid.

Samo nebo zna koliko si stejkova ozdrao pored Antine biste u Melbournu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Guest 1/12/2019, 19:04

Ringo10 wrote:Evo, ovo je oličenje srpske ideologije i intelektualne elite

https://www.youtube.com/watch?v=scej2XAViTA&t=4248s

Žao mi je svih onih koji gaje iluzije, ali sa ovima  je bilo kakva zajednička država naprosto NEMOGUĆA.

Zasto? Nek' si jebu mater budale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by michaellcmacha 1/12/2019, 23:01

crvenkasti wrote:Ringo je danas Hrvat.
danas te je rastočio na proste srpske faktore
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by michaellcmacha 1/12/2019, 23:05

Ringo10 wrote:
crvenkasti wrote:Ringo je danas Hrvat.
JA sam uvijek Hrvat. A to što se nekima sviđa samo dok udaram po velikosrpskom nacionalizmu druga je stvar.
ti si u pravilu uvijek blesav jer od danas do sutra plivaš sve priznate stilove a vikendom izmisliš još neki samo tebi svojstven... ti si kurac znao nakon 8. sjednice... da si bio hrvat uvijek onda ne bi u rat ošo pod mus tek krajem 92... ako i tada
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Hektorović 1/12/2019, 23:12

epikur37 wrote:Za Ivkošića ne  možemo reći da je ljevica ili liberal ili izdajnik.
Čak i njemu je dosadila ova fiksacija Srbija i jugokomunistima


Niti Srba ima više od 2% niti uopće ima komunista
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by jastreb 1/12/2019, 23:15

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Za Ivkošića ne  možemo reći da je ljevica ili liberal ili izdajnik.
Čak i njemu je dosadila ova fiksacija Srbija i jugokomunistima


Niti Srba ima više od 2% niti uopće ima komunista
Pa najpoznatija karakteristika komunista je da se samo odjednom stvore.

Iz niceg.

1941.bilo ih je ni 2 tisuce plus par tisuca skojevaca u cijeloj Jugoslaviji.

Izgleda da su najmanje opasni kad se omasove.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by jastreb 1/12/2019, 23:16

A drugo ne znam sto se svi plase toliko komunista.

Pa mozda su oni bas spasonosna formula.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by epikur37 1/12/2019, 23:20

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Za Ivkošića ne  možemo reći da je ljevica ili liberal ili izdajnik.
Čak i njemu je dosadila ova fiksacija Srbija i jugokomunistima


Niti Srba ima više od 2% niti uopće ima komunista

džaba sve.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste - Page 5 Empty Re: Ivkošić: Suverenisti vide samo Srbe i jugokomuniste

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum